czy on mnie zdradza?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-22, 10:02   #1
alla5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 16

czy on mnie zdradza??


jestem z moim chlopakiem od 4 miesięcy. miedzy nami układa sie w miare dobrze, ale irytuje mnie pewna rzecz. od kiedy jesteśmy razem tak naprawde nigdzie razem nie chodzimy. spotykamy się tylko i wyłącznie u mnie tak ok 3 razy w tygodniu. ja nie znam jego znajomych bo on na kazde imprezy chodzi sam i na odwrót. jak proponuje mu zeby poszedł ze mną na impreze czy kiedys mowilam zeby ze mną poszedł na wesele zawsze slysze jego glupie wymówki po czym ide sama. jak kiedys do mnie przyjechal i byla u mnie kolezanka to mial do mnie pretensje dlaczego mu nie powiedzialam bo by nie przyszedł itp. kolejna sytuacja: kiedys sie strasznie pokłócilismy i nie odzywalismy ok 2 tygodni po czym spotkaliamy sie przypadkowo w klubie na imprezie on oczywiscie ze swoimi znajomymi ja ze swoimi to mi nawet czesc nie powiedzial a jak przechodzilam kolo niego odworcil glowe w drugą strone a jak pytalam sie czemu tak zrobil to powiedzial ze byl tak strasze na mnie zly. od jego strony (mówie tu o znajomych) nikt nie wie chyba ze on z kimś jest tzn, ze mną. nawet jak do niego przychodze to tylko wtedy jak on jest sam w domu.A nawet jak jest u mnie i ktos do niego dzwoni to zawsze mówi że nie ma go w domu nie wie kiedy będzie ale nigdy nie powie że jest u mnie . I wlasnie ostatnio przychodzą mi mysli do glowy ze moze on poprostu kogoś ma na boku innego i dlatego tak postepuje ze mną żeby się nikt o tym nie dowiedział?? naprawde nie wiem już sama... Wydawało się że on to bieże na powaznie ze razem jestesmy bo wkoncu ma 22 lata. może on sie mnie wstydzi bo jestem od niego o wiele młodsza (mam 18 lat). nie wiem już sama ......a wy co o tym myślicie??
alla5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 10:07   #2
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: czy on mnie zdradza??

fajnie ze odwrocil glowe jak Cie widzial ... :| beszczelny ..


a pytalas go o to ? rozmawialas z nim na ten temat??
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 10:09   #3
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: czy on mnie zdradza??

Cytat:
Napisane przez alla5 Pokaż wiadomość
.a wy co o tym myślicie??
Myślimy, że jest niewychowanym kretynem.

Edit: chamskim kretynem.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 10:15   #4
andziutek
Zadomowienie
 
Avatar andziutek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 296
Dot.: czy on mnie zdradza??

Zdecydowanie niedojrzały jak na swój wiek. Porozmawiaj z nim, jeśli to nie pomoże- kopnij go w tyłek - bo co to za traktowanie swojej dziewczyny? Dla mnie NIE DO PRZYJĘCIA.
__________________
''W każdym detalu, akordzie i dźwięku
Bez Ciebie życie nie miało by sensu...
Nic bez Muzyki
Wszystko dla Muzyki...''

OSTR- 'Pegaz'
andziutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 10:20   #5
kukimonster
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 057
Dot.: czy on mnie zdradza??

Może ma stałą dziewczynę a ty jesteś taką zabaweczką/kochanką na jakiś czas. Ja bym kolesia od razu kopnęła w dupę. A jakbym go spotkała i odwróciłby głowę to bym podeszła i powiedziała coś takżeby wszyscy wiedzieli, ze coś nas łączy...
kukimonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 10:26   #6
WelcomeToMiami
Raczkowanie
 
Avatar WelcomeToMiami
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Miami
Wiadomości: 55
Dot.: czy on mnie zdradza??

Nie mysle zeby kogoś miał. Ale nie umiem wyjaśnić też jego zachowania, bo takie zachowanie zasługuje na miano szczeniackiego, chamskiego i Bóg wie jeszcze jakiego określenia.

