Panny Młode z Krakowa!!! - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-06, 10:42   #1981
Askatasuna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dirty South
Wiadomości: 554
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Na ulicy Barskiej w Krakowie jest firma "Abrakadabra", która wykonuje rozmaite dekoracje z balonów, niestety nie wiem jakie liczą sobie ceny, jedynie tyle ile można zobaczyć na ich stronie.

Co do samochodu, wyjściem może być zarezerwowanie auta z wypożyczalni- w naszym wypadku rezerwacja wymarzonego autka na kilka dni wyszła taniej niż standardowe oferty "auta do ślubu".
Askatasuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 11:02   #1982
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

a my sami zrobimy sobie dekoracje na bramie potrzebne sa nam tylko balony ale jeszcze jest troche czasu ..moze gdzies przy okazji kupi sie baloniki..nie wiem tylko jakie kolory kupic balonow;_)
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 11:27   #1983
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Askatasuna Pokaż wiadomość
Na ulicy Barskiej w Krakowie jest firma "Abrakadabra", która wykonuje rozmaite dekoracje z balonów, niestety nie wiem jakie liczą sobie ceny, jedynie tyle ile można zobaczyć na ich stronie.

Co do samochodu, wyjściem może być zarezerwowanie auta z wypożyczalni- w naszym wypadku rezerwacja wymarzonego autka na kilka dni wyszła taniej niż standardowe oferty "auta do ślubu".
Dokładnie, my wzieliśmy autko z wypożyczalni na lotnisku i wszyło nas 1000 zł za autko od piątku do poniedziałku A wzieliśmy mój samochodzik marzenie czyli sportową wersje smarta cabrio czyli smart roadster.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaa.jpg (76,8 KB, 21 załadowań)
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 14:49   #1984
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Askatasuna Pokaż wiadomość
Również tam zamówiliśmy obrączki, nie mając własnego złota zapłaciliśmy chyba niecałe 700zł za dwie, klasyczne o grubości 4, z grawerem. obrączki robione "na miarę" odebraliśmy do 2 tygodni od złożenia zamówienia.
Polecam miejsce, bo mają duży wybór biżuterii i obrączek, bardzo miłą, fachową i rzetelną obsługę- przed obrączkami mój TŻ załatwiał tam z pierścionkiem zaręczynowym(), a wcześniej moi rodzice kupowali tam rożne małe drobiazgi na prezent, lub naprawiali łańcuszki itp.
bylismy dzisiaj w Galerii SOlvay u zlotnika i powiem szczerze, ze zaden wzor nie podobal mi sie na tyle, aby cos kupic.

Chetnie przejdziemy sie na ul. Golebia...nie wiecie czy maja czynne w nd?

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

czy to jest strona www tego sklepu?

http://froart.pl/page.php?t=ofirmie
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 17:09   #1985
vilema
Rozeznanie
 
Avatar vilema
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 787
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez stokrocia Pokaż wiadomość
bylismy dzisiaj w Galerii SOlvay u zlotnika i powiem szczerze, ze zaden wzor nie podobal mi sie na tyle, aby cos kupic.

Chetnie przejdziemy sie na ul. Golebia...nie wiecie czy maja czynne w nd?

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

czy to jest strona www tego sklepu?

http://froart.pl/page.php?t=ofirmie
Nie, niestety ten sklep niema strony internetowej
__________________
67kg -..........60kg
vilema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 17:29   #1986
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez vilema Pokaż wiadomość
Nie, niestety ten sklep niema strony internetowej
a jak dokladnie nazywa sie ten sklep?
maja czynne w nd?
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 16:28   #1987
vilema
Rozeznanie
 
Avatar vilema
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 787
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez stokrocia Pokaż wiadomość
a jak dokladnie nazywa sie ten sklep?
maja czynne w nd?
Niewiem jak sie nazywa ten sklep, na ul.Golebiej jest tylko jeden jubiler wiec znajdziesz napewno. A w niedziele raczej sa zamknieci.
__________________
67kg -..........60kg
vilema jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-08, 14:27   #1988
Askatasuna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dirty South
Wiadomości: 554
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez stokrocia Pokaż wiadomość
Tak to jest strona tego sklepu. Jedynie zdjęcia są trochę niaktualne.
Askatasuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 18:47   #1989
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Wielki Dzięki za namiary na ten sklep jubilerski.
Byłam dzisiaj po pracy się zorientować co i jak.
Bardzo sympatyczny Pan sprzedający, ceny atrakcyjne i duży wybór.

