Play - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-26, 14:39   #61
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: Play

edit:rozwiazałam swoj problem
dzieki za pomoc://

Edytowane przez 881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Czas edycji: 2009-10-10 o 17:11
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 15:01   #62
insane_86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 18
Dot.: Play

ja na Play nie narzekam za to ciesze sie, ze w Orange skonczyla mi sie umowa Nie dosc ze dzwoniac do innych sieci w Orange wystarczylo ze chwile porozmawialam i zaraz mialam puste konto to w dodatku czesto mi gubilo siec. Odkad mam w Play to za kazde doladowanie dostaje darmowe smsy do wszystkich sieci i nie jest to tylko promocja kilku dniowa jak bywalo w Orange i wtedy smsy byly tylko do Orange. Pozatym mam cos takie jak zbieranie minut co w moim przypadku oplaca sie poniewaz i ja duzo dzownie i do mnie duzo osob dzwoni. Laduje tel. za taka sama kwote jak kiedys w Orange i musze powiedziec ze o wiele dluzej posiadam srodki na koncie. Dlatego ja jestem jak najbardziej za PLAY.
insane_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 18:48   #63
carolyna86
Zakorzenienie
 
Avatar carolyna86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Very Green West
Wiadomości: 3 383
Dot.: Play

dziewczyny! chcę odświeżyć ten wątek... Również mam "playa" - na kartę. Kiedyś miałam taką fajną promocję - 60 minut miesięcznie do innego numeru play za darmo. Ale się skończyło i teraz wewnątrz sieci 1min. kosztuje mnie o zgrozo prawie 50 gr! - wyobraźcie sobie jak chcę pogawędzić z TŻ
Znacie może jakieś kody - bo wierzę że owe istnieją - aby mieć tańsze minuty , może darmowe do wybranego numeru. Liczę na pomoc
__________________

carolyna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 19:16   #64
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Play

Promocja świąteczna- darmowy numer w play
Jak włączyć i wyłączyć promocję:
Aby skorzystać z promocji wystarczy jedynie spełnić 2 warunki: doładować się kwotą minimum 30 zł, wybrać kod *111*10*1#, zatwierdzić zieloną słuchawką a następnie wpisać numer wybranej osoby z Play, z którą chcesz rozmawiać za darmo i ponownie zatwierdzić zieloną słuchawką.
Promocja zostanie włączona w ciągu 24 godzin.

Aby wyłączyć darmowy numer należy wybrać i zatwierdzić kod *111*10*2#. Promocja zostanie wyłączona wraz z końcem miesiąca kalendarzowego.

Ważność darmowych rozmów:
Włączona promocja jest ważna do końca miesiąca kalendarzowego, w którym nastąpiła aktywacja. Jeżeli chcesz korzystać z promocji w kolejnym miesiącu, wystarczy, że doładujesz konto kwotą minimum 30 zł!

Jak zmienić wybrany numer:
Wiemy, że możesz chcieć zmienić wybrany numer na numer innej osoby w Play. To żaden problem! Wystarczy, że wybierzesz kod *111*10*3# i wpiszesz nowy numer, a następnie zatwierdzisz zieloną słuchawką. Numer zostanie zmieniony w ciągu 24 godzin.
Każdorazowy koszt zmiany numeru to 5 zł brutto.
Jeśli chcesz sprawdzić czy masz włączoną promocję lub jaki numer wybrałeś do darmowych rozmów wybierz i zatwierdź kod *111*10*4#.

Skorzystaj z promocji już dziś i ciesz się darmowymi rozmowami z wybraną osobą!

Zadeklarowany numer nie łączy się z ofertą „100 minut do Play i na stacjonarne w Play Fresh”, ofertą promocyjną „Program doładowań” oraz nie może być wykorzystany w ramach pakietu 60 minut promocji „Przejdź do Play Fresh” z dnia 10.07.2009r
Promocja trwa do 15.01.2010 r.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie promocji.
Pakiet 100 minut w play fresh

Aktywuj Pakiet 100 minut w Play Fresh i płać jedynie 5 gr za minutę połączenia do sieci Play i na telefony stacjonarne.

