Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-20, 08:51   #31
Unknownn9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5
Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Cytat:
Napisane przez nisia1908 Pokaż wiadomość
również warzyłam 82kg i mam 168 wz nie stosowałam south beach ale zdrowo jadłam i teraz sięgam 69,2 i to od końca lutego/początek marca- przede mną jeszcze 4.8kg
życzę szczęścia ,wytrzymałości i dużo wsparcia innych osób będę zaglądać i śledzić Twoje postępy
Zdrowo jadłaś? Chciałabym też iść w tym kierunku (niekonkretna dieta ). Mogłabyś podac przykladowy jadłospis? niby też staram się jeść zdrowo ,a skutków nie widać ,ponieważ może robie coś źle :P
Unknownn9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 08:59   #32
GingBTH
Raczkowanie
 
Avatar GingBTH
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 38
GG do GingBTH
Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Cytat:
Napisane przez somethinggood Pokaż wiadomość
Z papierosami też mam problem i to niestety w głowie , bo lubię palić.
Staram się jak najbardziej ograniczyć , ostatnio 2 tyg nie paliłam i później winko na ogródko , wszyscy palą , no i pół paczki w jeden dzień .
Mam podobnie. Ale głównie za sprawą jednej osoby. Jak wyjeżdża na weekendy to staram się nie palić, albo minimalne ilości. No ale za 11 dni wprowadzam nowy ład do mojej codzienności, w której papierochów nie będzie.
__________________
01.06.2013-START ROCZNEGO PLANU
było 82kg - jest 77,5kg - ... - będzie 62kg

Dzień bez papierosa:
0/365
Dzień South Beach: 13/365

1. Obrona pracy licencjackiej 19.06.2013r!
2. Znaleźć mieszkanie!
3. Znaleźć pracę!
GingBTH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 11:04   #33
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Hej Też mam 168cm wzrostu ^^ Obecnie ważę 80kg. Na diecie jestem od początku roku, ale wiadomo - wzloty i upadki i przez to wszystko schudłam tylko 3kg. Ale starałam się dużo ćwiczyć i w miarę trzymać dietę. Niestety brak rezultatów mnie załamywał i żarłam jak opętana. Niechcący przyjęłam tok myślenia "Starałam się, nie schudłam, to to ciasto/kanapka/batonik mi nie zaszkodzi" :/
Też myślałam o diecie SB, ale zbliża się sezon owocowy i nie wytrzymam bez truskawek, brzoskwiń, malin, jagód itd. Dlatego postanowiłam ograniczyć produkty zbożowe do minimum, ale owocami się nie przejmować i jeść

Będę zaglądać, kibicować no i postaram się, żeby mi też coś ruszyło
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 13:49   #34
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Cytat:
Napisane przez Unknownn9 Pokaż wiadomość
HeeeeeejTak jak wy chce coś zmienić . Całe życie na diecie ? Znam ten ból . Wielokrotnie chudłam ,ale powrót do normalnego jedzienia nigdy mi nie wychodzil . Posiadam jakąś tam wiedze dotyczącą zdrowego odżywiania. Wszystko pięknie ,ale co z tego , jak nadal tyje . Szukałam "grupy wsparacia" , natrafiłam na stwierdzenie "Daję sobie rok " co chyba było przeznaczeniem ,bo ostatnio sama tak powiedziałam więc z chęcią przyłączam się do rocznego planu
ja bym nie miala dlugo problemu z wagą, jak bym miała ikeę w mieście hihihi ^^
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 14:13   #35
Patty1602
Przyczajenie
 
