Z czarnych na czerwone - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Który kolor wybrać?
Palette XXL Color Ostra Czerwień 1 50,00%
Palette XXL Color Hipnotyczna Czerwień 1 50,00%
Palette XXL Color Ognista Energia 0 0%
Palette XXL Color Promienisty Feniks 0 0%
Głosujący: 2. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-20, 16:26   #1
pandemonium
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3
Question

Z czarnych na czerwone


Witam. Z góry pisze, że trochę forum obszukałam i nie było dokładnie o czymś takim tematu, a jeśli nie zauważyłam to przepraszam za zaśmiecanie. Od stycznia maluje włosy na czarno (wcześniej miałam rude-malowane a jeszcze wcześniej swoje dosyć jasne blond). W między czasie przed czarnymi malowałam jeszcze henną, kolor brązowy. Ostatnio zainteresowały mnie czerwone włosy. Ale mam dylemat. Czarnej farby używam z palette, a dokładniej to Kosmiczna Czerń. Teraz zastanawiam się nad którąś z tych farb: Palette Color XXL Ostra Czerwień, Hipnotyczna Czerwień, Ognista Energia, Promienisty Feniks.
Co mam zrobić? Z tego względu, że myje włosy codziennie i szybko zmywa mi sie ten czarny zamieniając się w niektórych miejscach na brązowy wydaje mi się, ze farba powinna złapać od razu na ten kolor. Ostatnio wymyśliłam sobie nawet, ze dobrym sposobem byłoby pomalować odrosty szamponetką z pallete "granatowa czerń" , reszta włosów by wyblakła jeszcze bardziej i na to nałożyć którąś z czerwieni. Jak mi radzicie? Bo raczej nie chce używać rozjaśniacza i stracić przy tym masę włosów. Z góry dziękuje
pandemonium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 19:36   #2
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Z czarnych na czerwone

O farbach Palette mam złe zdanie (zresztą nie tylko ja) i wątpię, czy będziesz miała super długotrwały efekt po tych XXL.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 20:17   #3
pandemonium
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3
Dot.: Z czarnych na czerwone

Nie chodzi mi o to czy kolor będzie na włosach długo, tylko czy wyjdzie mi jak pomaluje na czarnych, czerwona A jesli nie tą farbę to jaką polecacie?
pandemonium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 20:37   #4
czerybka
Raczkowanie
 
Avatar czerybka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wiatrakowo
Wiadomości: 331
Dot.: Z czarnych na czerwone

raczej bardzo wątpie w to że z czarnych włosów zrobisz czerwone. ja też farbowałam na czarno i rok czasu zajęło mi wychodzenie z tego koloru. ciagle miałam rozjsniane na bląd. teraz mam właśnie miedziano czerwone.
czerybka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:14.