Hmm rok temu sama miałam podobną sytuację, miałam chłopak pół roku, też przyjeżdżał do mnie codziennie, nigdzie nie wychodziliśmy (przepraszam, raz zabrał mnie na łyżwy - cud), i też miałam sytuację podobną do tej z klubem i też w klubie, poszliśmy do klubu osobno - ja ze swoimi znajomymi, on ze swoimi. Spotkałam go tam, przyszłam się przywitac .... to koleś się nie przyznawał do mnie ... i jeszcze się obściskiwał z jakimiś koleżankami. Byłam strasznie zła na niego, poszłam do domu a on miał jeszcze czelność przyjść po imprezie, zadzwonić po 3 godzinie do moich drzwi, obudzić wszystkich domowników i zapytać się czy go przenocuję.... no wiadomo że się nie zgodziłam, a potem na drugi dzień to on ze mną zerwał, ale po tygodniu przyszedł do mnie potulny

więc wracając do Twojej sytuacji nie sądzę żeby to była zdrada, ale czemu tak robi nie wiem - może sama się go zapytaj??
__________________
Welcome to Miami , bienvenido a Miami
WelcomeToMiami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 10:30   #7
echo2009
Raczkowanie
 
Avatar echo2009
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: jelenia góra
Wiadomości: 79
Dot.: czy on mnie zdradza??

Nie koniecznie zdradza Dziwne jest to że 4 miesiące się spotykacie a on izoluje Cię od swoich znajomych jak tredowatą a i Twoich nie chce poznawać. Imprezy osobno, wyjść wspólnych brak...co to za para?? Wyglada jakby wstydził się że Cię zna i się z Tobą spotyka...
Jak dla mnie bezczelny i niedojrzały chłoptaś...
echo2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-22, 10:34   #8
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: czy on mnie zdradza??

W sumie co za różnica czy zdradza czy nie, skoro i tak najwyraźniej nie jesteście w związku...
Bo co to by miał być za związek, związku z ukochaną się nie ukrywa przed znajomymi, nie udaje się, że się ukochanej nie zna, nie ma się pretensji jak się przypadkiem spotka jej koleżankę itp itd. Facet Cię traktuje jak kochankę, niewykluczone że nią jesteś.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 10:42   #9
perseusz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 536
Dot.: czy on mnie zdradza??

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
W sumie co za różnica czy zdradza czy nie, skoro i tak najwyraźniej nie jesteście w związku...
Bo co to by miał być za związek, związku z ukochaną się nie ukrywa przed znajomymi, nie udaje się, że się ukochanej nie zna, nie ma się pretensji jak się przypadkiem spotka jej koleżankę itp itd. Facet Cię traktuje jak kochankę, niewykluczone że nią jesteś.
imo również tak jest.
__________________
samotność to jest wtedy, jak każdy tramwaj jest dobry, bo gdzie nie pojedziesz to samo Cię czeka
perseusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 10:46   #10
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: czy on mnie zdradza??

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
W sumie co za różnica czy zdradza czy nie, skoro i tak najwyraźniej nie jesteście w związku...
Bo co to by miał być za związek, związku z ukochaną się nie ukrywa przed znajomymi, nie udaje się, że się ukochanej nie zna, nie ma się pretensji jak się przypadkiem spotka jej koleżankę itp itd. Facet Cię traktuje jak kochankę, niewykluczone że nią jesteś.
To samo pomyslałam...
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 10:54   #11
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: czy on mnie zdradza??

myślę, że albo ma laskę na boku (czy raczej Ty jesteś 'bokiem'), albo się Ciebie wstydzi.

i tak szczerze to myślę, że jesteś maksymalną idiotką że coś takiego tolerujesz i ''z nim jesteś''. Przepraszam.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-22, 10:57   #12
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: czy on mnie zdradza??

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Myślimy, że jest niewychowanym kretynem.

