Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-05, 17:51   #1501
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez valhalla91 Pokaż wiadomość
Nic mnie nie podnieca.. Kiedyś wszystko (gdy nie mialam chlopaka) znalazł sie chlopak i wszystko jakby prysło .Nie wiem co sie ze mna stało ;'(
po prostu za dużo masturbacji, tyle w temacie. to tak, jak mówiłam, z facetami, którzy się często masturbują np. przy filmach 18+ i później ich nie podnieca dziewczyna bo mają spaczone podejście zarówno do seksu jak i wyglądu kobiety.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-06, 00:33   #1502
valhalla91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 148
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
po prostu za dużo masturbacji, tyle w temacie. to tak, jak mówiłam, z facetami, którzy się często masturbują np. przy filmach 18+ i później ich nie podnieca dziewczyna bo mają spaczone podejście zarówno do seksu jak i wyglądu kobiety.
Ale ja sie nigdy nie masturbowalam. Zaczelam probowac nie dawno bo juz szlag mnie trafial ale to tez nic nie daje. Ostatnio kupilam wibrator i tez nic.nigdy nie ssczytowalam!!!!
valhalla91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-06, 07:58   #1503
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez valhalla91 Pokaż wiadomość
Ale ja sie nigdy nie masturbowalam. Zaczelam probowac nie dawno bo juz szlag mnie trafial ale to tez nic nie daje. Ostatnio kupilam wibrator i tez nic.nigdy nie ssczytowalam!!!!
Bo nie każdy musi mieć orgazm! Boże, jaka desperacja, masakra. I dlatego sobie zmieniałaś chłopaków jak rękawiczki?

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Cytat:
Napisane przez valhalla91 Pokaż wiadomość
Ale ja sie nigdy nie masturbowalam. Zaczelam probowac nie dawno bo juz szlag mnie trafial ale to tez nic nie daje. Ostatnio kupilam wibrator i tez nic.nigdy nie ssczytowalam!!!!
O matko, pomyliłam wczoraj użytkowniczki, wybacz, nie do Ciebie pisałam ten post
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 22:29   #1504
paukii
Przyczajenie
 
Avatar paukii
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Gdańsk/Gdynia, Polska
Wiadomości: 18
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Cytat:
Napisane przez Lady_Galadriel Pokaż wiadomość
W ogóle ze swoim facetem nie dochodzisz czy dochodzisz ale tylko łechtaczkowo?
Zawsze dochodze łechtaczkowo. Pochwowo bardzo rzadko ale tez sie to zdarza. Chcialabym po prostu miec czesciej pochwowe orgazmy a nie ze czuje pozniej bol po stosunku
paukii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 07:40   #1505
Yennefer92
Zadomowienie
 
Avatar Yennefer92
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 427
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Cytat:
Napisane przez paukii Pokaż wiadomość
Zawsze dochodze łechtaczkowo. Pochwowo bardzo rzadko ale tez sie to zdarza. Chcialabym po prostu miec czesciej pochwowe orgazmy a nie ze czuje pozniej bol po stosunku
Doceń to, że w ogóle masz pochwowe :P. Ja uprawiam seks od jakichś 3 lat i do tej pory mogę sobie jedynie pomarzyć.
__________________
"Chciałem się pozbierać, ale rozsypywałem się w takich miejscach, do których nie chcę wracać."
Maks Somow
04.02.2015 rok - Inżynier
Yennefer92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 08:41   #1506
Lady_Galadriel
Raczkowanie
 
Avatar Lady_Galadriel
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 86
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Cytat:
Napisane przez paukii Pokaż wiadomość
Zawsze dochodze łechtaczkowo. Pochwowo bardzo rzadko ale tez sie to zdarza. Chcialabym po prostu miec czesciej pochwowe orgazmy a nie ze czuje pozniej bol po stosunku
Cytat:
Napisane przez Yennefer92 Pokaż wiadomość
Doceń to, że w ogóle masz pochwowe :P. Ja uprawiam seks od jakichś 3 lat i do tej pory mogę sobie jedynie pomarzyć.
Właśnie, doceń
Z poprzednim facetem w ogóle nie szczytowałam, teraz jakby odżyłam orgazm mam prawie za każdym razem, w dodatku pochwowy, łechtaczkowy jedynie sama.
A w jakiej pozycji zdarzyło Ci się mieć pochwowy?