Koszt pakietu wynosi 5 zł miesięcznie.
Możesz cieszyć się tanimi rozmowami przez 30 dni od momentu aktywacji.
Aktywacja


- wybierz i zatwierdź na klawiaturze telefonu skrócony kod *111*34*1# lub
- wybierz na klawiaturze *111#, a następnie w sekcji „Usługi” wybrać odpowiednią opcję lub
- wejdź do Play24 i wybierz odpowiednią opcję w zakładce Usługi.
- zadzwoń na numer *500 lub *502 i poproś konsultanta Obsługi Klienta o podłączenie wybranego pakietu (koszt połączenia zgodny z Cennikiem Oferty Play Fresh)
- w punkcie sprzedaży Play poproś sprzedawcę o uruchomienie wybranej usługi.

Włączenie pakietu następuje w ciągu 24 godzin od aktywacji.


wystarczy wejść na stronę www.playmobile.pl- tam znajdziesz wszystkie informacje
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 16:06   #65
carolyna86
Zakorzenienie
 
Avatar carolyna86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Very Green West
Wiadomości: 3 383
Dot.: Play

Dziękuję
__________________

carolyna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 16:10   #66
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Play

teraz jest jeszcze promocja w play fresh, ze jesli doladuje sie konto za iles zl, to dostaje sie pewna ilosc sms za darmo

5zl-9 zl 500 sms na 5 dni
10zl-29 zl 1000 sms na 10 dni
30zl-49zl 3000 sms na 30 dni
50 zl i wiecej 5000 sms na 50 dni...

super promocja
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 17:10   #67
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 265
Dot.: Play

Dziewczyny mam pytanko dotyczące Play. Przeniosłam swój numer z Orange do Play. Dziś dostałam takiego smsa:

PLAY: Po otrzymaniu Twojego numeru od dotychczasowego operatora, w dniu 2009-12-21 przeniesiemy go do sieci PLAY. Pamiętaj tego dnia o włożeniu karty do telefonu.

Mam rozumieć, że mam do nowego telefonu włożyć nowa kartę, tak? A co się stanie z tą starą, automatycznie zostanie zablokowana?
Z góry dzięki za odpowiedź.
__________________
Clarity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-19, 18:26   #68
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Play

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanko dotyczące Play. Przeniosłam swój numer z Orange do Play. Dziś dostałam takiego smsa:

PLAY: Po otrzymaniu Twojego numeru od dotychczasowego operatora, w dniu 2009-12-21 przeniesiemy go do sieci PLAY. Pamiętaj tego dnia o włożeniu karty do telefonu.

Mam rozumieć, że mam do nowego telefonu włożyć nowa kartę, tak? A co się stanie z tą starą, automatycznie zostanie zablokowana?
Z góry dzięki za odpowiedź.
Tak, ja przenosiłam swój numer z ery do play'a i moja karta została zablokowana.

Korzystając z tego że jest taki wątek i zaglądają tu osoby które mają komórki w tej sieci, chciałam zapytać; czy czasem nie macie tak że jak wy do kogoś dzowicie lub ktoś dzwoni do was, to słyszycie swój głos w słuchawce ? Taki z lekkim opoźnieniem?
U mnie się to zdarza i nie wiem czy to wina telefonu czy jakichś zakłoćeń w sieci.
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 21:12   #69
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Play

U mnie się to nie zdarza.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 23:06   #70
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Play

