Suknia Mori Lee 6601 - jakie dodatki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-04, 20:35   #1
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka

Suknia Mori Lee 6601 - jakie dodatki


Kochane, czy któraś z was, albo może jakaś znajoma, miała tę suknię: http://www.morilee.com/admon/userfil.../6601/img0.jpg ? Jakie radzicie do niej dodatki? Jestem dość wysoką (176 cm) brunetką, mój TŻ ma 197 cm wzrostu ;-) Musi być mnie widać!
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 21:18   #2
dudusiu
Wtajemniczenie
 
Avatar dudusiu
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: pudełko po zapałkach .
Wiadomości: 2 705
Dot.: Suknia Mori Lee 6601 - jakie dodatki

nie bardzo się znam, ale na modelce wszystko dobrze wygląda, tzn. bez naszyjnika, tylko kolczyki ja bym się skłaniała ku takiej wersji.
__________________
I could have been a princess, you'd be a king
could have had a castle and worn a ring
but no...

you stole my star
lalalalalalala....
dudusiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 01:30   #3
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Suknia Mori Lee 6601 - jakie dodatki

można dac obróżkę na szyi i mniejsze kolczyki, jak nie lubisz dużych i wyrazistych.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 07:56   #4
Javarem
Rozeznanie
 
Avatar Javarem
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 626
GG do Javarem
Dot.: Suknia Mori Lee 6601 - jakie dodatki

Cytat:
Napisane przez maxwelka Pokaż wiadomość
Kochane, czy któraś z was, albo może jakaś znajoma, miała tę suknię: http://www.morilee.com/admon/userfil.../6601/img0.jpg ? Jakie radzicie do niej dodatki? Jestem dość wysoką (176 cm) brunetką, mój TŻ ma 197 cm wzrostu ;-) Musi być mnie widać!
Akurat wybrałaś model w którym kiedyś zakochałam się bez pamięci na jednej z sesji wklejam zdjęcia dziewczyny w tej samej sukience i kolczyki które miała przy tej stylizacji.Sukienka jest na tyle piekna że wyraziste kolczyki podkreśla jej walory bo z naszyjnika to bym kompletnie zrezygnowała.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg marata.jpg (61,1 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg marta głowa.jpg (9,8 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg one.jpg (61,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg impresion bridal.jpg (54,7 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ilo2.jpg (18,1 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg white.jpg (61,2 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg marie5.jpg (38,1 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg marie2.jpg (55,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6562a5458b003d8e6935f9203e7c23c2bd79287e.jpg (48,4 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg crystal memory.jpg (58,5 KB, 12 załadowań)
Javarem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 13:49   #5
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Suknia Mori Lee 6601 - jakie dodatki

Cytat:
Napisane przez dudusiu Pokaż wiadomość
nie bardzo się znam, ale na modelce wszystko dobrze wygląda, tzn. bez naszyjnika, tylko kolczyki ja bym się skłaniała ku takiej wersji.
To prawda, że naszyjnik niekoniecznie, myślę o kolczykach + bransoletka

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
można dac obróżkę na szyi i mniejsze kolczyki, jak nie lubisz dużych i wyrazistych.
Oj obróżka to nie, bom w takich rzeczach czuję się jak na smyczy ;-) mało komfortowo. A kolczyki właśnie lubię duże i wyraziste, szczególnie że zamierzam mieć włosy upięte do góry - tak lubię najbardziej

Cytat:
Napisane przez Javarem Pokaż wiadomość
Akurat wybrałaś model w którym kiedyś zakochałam się bez pamięci na jednej z sesji wklejam zdjęcia dziewczyny w tej samej sukience i kolczyki które miała przy tej stylizacji.Sukienka jest na tyle piekna że wyraziste kolczyki podkreśla jej walory bo z naszyjnika to bym kompletnie zrezygnowała.
Jesteś dla mnie źródłem inspiracji, dziękuję! https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1309848947 - te kolczyki pasują według mnie najbardziej. Mam koleżankę, która robi podobne, chyba się do niej zgłoszę. Fajnie by było, gdyby to było coś z kryształkami Svarowskiego

A jaki welon? Myślę o długim do kościoła i krótkim na salę, podobno są takie łączone, że ten długi można odpiąć?