Edit: chamskim kretynem.
Nic dodać, nic ująć.
Naprawdę zamierzasz z nim być w związku? Ja bym tam się nie zastanawiała, czy mnie zdradza, tylko z miejsca rzuciła takiego faceta.
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 11:02   #13
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: czy on mnie zdradza??

yyyyyyyyyyyyyyyy i ty z nim jesteś po tym jak się zachował .. ja bym zrobiła małe śledztwo poszła bym też na najbliższą imprezę tam gdzie on będzie podeszła i zagadała ooo cześć kochanie co za niespodzianka .. bo mi też się wydaję że jesteś tą drugą

a facet to ćwok więc z ni m zerwij bo to nie jest normalny związek
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 11:08   #14
sabinkaa1
Rozeznanie
 
Avatar sabinkaa1
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 639
Dot.: czy on mnie zdradza??

Sa tacy faceci co wlasnie tak robią , sama nie spotkałam nigdy kogos takiego ale juz słyszalam o takich zachowaniach.

To jest chyba typ czlowieka który sie wstydzi ze ma dziewczyne,
kopniak w tylek powinien szybko wyprostować sprawe. Chyba musisz byc mniej uległa i troche postawic na swoim.
__________________

Powrót za ocean 08.Sep.2012






If you loan someone money and never see them again it was probably worth it.




sabinkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 11:18   #15
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: czy on mnie zdradza??

a tam, od razu kretyn, robi to, na co mu pozwalają.

Oczywiście, że trzeba go rzucić, ale wcześniej należy wybrać najbardziej 'ludną' imprę i odegrać publicznie rolę jego Wielkiej Miłości.
A jeszcze wcześniej się dowiedzieć, czy koleś ma laskę czy nie, czy może jest tylko faktycznie gburem vel innym dupkiem, i też z tym zrobić porządek.
Summa summarum, proponuję poinformować zarówno jego dziewczynę, jeśli takową posiada, jak i cale otoczenie, , o minionych gorących 4 miesiącach.
Pozdrawiam.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 11:19   #16
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: czy on mnie zdradza??

A znasz takie pojęcie jak GODNOŚĆ ? Może zatroszcz się o to, bo gościu traktuje Cię jak...hmmm....
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 11:22   #17
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: czy on mnie zdradza??

Cytat:
Napisane przez alla5 Pokaż wiadomość
jestem z moim chlopakiem od 4 miesięcy. miedzy nami układa sie w miare dobrze, ale irytuje mnie pewna rzecz. od kiedy jesteśmy razem tak naprawde nigdzie razem nie chodzimy. spotykamy się tylko i wyłącznie u mnie tak ok 3 razy w tygodniu. ja nie znam jego znajomych bo on na kazde imprezy chodzi sam i na odwrót. jak proponuje mu zeby poszedł ze mną na impreze czy kiedys mowilam zeby ze mną poszedł na wesele zawsze slysze jego glupie wymówki po czym ide sama. jak kiedys do mnie przyjechal i byla u mnie kolezanka to mial do mnie pretensje dlaczego mu nie powiedzialam bo by nie przyszedł itp. kolejna sytuacja: kiedys sie strasznie pokłócilismy i nie odzywalismy ok 2 tygodni po czym spotkaliamy sie przypadkowo w klubie na imprezie on oczywiscie ze swoimi znajomymi ja ze swoimi to mi nawet czesc nie powiedzial a jak przechodzilam kolo niego odworcil glowe w drugą strone a jak pytalam sie czemu tak zrobil to powiedzial ze byl tak strasze na mnie zly. od jego strony (mówie tu o znajomych) nikt nie wie chyba ze on z kimś jest tzn, ze mną. nawet jak do niego przychodze to tylko wtedy jak on jest sam w domu.A nawet jak jest u mnie i ktos do niego dzwoni to zawsze mówi że nie ma go w domu nie wie kiedy będzie ale nigdy nie powie że jest u mnie . I wlasnie ostatnio przychodzą mi mysli do glowy ze moze on poprostu kogoś ma na boku innego i dlatego tak postepuje ze mną żeby się nikt o tym nie dowiedział?? naprawde nie wiem już sama... Wydawało się że on to bieże na powaznie ze razem jestesmy bo wkoncu ma 22 lata. może on sie mnie wstydzi bo jestem od niego o wiele młodsza (mam 18 lat). nie wiem już sama ......a wy co o tym myślicie??
Dlaczego właściwie z nim jesteś?
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 11:40   #18
alla5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 16
Dot.: czy on mnie zdradza??