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
Korzystając z tego że jest taki wątek i zaglądają tu osoby które mają komórki w tej sieci, chciałam zapytać; czy czasem nie macie tak że jak wy do kogoś dzowicie lub ktoś dzwoni do was, to słyszycie swój głos w słuchawce ? Taki z lekkim opoźnieniem?
U mnie się to zdarza i nie wiem czy to wina telefonu czy jakichś zakłoćeń w sieci.
To raczej kwestia ustawienia zbyt dużej głośności przez twojego rozmówcę. Mnie to się zdarzyło kiedyś (u innego operatora i z jednym, konkretnym rozmówcą tylko).
A może coś w ustawieniach głośności?
Albo rozmawiasz w pobliżu urządzeń powodujących sprzężenia, czy też głośników...
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 13:29   #71
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Play

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
To raczej kwestia ustawienia zbyt dużej głośności przez twojego rozmówcę. Mnie to się zdarzyło kiedyś (u innego operatora i z jednym, konkretnym rozmówcą tylko).
A może coś w ustawieniach głośności?
Albo rozmawiasz w pobliżu urządzeń powodujących sprzężenia, czy też głośników...
Z tymi ustawieniami to raczej nie bo to się zdarza zarówno jak dzwonie na domowy, jak i na komórki do różnych osób (one po drugiej stronie słyszą normalnie).
Może to o te sprzężenia chodzi? Fak faktem, zawsze gdy takie coś się pojawiało to dzwoniłam ze swojego pokoju, będac w pobliżu komputera, głośników.
Ale gdy bylam w erze to takie rzeczy się nie działy.
Dziwna sprawa...
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-21, 10:39   #72
ladymarion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20
Dot.: Play

a ja na orange nigdy nie narzekałam, przynajmniej nie miałam konkretnych powodów a jak na święta dali mi minuty za doładowanie to nawet się utwierdziłam że warto zostać w tej sieci
ladymarion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 21:30   #73
Hefrena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 400
Dot.: Play

ABSOLUTNIE!!! nie polecam play. Kupilam we wrzesniu zeszlego roku i to byla jedna z gorszych decyzji jaka podjelam. Konsultanci prawie nigdy nie potrafia rozwiazac problemu, wprowadzaja ludzi notorycznie w bledy, potrafili mi wlaczyc bez mojej wiedzy to okropne ,,granie na czekanie'' za ktore pobierali oplate i to bez mojej wiedzy!! gdy dzwonilam do biura obslugi - oczywiscie ze wylacza. Jasne, po 3 telefonach w koncu wylaczyli. Nie wspomne juz nawet, ze zasieg gubi sie czasem nawet w centrum miasta- aby zadzwonic z biura , musze wyjsc na ulice!! I duuuzo, duzo innych. Nigdy wiecej tej koszmarnej sieci.
Hefrena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 20:14   #74
Poor_Little_Girl
Raczkowanie
 
Avatar Poor_Little_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 141
Dot.: Play

wow, własnie usłyszałam o nowej promocji, załadujesz za 30 zł i rozmawiasz gratis ze wszystkimi w play przez 30 dni!!!! mam tego farta, że przyjaciółka i tż są tez w play fresh
__________________
Każda przeżyta chwila ma swoje znaczenie,
bo bez niej, nie bylibyśmy tym, czym jesteśmy..
Poor_Little_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 09:28   #75
carolyna86
Zakorzenienie
 
Avatar carolyna86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Very Green West
Wiadomości: 3 383
Dot.: Play

Cytat:
Napisane przez Poor_Little_Girl Pokaż wiadomość
wow, własnie usłyszałam o nowej promocji, załadujesz za 30 zł i rozmawiasz gratis ze wszystkimi w play przez 30 dni!!!! mam tego farta, że przyjaciółka i tż są tez w play fresh
ooo , a jakiś kod trzeba wpisać?
__________________


Edytowane przez carolyna86
Czas edycji: 2010-02-11 o 09:30
carolyna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 09:49   #76
Nikaaa152
Zakorzenienie
 
Avatar Nikaaa152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 669
Dot.: Play