Co na głowę? Też jakieś kwiatki? Diadem? I co na ramiona? Bolerko jakoś średnio mi się widzi.

A bukiet?

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Javarem Pokaż wiadomość
Akurat wybrałaś model w którym kiedyś zakochałam się bez pamięci na jednej z sesji wklejam zdjęcia dziewczyny w tej samej sukience i kolczyki które miała przy tej stylizacji.Sukienka jest na tyle piekna że wyraziste kolczyki podkreśla jej walory bo z naszyjnika to bym kompletnie zrezygnowała.
A swoją drogą to okropna jest stylizacja tej modelki. Ani włosy, ani makijaż, ani rękawiczki mi się nie podobają... A skąd masz to zdjęcie? W internecie go chyba nie ma?
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 19:23   #6
nadya69
Raczkowanie
 
Avatar nadya69
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: SB
Wiadomości: 278
GG do nadya69
Dot.: Suknia Mori Lee 6601 - jakie dodatki

Cytat:
Napisane przez Javarem Pokaż wiadomość
Akurat wybrałaś model w którym kiedyś zakochałam się bez pamięci na jednej z sesji wklejam zdjęcia dziewczyny w tej samej sukience i kolczyki które miała przy tej stylizacji.Sukienka jest na tyle piekna że wyraziste kolczyki podkreśla jej walory bo z naszyjnika to bym kompletnie zrezygnowała.
Hej.

Śliczne te kolczyki na zdjęciu 6 itd. Gdzie takie znalazłaś??
nadya69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 10:15   #7
Javarem
Rozeznanie
 
Avatar Javarem
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 626
GG do Javarem
Dot.: Suknia Mori Lee 6601 - jakie dodatki

Cytat:
Napisane przez nadya69 Pokaż wiadomość
Hej.

Śliczne te kolczyki na zdjęciu 6 itd. Gdzie takie znalazłaś??
Dziękuję,napisałam Ci na privachyba że zerkniesz poniżej na info w ramce
Javarem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-06, 17:13   #8
nadya69
Raczkowanie
 
Avatar nadya69
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: SB
Wiadomości: 278
GG do nadya69
Dot.: Suknia Mori Lee 6601 - jakie dodatki

Cytat:
Napisane przez Javarem Pokaż wiadomość
Dziękuję,napisałam Ci na privachyba że zerkniesz poniżej na info w ramce
Dzięki za wiadomość
nadya69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 18:52   #9
Javarem
Rozeznanie
 
Avatar Javarem
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 626
GG do Javarem
Dot.: Suknia Mori Lee 6601 - jakie dodatki

Cytat:
Napisane przez maxwelka Pokaż wiadomość
To prawda, że naszyjnik niekoniecznie, myślę o kolczykach + bransoletka



Oj obróżka to nie, bom w takich rzeczach czuję się jak na smyczy ;-) mało komfortowo. A kolczyki właśnie lubię duże i wyraziste, szczególnie że zamierzam mieć włosy upięte do góry - tak lubię najbardziej



Jesteś dla mnie źródłem inspiracji, dziękuję! https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1309848947 - te kolczyki pasują według mnie najbardziej. Mam koleżankę, która robi podobne, chyba się do niej zgłoszę. Fajnie by było, gdyby to było coś z kryształkami Svarowskiego

A jaki welon? Myślę o długim do kościoła i krótkim na salę, podobno są takie łączone, że ten długi można odpiąć?

Co na głowę? Też jakieś kwiatki? Diadem? I co na ramiona? Bolerko jakoś średnio mi się widzi.

A bukiet?