pytalam się go czemu tak zrobił że odwrócił się itp. a on mi na to że był tak na mnie zły po tej kłótni że nie chcial ze mna rozmawiać.ale wracając do innej akcjii. nawet ostatnio poszedł sobie na piwo do pabu ze swoimi znajomymi i nawet mi nie zaproponował czy pojdę z nim poprostu mnie tylko poinformował a jak powiedzialam mu że idę na impreze (w tym samym czasie co on był w pabie) to się wielce obraził. nie pytalam się go czy ze mną pojdzie bo przecież i tak znalabym odpowiedz a pozatym i tak juz mial plany.....
alla5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 12:02   #19
hryzotemis
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 709
Dot.: czy on mnie zdradza??

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
Dlaczego właściwie z nim jesteś?
Ja wiem
Bo oprócz tego, to wspaniały, kochający, czuły, troskliwy i idealny misiaczek
hryzotemis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-22, 12:16   #20
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: czy on mnie zdradza??

Cytat:
Napisane przez hryzotemis Pokaż wiadomość
Ja wiem
Bo oprócz tego, to wspaniały, kochający, czuły, troskliwy i idealny misiaczek

I tak naprawdę to to się zdarzyło pierwszy raz, i to wcale tak strasznie nie wygląda, jak w pierwszym poście...

A tak wnosząc do tematu, to nie do pomyślenia jest, aby udawał, że Cię nie zna i dla mnie tyle w temacie.

Edytowane przez Dzikun
Czas edycji: 2009-11-22 o 12:17
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 12:19   #21
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: czy on mnie zdradza??

Cytat:
Napisane przez alla5 Pokaż wiadomość
pytalam się go czemu tak zrobił że odwrócił się itp. a on mi na to że był tak na mnie zły po tej kłótni że nie chcial ze mna rozmawiać.ale wracając do innej akcjii. nawet ostatnio poszedł sobie na piwo do pabu ze swoimi znajomymi i nawet mi nie zaproponował czy pojdę z nim poprostu mnie tylko poinformował a jak powiedzialam mu że idę na impreze (w tym samym czasie co on był w pabie) to się wielce obraził. nie pytalam się go czy ze mną pojdzie bo przecież i tak znalabym odpowiedz a pozatym i tak juz mial plany.....
Zacznijmy od tego, że dla mnie to żaden "związek".. Koleś zachowuje się po prostu głupio i niedojrzale (i podejrzanie..). Chyba, że macie po 16 lat, to ok, ale jeśli nie to uciekaj od niego, ALE potem (albo wcześniej) zastanów się, czego potrzebujesz od partnera, jak związek ma wyglądać. Na moje oko wasze obecne relacje to kompletna pomyłka.
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 12:24   #22
kar_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mazowsze :)
Wiadomości: 90
Dot.: czy on mnie zdradza??

Hm, możliwości jest wiele :
- możesz byc zdradzana
- możesz byc jego kochanką
- on może się wstydzic Twoich znajomych, że nie zostanie przez nich zaakceptowany
- wstydzi się za Ciebie.

I chyba ta ostatnia opcja jest tutaj najbardziej prawdopodobna. Może warto z nim porozmawiac, czy chciałby, abyś coś w sobie zmieniła (choc głupotą jest się zmieniac dla chłopaka, jeśli nie może pokochac Ciebie taką, jaka jesteś), czy przeszkadza mu coś w Twoim zachowaniu itd.

Dowodów na zdradę nie masz, więc póki co - bez paniki.
kar_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 12:32   #23
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: czy on mnie zdradza??

Cytat:
Napisane przez kar_ Pokaż wiadomość
Może warto z nim porozmawiac, czy chciałby, abyś coś w sobie zmieniła (choc głupotą jest się zmieniac dla chłopaka, jeśli nie może pokochac Ciebie taką, jaka jesteś), czy przeszkadza mu coś w Twoim zachowaniu itd.
No chyba żartujesz. On udaje, że jej nie zna, totalnie olewa, nie liczy się z nią (czyli ma ją centralnie w poważaniu) i w związku z tym ona ma go pytać co mu w niej przeszkadza i powinna w sobie zmienić ? Żeby zasłużyć na zaszczyt bycia przez jaśnie pana dostrzeganą ? Jaja jak berety.