Wybieram się z narzeczonym zamówić tam obrączki
__________________


Edytowane przez maruda80
Czas edycji: 2011-08-09 o 13:03
maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 19:55   #1990
samiramis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 413
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

dziewczyny ktora z was zamawiala tort w firmie torty artystyczne z krakowa? chcialabym poznac cenę. ze wzgledu na urlop musiałam zamowic tort na panienski w firmie polecanej przez lokal -firma mączyński. i niestety byl okropny.wogole nie dalo się go zjeść. jedynym plusem to jego wyglad.byl rewelacyjny zrobiony ze zdjecia ktore wyslalam.

link do mojej sukni bo jeszcze jej nie pokazywalam.
https://picasaweb.google.com/1054801...eat=directlink
samiramis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 20:16   #1991
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez samiramis Pokaż wiadomość
dziewczyny ktora z was zamawiala tort w firmie torty artystyczne z krakowa? chcialabym poznac cenę. ze wzgledu na urlop musiałam zamowic tort na panienski w firmie polecanej przez lokal -firma mączyński. i niestety byl okropny.wogole nie dalo się go zjeść. jedynym plusem to jego wyglad.byl rewelacyjny zrobiony ze zdjecia ktore wyslalam.

link do mojej sukni bo jeszcze jej nie pokazywalam.
https://picasaweb.google.com/1054801...eat=directlink
Mi smakują torty od Michalskich, ale cenowo wiem że sobie sporo liczą.

Suknia piękna- bardzo podobają mi się te koronki - bardzo delikatne i wytworne.
Tren cudo - też mam ale znacznie krótszy.....


Obrączki dzisiaj wybrane, zaklepane i za 3 tyg. po odbiór

W polecanym sklepie na Gołębiej 10 - też polecam!
Sympatyczna obsługa, duży wybór, dożywotnia gwarancja, bez problemu można zmienić rozmiar gdyby co - (bez dodatkowych kosztów).
My grawer będziemy robić dopiero przed samym ślubem i też nie ma problemu, a na razie sobie poczekają te kilka miesięcy.
__________________


Edytowane przez maruda80
Czas edycji: 2011-08-09 o 21:04
maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-09, 22:02   #1992
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