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------



A swoją drogą to okropna jest stylizacja tej modelki. Ani włosy, ani makijaż, ani rękawiczki mi się nie podobają... A skąd masz to zdjęcie? W internecie go chyba nie ma?
Kolczyki są srebrne a reszta to kryształy i perły Swarovskiego
Zdjęcia są w internecie bo kolczyki z sesji sama robiłam do tej właśnie sesji .A za stylizację nie odpowiadam bo od tego była wizażystka i stylistkai to raczej do magazynu więc z nutą ekstrawagancji miało być,zdecydowaną
Javarem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 09:03   #10
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Suknia Mori Lee 6601 - jakie dodatki

Cytat:
Napisane przez Javarem Pokaż wiadomość
Kolczyki są srebrne a reszta to kryształy i perły Swarovskiego
Zdjęcia są w internecie bo kolczyki z sesji sama robiłam do tej właśnie sesji .A za stylizację nie odpowiadam bo od tego była wizażystka i stylistkai to raczej do magazynu więc z nutą ekstrawagancji miało być,zdecydowaną
Ech, przypomniało mi się, że perły na ślubie, to łzy, więc chyba raczej się nie zdecyduję...
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 09:32   #11
Javarem
Rozeznanie
 
Avatar Javarem
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 626
GG do Javarem
Dot.: Suknia Mori Lee 6601 - jakie dodatki

Cytat:
Napisane przez maxwelka Pokaż wiadomość
Ech, przypomniało mi się, że perły na ślubie, to łzy, więc chyba raczej się nie zdecyduję...
No co Tyz tymi perłami to stary zabobon,bardzo stary
Javarem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-07, 09:37   #12
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Suknia Mori Lee 6601 - jakie dodatki

Cytat:
Napisane przez Javarem Pokaż wiadomość
No co Tyz tymi perłami to stary zabobon,bardzo stary
No niby stary. Ale na ślubie cywilnym mojej przyjaciółki jej mama wysiadając z samochodu zaczepiła o coś swoim sznurem pereł i jak nie huknął o ziemię! Poleciały we wszystkie strony Wszyscy się ucieszyli, że ni będzie łez ;-)

Tak że jeszcze się nad tym zastanowię
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 09:57   #13
xsylax
Zadomowienie
 
Avatar xsylax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 638
Dot.: Suknia Mori Lee 6601 - jakie dodatki

Cytat:
Napisane przez maxwelka Pokaż wiadomość
Ech, przypomniało mi się, że perły na ślubie, to łzy, więc chyba raczej się nie zdecyduję...
To się ma chyba tylko do prawdziwych pereł. Jak będą sztuczne to raczej nic się nie stanie

A tak w ogóle to bardzo ładna sukienka, przez to, że ma taki szeroki dół to raczej nie znikniesz przy TŻ Ale oczywiście wysokie buty i tak są dla Ciebie wskazane.
Nie wiem czy jesteś za kolorowymi butami do sukni jeśli nie to mi pasują jakieś w tonie tych 1, jeśli tak to widzę do tej sukni jakich delikatny róż albo fiolet. Do tego ozdoba do włosów w kolorze butów lub bukiet utrzymany w tych kolorach. Mi się prawdę mówiąc nie widzi welon do tej sukni ale może to dlatego, że ja ogólnie za welonami raczej nie przepadam.
Z bolerkiem nie pomogę raczej
Propozycje bukietów:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg menbur-4096-66.jpg (10,4 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 28467.jpg (13,5 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 28859.jpg (10,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 30559.jpg (11,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 30704.jpg (47,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg firestone-wedding-bouquet.jpg (64,0 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg porc210dxlow.jpg (16,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wedding_bouquet_soft_pinks.jpg (34,5 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pink-peonies-with-white-ribbon.jpg (29,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pink-beach-wedding-bouquets5.jpg (51,7 KB, 20 załadowań)
__________________
Zapraszam na mojego bloga:
Kosmetyki, makijaże, włosy

www.mysiblog.blogspot.com

--------------------------------

Odchudzam się! Paleo od 06.01.2014 r

-14.5 kg

86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71.5-70-69-68-67-66-65-64-63-62
xsylax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 23:38   #14
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Suknia Mori Lee 6601 - jakie dodatki

nie wierz w przesądy, przecież to śmieszne.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 09:17   #15
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Suknia Mori Lee 6601 - jakie dodatki