Yennefer92, współczuję, wiem co to znaczy
Do tej pory żadnego orgazmu?
__________________
Człowiek jest niedoskonały i...radzi sobie z tym doskonale.



Mój P.

Próbujemy 14/12/2013
Staramy się o małego człowieka 14/02/2016
Lady_Galadriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 22:23   #1507
madamemarila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Cytat:
Napisane przez Lady_Galadriel Pokaż wiadomość
Z poprzednim facetem w ogóle nie szczytowałam, teraz jakby odżyłam orgazm mam prawie za każdym razem
Lady, ja z poprzednim facetem też nie, przy obecnym również odżyłam, ogólnie czuję się przy nim świetnie, mam ciągle ochotę na seks, ale dojść nie potrafię.. jeszcze nigdy nie doszłam z facetem.. a samej dojście zajmuje mi dosłownie kilka chwil.. nie wiem czego to kwestia ale brakuje mi tego spełnienia z drugą osobą :<
madamemarila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-09, 08:14   #1508
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Cytat:
Napisane przez madamemarila Pokaż wiadomość
Lady, ja z poprzednim facetem też nie, przy obecnym również odżyłam, ogólnie czuję się przy nim świetnie, mam ciągle ochotę na seks, ale dojść nie potrafię.. jeszcze nigdy nie doszłam z facetem.. a samej dojście zajmuje mi dosłownie kilka chwil.. nie wiem czego to kwestia ale brakuje mi tego spełnienia z drugą osobą :<
matko, to jest wina masturbacji. masz jedną metodę czy nawet kilka a druga osoba nie robi tego dokładnie tak samo.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 09:14   #1509
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
matko, to jest wina masturbacji. masz jedną metodę czy nawet kilka a druga osoba nie robi tego dokładnie tak samo.
Ciekawe że faceci tez się masturbuja a nie mają problemu ze nie dochodzą z kobietą...
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 09:16   #1510
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
Ciekawe że faceci tez się masturbuja a nie mają problemu ze nie dochodzą z kobietą...
ale, że stosunek trwa bardzo krótko to często mają taki problem, nie?
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 10:06   #1511
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
ale, że stosunek trwa bardzo krótko to często mają taki problem, nie?
Nie wydaje mi się.
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-09, 10:14   #1512
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
Nie wydaje mi się.
no wcale
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 11:19   #1513
Envidiaa
Raczkowanie
 
Avatar Envidiaa
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 90
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Pingwinek, jak poszukasz dobrze to na wizażu znajdziejsz ogrom takich wątków. Masturbacja taka jest. Najpierw fajnie, a potem często problematycznie. Takie uroki.
__________________
Siała baba mak, nie wiedziała jak
Envidiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 14:56   #1514
niebanalna12345
Raczkowanie
 
Avatar niebanalna12345
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 49
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

hej, mam problem z orgazmem. nie mówię nawet o pochwowym, bo kocham się zaledwie od kilku miesięcy, ale nawet łechtaczkowy jest dla mnie czymś obcym. czy któraś z was ma też tak, że pieszczoty łechtaczki sprawiają ból, nieprzyjemne doznania? przy seksie oralnym na początku jest okej, ale po chwili każde jej dotknięcie jest dla mnie nieprzyjemne, nie wiem co z tym zrobić.
niebanalna12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 17:27   #1515
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
Ciekawe że faceci tez się masturbuja a nie mają problemu ze nie dochodzą z kobietą...
Wydaje mi się, że u kobiet jest to po prostu bardziej skomplikowane i dlatego. U faceta to prosta sprawa.