My takze wybralismy obraczki na Golebiej Dziekujemy za namiary na tego jubilera - maja duzy wybor Ladne wzory.
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 20:21   #1993
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Dziewczyny. zastanawialyscie sie juz jak bedziecie rozsadzac gosci przy stole?
Ja mam dylemat..otoz nie wiem za bardzo jak usadzic swiadkow...Swiadek przyjdzie z dziewczyna, natomiast swiadkowa bedzie bez chlopaka..
Gdzie usadzic dziewczyne swiadka? Dodam, ze nie bedzie znala nikogo oprocz swiadka
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 23:06   #1994
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez stokrocia Pokaż wiadomość
Dziewczyny. zastanawialyscie sie juz jak bedziecie rozsadzac gosci przy stole?
Ja mam dylemat..otoz nie wiem za bardzo jak usadzic swiadkow...Swiadek przyjdzie z dziewczyna, natomiast swiadkowa bedzie bez chlopaka..
Gdzie usadzic dziewczyne swiadka? Dodam, ze nie bedzie znala nikogo oprocz swiadka
Jeśli jest otwarta na ludzi to możesz ją posadzić gdzieś w pobliżu świadka ale pomiędzy innymi gościmi (nie wiem jak planujesz roztsawić stoły). Powinna się odnaleźć i zintegrować Jeśli nie jest wyjątkowo śmiała to chyba pozostaje Ci posadzić ją koło świadka, bo cóż biedna pocznie ze sobą Podpytaj świadka co on o tym myśli i jakby to widział, żeby później nikt się na nikogo nie poobrażał
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 20:18   #1995
samiramis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 413
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Jesli świadkowie siedzą przy parze mlodej to ich partnerzy także powinni tam siedziec. osobiście czulabym się nieswojo gdybym została usadzona w innej cześci niż moj partner.
samiramis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 13:52   #1996
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Dziewczyny, jak ida przygotowania?
Na ile osob robicie wesela? Goscie juz Wam potwierdzili zaproszenia?
Gdzie ubieracie swoich narzeczonych?
Ost. szukalismy koszuli do slubu i nic nie bylo ciekawego((((
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 18:06   #1997
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez stokrocia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak ida przygotowania?
Na ile osob robicie wesela? Goscie juz Wam potwierdzili zaproszenia?
Gdzie ubieracie swoich narzeczonych?
Ost. szukalismy koszuli do slubu i nic nie bylo ciekawego((((
Przygotowania w lesie
Jestem daleko od domu przez jeszcze miesiąć więc liczę na pomoc mamy, siostry i paru innych osób. Wszystko w ich rękach. Ja zbieram pomysły na obczyźnie a one realizują u nas
Lista gości weselena początkowo miała być maks 170 osób (wiadomo - zawsze coś odpada - statystyki mówią, że średnio około 35 osób). Niestety eksplodowała do 230 z małym hakiem. Nie mam pojęcia jak to wszystko ogarniemy, aleeee będzie dobrze Czemu miało by być inaczej.
Jak do tej pory potwierdziło mi około 70 znajomych (na 100 zaproszonych) i tylko nieliczne osoby z rodziny (prawie wszyscy mówili że na pewno będą - w momencie zapraszania - ale oficjalnie potwierdziło może z 30 osób). Mają jeszcze czas do końca sierpnia, więc jak się nie odezwą to trzeba będzie obdzwaniać.
A jak to u was jest? Wszyscy potwierdzają na czas czy musicie po terminie na zaproszeniu same dzwonić do dużej części? Z opowiadań w moim otoczeniu wynika, że większość jednak zapomina zadzwonić i potwierdzić i trzeba to samemu i tak ogarnąć.
Mój narzeczony mieszka 90 km ode mnie, wiec najpierw jedzie na hotelu (tam też jest sala weselna), tam się ubiera ostatni raz przy pomocy mamy/taty i później przyjeżdża do mnie. Ślub jest o 15.
Już się stresuje na samą myśl o tym wszystkim

Edytowane przez ja :)
Czas edycji: 2011-08-16 o 18:10
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 18:54   #1998
Grzesiowa
Raczkowanie
 
Avatar Grzesiowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 208
GG do Grzesiowa
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez samiramis Pokaż wiadomość
link do mojej sukni bo jeszcze jej nie pokazywalam.
https://picasaweb.google.com/1054801...eat=directlink
Piękna suknia, szczególnie podobają mi się koronki i odcięcie pod biustem

ja - a kiedy Twój ślub? Baardzo dużo gości weselnych, czyli tak jak mi się marzy i tylko bez stresu i tak wszystko musi się udać najpiękniej jak może

stokrocia mój brat kupował koszule na tandecie, razem z kamizelką ślubną, musznikiem i spinkami do koszuli w jednym sklepie. Nie wydał majątku a naprawdę dobrze wyglądał

PS tak polecacie tą Gołębią, że chyba też pójdziemy zobaczyć ich obrączki
Grzesiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 19:34   #1999
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Grzesiowa Pokaż wiadomość
ja - a kiedy Twój ślub? Baardzo dużo gości weselnych, czyli tak jak mi się marzy i tylko bez stresu i tak wszystko musi się udać najpiękniej jak może

stokrocia mój brat kupował koszule na tandecie, razem z kamizelką ślubną, musznikiem i spinkami do koszuli w jednym sklepie. Nie wydał majątku a naprawdę dobrze wyglądał