Ja w Playu jestem już 3rok. Tak samo moja mama i siostra. Bardzo sobie chwalę. Faktury zawsze przychodzą. Abonament mam 25zł +40 min do wszystkich sieci. Niecały rok temu przedłużałam umowę na 3 lata, telefon wybrałam LG cookie, płaciłam za niego 1zł. Jedyna wada to te płatne osobno sms na konkursy itp. Zasięg bardzo dobry
Nikaaa152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 13:54   #77
Poor_Little_Girl
Raczkowanie
 
Avatar Poor_Little_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 141
Dot.: Play

Cytat:
Napisane przez carolyna86 Pokaż wiadomość
ooo , a jakiś kod trzeba wpisać?
Tak najpierw trzeba wklepać kod aktywujący, poczekać na uruchomienie promocji i doładować konto za 30 zł

http://www.playmobile.pl/pl/play-kar...owy/index.html
__________________
Każda przeżyta chwila ma swoje znaczenie,
bo bez niej, nie bylibyśmy tym, czym jesteśmy..
Poor_Little_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 22:55   #78
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Play

Podbijam wątek.
Dziewczyny, czy wiecie może ile kosztuje SMS/minuta połączenia z Polski do Egiptu? Dodam, że nie chodzi mi o rozmowę z osobą, która posiada polski numer.
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 16:55   #79
Jutte
Wtajemniczenie
 
Avatar Jutte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2 940
Dot.: Play

hm.. z tego co wiem płacisz tyle co normalnie za sms
mój tż jest w Chorwacji( a ona nie jest w UE) i ma roaming w orange i płace do niego 0.09 zł czyli normalnie ale on do mnie pewnie więcej :P
__________________
Włosomaniaczka
dbam o siebie,
uśmiecham się,
cieszę się życiem!
Jutte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 18:01   #80
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Play

Jutte, już sprawdziłam. Płacę 50gr za SMS (nie wiem do jakiej egipskiej sieci ).
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 18:44   #81
Jutte
Wtajemniczenie
 
Avatar Jutte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2 940
Dot.: Play

to ciekawe :P
bo ja płace normalnie 0.09 zł ale mam włączona tą promocję 10zł za 5 zł
__________________
Włosomaniaczka
dbam o siebie,
uśmiecham się,
cieszę się życiem!
Jutte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 16:46   #82
0Icia
Zadomowienie
 
Avatar 0Icia
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jego Ramiona
Wiadomości: 1 656
Dot.: Play

Podbijam watek.
Myślałam żeby przejść do Play... I podobno za przejście z innej sieci jest przyznawany bonus 60zł... http://www.playmobile.pl/pl/play-kar...esh/index.html
Piszę dużo smsów i lubimy wisieć z TZ na telefonie (On tez pewnie przejdzie do Play)... no i teraz zastanawiamy sie czy warto przechodzić. Bo kiedy była promocja DARMOWE SMSY I ROZMOWY W PLAY to nawet się nie zastanawialiśmy. Ale teraz zamiast tej promocji jest nowa - pakiet NIEOGRANICZONE ROZMOWY W PLAY za 10zl/na miesiac. No ok, nie jest żle, ale nie mamy darmowych smsów. Więc mam pytanie - mogę jednocześnie aktywować pakiet nielimitowane w play i ofertę DARMOWE SMSY DO WSZYSTKICH(<- po doładowaniu np 30zł mam 1000smsów na 30dni)? I czy dodatkowo do tego mogę aktywować promocję ZBIERAJ MINUTY W PLAY? http://www.playmobile.pl/pl/play-kar...esh/index.html
Mam nadzieję że mi pomożecie
Oczywiście wybieram się do salonu Playa dowiedzieć się wszystkiego, ale najpierw chciałam ogarnąć temat i pozbierać Wasze opinie...
POZDRAWIAM SERDECZNIE!!
__________________
Wymieniam się
0Icia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 17:37   #83
nieswiadoma90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 191
Dot.: Play