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Cytat:
Napisane przez niebanalna12345 Pokaż wiadomość
hej, mam problem z orgazmem. nie mówię nawet o pochwowym, bo kocham się zaledwie od kilku miesięcy, ale nawet łechtaczkowy jest dla mnie czymś obcym. czy któraś z was ma też tak, że pieszczoty łechtaczki sprawiają ból, nieprzyjemne doznania? przy seksie oralnym na początku jest okej, ale po chwili każde jej dotknięcie jest dla mnie nieprzyjemne, nie wiem co z tym zrobić.
Mam tak samo, stymulacja łechtaczki jest dla mnie nieprzyjemna. Wolę pieszczenie samego wejścia do pochwy lub przez bieliznę.
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 22:22   #1516
madamemarila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
matko, to jest wina masturbacji. masz jedną metodę czy nawet kilka a druga osoba nie robi tego dokładnie tak samo.
no dobrze, to wiem, ale co w takim razie, nie masturbować się wcale, jakieś sugestie? staram się mocno ograniczać ale i tak regularnie po prostu "nie wytrzymuję"
madamemarila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-10, 06:51   #1517
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Cytat:
Napisane przez madamemarila Pokaż wiadomość
no dobrze, to wiem, ale co w takim razie, nie masturbować się wcale, jakieś sugestie? staram się mocno ograniczać ale i tak regularnie po prostu "nie wytrzymuję"
Może pokaż partnerowi jak Ty siebie pieścisz, aby on mógł to powtórzyć.
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-10, 10:52   #1518
paulina95xx
Przyczajenie
 
Avatar paulina95xx
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
brak orgazmu , co może być nie tak ? Proszę o pomoc ! :(

Witajcie !

Mam poważny problem , jak dla mnie . Jestem od roku i czterech miesięcy z mężczyzną mojego życia ,
kochamy się bardzo często .
Nasz sex wygląda cudownie , jednak jest problem ze mną ,
tzn. nie wiem w czym problem dlatego postanowiłam poradzić się Was kobiety.
Przeciętnie kochamy się najkrócej do 30 min. mniej więcej... może nawet więcej ..
Po tym czasie mój facet dochodzi normalnie . Tylko jest problem w tym, że ja nie . . .
Jedynie dojdę wtedy gdy kochamy się godzinę , ewentualnie dłużej
. Jeśli kochamy się te 30 min. sprawia mi to ogromną przyjemność .
Kochałam się z trzema facetami w swoim życiu,
( z żadnym z nich nie czułam przyjemności ) dodam iż nie doszłam z żadnym z nim ,
ale ten sex wcale nie sprawiał mi takiej przyjemności jaką daje mi sex z moim teraźniejszym mężczyzną .

Nie wiem na prawdę w czym jest problem , mój mężczyzna jest naprawdę w tym idealny ,
bardzo dobry , wspaniały i długo można tu wymieniać ..
Dla tego myślę, że problem tkwi we mnie , chociaż nie wiem dlaczego .
bardzo to mnie smuci , bardziej nawet dołuje ..

Nie wiem czy zgłosić się z tym problemem do ginekologa czy co zrobić .

Dlatego bardzo proszę wyraźcie swoje zdanie na ten temat , może jakieś porady ?
Każda porada dla mnie będzie bardzo ważna.

Pozdrawiam Paula.

Edytowane przez paulina95xx
Czas edycji: 2015-06-10 o 12:08
paulina95xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-10, 12:12   #1519
paulina95xx
Przyczajenie
 
Avatar paulina95xx
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Mam poważny problem , jak dla mnie . Jestem od roku i czterech miesięcy z mężczyzną mojego życia , kochamy się bardzo często .
Nasz sex wygląda cudownie , jednak jest problem ze mną ,
tzn. nie wiem w czym problem dlatego postanowiłam poradzić się Was kobiety.
Przeciętnie kochamy się najkrócej do 30 min. mniej więcej... może nawet więcej ..
Po tym czasie mój facet dochodzi normalnie . Tylko jest problem w tym, że ja nie . . .
Jedynie dojdę wtedy gdy kochamy się godzinę , ewentualnie dłużej . Jeśli kochamy się te 30 min. sprawia mi to ogromną przyjemność .
Kochałam się z trzema facetami w swoim życiu,( z żadnym z nich nie czułam przyjemności ) dodam iż nie doszłam z żadnym z nim , ale ten sex wcale nie sprawiał mi takiej przyjemności jaką daje mi sex z moim teraźniejszym mężczyzną .