Cytat:
Napisane przez xsylax Pokaż wiadomość
To się ma chyba tylko do prawdziwych pereł. Jak będą sztuczne to raczej nic się nie stanie

A tak w ogóle to bardzo ładna sukienka, przez to, że ma taki szeroki dół to raczej nie znikniesz przy TŻ Ale oczywiście wysokie buty i tak są dla Ciebie wskazane.
Nie wiem czy jesteś za kolorowymi butami do sukni jeśli nie to mi pasują jakieś w tonie tych 1, jeśli tak to widzę do tej sukni jakich delikatny róż albo fiolet. Do tego ozdoba do włosów w kolorze butów lub bukiet utrzymany w tych kolorach. Mi się prawdę mówiąc nie widzi welon do tej sukni ale może to dlatego, że ja ogólnie za welonami raczej nie przepadam.
Z bolerkiem nie pomogę raczej
Propozycje bukietów:
Co racja, to racja, sztuczne perły jakoś przełknę
No dół mi się własnie taki marzył - tiulowo-balowy
Myślałam o butach w kolorze nude, najbardziej mi się marzą Louboutiny , ale zobaczymy jakie będą ceny w butiku na Moliera w Warszawie. Jako że przyoszczędziłam na kiecce, to mogę przyszaleć z butami, które i tak będę nosiła też na inne okazje potem
Z tych co wrzuciłaś najlepsze wydają mi się te pierwsze (gdzie je można kupić?) - jakoś buty w odcinającym się kolorze nie przemawiają do mnie tak do końca.
Bukiecik najfajniejszy pierwszy, ale mi po głowie chodzą storczyki / orchidee. Co myślicie o wiszących bukietach? Moja mama szła z takim do ślubu, bo kwiaciarka jej powiedziała, że wysoka kobieta (180 wzrostu) dobrze z takim wygląda. Ja mam 176 i też się nad tym zastanawiam...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3w7e1605_1__full.jpg (43,0 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 084e841ae3d23564_821.jpg (19,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet_slubny.jpg (55,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg christian_louboutin_nude_simple_pumps_100_mm.jpg (8,8 KB, 16 załadowań)

Edytowane przez maxwelka
Czas edycji: 2011-07-08 o 09:28
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 09:57   #16
xsylax
Zadomowienie
 
Avatar xsylax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 638
Dot.: Suknia Mori Lee 6601 - jakie dodatki

Cytat:
Napisane przez maxwelka Pokaż wiadomość
Co racja, to racja, sztuczne perły jakoś przełknę
No dół mi się własnie taki marzył - tiulowo-balowy
Myślałam o butach w kolorze nude, najbardziej mi się marzą Louboutiny , ale zobaczymy jakie będą ceny w butiku na Moliera w Warszawie. Jako że przyoszczędziłam na kiecce, to mogę przyszaleć z butami, które i tak będę nosiła też na inne okazje potem
Z tych co wrzuciłaś najlepsze wydają mi się te pierwsze (gdzie je można kupić?) - jakoś buty w odcinającym się kolorze nie przemawiają do mnie tak do końca.
Bukiecik najfajniejszy pierwszy, ale mi po głowie chodzą storczyki / orchidee. Co myślicie o wiszących bukietach? Moja mama szła z takim do ślubu, bo kwiaciarka jej powiedziała, że wysoka kobieta (180 wzrostu) dobrze z takim wygląda. Ja mam 176 i też się nad tym zastanawiam...
Oo no to trzymam kciuki za Louboutiny Te co wkleiłam to trochę tańsze bo są z Menbura, zobacz czy w Twoim mieście mają salon http://www.menbur.com/tiendas-locali...o.php?lang=PO#. U mnie niestety nie ma A szkoda bo ładne buty mają Oprócz tego w internecie niektóre sklepy mają w ofercie te buty np ten http://www.lubiebuty.pl/ Ale nie wszystkie modele niestety..
Myślę, że nude to tez fajny pomysł
Ja słyszałam, że wiszący bukiet jest dobry dla pań, które mają trochę ciałka bo optycznie wydłuża/wyszczupla. Więc wg tego skoro jesteś wysoka to będzie Cię wydłużał jeszcze bardziej.
__________________
Zapraszam na mojego bloga:
Kosmetyki, makijaże, włosy

www.mysiblog.blogspot.com

--------------------------------

Odchudzam się! Paleo od 06.01.2014 r

-14.5 kg

86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71.5-70-69-68-67-66-65-64-63-62