PS tak polecacie tą Gołębią, że chyba też pójdziemy zobaczyć ich obrączki
Mój ślub 8smego października, czyli jeszcze chwilka została Wiem, że dużo gości, ale jakoś tak wyszło.. Niechcący Rodzice już omal zawału nie dostali jak się dowiedzieli.. Tak czy siak, mamy dość dobre prace z TZ aktualnie i udało się odłożyć akurat tyle pieniążków, żeby wystarczyło (rodzice nam też pomagają i to bardzo) więc stwierdziliśmy, że skoro to ma być raz w życiu to albo tak jak chcemy albo wcale. Oczywiście wiem, że nie każdy może sobie finansowo pozwolić na taką liczbę gości.
Skoro polecasz tandetę to może też tam zajrzę po powrocie. Pare razy udało mi się tam znaleźć naprawdę ciekawe rzeczy za rozsądną cenę

A co do Gołębiej to koniecznie sie wybierzcie - po co przepłacać za ten sam towar

Edytowane przez ja :)
Czas edycji: 2011-08-16 o 19:40
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-16, 20:44   #2000
Grzesiowa
Raczkowanie
 
Avatar Grzesiowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 208
GG do Grzesiowa
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Mój ślub 8smego października, czyli jeszcze chwilka została Wiem, że dużo gości, ale jakoś tak wyszło.. Niechcący Rodzice już omal zawału nie dostali jak się dowiedzieli.. Tak czy siak, mamy dość dobre prace z TZ aktualnie i udało się odłożyć akurat tyle pieniążków, żeby wystarczyło (rodzice nam też pomagają i to bardzo) więc stwierdziliśmy, że skoro to ma być raz w życiu to albo tak jak chcemy albo wcale. Oczywiście wiem, że nie każdy może sobie finansowo pozwolić na taką liczbę gości.
Skoro polecasz tandetę to może też tam zajrzę po powrocie. Pare razy udało mi się tam znaleźć naprawdę ciekawe rzeczy za rozsądną cenę

A co do Gołębiej to koniecznie sie wybierzcie - po co przepłacać za ten sam towar
ale to już tuż tuż! powolutkie dopinanie na ostatni guzik jeśli macie możliwości finansowe i duże wsparcie rodziców to jasne, że warto spełniać marzenia ja uwielbiam wesela z dużą ilością osób, kojarzą mi się one z rewelacyjną zabawą. Teraz w lipcu i sierpniu byliśmy na 3 weselach - każde minimum 150 gości i wbrew pozorom wcale nie oznaczało to ścisku, zimnych dań, braku miejsc siedzących i na parkiecie podczas tańca czy duchoty na salach (z takimi opiniami się spotkałam) każdy robi tak jak lubi, chce i na co go stać (a przecież zawsze chce się dobrze dla siebie i gości) tylko goście lubią wybrzydzać mimo wszystko
Grzesiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 06:59   #2001
kiriii
Raczkowanie
 
Avatar kiriii
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 72
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Witajcie dziewczyny, czy wy się orientujecie czy w Krakowie będą się odbywały jakieś targi ślubne lub florystyczne w najbliższym czasie? a jak nie w najbliższym to może można gdzieś sprawdzić jakiś kalendarz na przyszłość?
__________________
aLeKsAnDr@

kiriii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 07:53   #2002
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Powiem Wam, ze z goscmi jest najgorzej...U nas malo kto pamietal o potwierdzeniu zaproszen...musialam dzwonic po ludziach i pytac czy przyjda...czesc nie przyjdzie - ludzie maja rozne, dziwne wymowki...szkoda mowic...
Bardzo duzo nerwow juz stracilam ....
Ludzie nie pamietaja aby potwierdzic, zero odpowiedzialnosci itd, a przeciez trzeba zamowic ciasta, alkohol i trzeba wiedziec ile osob bedzie..ludzie tego nie rozumieja...

Smutno mi

Dajcie znac jak wizyta na Golebiej my niedlugo odebiramy obraczki...

