suknie Jesus Peiro?!?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-08, 00:21   #1
mala_ola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 8

suknie Jesus Peiro?!?!


ratujcie, szukam z przyjaciółką sukni Jesus Peiro!!

na stronie http://www.jesuspeiro.com/ nie znalazłam wogóle informacji gdzie je można znaleźć ani jakichś numerów modeli..

moja przyjaciółka ma upatrzonych kilka, chciałaby przymierzyć i ew. zamówić u krawcowej.. no chyba, że one nie kosztują tyle - ile sobie wyobrażam, to może i zdecyduje się jakąś kupić!!
mala_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 11:43   #2
siobhan
Przyczajenie
 
Avatar siobhan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3
Dot.: suknie Jesus Peiro?!?!

Zajżałam na tą stronkę, i nie wiem czy zauważyłaś, ale w Polsce nie ma sklepów tej marki.
A co za tym idzie nie sądzę, aby w ogóle były one tutaj dostępne. Przykro mi
siobhan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 15:04   #3
mala_ola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 8
Dot.: suknie Jesus Peiro?!?!

No wlasnie zagladalam... no coz, bedziemy skazane na krawcowa... (
mala_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 13:57   #4
Zia86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: suknie Jesus Peiro?!?!

Znalazłam temat w google jak szukałam informacji na temat tych sukien i pomyślałam, że jakimś dziewczynom może się przydać info które posiadam.
Otóż mnie też zauroczyły suknie JP. I wyszperałam, że są w salonie Młoda i Moda w Warszawie, mają tam kilka modeli ale można zamówić za ich pośrednictwem każdy model. Natomiast jest też salon w Brnie w Czechach(to dla dziewczyn z południowej Polski) i tam można przymierzyć(a i pewnie zamówić) chyba wszystkie modele. Ja mam zamiar przymierzyć interesujące mnie modele w Brnie i zamówić przez salon w Warszawie(bo wszystkie przymiarki i poprawy sukni są w cenie a zawsze lepiej jak będzie to polski salon robił) natomiast dzwoniłam do pani do Hiszpanii która zajmuję się dystrybucją na Polskę i dowiedziałam się, że mają zamiar otworzyć jeszcze kilka salonów w największych polskich miastach.
Zia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 14:29   #5
alisssss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 79
Dot.: suknie Jesus Peiro?!?!

Dziewczęta ja przymierzałam Jesusa w Warszawie w salonie Moda i Młoda. Suknie piękne... szyte z cudownych, szlachetnych materiałów, leżą nieziemsko... osobiście myślę ze nie do odtworzenia. One są tak dopracowane i tak pomyślane "technicznie" ze układają się niesamowicie. Chyba ze jakaś krawcowa by po prostu miała taką suknie na wzór.
Niestety ceny są wysokie... zaczynają się od 7 tysięcy. A suknie w salonie wiszą zapakowane w pokrowcach i nie można ich "macać".
__________________
13.08.2010
alisssss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 00:16   #6
caipiroshk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 28
Dot.: suknie Jesus Peiro?!?!

Cytat:
Napisane przez alisssss Pokaż wiadomość
Niestety ceny są wysokie... zaczynają się od 7 tysięcy. A suknie w salonie wiszą zapakowane w pokrowcach i nie można ich "macać".
?? a mierzyć można?
ja mierzyłam w Fabio Gritti, też nie są tani (a też moim zdaniem super jakość), ale mierzyć można co się chce i ile się chce... za taką cenę, to już chyba by wypadało??
caipiroshk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 09:46   #7
alisssss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 79
Dot.: suknie Jesus Peiro?!?!

Cytat:
Napisane przez caipiroshk Pokaż wiadomość
?? a mierzyć można?
ja mierzyłam w Fabio Gritti, też nie są tani (a też moim zdaniem super jakość), ale mierzyć można co się chce i ile się chce... za taką cenę, to już chyba by wypadało??
Nie no mierzyć można oczywiście... po to są w sklepie.
Wiszą w pokrowcach aby się nie niszczyły.
__________________
13.08.2010
alisssss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-03, 23:34   #8
Zia86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: suknie Jesus Peiro?!?!

Też mierzyłam Fabio Gritti niektóre suknie piękne. Ja jestem ciekawa jak będzie się prezentował Jesus Peiro. Zachorowałam na tą suknie:
http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0310/suknia1fb1.jpg
Zia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 18:38   #9
ninka12245
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 13
Dot.: suknie Jesus Peiro?!?!