Avatar Patty1602
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Żukowo
Wiadomości: 1
Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Hej Chciałabym się przyłączyć. Też mam 168cm wzrostu. Moja aktualna waga to największa w moim życiu - aż 89kg. Zamierzam zmienić nawyki żywieniowe i rozpocząć regularną aktywność. Również kocham rower i to będzie podstawa mojego ruchu. Nie lubię biegać i na razie się do tego nie zmuszę. Wielokrotnie próbowałam podjąć dietę, ale zawsze kończyło się to maksymalnie po kilku dniach. Najgorsze są słodycze. Milion razy już próbowałam je rzucić, udowadniając sobie jakie są niezdrowe, złe i w ogóle.
Problem nie leży tylko w moim wyglądzie. Zapewne przez styl odżywiania jestem też pozbawiona energii i ochoty do życia.
Mam nadzieję, że razem będzie raźniej i w końcu uda mi się zmienić moje życie
Patty1602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 14:45   #36
GingBTH
Raczkowanie
 
Avatar GingBTH
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 38
GG do GingBTH
Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Cytat:
Napisane przez sheisnot Pokaż wiadomość
ja bym nie miala dlugo problemu z wagą, jak bym miała ikeę w mieście hihihi ^^
IKEA rozwiązuje problem wagi? ;> hmmm... czy chodzi o to, że wagę łazienkową można nabyć w tym sklepie? Bo chyba nie o jedzenie w ichniejszej restauracji ;>?

Dziewczyny co sądzicie o tym żeby wyszczególnić sobie tutaj zasady SB? A później w trakcie trwania poszczególnych etapów dzielić się przepisami?

Próbowała, któraś z Was ćwiczyć z Ewa Chodakowską? Co sądzicie Kochane o tym?
__________________
01.06.2013-START ROCZNEGO PLANU
było 82kg - jest 77,5kg - ... - będzie 62kg

Dzień bez papierosa:
0/365
Dzień South Beach: 13/365

1. Obrona pracy licencjackiej 19.06.2013r!
2. Znaleźć mieszkanie!
3. Znaleźć pracę!
GingBTH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 14:49   #37
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Odp: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Skalpel jest fajny i meczacy , ale killer mi sie nie podoba . Duzo bardziej wole sobie cwiczyc z mel b albo 8 min .

Ikea niestety ma pyszne slodkosci i za kazdy razem jak tam jestem jedyna dietetyczna rzecza jest losos z brokulami :P
Moze chodzilo ,ze Ikea jest duza i trzeba sie niezle nachodzic.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-20, 20:38   #38
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Odp: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Heeej Dołączam ze swoją wagą
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 23:04   #39
nisia1908
Zakorzenienie
 
Avatar nisia1908
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 339
Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Cytat:
Napisane przez sheisnot Pokaż wiadomość
Powodzenia z rzucaniem palenia i chudnieciem- zazwyczaj te dwie rzeczy się wykluczają... Ja obralam sobie "tylko" dwa cele:

1. -3kg
2. Oduczenie się przeklinania...

Nie wiem jak z tym drugim się rozprawić...;/
z tym drugim również mam problem

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Unknownn9 Pokaż wiadomość
Zdrowo jadłaś? Chciałabym też iść w tym kierunku (niekonkretna dieta ). Mogłabyś podac przykladowy jadłospis? niby też staram się jeść zdrowo ,a skutków nie widać ,ponieważ może robie coś źle :P
Zero fast foodów i słodyczy ograniczyłam cukry o połowę i tłuszcze do 30g dziennie
śniadanie: 1op. serka wiejskiego light jakiś pomidorek+ szczypiorek ew.cebulka (mnie wysadza) 3 małe kromki/1 duża w zależności od wielkości chleb ja lubię ten sojowy takie ciężkie małe i mokre z dużą ilością błonnika nie wiem jak to się zwie + kawka z 4/5 mlekiem na lekki początek dnia i łyżeczką cukru trzcinowego zamiast masła używam serka naturalnego i patrzę na tablice Mendelejewa (skład)
Obiad: to np ryż z rybką

między posiłkami to przegryzałam jabłka siostra mnie wsparła i przywiozła mi wyciskarkę do soków i co śniadanie serwowałam sobie szklanę soku świeżo wyciśniętego z 2 pomarańczy i 1/2 grejpfruta

kolacja kończyła się jabłkiem i jogurcikiem naturalnym aby było strawnie i lekko przed snem i oczywiście spacery gdzie tylko mogę dojść na pieszo to chodzę
nisia1908 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 23:54   #40
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Cytat:
Napisane przez somethinggood Pokaż wiadomość
Z papierosami też mam problem i to niestety w głowie , bo lubię palić.
Staram się jak najbardziej ograniczyć , ostatnio 2 tyg nie paliłam i później winko na ogródko , wszyscy palą , no i pół paczki w jeden dzień .
zawsze z ppetami to jest problem w głowie....;/
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 06:26   #41
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Życzę powodzenia na pewno uda się szybciej niż w rok
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-21, 09:45   #42
Citrate
Przyczajenie
 