Aha - gdzie kupujecie baloniki na ubranie bramy? Jakie kolory balonikow kupuje sie na slub? Nie bardzo znam sie na tym
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 08:04   #2003
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez kiriii Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, czy wy się orientujecie czy w Krakowie będą się odbywały jakieś targi ślubne lub florystyczne w najbliższym czasie? a jak nie w najbliższym to może można gdzieś sprawdzić jakiś kalendarz na przyszłość?
Targi ślubne to jesień, zima i wczesna wiosna.
Kalendarz zeszłorocznych targów - choć nie wszystkie organizowane się na nim znalazły.

http://supersluby.pl/targi-slubne-20...arz-a2156.html
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 08:40   #2004
thea2
Zadomowienie
 
Avatar thea2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 252
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez stokrocia Pokaż wiadomość
Powiem Wam, ze z goscmi jest najgorzej...U nas malo kto pamietal o potwierdzeniu zaproszen...musialam dzwonic po ludziach i pytac czy przyjda...czesc nie przyjdzie - ludzie maja rozne, dziwne wymowki...szkoda mowic...
Bardzo duzo nerwow juz stracilam ....
Ludzie nie pamietaja aby potwierdzic, zero odpowiedzialnosci itd, a przeciez trzeba zamowic ciasta, alkohol i trzeba wiedziec ile osob bedzie..ludzie tego nie rozumieja...

Smutno mi

Dajcie znac jak wizyta na Golebiej my niedlugo odebiramy obraczki...

Aha - gdzie kupujecie baloniki na ubranie bramy? Jakie kolory balonikow kupuje sie na slub? Nie bardzo znam sie na tym
Ech... na pocieszenie Ci powiem, że naprawdę mało kto pamięta o potwierdzeniu. Ludzie nie zrozumieją, dopóki sami nie będą organizować wesela.
Ja kupowałam balony do przystrojenia tarasu do tańca (w efekcie ich nie wykorzystam, bo postanowiliśmy jednak wziąć dekoratorkę) i kupiłam je na giełdzie kwiatowej, 20 zł za paczkę 100 sztuk. Kupowałam kremowe i złote, bo takie mamy kolory przewodnie. Tak więc sądzę, że powinnaś wybrać takie kolory, jakie Tobie odpowiadają. Najczęściej wybierane są białe/ kremowe + jakiś kolor, żeby ożywić. Ale nie ma chyba jakichś sztywnych zasad
__________________
Nasz kochany Synuś
thea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 08:56   #2005
Ptaszysko16
Wtajemniczenie
 
Avatar Ptaszysko16
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 260
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Dziewczyny pytanko gdzie w Krakowie zamawiacie tort????
Jakie ceny są? Jaki smak chcecie??

Bo ja właśnie na tym etapie przygotowań....

Ptaszysko16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 09:28   #2006
Grzesiowa
Raczkowanie
 
Avatar Grzesiowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 208
GG do Grzesiowa
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez stokrocia Pokaż wiadomość
Powiem Wam, ze z goscmi jest najgorzej...U nas malo kto pamietal o potwierdzeniu zaproszen...musialam dzwonic po ludziach i pytac czy przyjda...czesc nie przyjdzie - ludzie maja rozne, dziwne wymowki...szkoda mowic...
Bardzo duzo nerwow juz stracilam ....
Ludzie nie pamietaja aby potwierdzic, zero odpowiedzialnosci itd, a przeciez trzeba zamowic ciasta, alkohol i trzeba wiedziec ile osob bedzie..ludzie tego nie rozumieja...
Stokrocia to jeszcze dobrze, że Ci chociaż ostatecznie odpowiadają, że nie przyjdą. Pamiętam jak bardzo przykro było nam jak przed weselem brata potwierdziła przyjście cała 8 - osobowa rodzina, oczywiście pojechaliśmy dzień przed imprezą i zapłaciliśmy za lokal całą sumę po czym okazuje się, że rodzina ta nie przyszła wcale ludzie kompletnie nie liczą się z tym, że za talerzyk płaci się ok 160 zł jak my wtedy. Bez słowa przeprosin narazili nas na straty 1280 zł. Trudno się mówi, ale taki niesmak zostaje, prawda?