Nie wiem na prawdę w czym jest problem , mój mężczyzna jest naprawdę w tym idealny , bardzo dobry , wspaniały i długo można tu wymieniać ..
Dla tego myślę, że problem tkwi we mnie , chociaż nie wiem dlaczego . bardzo to mnie smuci , bardziej nawet dołuje ..

Nie wiem czy zgłosić się z tym problemem do ginekologa czy co zrobić .

Dlatego bardzo proszę wyraźcie swoje zdanie na ten temat , może jakieś porady ?
Każda porada dla mnie będzie bardzo ważna.
paulina95xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-10, 18:05   #1520
Yennefer92
Zadomowienie
 
Avatar Yennefer92
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 427
Dot.: mam problem z osiągnieciem orgazmu...

Cytat:
Napisane przez Lady_Galadriel Pokaż wiadomość
Właśnie, doceń
Z poprzednim facetem w ogóle nie szczytowałam, teraz jakby odżyłam orgazm mam prawie za każdym razem, w dodatku pochwowy, łechtaczkowy jedynie sama.
A w jakiej pozycji zdarzyło Ci się mieć pochwowy?

Yennefer92, współczuję, wiem co to znaczy
Do tej pory żadnego orgazmu?
Mam łechtaczkowe, podczas seksu czuję się cudownie, ale na pochwowy nadal czekam ...
Cytat:
Napisane przez niebanalna12345 Pokaż wiadomość
hej, mam problem z orgazmem. nie mówię nawet o pochwowym, bo kocham się zaledwie od kilku miesięcy, ale nawet łechtaczkowy jest dla mnie czymś obcym. czy któraś z was ma też tak, że pieszczoty łechtaczki sprawiają ból, nieprzyjemne doznania? przy seksie oralnym na początku jest okej, ale po chwili każde jej dotknięcie jest dla mnie nieprzyjemne, nie wiem co z tym zrobić.
Może powiedz partnerowi, żeby pieścił Cię delikatniej?
__________________
"Chciałem się pozbierać, ale rozsypywałem się w takich miejscach, do których nie chcę wracać."
Maks Somow
04.02.2015 rok - Inżynier
Yennefer92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-11, 00:59   #1521
Vermelha91
Przyczajenie
 
Avatar Vermelha91
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 16
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

a powiedźcie mi dziewczyny, jak wy w zasadzie odróżniacie orgazm pochwowy od łechtaczkowego...
bo ja ostatnio zwątpiłam - niezależnie od pozycji i typów seksu odczucia mam podobne, (choć raz jakby słabiej, a raz intensywniej odczuwam szczytowanie to jest to tak jakby ten sam sposób/typ odczuć)

czasem tylko mam tak, że mam orgazm jakby na 75% ale nie pod względem jakości, a... kompletności...?? zaczynam i jak już wiem, że prawie, prawie jestem, to nagle nie ma tego "piku", ale w sumie jest potem takie rozluźnienie i jest mi dobrze... jak przy "normalnym" tylko bez tego konkretnego maximum

dajcie znać, czy u was te dwa typy orgazmu to jakiś zupełnie inny orgazm, czy tylko właśnie takie niuanse jak intensywność, czy długość jego trwania
Vermelha91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-11, 06:44   #1522
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Vermelha91 Pokaż wiadomość
a powiedźcie mi dziewczyny, jak wy w zasadzie odróżniacie orgazm pochwowy od łechtaczkowego...
bo ja ostatnio zwątpiłam - niezależnie od pozycji i typów seksu odczucia mam podobne, (choć raz jakby słabiej, a raz intensywniej odczuwam szczytowanie to jest to tak jakby ten sam sposób/typ odczuć)
Też się nad tym zastanawiam. Bo kiedy upraw2iam seks analny, ale czuję przyjemne ciepełko w rejonie łechtaczki to to jest orgazm analny? Czasami pieszczoty sutka dojdą do tego Chociaż dla mnie orgazm to orgazm, nie roznijam tego na czynniki pierwsze
Gdzieś czytałam, że nie ma takiego podziały pochwowy/łechtaczkowy etc tylko orgazm to orgazm, a że powstaje poprzez pieszczenie innych części ciała to już nie istotne^^
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-11, 17:37   #1523
Vermelha91
Przyczajenie
 
