plamy !!!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-02, 13:24   #31
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: plamy

opisz nam koniecznie co powiedziała
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 09:07   #32
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: plamy

Cytat:
Napisane przez Little Angel
Przy takich samych objawach jakie opisujesz moja siostra miala zdiagnozowane Łojotokowe zapalenia skory.Dermatolog w jej wypadku dosc latwo to wyleczyl.Nie wiem,czy tobie dolega to samo bo sie na chorobach skornych nie znam zupelnie,ale na poczatek radze isc do dermatologa(jesli jeszcze nie bylas) i powiedziec co ci dolega.Pozdrawiam.

tez mam lojotokowe zapalenie skory. to mozna podobno tylko zlagodzic ale nie wyleczyc. mam przepisamy ROZEX krem na noc. na dzien mam stosowac zwykly krem. najlepiej nie tlusty. twarz myc woda termalna i solo fizjologiczna. malo tego lykac drozdze cynk wit. A+E na zmiane z biotyna. a jak to bylo w przypadku Twojej siostry??
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 15:41   #33
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: plamy

Cytat:
Napisane przez alufa
tez mam lojotokowe zapalenie skory. to mozna podobno tylko zlagodzic ale nie wyleczyc. mam przepisamy ROZEX krem na noc. na dzien mam stosowac zwykly krem. najlepiej nie tlusty. twarz myc woda termalna i solo fizjologiczna. malo tego lykac drozdze cynk wit. A+E na zmiane z biotyna. a jak to bylo w przypadku Twojej siostry??
Bylo to okolo piec lat temu,lykala jakis anybiotyk,czym sie smarowala(ale jestem dokladna,prawda?Nie pamietam po prostu,pare lat minelo)i jest juz ponad 4 lata po zakonczeniu leczenia i zaden objaw nie wrocil(co nie znaczy,ze nie wroci,ona tez miala LZS na twarzy).Moj maz ma LZS(ma na glowie,we wlosach) i srednio raz w miesiacu wszystko wraca,ale dwa dni smarowania i choroba znow idzie sobie na 3-4 tygodnie.
Nie ma reguly w walce z ta choroba.Oby tobie sie udalo tak jak mojej siostrzeChociaz powiem ci,ze teraz moj maz tez nie ma zle,bo wszystko jakos zlagodnialo.Powodzenia
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 19:35   #34
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: plamy

a stosujesz leczenie od wewnątrz? wit H - biotynę głównie w Twoim przypadku łagodzi Ł Z P , wspomogło by to kuracje poleconą przez dermatologa.oprócz tego kremy apteczne polecam, czy to nawilżające czy z filtrami, są testowane na wrażliwej skórze
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 08:21   #35
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: plamy

niestety kupilam wode teramalna IWOSTIN i krem. woda szczypala. czy tak samo bedzie z kremem az boje sie go uzyc
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 06:54   #36
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: plamy

cudownie podraznil mnie chlor w sumie moja cera byla juz w miare normala ale facet od wf stwierdzil ze mimo iz mam zwolnienie z plywania na basenie siedziec musze bo mnie nie klasyfikuje. i poszlam pierwszy raz od 6 misiecy na szkoly basen. juz po wyjsciu z tego smierdzacego i wyraznie drazniacego mnie pomieszczenia zauwazylam ze jestem czerwona jak burak. na drugi dzien doszly plamy i oderzenia goraca a teraz ropne krosy calosc wyglada tak, jakby nie chciala sie wogole zagoic a przeciez ida swieta, sylwester na i moja osiemnastka mam probke kremu ocerin do lojotokowej. ten krem kosztuje tylko 13 zeta wiec moze warto kupic? zbawienny dla mnie jest rozex ale ida swieta i nie mam budzetu w wysokosci ponad 30 zl.
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 15:09   #37
michasia19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
plamy

Mam problem na moich ramionach są niestety wtrętne plamy po trądzikowe i nie wiem jak sobie z nimi poradzić. Próbowalam już wielu preparatów jakie są dostępne w sklepach jednak nic mi nie pomagało.
Byłam też u kosmetyczki na pilingach to mi troche pomogło jednak takie kuracje nie są zbyt tanie a jak jej przerwałam to wszystko wrocilo .
Chcilabym jakos sie tego pozbyc bo w czasie wakacji takie ramina raczej nie wygladaja estetycznie i fajnie. Dziękuje bardzo za przeczystnie tej widomosci i prosze o pomoc. Dziekuje
michasia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-24, 15:14   #38
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: plamy

opalasz te przebarwienia? (opalanie utrwala plamy...)
ogólnie pomaga złuszczanie (czyli peelingi)- można u kosmetyczki, można taniej na wlasną rękę (peeling migdalowy czy salicylowy zrobiony samodzielnie z surowców dostępnych na mazidla.pl; tylko napierw poczytaj wizażowe podforum biochemiczne, żeby sobie krzywdy nie zrobić przypadkiem)
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 17:54   #39
PIATEK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9
plamy

Witam, mam pytanie czy moze zna ktos z Was jakis dobry zabieg u kosmetyczki na plamy na twarzy? Wypróbowałam wszystkie mozliwe kremy i nic nie pomaga
PIATEK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 19:23   #40
KasiaKiiSS
Raczkowanie
 
Avatar KasiaKiiSS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 79
GG do KasiaKiiSS
Dot.: plamy

jeżeli nic nie działa to może lepiej wybrać się do dermatologa?
KasiaKiiSS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 19:45   #41
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: plamy

Cytat:
Napisane przez PIATEK Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanie czy moze zna ktos z Was jakis dobry zabieg u kosmetyczki na plamy na twarzy? Wypróbowałam wszystkie mozliwe kremy i nic nie pomaga
Jakie plamy?
Przebarwienia? Odbarwienia? Jakie kosmetyki stosowałaś i jak dokładnie?
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 16:58   #42
tysiaa02
Raczkowanie
 
Avatar tysiaa02
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 140
Dot.: plamy

Jak możesz dołącz zdjęcia ; )
tysiaa02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.