Ona, moja Droga, to nie ma już z nim o czym rozmawiać po takim jego zachowaniu i cześć pieśni.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-11-22 o 12:34
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 12:34   #24
whoaboa
Zadomowienie
 
Avatar whoaboa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 486
Dot.: czy on mnie zdradza??

Cytat:
Napisane przez kar_ Pokaż wiadomość
Może warto z nim porozmawiac, czy chciałby, abyś coś w sobie zmieniła (choc głupotą jest się zmieniac dla chłopaka, jeśli nie może pokochac Ciebie taką, jaka jesteś), czy przeszkadza mu coś w Twoim zachowaniu itd.


najwyrazniej bardzo mu wygodnie w ukladzie (nie myl ze zwiazkiem!), ktory wprowadzil - u Ciebie w domu jest milo, mizianki-przytulanki, ale tak po za tym to sie do Ciebie nie przyznaje... przykre.
przez te 4 miesiace odpowiadal Ci taki stan rzeczy? i naprawde w takiej sytuacji przejmujesz sie tylko tym czy mozesz byc zdradzana - co za roznica, skoro on ma Cie gdzies?

Edytowane przez whoaboa
Czas edycji: 2009-11-22 o 12:36
whoaboa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 12:44   #25
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: czy on mnie zdradza??

Cytat:
Napisane przez kar_ Pokaż wiadomość
I chyba ta ostatnia opcja jest tutaj najbardziej prawdopodobna. Może warto z nim porozmawiac, czy chciałby, abyś coś w sobie zmieniła (choc głupotą jest się zmieniac dla chłopaka, jeśli nie może pokochac Ciebie taką, jaka jesteś), czy przeszkadza mu coś w Twoim zachowaniu itd.
Przepraszam, ale jak sobie to wyobrażasz? Kochanie, zauważyłam, że odkąd jesteśmy razem nie przyznajesz się do mnie przy swoich znajomych i traktujesz jak obcą osobę. Powiedz panie mój, co mam zmienić w sobie, żebyś zaczął mnie traktować jak człowieka, a ja to w podskokach zmienię dla Ciebie, a później ty mnie pokochasz i będziemy żyli... Trochę godności.
Tutaj nie ma o czym rozmawiać.
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 12:47   #26
Julie2611
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 175
Dot.: czy on mnie zdradza??

Cytat:
Napisane przez alla5 Pokaż wiadomość
jestem z moim chlopakiem od 4 miesięcy. miedzy nami układa sie w miare dobrze, ale irytuje mnie pewna rzecz. od kiedy jesteśmy razem tak naprawde nigdzie razem nie chodzimy. spotykamy się tylko i wyłącznie u mnie tak ok 3 razy w tygodniu. ja nie znam jego znajomych bo on na kazde imprezy chodzi sam i na odwrót. jak proponuje mu zeby poszedł ze mną na impreze czy kiedys mowilam zeby ze mną poszedł na wesele zawsze slysze jego glupie wymówki po czym ide sama. jak kiedys do mnie przyjechal i byla u mnie kolezanka to mial do mnie pretensje dlaczego mu nie powiedzialam bo by nie przyszedł itp. kolejna sytuacja: kiedys sie strasznie pokłócilismy i nie odzywalismy ok 2 tygodni po czym spotkaliamy sie przypadkowo w klubie na imprezie on oczywiscie ze swoimi znajomymi ja ze swoimi to mi nawet czesc nie powiedzial a jak przechodzilam kolo niego odworcil glowe w drugą strone a jak pytalam sie czemu tak zrobil to powiedzial ze byl tak strasze na mnie zly. od jego strony (mówie tu o znajomych) nikt nie wie chyba ze on z kimś jest tzn, ze mną. nawet jak do niego przychodze to tylko wtedy jak on jest sam w domu.A nawet jak jest u mnie i ktos do niego dzwoni to zawsze mówi że nie ma go w domu nie wie kiedy będzie ale nigdy nie powie że jest u mnie . I wlasnie ostatnio przychodzą mi mysli do glowy ze moze on poprostu kogoś ma na boku innego i dlatego tak postepuje ze mną żeby się nikt o tym nie dowiedział?? naprawde nie wiem już sama... Wydawało się że on to bieże na powaznie ze razem jestesmy bo wkoncu ma 22 lata. może on sie mnie wstydzi bo jestem od niego o wiele młodsza (mam 18 lat). nie wiem już sama ......a wy co o tym myślicie??