Avatar Vermelha91
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 16
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Gdzieś czytałam, że nie ma takiego podziały pochwowy/łechtaczkowy etc tylko orgazm to orgazm, a że powstaje poprzez pieszczenie innych części ciała to już nie istotne^^
Też tak słyszałam, ale tyle tu postów o obu rodzajach i tyle smutku przez brak pochwowego, że może to jednak jakaś ogromna różnica, a ja nawet nie wiem, że powinnam odczuwać wielki niedosyt/stratę...
Bo nie wiem który miewam, ale dobrze mi z nim i jak dojdę to doszłam, dobrze mi i nie wiem w który sposób
Więc wiedza mi w sumie potrzebna z czystej ciekawości (w końcu jestem kobietą :p )
Vermelha91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-11, 20:49   #1524
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Vermelha91 Pokaż wiadomość
czasem tylko mam tak, że mam orgazm jakby na 75% ale nie pod względem jakości, a... kompletności...?? zaczynam i jak już wiem, że prawie, prawie jestem, to nagle nie ma tego "piku", ale w sumie jest potem takie rozluźnienie i jest mi dobrze... jak przy "normalnym" tylko bez tego konkretnego maximum
Ja tak mam właśnie bardzo często, jestem już mega blisko maximum, jak to nazwałaś , i zawsze uważałam, że to nie orgazm, ale jak tak teraz myślę to może jednak to to tylko słabszy ;p sama nie wiem
Ostatnio po bardzo długim czasie udało mi się dojść podczas stosunku (+ Tż pomagał ręką), ale od tamtej pory znowu nic, jedynie te dochodzenie do pewnego momentu a potem koniec.
To to w końca jest O czy nie bo zgłupiałam też
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-11, 22:36   #1525
Vermelha91
Przyczajenie
 
Avatar Vermelha91
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 16
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

tzn u mnie to są tak jakby 3 odrębne tematy:
1. doszłam intensywnie
2. doszłam, ale było to trochę "bledsze" doznanie w porównaniu do tego np. z wczoraj
3. prawie doszłam ale przy punkcie "niemal maximum" tak jakbym tego orgazmu nie utrzymała

pkt. 3 pojawia się czasem, jak rozluźnię się w niewłaściwym momencie, albo właśnie jak za bardzo się spinam
(niepojęte jak bardzo jesteśmy skomplikowane )
ale to jak "wyjdę" z tego niepełnego orgazmu leży w mojej głowie - kiedyś uważałam, że coś poszło nie tak i niestety nie czułam się spełniona, a mój TŻ widział, że to nie TO...
od jakiegoś czasu postanowiłam, że uznam to za orgazm i kropka! i teraz czuję się po nim naprawdę dobrze, a choć TŻ jeszcze czasem zauważa że skończyłam jakoś inaczej (choć już się nauczył, że różnie dochodzę) to moje zadowolone "mhmn" zwykle mu wystarcza

pytanie co do punktów 1 i 2 - czy jedynka to pochwowy a dwójka to łechtaczkowy (bo odczucia te same, ale inna intensywność), czy to ten sam orgazm (nie wiem który) odczuwany zależnie od miliona czynników (jak zmęczenie, stres, gra wstępna itd. itd.)
Vermelha91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-12, 08:28   #1526
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Vermelha91 Pokaż wiadomość
tzn u mnie to są tak jakby 3 odrębne tematy:
1. doszłam intensywnie
2. doszłam, ale było to trochę "bledsze" doznanie w porównaniu do tego np. z wczoraj
3. prawie doszłam ale przy punkcie "niemal maximum" tak jakbym tego orgazmu nie utrzymała