Avatar Citrate
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 14
Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Dołączam się do Was kochane!
169cm i 65-67kg, to zależy od nastroju mojej wagi
Motywacji mam w sobie mnóstwo, ale wytrwałości troche mniej.
Zaczynam więc kolejną walkę. Kiedyś udało mi się schudnąć 7kg, jednak wszystko wróciło, skąd my to znamy?
Sałatka z tuńczykiem zjedzona, lecę na plażę, miłego dnia
Citrate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 10:37   #43
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

U mnie dziś na śniadanie główną rolę grał twarożek z rzodkiewką i do tego pełnoziarnista kromka z wędliną.
Za jakieś pół godzinki idę zjeść 2śniadanie - jabłko i pół banana

Idę się ogarnąć i zabieram się za projekty... :/
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 10:45   #44
GingBTH
Raczkowanie
 
Avatar GingBTH
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 38
GG do GingBTH
Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Żeby nie być gołosłowną zamieszczam linki do zasad diety South Beach:

1. http://www.dietasouthbeach.biz.p l/
2.http://southbeach.c10.pl/
3. http://dietasouthbeach.pl/

Coś o jodze, dla zainteresowanych:

http://www.joga-joga.pl/

Tak się nie mogę doczekać 01.06.2013, że powoli zaczęłam już wprowadzać zdrowsze i bardziej racjonalne menu. Przez ostatnie 3dni jadłam, zupełnie bezwiednie i tylko na zasadzie słuchania swojego organizmu: 5 małych posiłków; wymieniłam zbożowe produkty na pełnoziarniste (chleb i makaron); jadłam owoce i przede wszystkim nie przejadałam się. Czuję moc w sobie .
Luby jak mnie zobaczył po 3ech dniach niewidzenia się zapytał:
"-Schudłaś?"
W sumie nie wiem czy schudłam (nie mam wagi, muszę sobie sprawić) ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że brzuch mi zmalał (bo to u mnie znika na samym początku) i opuchlizna z powodu okresu zeszła, więc mógł odnieść takie wrażenie . Ja w każdym razie czuję się coraz lepiej!
Tylko te papierosy... (ale nad tym również zamierzam pracować)

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Patty1602 Pokaż wiadomość
Hej Chciałabym się przyłączyć. Też mam 168cm wzrostu. Moja aktualna waga to największa w moim życiu - aż 89kg. Zamierzam zmienić nawyki żywieniowe i rozpocząć regularną aktywność. Również kocham rower i to będzie podstawa mojego ruchu. Nie lubię biegać i na razie się do tego nie zmuszę. Wielokrotnie próbowałam podjąć dietę, ale zawsze kończyło się to maksymalnie po kilku dniach. Najgorsze są słodycze. Milion razy już próbowałam je rzucić, udowadniając sobie jakie są niezdrowe, złe i w ogóle.
Problem nie leży tylko w moim wyglądzie. Zapewne przez styl odżywiania jestem też pozbawiona energii i ochoty do życia.
Mam nadzieję, że razem będzie raźniej i w końcu uda mi się zmienić moje życie
Słodycze spróbuj zastąpić może orzechami i suszonymi owocami, a najlepiej owocami ogólnie teraz jest ich całeeeeee morze ^^ do wyboru do koloru! Owoce są przecudne! I jeśli tylko spróbujesz to Twoj organizm zorientuje się, że woli owoce zamiast batoników, ciasteczek itd. TRZYMAM KCIUKI!
__________________
01.06.2013-START ROCZNEGO PLANU
było 82kg - jest 77,5kg - ... - będzie 62kg