Edytowane przez xsylax
Czas edycji: 2011-07-08 o 10:01
xsylax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 10:15   #17
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Suknia Mori Lee 6601 - jakie dodatki

Cytat:
Napisane przez xsylax Pokaż wiadomość
Oo no to trzymam kciuki za Louboutiny
Te białe są z Menbura, zobacz czy w Twoim mieście mają salon http://www.menbur.com/tiendas-locali...o.php?lang=PO#. U mnie niestety nie ma A szkoda bo ładne buty mają
Myślę, że nude to tez fajny pomysł
Ja słyszałam, że wiszący bukiet jest dobry dla pań, które mają trochę ciałka bo optycznie wydłuża/wyszczupla. Więc wg tego skoro jesteś wysoka to będzie Cię wydłużał jeszcze bardziej.
Dzięki za namiary! Mieszkam w Warszawie, więc jak będę miała chwilę to się przejdę
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 12:05   #18
mori_lee
Rozeznanie
 
Avatar mori_lee
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 928
Dot.: Suknia Mori Lee 6601 - jakie dodatki

Hej dziewczyny!
mowa o dodatkach do tej sukni więc postanowiłam się dołączyć do tego wątku ;-) mam nadzieję, że założycielka nie bedzie miala nic przeciwko temu ;-) a mianowicie chodzi mi o to jaką halkę i gdzie kupijesz do tej sukni?? jako, że wychodzę za mąż 17 września, mam juz w szafie swoją wymarzoną suknię również z kolekcji mori lee model 4705. Niestety mam problem z halką, gdyz nie wiem która byłaby odpowiednia żeby suknia nie straciła fasonu i róznież chcialabym zachować jej bajkowy wygląd... możecie mi cos doradzić? z góry dziękuję ;-)
mori_lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 11:27   #19
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Suknia Mori Lee 6601 - jakie dodatki

Cytat:
Napisane przez mori_lee Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
mowa o dodatkach do tej sukni więc postanowiłam się dołączyć do tego wątku ;-) mam nadzieję, że założycielka nie bedzie miala nic przeciwko temu ;-) a mianowicie chodzi mi o to jaką halkę i gdzie kupijesz do tej sukni?? jako, że wychodzę za mąż 17 września, mam juz w szafie swoją wymarzoną suknię również z kolekcji mori lee model 4705. Niestety mam problem z halką, gdyz nie wiem która byłaby odpowiednia żeby suknia nie straciła fasonu i róznież chcialabym zachować jej bajkowy wygląd... możecie mi cos doradzić? z góry dziękuję ;-)
Pewnie, że nie mam nic przeciwko, szczególnie, że wybrałaś suknię bardzo podobną do mojej

Szczerze mówiąc nie myślałam jeszcze o halce, ale wiem na pewno, że suknia pięknie się układa nawet bez koła, sama z siebie jest bardzo rozłożysta. Pani w salonie Panna Młoda na Kijowskiej w Warszawie, gdzie kupowałam suknię, powiedziała mi, że bez problemu wynajmie mi halkę z kołem, więc raczej powierzę dobranie tej halki właśnie jej
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-27, 13:27   #20
mori_lee
Rozeznanie
 
Avatar mori_lee
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 928
Dot.: Suknia Mori Lee 6601 - jakie dodatki

Cytat:
Napisane przez maxwelka Pokaż wiadomość
Pewnie, że nie mam nic przeciwko, szczególnie, że wybrałaś suknię bardzo podobną do mojej