pkt. 3 pojawia się czasem, jak rozluźnię się w niewłaściwym momencie, albo właśnie jak za bardzo się spinam
(niepojęte jak bardzo jesteśmy skomplikowane )
ale to jak "wyjdę" z tego niepełnego orgazmu leży w mojej głowie - kiedyś uważałam, że coś poszło nie tak i niestety nie czułam się spełniona, a mój TŻ widział, że to nie TO...
od jakiegoś czasu postanowiłam, że uznam to za orgazm i kropka! i teraz czuję się po nim naprawdę dobrze, a choć TŻ jeszcze czasem zauważa że skończyłam jakoś inaczej (choć już się nauczył, że różnie dochodzę) to moje zadowolone "mhmn" zwykle mu wystarcza

pytanie co do punktów 1 i 2 - czy jedynka to pochwowy a dwójka to łechtaczkowy (bo odczucia te same, ale inna intensywność), czy to ten sam orgazm (nie wiem który) odczuwany zależnie od miliona czynników (jak zmęczenie, stres, gra wstępna itd. itd.)
Mam dokładnie tak samo
Też mam takie 3 pkt ;p too może nie jest jeszcze tak źle
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 11:56   #1527
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Też się nad tym zastanawiam. Bo kiedy upraw2iam seks analny, ale czuję przyjemne ciepełko w rejonie łechtaczki to to jest orgazm analny? Czasami pieszczoty sutka dojdą do tego Chociaż dla mnie orgazm to orgazm, nie roznijam tego na czynniki pierwsze
Gdzieś czytałam, że nie ma takiego podziały pochwowy/łechtaczkowy etc tylko orgazm to orgazm, a że powstaje poprzez pieszczenie innych części ciała to już nie istotne^^
Uprawiaj dalej, a może będziesz miała wytrysk kobiecy zdarza się, ja miałam właśnie przy analnym, takie mrowienie w okolicy łechtaczki, potem uczucie nie do wytrzymania i wytrysk nie do opisania. nie do porównania w pochwowym.

Co do rozładowania, to ja właśnie tak mam: nie lubię być drażniona. Jak faceta się drażni, to potem ma intensywniejszy orgazm. Ja nie.
Właśnie musze od razu dojść, no chyba że jestem już po orgazmie i mam ochote na kolejny. Jeśli facet mnie męczy, dręczy i trzyma na granicy, to potrafię wszystko spieprzyć.
Po prostu to mrowienie znika (choć dalej jestem podniecona, tu chodzi chyba o czysto fizyczne czynniki) i nie dojdę gdyby pozwolił mi dojść od razu, byłyby fajerwerki i krzyki, a jak nie, to cóż, będzie przyjemnie, rozładuję sie, ale to nie będzie orgazm.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 08:42   #1528
HIPERBRENDON99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Ja mam również tylko orgazm łechtaczkowy, chyba tylko dwa razy w życiu miałam ten pochwowy. Ten ostatni jest bardzo ciężko osiągnąć kobietom, dlatego że zanim pochwa będzie miała dobre ukrwienie musi minąć jakieś dwa lata. jeszcze co do orgazmu to ani mi ani mojemu mężowi nigdy to nie przeszkadzało
HIPERBRENDON99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 18:46   #1529
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Uprawiaj dalej, a może będziesz miała wytrysk kobiecy zdarza się, ja miałam właśnie przy analnym, takie mrowienie w okolicy łechtaczki, potem uczucie nie do wytrzymania i wytrysk nie do opisania. nie do porównania w pochwowym.
Będę uprawiać dalej, rezygnować nie mam zamiaru Może kiedyś wytrysk się pojawi, byłoby ciekawie
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 17:45   #1530
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Dziewczyny, jak dochodzicie w czasie stosunku to musicie mieć pobudzaną równocześnie łechtaczkę? ( ja pochwowego nie miałam, więc dla mnie to nie jest oczywiste xD )
Ostatnio doszłam do wniosku, że w części pozycji nie bardzo się da, albo da się, ale tylko samemu.
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-03 19:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:02.