Dzień bez papierosa:
0/365
Dzień South Beach: 13/365

1. Obrona pracy licencjackiej 19.06.2013r!
2. Znaleźć mieszkanie!
3. Znaleźć pracę!
GingBTH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 12:11   #45
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Odp: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Widzialam bardzo fajna wage w Rossmannie ,kosztowala ok 40 zl

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 12:24   #46
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Odp: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

oczywiscie, ze chodzi o chodzenie w ikei przeciez nie jedzenie! zdrowe to tam napewno żarło nie jest...chociaz porcje takie, że nie przypuszczam, że od 3 frytek to nawet mój synuś mały przytyje ^^

polecam znalezc sobie forme aktywnosci- kazdy lubi co innego a nie męczyć się jakimiś modnymi cwiczeniami jakiejś ewy...basen czy jak ktoras wspomniala rower (ja też chętnie...) chyba że siłka...ja lubiè np porządnie postepować ^^ ze słodyczami gorzej, ale to naprawdę nie takie ciezkie jak zastąpimy owocami...(nie jem 8dzień słodyczy a naprawdę je kocham) wszystko się da!! byle nie głodzić się i nie liczyć kalorii! - wiem bo schudłam z 73 do 56 kg więc wiem co mówię (w sumie piszę) hihi ^^


aaa i dziewczyny, tracimy wagę na dobrej diecie, a raczej zdrowym odżywianiu ale też, co ważne czujemy się lepiej (naprawdę!!). dobrze jedliśmy z mężem ponad rok i nie chorowałam ani ja ani on, wcześniej choć raz na rok ńiestety musiało się zdarzyć, a nierzadko dwa razy w roku! i do tego to samopoczucie! nie ma że nie chce się i nie ma siły podnieść się z kanapy SERIO SERIO!

to mnie dodatkowo motywuje, bo nie lubię musieć zjeść batonika, bo ciągnie a rano czy po południu nie móc zwlec się z kanapy... napiszę tak- ja chcę zrzucić tylko 3kilo i nie wiem czy tylko dla wagi bym to robiła bo wyglądam dobrze i nie widać ile ważę (tylko brzuch mi ciut przeszkadza)- warto damy radę!!

Edytowane przez sheisnot
Czas edycji: 2013-05-21 o 12:35
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 12:51   #47
sabinek810
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 59
Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Hej Dziewczyny!

Witam wszystkie zdeterminowane i dziękuję założycielce wątku - czegoś takiego szukałam - konkretny czas, konkretna waga do zbicia, konkretna motywacja!!!

Ja od maja jestem pod opieką dietetyczki i gdy "dobrze się prowadzę" bez grzechów to efekty są super!...i tu pojawia się problem - mam zapał, ale gdy efekty są już powiedzmy 3 tydzień to myślę, że można sobie trochę odpuścić...i wtedy się zaczyna!

Mam 171 cm wzrostu, ważę 78 kg, a moje ciało przeszło już chyba wszystkie diety świata i kosmosu!

A zatem ruszam razem z Wami po piękną sylwetkę!!!

Przygarniecie?
__________________
82...... będzie.....63.0!!!klask i:
sabinek810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 13:02   #48
GingBTH
Raczkowanie
 
Avatar GingBTH
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 38
GG do GingBTH
Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Cytat:
Napisane przez sabinek810 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!

Witam wszystkie zdeterminowane i dziękuję założycielce wątku - czegoś takiego szukałam - konkretny czas, konkretna waga do zbicia, konkretna motywacja!!!

Ja od maja jestem pod opieką dietetyczki i gdy "dobrze się prowadzę" bez grzechów to efekty są super!...i tu pojawia się problem - mam zapał, ale gdy efekty są już powiedzmy 3 tydzień to myślę, że można sobie trochę odpuścić...i wtedy się zaczyna!

Mam 171 cm wzrostu, ważę 78 kg, a moje ciało przeszło już chyba wszystkie diety świata i kosmosu!

