Doradźcie jakie college są dobre w londynie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-18, 20:38   #1
Miley0099
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 43
GG do Miley0099

Doradźcie jakie college są dobre w londynie


cześć
Chciałambym zmienić college w anglii bo w moim college'u jest dziwnie i niemogę soebie znaleść pożądnej koleżanki.Wszyscy się trzymają razem a ja sama.Tam w ogóle nie ma uczniów dużo, nie wiem ta szkoła jest dziwna.Wiecie może gdzie są dobre i fajne college z kursami esol?
Możecie też mi podać gdzie się one znajdują.Proszę...
To ważne...^^^
Miley0099 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 00:21   #2
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Doradźcie jakie college są dobre w londynie

Cytat:
Napisane przez Miley0099 Pokaż wiadomość
cześć
Chciałambym zmienić college w anglii bo w moim college'u jest dziwnie i niemogę soebie znaleść pożądnej koleżanki.Wszyscy się trzymają razem a ja sama.Tam w ogóle nie ma uczniów dużo, nie wiem ta szkoła jest dziwna.Wiecie może gdzie są dobre i fajne college z kursami esol?
Możecie też mi podać gdzie się one znajdują.Proszę...
To ważne...^^^
poczekaj jeszcze. przeciez dopiero co zakladalas watek, w kltorym pisalas ze dopiero zaczelas. mylisz ze jak sie przeniesiesz do innego collegu to bedzie inaczej? a jak bedzie gorzej?
zgoda, wybierzesz taki w ktorym bedzie kilkoro polakow. bedziesz z nimi przestawac i twoj postep z jezykiem bedzie wolniejszy o polowe, jak nie wiecej
a jak trafisz na taki, gdzie nie daj boze ktos bedzie cie wysmiewal ze nie znasz jezyka? nastolatatki potrafia byc okrutne

moim zdaniem powinnas znalezc nauczyciela ktory zajmuje sie integracja, zyciem spolecznym uczniow. skoro w polskim liceum jest psycholog to u ciebie tez musi
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 09:37   #3
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Doradźcie jakie college są dobre w londynie

dokladnie jak kolezanka prawi.

Ile ty w tym collegu jestes? Tydzien? Daj innym sznase. Probowalas sie w ogole integrowac z nimi? Przeciez tu nikt nie czeka z otwartymi ramionami, chcesz zacznij z nimi rozmawiac, wykaz inicjatywe. Jezeli bedziesz siedziec w kacie naburmuszona bo nikt nie raczyl sie toba zajac to nic z tego nei wyjdzie.

Kazdy college ma doradce do spraw studentow. Sprobuj sie dowiedziec i porozmawiaj z nim, ewentualnie z nauczycielem. Powiedz ze czujesz sie samotnie, na pewno cos ci doradzi.

I nie zakladaj osobnego watku z kazdym pytaniem. Zaczelas jeden o zyciu w collegu, trzymaj sie go i tam opisuj wszystko i zadawaj pytania.
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 17:51   #4
Miley0099
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 43
GG do Miley0099
Dot.: Doradźcie jakie college są dobre w londynie

^^SORKI...że nie w temacie ale nie chcę robić pełno wątków.
Czy ze mną jest coś nie tak....nie rozumiem jak chodzę z dziewczynami z pakistanu..to one tylko po swojim języku rozmawiają a ze mną nie..cóż... ja stoje jak pies i nikogo nie rozumiem.Jak mam znaleść fajnych znajomych..no..chcę mieć jakąś fajną kumpele, to bym się poczuła lepiej i bardziej otwarła do ludzi.Ale ja nie mam takiej koleżanki...Poprostu czuje się tak jakby mnie nikt nie znał..Jak wy zapoznawaliście znajomych w college'u...Jakie ''czajówki'' robiliście aby kogoś poznać.No ja nie podejde do obcych ludzi..bo tam wszyscy rozmawiają po angielsku..i niechcę wyjść na jakąś przybłęde..Smutno mi naprawde..bożeee ile ja co chwilkę jak przychodzę do domu to płaczę..mam dosyć...proszę to ważne....dziewczyny napiście..proszę..błagam. .
Miley0099 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 18:05   #5
bellebelle
Zadomowienie
 
Avatar bellebelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: Doradźcie jakie college są dobre w londynie

Cytat:
Napisane przez Miley0099 Pokaż wiadomość
^^SORKI...że nie w temacie ale nie chcę robić pełno wątków.
Czy ze mną jest coś nie tak....nie rozumiem jak chodzę z dziewczynami z pakistanu..to one tylko po swojim języku rozmawiają a ze mną nie..cóż... ja stoje jak pies i nikogo nie rozumiem.Jak mam znaleść fajnych znajomych..no..chcę mieć jakąś fajną kumpele, to bym się poczuła lepiej i bardziej otwarła do ludzi.Ale ja nie mam takiej koleżanki...Poprostu czuje się tak jakby mnie nikt nie znał..Jak wy zapoznawaliście znajomych w college'u...Jakie ''czajówki'' robiliście aby kogoś poznać.No ja nie podejde do obcych ludzi..bo tam wszyscy rozmawiają po angielsku..i niechcę wyjść na jakąś przybłęde..Smutno mi naprawde..bożeee ile ja co chwilkę jak przychodzę do domu to płaczę..mam dosyć...proszę to ważne....dziewczyny napiście..proszę..błagam. .
No ale juz Ci przeciez dziewczyny napisaly...

Nie panikuj, kazdy byl kiedys nowy. Nawet jakbys poszlo do szkoly w Polsce w ktorej nikogo nie znasz to czulabys sie obca i nie mialabys kumpeli od razu...

Musisz zaczac podchodzic do ludzi i tyle, nikt nie bedzie sie z Ciebie smial. Jesli to jest college dla obcokrajowcow to wszyscy beda wiedzieli, ze nie mowisz perfekcyjnie po angielsku.
Jesli zrobisz blad, to popraw i mow dalej. KAZDY robi bledy. Ale inaczej sie nie nauczysz.

Pierwsze kilka miesiecy zawsze jest najtrudniejsze ale musisz po prostu nalozyc usmiech na twarz i probowac poznac innych ludzi. Przeciez samo sie to nie stanie!

Jesli wszyscy rozmawiaja po angielsku, to podejdz, zagadnij, powiedz ze jestes nowa i nikogo nie znasz - ludzie beda chcieli sprawic, zebys poczula sie troche bardziej komfortowo bo bedzie im troche Ciebie szkoda - przeciez kazdy kiedys zaczynal.

I przede wszystkim nie placz, glowa do gory. Bycie nastolatkiem nie jest latwe

Jak ja chodzilam do liceum w ktorym nikogo nie znalam to po prostu przysiadalam sie do kogos w lawce, na przerwie, w szatni itp i zaczynalam rozmowe, typu co tam dzisiaj bylo na lekcji i o pogodzie. I tyle, trzeba sie tylko przelamac.
__________________


Edytowane przez bellebelle
Czas edycji: 2010-10-01 o 18:07
bellebelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:48.