Cytat:
Napisane przez Zia86 Pokaż wiadomość
Znalazłam temat w google jak szukałam informacji na temat tych sukien i pomyślałam, że jakimś dziewczynom może się przydać info które posiadam.
Otóż mnie też zauroczyły suknie JP. I wyszperałam, że są w salonie Młoda i Moda w Warszawie, mają tam kilka modeli ale można zamówić za ich pośrednictwem każdy model. Natomiast jest też salon w Brnie w Czechach(to dla dziewczyn z południowej Polski) i tam można przymierzyć(a i pewnie zamówić) chyba wszystkie modele. Ja mam zamiar przymierzyć interesujące mnie modele w Brnie i zamówić przez salon w Warszawie(bo wszystkie przymiarki i poprawy sukni są w cenie a zawsze lepiej jak będzie to polski salon robił) natomiast dzwoniłam do pani do Hiszpanii która zajmuję się dystrybucją na Polskę i dowiedziałam się, że mają zamiar otworzyć jeszcze kilka salonów w największych polskich miastach.
te suknie możesz również zamówić za pośrednictwem Art Consultants Evenbts and Wedding w Świebodzicach , widziałam że mają je w ofercie
wogóle mają fajną szeroką ofertę ja zakupiłam tam swoją Le spose di Gio ( też dopsawanie i przymiarka była w cenie, i zwrot za podróż- pociągiem II klasa)może tam znajdziesz tę o której piszesz

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Zia86 Pokaż wiadomość
Znalazłam temat w google jak szukałam informacji na temat tych sukien i pomyślałam, że jakimś dziewczynom może się przydać info które posiadam.
Otóż mnie też zauroczyły suknie JP. I wyszperałam, że są w salonie Młoda i Moda w Warszawie, mają tam kilka modeli ale można zamówić za ich pośrednictwem każdy model. Natomiast jest też salon w Brnie w Czechach(to dla dziewczyn z południowej Polski) i tam można przymierzyć(a i pewnie zamówić) chyba wszystkie modele. Ja mam zamiar przymierzyć interesujące mnie modele w Brnie i zamówić przez salon w Warszawie(bo wszystkie przymiarki i poprawy sukni są w cenie a zawsze lepiej jak będzie to polski salon robił) natomiast dzwoniłam do pani do Hiszpanii która zajmuję się dystrybucją na Polskę i dowiedziałam się, że mają zamiar otworzyć jeszcze kilka salonów w największych polskich miastach.
widziałam te suknie w ofercie w Świebodzicach w Atlier ARTCKsiąż
też mogą ci ją prowadzić za ich pośrednictwem, może tam znajdziesz to czego szukasz?
ninka12245 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 11:22   #10
Zia86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: suknie Jesus Peiro?!?!

Ninka mają tam wszystkie te modele do przymierzenia?
Zia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 14:04   #11
baba_jadzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: suknie Jesus Peiro?!?!

Cytat:
Napisane przez Zia86 Pokaż wiadomość
Też mierzyłam Fabio Gritti niektóre suknie piękne. Ja jestem ciekawa jak będzie się prezentował Jesus Peiro. Zachorowałam na tą suknie:
http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0310/suknia1fb1.jpg
Wlasnie dzis mierzylam suknie Jesus Peiro model 146, bylam w niej zakochana ale juz nie jestem, gore ma uszyta z koronki, ktora mi sie nie podobala, za to model 2005 jest boski pod kazdym wzgledem (na zdjeciach tego absolutnie nie widac)
baba_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-20, 19:43   #12
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: suknie Jesus Peiro?!?!

Tak a propos tego wątku : ciekawe, że w Le Spose di Gio nic nie wiedzą, jakoby mieli jakikolwiek salon współpracujący w Polsce.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 22:41   #13
pietkiesia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: suknie Jesus Peiro?!?!

A ile dalas za swoja di Gio? Mnie sie tez bardzo podobaja, ale z tego co wiem, sa uszyte ze szlachetnych tkanin i kosztuja powyzej 10tys. Obawiam sie, ze ktos wcisnal ci podrobke. Jesus Peiro tez mnie zauroczyl, niestety okazuje sie, ze te najprostsze i najbardziej eleganckie suknie sa najdrozsze.
pietkiesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:30.