A zatem ruszam razem z Wami po piękną sylwetkę!!!

Przygarniecie?
Pewnie, że przygarniemy!

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez somethinggood Pokaż wiadomość
Widzialam bardzo fajna wage w Rossmannie ,kosztowala ok 40 zl

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ajajajaj! Byłam wczoraj w Rossmannie i przepuściłam sporo kasy na różne takie tam... Ah.
__________________
01.06.2013-START ROCZNEGO PLANU
było 82kg - jest 77,5kg - ... - będzie 62kg

Dzień bez papierosa:
0/365
Dzień South Beach: 13/365

1. Obrona pracy licencjackiej 19.06.2013r!
2. Znaleźć mieszkanie!
3. Znaleźć pracę!
GingBTH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 13:33   #49
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

ja naczytalam sie o kilku kosmetykach na wizazu zrobilam liste poszlam a tam...NIC! z listy okolo 12 produktow... no byl wibo tusz do kresek ale wolałabym w pisaku więc poszlam do drogerii malutkiej i mam 2 rzeczy- jak to mozliwe sie pytam?!? zdegustowana rossmanem...;/
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-21, 13:39   #50
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Odp: Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Cytat:
Napisane przez sheisnot Pokaż wiadomość
ja naczytalam sie o kilku kosmetykach na wizazu zrobilam liste poszlam a tam...NIC! z listy okolo 12 produktow... no byl wibo tusz do kresek ale wolałabym w pisaku więc poszlam do drogerii malutkiej i mam 2 rzeczy- jak to mozliwe sie pytam?!? zdegustowana rossmanem...;/
A napisz co chcialas kupic z kwc , bo jestem ciekawa. Ja teraz szukam jakiegos ladnie pachnacego balsamu i odzywki do wlosow , zeby latwiej rozczesywac , bo mi sie placza .

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 15:51   #51
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Odp: Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Cytat:
Napisane przez nisia1908 Pokaż wiadomość
ero fast foodów i słodyczy ograniczyłam cukry o połowę i tłuszcze do 30g dziennie
śniadanie: 1op. serka wiejskiego light jakiś pomidorek+ szczypiorek ew.cebulka (mnie wysadza) 3 małe kromki/1 duża w zależności od wielkości chleb ja lubię ten sojowy takie ciężkie małe i mokre z dużą ilością błonnika nie wiem jak to się zwie + kawka z 4/5 mlekiem na lekki początek dnia i łyżeczką cukru trzcinowego zamiast masła używam serka naturalnego i patrzę na tablice Mendelejewa (skład)
Obiad: to np ryż z rybką

kolacja kończyła się jabłkiem i jogurcikiem naturalnym aby było strawnie i lekko przed snem i oczywiście spacery gdzie tylko mogę dojść na pieszo to chodzę
30 g tłuszczu to zdecydowanie za mało Powinnaś jeść 50 g - żeby było zdrowo.

Jabłka mają dużo węgli więc jako strawna kolacja to srednio chyba to jest

Cytat:
Napisane przez somethinggood Pokaż wiadomość
A napisz co chcialas kupic z kwc , bo jestem ciekawa. Ja teraz szukam jakiegos ladnie pachnacego balsamu i odzywki do wlosow , zeby latwiej rozczesywac , bo mi sie placza .

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja mam balsam do ciała orzechowo kawowy

A odżywkę polecam garniera avocado i karite.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 17:39   #52
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Odp: Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
30 g tłuszczu to zdecydowanie za mało Powinnaś jeść 50 g - żeby było zdrowo.

Jabłka mają dużo węgli więc jako strawna kolacja to srednio chyba to jest



Ja mam balsam do ciała orzechowo kawowy

A odżywkę polecam garniera avocado i karite.
jabłko na kolacje źle? omg...
nienawidzę garniera....;/


co do jadłospisu to zdecydowanie za mało warzyw!