Z tego co napisalaś, nie wynikaloby, żeby Cię zdradzał. Ale - co z tego?
Chłopak zachowuje się jak 14-latek, który boi się, że koledzy gdy dowiedzą się, że ma dziewczynę, będą się śmiać

Co do odmówienia pójścia z Tobą na wesele - brak słów... Wesele to nie jakieś wyjście do klubu na piwko, tylko ważna rodzinna impreza, na którą zaproszenie powinno być dla niego zaszczytem.

Poza tym - jesteście ze sobą 4 miesiące, z czego 2 tygodnie nie odzywaliście się do siebie? I jeszcze sytuacja, że on strzela focha, odwraca się i ostentacyjnie lekceważy swoją dziewczynę...

Chłopak jest jakiś dziwny, robi z Waszego chodzenia ze sobą jakąś szopkę z elementami konspiracji i nie traktuje Cię poważnie.

Ja poważnie zastanowiłabym się nad sensem takiego związku, nie doradzam zerwania, bo to Ty wiesz najlepiej, jaka jest sytuacja i co powinnaś zrobić.
Julie2611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 12:49   #27
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: czy on mnie zdradza??

Cytat:
Napisane przez kar_ Pokaż wiadomość
Hm, możliwości jest wiele :
- możesz byc zdradzana
- możesz byc jego kochanką
- on może się wstydzic Twoich znajomych, że nie zostanie przez nich zaakceptowany
- wstydzi się za Ciebie.

I chyba ta ostatnia opcja jest tutaj najbardziej prawdopodobna. Może warto z nim porozmawiac, czy chciałby, abyś coś w sobie zmieniła (choc głupotą jest się zmieniac dla chłopaka, jeśli nie może pokochac Ciebie taką, jaka jesteś), czy przeszkadza mu coś w Twoim zachowaniu itd.

Dowodów na zdradę nie masz, więc póki co - bez paniki.
Dobre. No comment
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 12:53   #28
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: czy on mnie zdradza??

Odpowiedzcie Wy mi ludzie, skąd się biorą takie panny o mentalności podnóżka ? Gdzie ich honor, gdzie godność, gdzie dobre imię ? Ja tego nie pojmuję.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 13:04   #29
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: czy on mnie zdradza??

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Odpowiedzcie Wy mi ludzie, skąd się biorą takie panny o mentalności podnóżka ? Gdzie ich honor, gdzie godność, gdzie dobre imię ? Ja tego nie pojmuję.
Z mamy i z taty zapewne się biorą Nie wiem, może niektórzy tak już mają? Wychowanie wychowaniem, ale byłam świadkiem, jak dziewczyna dla całego świata była "cięta suką", szybciej w ryj by dała, niż pozwoliła, żeby ktoś zadziałał na jej niekorzyść, a ad. facetów - a zwłaszcza własnego faceta - to po prostu żal było patrzeć, jak się dziewczyna poniża. My se tu pogadać możemy, głową pokiwać, ale wiesz..
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 13:33   #30
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: czy on mnie zdradza??

Moim zdaniem on nie ze wstydu tak postępuje. Nie wstydzi się tego, że ma dziewczynę, to już nie ten etap, nie ten wiek raczej... Taki wstyd do ewentualnie za czasów gimnazjalnych A on ma z tego co pamiętam - 22 lata. Bez przesady z tym, że się niby wstydzi mieć dziewczynę, naprawdę ktoś w to wierzy...?

On nie chce pokazać się znajomym z tą konkretną dziewczyną raczej, więc albo dla niego w ogóle to nie jest związek tylko układzik i nie chce się im potem tłumaczyć z tego i wyjaśniać co to za dziewczyna, albo ma stałą dziewczynę od dawna, znajomi ją znają, więc się nie chce pokazywać z inną, którą ma na boku, bo by się wydało.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:11.