Szczerze mówiąc nie myślałam jeszcze o halce, ale wiem na pewno, że suknia pięknie się układa nawet bez koła, sama z siebie jest bardzo rozłożysta. Pani w salonie Panna Młoda na Kijowskiej w Warszawie, gdzie kupowałam suknię, powiedziała mi, że bez problemu wynajmie mi halkę z kołem, więc raczej powierzę dobranie tej halki właśnie jej
Ja sie strasznie bronie przed halką z kolem.. szczerze mowiąc nie byłam jeszcze na weselu, na którym PM nie miałaby kłopotu z kołem.. dlatego dzisiaj wpadłam na pomysł założenia pięciowarstwowego tiulowego dołu z sukni slubnej mojej sąsiadki i szczerze powiem, że suknia pięknie się układa więc jestem coraz bardziej sklonna uszyć sobie halkę składającą się z 6-7 warstw sztywnego tiulu .. wydaje mi się ze to najwygodniejsze rozwiązanie
mori_lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 07:35   #21
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Suknia Mori Lee 6601 - jakie dodatki

Cytat:
Napisane przez mori_lee Pokaż wiadomość
Ja sie strasznie bronie przed halką z kolem.. szczerze mowiąc nie byłam jeszcze na weselu, na którym PM nie miałaby kłopotu z kołem.. dlatego dzisiaj wpadłam na pomysł założenia pięciowarstwowego tiulowego dołu z sukni slubnej mojej sąsiadki i szczerze powiem, że suknia pięknie się układa więc jestem coraz bardziej sklonna uszyć sobie halkę składającą się z 6-7 warstw sztywnego tiulu .. wydaje mi się ze to najwygodniejsze rozwiązanie
Tez slyszalam o takim rozwiazaniu i szczerze mowiac sama sie nad takim zastanawiam. Nie wiem tylko czy by to bylo wygodne. Kiedy ja mierzylam swoja suknie bez halki to tak mi sie wszystko paletalo miedzy nogami, ze nie wiedzialam w ktorym momencie zaplatam sie w material i wyladuje na podlodze.. A Ty mierzylas taka opcje? Zdaj relacje, bo dla mnie bylby to znacznie lepszy wybor - na halkach wydaje mi sie ze ladniej sie wszystko uklada. Ewentualnie Pani w salonie doradzila mi wlasnie halke z malutkim kolem zeby sie material nie paletal a na to sporo tiulu. Sama juz nie wiem..

Edytowane przez ja :)
Czas edycji: 2011-07-28 o 07:36
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 10:54   #22
mori_lee
Rozeznanie
 
Avatar mori_lee
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 928
Dot.: Suknia Mori Lee 6601 - jakie dodatki

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Tez slyszalam o takim rozwiazaniu i szczerze mowiac sama sie nad takim zastanawiam. Nie wiem tylko czy by to bylo wygodne. Kiedy ja mierzylam swoja suknie bez halki to tak mi sie wszystko paletalo miedzy nogami, ze nie wiedzialam w ktorym momencie zaplatam sie w material i wyladuje na podlodze.. A Ty mierzylas taka opcje? Zdaj relacje, bo dla mnie bylby to znacznie lepszy wybor - na halkach wydaje mi sie ze ladniej sie wszystko uklada. Ewentualnie Pani w salonie doradzila mi wlasnie halke z malutkim kolem zeby sie material nie paletal a na to sporo tiulu. Sama juz nie wiem..
Jak już pisałam w watku wyzej przymierzałam dół innej sukni składający się z tiulu.. co prawda 2 warstwy były z tego 'zwyklego' i 3 ze sztywnego. dodam ze ten doł sięgał mi do stóp ale nie dotykał ziemi.. i z takim rozwiązaniem wkoncu przeszłam sie swobodnie w mojej sukni, bo bez tej 'halki' ciezko bylo krok postawic... tyle tego sie platało .. mnie interesuje coś w rodzaju takiej halki tyle ze bez kól, ale dużo warstw tiulu ;-).. na pewno pieknie będzie sie na tym ukladać .. ;-)))
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg halka.jpg (36,4 KB, 13 załadowań)
mori_lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 15:14   #23
xsylax
Zadomowienie
 
Avatar xsylax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 638
Dot.: Suknia Mori Lee 6601 - jakie dodatki