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Cytat:
Napisane przez somethinggood Pokaż wiadomość
A napisz co chcialas kupic z kwc , bo jestem ciekawa. Ja teraz szukam jakiegos ladnie pachnacego balsamu i odzywki do wlosow , zeby latwiej rozczesywac , bo mi sie placza .

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
sama tego chciałaś :
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...en.html&next=1 ale kupiłam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ku.html&next=1 i raz sprobowalam i jestem megazadowolona! a dodam ze eyelinery nie są moją mocną stroną
dla dziecka filtr w psikaczu 30spf więc nie dam linka pewnie nieinteresujace
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...za.html&next=1
kupiłam tez jantar
a chciałam jeszcze catrice eyebrow paletke do brwi
i jakiś zmywarki golden rose bo oszalec idzie z moim nawet nie umie radzić sobie z odzywką...

Edytowane przez sheisnot
Czas edycji: 2013-05-21 o 17:33
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 17:54   #53
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Odp: Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Fajna jest ta odżywka, dobry ma skład
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 17:59   #54
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Odp: Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Cytat:
Napisane przez sheisnot Pokaż wiadomość
jabłko na kolacje źle? omg...
nienawidzę garniera....;/


co do jadłospisu to zdecydowanie za mało warzyw!

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------



sama tego chciałaś :
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...en.html&next=1 ale kupiłam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ku.html&next=1 i raz sprobowalam i jestem megazadowolona! a dodam ze eyelinery nie są moją mocną stroną
dla dziecka filtr w psikaczu 30spf więc nie dam linka pewnie nieinteresujace
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...za.html&next=1
kupiłam tez jantar
a chciałam jeszcze catrice eyebrow paletke do brwi
i jakiś zmywarki golden rose bo oszalec idzie z moim nawet nie umie radzić sobie z odzywką...
ja kto nie interesujące, ja chętnie zobaczę jaki kupiłaś, bo moje małe jest uczulone na filtry
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 00:14   #55
nisia1908
Zakorzenienie
 
Avatar nisia1908
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 339
Dot.: Odp: Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
30 g tłuszczu to zdecydowanie za mało Powinnaś jeść 50 g - żeby było zdrowo.

Jabłka mają dużo węgli więc jako strawna kolacja to srednio chyba to jest


uwierz mi że lepsze to niż to co podjadałam wieczorami a w fast fudziarni pracuję aż do 1 poza tym są różne mity i legendy a mi akurat dobrze się przyswajały wiesz co do tłuszczy to inni twierdzą tak a inni tak co do tłuszczy kiedy robiłam na Vitalii testy jaka dieta byłaby odpowiednia aby schudnąć 10kg do lutego do lipca to pokazało mi 30g ale i tak teraz jadę na ostro i wrażam parówki na śniadanie te wysoko mięsne z szynki i daje radę
nisia1908 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 00:18   #56
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Cytat:
Napisane przez sheisnot Pokaż wiadomość
jabłko na kolacje źle? omg...
nienawidzę garniera....;/


co do jadłospisu to zdecydowanie za mało warzyw!

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------



sama tego chciałaś :
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...en.html&next=1 ale kupiłam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ku.html&next=1 i raz sprobowalam i jestem megazadowolona! a dodam ze eyelinery nie są moją mocną stroną
dla dziecka filtr w psikaczu 30spf więc nie dam linka pewnie nieinteresujace
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...za.html&next=1
kupiłam tez jantar
a chciałam jeszcze catrice eyebrow paletke do brwi
i jakiś zmywarki golden rose bo oszalec idzie z moim nawet nie umie radzić sobie z odzywką...
Ja niedlugo bede musiala kupic sobie nowy puder , ale poczekam na dni vip w sephora , ale kupie sobie na tej promocji 40% w rossmannie , ktos wie kiedy ona sie zaczyna i kiedy konczy ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 00:19   #57
nisia1908
Zakorzenienie
 
Avatar nisia1908
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 339
Dot.: Odp: Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Cytat:
Napisane przez sheisnot Pokaż wiadomość
jabłko na kolacje źle? omg...
nienawidzę garniera....;/


co do jadłospisu to zdecydowanie za mało warzyw!