Ja i mój tż mamy play i jesteśmy zadowoleni. Obydwoje mamy na kartę. Ja mam włączoną ofertę " darmowe rozmowy i smsy w play " i co miesiąc ładuję konto za 30 zł i przez miesiąc mogę za darmo rozmawiać z tż i wysyłać jemu smsy bez ograniczeń. Natomiast mój tż ma taryfę " darmowe smsy do wszystkich sieci " i tak jak ja ładuje sobie konto za 30 zł i ma 1000 smsów do wszystkich sieci,także według mnie się opłaca.
Wcześniej ja miałam w orange a tż w plusie a teraz w play i jest idealnie
Co do zasięgu to nie mam zastrzeżeń raz tylko nie miałam zasięgu w domu,ponieważ była mega duża burza i nawet moja mama,która ma tel w orange też zasięgu nie miała
__________________
...miłość jest wtedy, gdy dobro drugiej osoby jest ważniejsze niż Twoje...


nieswiadoma90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-09, 06:54   #84
tipsiara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 426
Dot.: Play

Czy jesli kupię starter play fresh, to bedę musiała rejestrować ją w salonie play? Bo wyczytałam w necie że czesto są zakładane blokady, niewiadomo dlaczego

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:47 ----------

Blokady na połączenia wychodzące , zapomniałam dodać
tipsiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 22:41   #85
2016062116
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 216
Dot.: Play

Mam pytanie. Po zakończeniu trwania umowy, nie przedłużyłam, jej, złożyłam pismo, że rezygnuje i dostałam list informujący, że pismo zostało przyjęte i umowa nie zostanie przedłużona. Umowa skończyła mi się w zeszłym tygodniu, ale.... zapomniałam o tym i przez ostatni tydzień wykonałam jeszcze kilka telefonów i wysyłałam smsy. Moje pytanie - czy oni tego nie odbiorą jako rezygnację z rezygnacji i nie przedłużą mi umowy? (Czego bym nie chciała) Czy po prostu przyjdzie mi rachunek za ten tydzień?
Dodam tylko, że w liście od nich pisało, że mogę po upływie abonamentu, przenieść numer do playfresh i będę już mieć na starcie 10zł. Może ten tydzien zostanie "wliczony" w te 10zł? Jak myślicie?
Z góry dzięki za odpowiedzi i przepraszam, że się tak rozpisałam
2016062116 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 22:43   #86
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Play

mi jak skończyła się umowa, mogłam jeszcze przez ok. pół miesiąca dzwonic i pisac za darmo na szczęście rachunek nie przyszedl i potem automatycznie numer przeszedł mi na Play Fresh, nic nie musiałam załatwiac...
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 22:48   #87
2016062116
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 216
Dot.: Play

Dzięki za szybką odpowiedź
Mam nadzieje, że ja też tak będę mieć
2016062116 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 22:57   #88
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Play

Ale wiesz, nie wiem, czy miałam po prostu farta, czy zawsze tak jest...
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 07:55   #89
sunny_eyes
Zakorzenienie
 
Avatar sunny_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 611
Dot.: Play

Ooo skoro jest wątek to skorzystam
Chcę przejść do play na abonament (oferta bez telefonu), wtedy do wykorzystania mam mieć jakieś 45zł płacąc 19. Chodzi o taryfę MNP stan darmowy. O ile znalazłam informację, że rozmowy do całego play mogę wykupić za 10zł to nie widzę nigdzie nic o jakichś pakietach sms. Jak to wygląda, czy w ogóle są takowe?
sunny_eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 11:59   #90
MalinowaMamba
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 064
Dot.: Play

Mam teraz play fresh, ale chciałabym przejść na abonament. Dokładniej chodzi mi o all inclusive max 45 złotych z telefonem. Nie rozumiem tylko 3 punktu tego regulaminu http://www.play.pl/resources/pdf/Reg...30-05-2012.pdf

Czy to 16 złotych doliczane jest DODATKOWO do abonamentu, czy jest w niego wliczony, bo nie mogę się połapać. A dla mnie 16 zł dodatkowo to kupa kasy...
MalinowaMamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-09 12:55:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:20.