A jak tam buty? Kupiłaś już? Są Louboutiny, Menbur czy może jeszcze coś innego?
__________________
Zapraszam na mojego bloga:
Kosmetyki, makijaże, włosy

www.mysiblog.blogspot.com

--------------------------------

Odchudzam się! Paleo od 06.01.2014 r

-14.5 kg

86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71.5-70-69-68-67-66-65-64-63-62
xsylax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 15:21   #24
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Suknia Mori Lee 6601 - jakie dodatki

Cytat:
Napisane przez mori_lee Pokaż wiadomość
Jak już pisałam w watku wyzej przymierzałam dół innej sukni składający się z tiulu.. co prawda 2 warstwy były z tego 'zwyklego' i 3 ze sztywnego. dodam ze ten doł sięgał mi do stóp ale nie dotykał ziemi.. i z takim rozwiązaniem wkoncu przeszłam sie swobodnie w mojej sukni, bo bez tej 'halki' ciezko bylo krok postawic... tyle tego sie platało .. mnie interesuje coś w rodzaju takiej halki tyle ze bez kól, ale dużo warstw tiulu ;-).. na pewno pieknie będzie sie na tym ukladać .. ;-)))
No ja się w końcu muszę przejść do tego mojego salonu i poważnie porozmawiać o halce No i przede wszystkim pomierzyć! Bo rzeczywiście, jeżeli jest inne rozwiązanie niż koło, w którym na dodatek można się swobodniej czuć, to trzeba je wypróbować!

Cytat:
Napisane przez xsylax Pokaż wiadomość
A jak tam buty? Kupiłaś już? Są Louboutiny, Menbur czy może jeszcze coś innego?
Butów jeszcze nie mam, ale we wtorek idę do warszawskiego butiku Louboutina (ma być dostawa) mierzyć, mam nadzieję, te co w załączniku. O ile będzie rozmiar. Kosztują 1890 zł, o 90 zł więcej niż moja suknia Ale plus jest ten, że założę je na siebie więcej niż raz w życiu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img.jpg (27,0 KB, 13 załadowań)
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 19:33   #25
mori_lee
Rozeznanie
 
Avatar mori_lee
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 928
Dot.: Suknia Mori Lee 6601 - jakie dodatki

Mmm Louboutiny moje marzenie ;-) niestety jeszcze nie mogę sobie na nie pozwolić za to moge zaproponować bardzo wygodne i tanie rozwiązanie z którego skorzystam ;-)
jak wiadomo kupując nowe buty na ślub nie mamy pewności czy je jeszcze kiedykolwiek zalożymy.. czy beda wygodne... czy nie obetrą ...
we wrocławiu ( jak i pewnie w kazdym innym wiekszym miescie) jest sklep z butami tanecznymi ... i własciwie sama wszystko wybierasz: mówisz jaki ma być fason buta (zakryte, odkryte, z paseczkiem czy bez...), wysokość obcasa i co najwazniejsze... mozesz przyniesc sama material z jakiego maja być buty wykonane (np. taki jak suknia ;-)) bądź skorzystać z propozycji ze sklepu. całość kosztuje 180zł, ale co najważniejsze: po weselu zanosisz buciki do sklepu i tam za 40zł farbują materiał, na kolor, ktory sobie zażyczysz dzięki czemu masz buty roznież na inne okazje ;p SPRAWDZONE moja koleżanka mówila, że nigdy nie miała wygodniejszych butów ;-)
mori_lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 11:20   #26
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Suknia Mori Lee 6601 - jakie dodatki

