ratunku nowoczesne piosenki na weselu gdzie goście będą w starszym wieku??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-17, 22:15   #1
ewa007
Rozeznanie
 
Avatar ewa007
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 556

ratunku nowoczesne piosenki na weselu gdzie goście będą w starszym wieku???


Eh wesele powinno być głównie dla pary młodej...ale w dużej mierze jest dla ...gości. Niedługo będzie moje wesele, większość gości będzie w starszym wieku, wujkowie, ciotki, babcie...Jednak ja nie chcę by orkiestra grałą same starsze, oklepane na weselach przeboje..Jest dużo nowoczesnej muzyki , rytmicznej przy której można tańczyć, np :"mambo number 5", czy "boys, boys , boys"Sabriny itd...wolniejsze utworki to np. "dumka na dwa serca". Jednak czy wypada takie przeboje i podobne puszczać dlatego gdyż para młoda ma takie upodobania?Aha i czy jeśli wynajmę orkiestrę to czy mam prawo żądać od grających tego, żeby raz grali i raz puszczali muzykę z np. winampa , czyli listę piosenek którą ułożę?

Namąciłam, więc czy jeśli wynajmę orkiestrę to czy mam prawo żądać od nich, zeby raz sami grali a raz puszczali utwory z listy?Np podczas przerw oczywiście utwory które sobie wybiore

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-11-17 o 22:59 Powód: post pod postem
ewa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 22:28   #2
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: ratunku nowoczesne piosenki na weselu gdzie goście będąw starszym wieku???

I dlatego my mieliśmu DJa, który puszczał każdy rodzaj muzyki, a najlepsze, że przy kawałakch z lat 60. czy 70. bawili się świetnie i starzy, i młodzi.

Myślę, że musisz pogadać z ludźmi z tej orkiestry o swoich i gości upodobaniach. A muzyka puszczana w przerwach dla orkiestry będzie dobrym rozwiązaniem - nie będzie głupiej ciszy.
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 19:13   #3
marta i chomik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17
Dot.: ratunku nowoczesne piosenki na weselu gdzie goście będąw starszym wieku???

uwazam ze jak najbardziej nalezy puszczac nowsze kawalki obok starszych. wujowie i ciotki tez sobie poradza przy nowoczesnych piosenkach. a piosenki z winampa obok orkiestry to bdb pomysl, orkiestra obrazic sie nie powinna, tym bardziej że zazwyczaj w przerwach pomiędzy graniem itak puszczaja cos z plyty.
wymieszanie utworow z roznych lat jest bardzo wskazane, dla kazdego cos dobrego
__________________
28.08.2010
marta i chomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 15:17   #4
www_foto_remixpw_com
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5
GG do www_foto_remixpw_com
Dot.: ratunku nowoczesne piosenki na weselu gdzie goście będąw starszym wieku???

Cytat:
Napisane przez zuzannanuda Pokaż wiadomość
Po pierwsze dobra orkiestra sama potrafi odpowiednio wymieszać utwory. Nie ma dla nich problemu zagranie Boys boys boys Sabriny czy też innych utworów - na pewno potrafi zagrać utwory starsze ale tez i najnowsze będące obecnie na topie.
Zgadzam się z powyższym. Jest dużo zespołów które świetnie potrafią zagrać i starsze i nowsze przeboje.
Sam zaobserwowałem że nieraz przy najnowszych hitach bawią się starsi ludzie , a młodzi ludzie idą do zespołu i proszą o kawałki The Beatles lub nawet walca czy tango - to chyba na fali programów typu "Taniec z Gwiazdami"
www_foto_remixpw_com jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 12:52   #5
Ewelinka13
Rozeznanie
 
Avatar Ewelinka13
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 830
Dot.: ratunku nowoczesne piosenki na weselu gdzie goście będąw starszym wieku???

Witajcie! U mnie na weselu był dj i tez prosiliśmy go żeby mieszał kawałki, raz nowoczesne, raz disco, raz klasyczne, tyle, że babcie, ciotki i wujki jak się rozszalały przy disco disco to cała reszta piosenek poszła w zapomnienie. A my się cieszymy, że jak pojedziemy gdzieś do rodziny to wszyscy wspominają, że zamiast wesela była dyskoteka i można się było wyszaleć!
Ewelinka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:51.