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------



sama tego chciałaś :
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...en.html&next=1 ale kupiłam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ku.html&next=1 i raz sprobowalam i jestem megazadowolona! a dodam ze eyelinery nie są moją mocną stroną
dla dziecka filtr w psikaczu 30spf więc nie dam linka pewnie nieinteresujace
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...za.html&next=1
kupiłam tez jantar
a chciałam jeszcze catrice eyebrow paletke do brwi
i jakiś zmywarki golden rose bo oszalec idzie z moim nawet nie umie radzić sobie z odzywką...
jest to jeden przykładowy dzień drugiego jadłam np warzywa na parze z piersi z kurczaka albo sałątke z pomidorów i trzymam się 5 porcji warzyw i owoców kupuję soki warzywne a z owoców sama wyciskam nie stosuję żadnej diety tylko lece na tym czego organizm się domaga tylko w ograniczonym stopniu i w zamiennikach jak mam ochote na kotleta robie go bez panierki i smarze bez tłuszczu lub na paru kroplach oliwy z chilli a ziemniaki głównie zamieniałam na ryż le teraz raz na 2 tyg mogę sobie pozwolić bo młode wyszły mają mniej skrobi
nisia1908 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 00:19   #58
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
30 g tłuszczu to zdecydowanie za mało Powinnaś jeść 50 g - żeby było zdrowo.

Jabłka mają dużo węgli więc jako strawna kolacja to srednio chyba to jest



Ja mam balsam do ciała orzechowo kawowy

A odżywkę polecam garniera avocado i karite.
Bede musiala sprobowac , bo jej nigdy nie mialam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 00:26   #59
nisia1908
Zakorzenienie
 
Avatar nisia1908
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 339
Dot.: Odp: Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

A jeśłi chodzi o odżywki to Polecam z serii Cece rossmanowskie ok 30 zł kosztują ale takich jeszcze nie było... Kadusy i inne kerastase się chowają
nisia1908 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 07:11   #60
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Odp: Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
ja kto nie interesujące, ja chętnie zobaczę jaki kupiłaś, bo moje małe jest uczulone na filtry
nie znalazłam tego kremu a teraz używam z biedronki lirene oczywiście z serii dla dzieci, bo mój tez alergik (ale nie ma mocnej alergii więc ja ją ignoruję, bo cieżko wyeliminować kurczaka ziemniaka i marchewki). chciałam te w "psikaczu" bo zawsze łatwiej rozprowadzic ale są znacznie droższe. jak już to kupiłam to trudno...

btw- GDZIE jest słońce?!? ;/

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Cytat:
Napisane przez somethinggood Pokaż wiadomość
Ja niedlugo bede musiala kupic sobie nowy puder , ale poczekam na dni vip w sephora , ale kupie sobie na tej promocji 40% w rossmannie , ktos wie kiedy ona sie zaczyna i kiedy konczy ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
lubisz widzę droższe rzeczy.... to nie mamy o czym gadać ;P

ps. fryzjerki naprawdę mają do rozczesywania fajne dwufazówki.

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------

Cytat:
Napisane przez nisia1908 Pokaż wiadomość
jest to jeden przykładowy dzień drugiego jadłam np warzywa na parze z piersi z kurczaka albo sałątke z pomidorów i trzymam się 5 porcji warzyw i owoców kupuję soki warzywne a z owoców sama wyciskam nie stosuję żadnej diety tylko lece na tym czego organizm się domaga tylko w ograniczonym stopniu i w zamiennikach jak mam ochote na kotleta robie go bez panierki i smarze bez tłuszczu lub na paru kroplach oliwy z chilli a ziemniaki głównie zamieniałam na ryż le teraz raz na 2 tyg mogę sobie pozwolić bo młode wyszły mają mniej skrobi
to jesz znacznie lepiej, bo
ja czasem i tak zjadalam smazonego ... brawo!
znam to - po oczyszczeniu i oduczeniu się cukrow mój tez się domagał co trzeba Boże, narobilas mi ochotę na malinówki i szparagi!
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:19.