Cytat:
Napisane przez mori_lee Pokaż wiadomość
Mmm Louboutiny moje marzenie ;-) niestety jeszcze nie mogę sobie na nie pozwolić za to moge zaproponować bardzo wygodne i tanie rozwiązanie z którego skorzystam ;-)
jak wiadomo kupując nowe buty na ślub nie mamy pewności czy je jeszcze kiedykolwiek zalożymy.. czy beda wygodne... czy nie obetrą ...
we wrocławiu ( jak i pewnie w kazdym innym wiekszym miescie) jest sklep z butami tanecznymi ... i własciwie sama wszystko wybierasz: mówisz jaki ma być fason buta (zakryte, odkryte, z paseczkiem czy bez...), wysokość obcasa i co najwazniejsze... mozesz przyniesc sama material z jakiego maja być buty wykonane (np. taki jak suknia ;-)) bądź skorzystać z propozycji ze sklepu. całość kosztuje 180zł, ale co najważniejsze: po weselu zanosisz buciki do sklepu i tam za 40zł farbują materiał, na kolor, ktory sobie zażyczysz dzięki czemu masz buty roznież na inne okazje ;p SPRAWDZONE moja koleżanka mówila, że nigdy nie miała wygodniejszych butów ;-)
Super sprawa, ale ja i tak pozostanę przy swoim marzeniu o Louboutinach, szczególnie że moja mama, która finansuje przedsięwzięcie, przyklasnęła temu pomysłowi

Byłam wczoraj w salonie i mierzyłam ten model http://moliera2.com/?prod=206&marka=10&kp=4 bo jako jedyna para miały mój rozmiar, i były cudownie wygodne i mięciutkie ale niestety, moje palce u stóp nie wyglądają zbyt dobrze w tego typu butach (drugi dłuższy od pierwszego ) i pójdę tam jeszcze raz w przyszłym tygodniu, żeby zmierzyć te, które chciałam, bo ma być dostawa (opóźnia się). Tak czy inaczej teraz ich nie kupię, bo pani w sklepie powiedziała, że w grudniu będzie wymiana kolekcji i wtedy mają być takie z okrągłymi czubkami jak mi się marzą Całe szczęście mam jeszcze dużo czasu i chcę, żeby to była przemyślana decyzja.

Myślę cały czas nad tym, co (poza fryzurą, którą już znalazłam i będę testować pod koniec sierpnia) powinnam mieć na głowie. Marzył mi się diadem, ale nie pasuje, więc teraz przyszła mi do głowy opaska, taka jak któraś z dwóch pierwszych w załącznikach. Przy okazji znalazłam też taką z woalką, ale wtedy to już chyba bez welonu? Jak myślicie?
No i do tego, obowiązkowo, żywy kwiat. Jakie kombinacje proponujecie?

Fryzurę też załączam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ok_21_zl_iloko_173811.jpg (38,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg opaska_slubna.jpg (56,0 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg merci1.jpg (53,8 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4040_4c52.jpg (73,0 KB, 13 załadowań)

Edytowane przez maxwelka
Czas edycji: 2011-08-03 o 11:25
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 06:47   #27
vero_nike
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 13
Dot.: Suknia Mori Lee 6601 - jakie dodatki

Autorko wątku, czy mogłabyś zdradzić ile zapłaciłaś za swoją suknie?
tak się składa, że planuję kupić tę samą (mori lee 6601) i w salonie w Katowicach znalazłam ją za 2600zł. a skoro mówisz, że Twoje buty są droższa to ile kosztuje sukienka?:confu sed:
vero_nike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 07:01   #28
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Suknia Mori Lee 6601 - jakie dodatki

Cytat:
Napisane przez vero_nike Pokaż wiadomość
Autorko wątku, czy mogłabyś zdradzić ile zapłaciłaś za swoją suknie?
tak się składa, że planuję kupić tę samą (mori lee 6601) i w salonie w Katowicach znalazłam ją za 2600zł. a skoro mówisz, że Twoje buty są droższa to ile kosztuje sukienka?:confu sed:
Koncepcja butów dwa razy mi się po drodze zmieniła ale dziś może je kupię, to się pochwalę Na pewno będą tańsze! Regularna cena tej sukni w salonie Panna Młoda w Warszawie to 2500, a ja kupowałam ją prosto z wieszaka, bo leżała idealnie, i w weekendowej promocji, więc zapłaciłam 1800
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 22:14   #29
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Suknia Mori Lee 6601 - jakie dodatki

No, to mam buty: http://www.ninewest.com/Opulence/761...newest-catalog
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:18.