Musisz uzbroić się w jeszcze większą cierpliwość i wierzyć, że ostatecznie już na weselu będą Cie otaczały osoby, które przyszły rzeczywiście świętować z Tobą, a nie z łaski czy musu

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko16 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pytanko gdzie w Krakowie zamawiacie tort????
Jakie ceny są? Jaki smak chcecie??

Bo ja właśnie na tym etapie przygotowań....


Ja jeszcze nie zamawiam, ale to co wiem, miałam okazje spróbować:

Cukiernia Kaczmarczyk - niesamowicie smaczny, piękny ale i droooogi http://www.cukierniakaczmarczyk.pl/m...k_kontakt.html

Cukiernia Rerto - bardzo dobre ciasta i tort, pięknie ozdobiony, "podobno" tanio, http://www.cukierniaretro.pl/

Cukiernia Ekler - wszyscy z okolicy zamawiają tam ciasta i torty bo to najtańsza cukiernia w okolicach Krakowa. Ciasta mi nie smakują, ale tort w postaci dwóch łabędzi zrobił na mnie ogromne wrażenie. W razie czego mogę wysłać zdjęcia i był wbrew pozorom niesłodki, pyszny.
  • Baranówka, ul. 189
  • małopolskie
  • Tel.: 12 3871196
Grzesiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 12:08   #2007
Ptaszysko16
Wtajemniczenie
 
Avatar Ptaszysko16
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 260
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Grzesiowa Pokaż wiadomość
Stokrocia to jeszcze dobrze, że Ci chociaż ostatecznie odpowiadają, że nie przyjdą. Pamiętam jak bardzo przykro było nam jak przed weselem brata potwierdziła przyjście cała 8 - osobowa rodzina, oczywiście pojechaliśmy dzień przed imprezą i zapłaciliśmy za lokal całą sumę po czym okazuje się, że rodzina ta nie przyszła wcale ludzie kompletnie nie liczą się z tym, że za talerzyk płaci się ok 160 zł jak my wtedy. Bez słowa przeprosin narazili nas na straty 1280 zł. Trudno się mówi, ale taki niesmak zostaje, prawda?

Musisz uzbroić się w jeszcze większą cierpliwość i wierzyć, że ostatecznie już na weselu będą Cie otaczały osoby, które przyszły rzeczywiście świętować z Tobą, a nie z łaski czy musu

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------




Ja jeszcze nie zamawiam, ale to co wiem, miałam okazje spróbować:

Cukiernia Kaczmarczyk - niesamowicie smaczny, piękny ale i droooogi http://www.cukierniakaczmarczyk.pl/m...k_kontakt.html

Cukiernia Rerto - bardzo dobre ciasta i tort, pięknie ozdobiony, "podobno" tanio, http://www.cukierniaretro.pl/

Cukiernia Ekler - wszyscy z okolicy zamawiają tam ciasta i torty bo to najtańsza cukiernia w okolicach Krakowa. Ciasta mi nie smakują, ale tort w postaci dwóch łabędzi zrobił na mnie ogromne wrażenie. W razie czego mogę wysłać zdjęcia i był wbrew pozorom niesłodki, pyszny.
  • Baranówka, ul. 189
  • małopolskie
  • Tel.: 12 3871196
zdjęcie chętnie zobaczę i zdradź szczegóły co tzn. drogi??

a smaki to jakie jadłaś?
Ptaszysko16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 12:09   #2008
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Dziekuje za slowa pocieszenia..
My najbardziej rozumiemy sie...
Ja tez tak mysle, ze dopiero ten kto bedzie organizowac slub zobaczy co to jest...
Lepiej niech beda osoby, ktore maja byc. Po co mi ktos kto zle mi zyczy, czy jest nieszczery wobec mnie...

Dziewczyny kupilyscie juz baloniki do przystrojenia? Pisalyscie ze mozna je kupic na gieldzie kwiatowej, ale ja mam tam troche daleko.moze kojarzycie jakies inne fajne sklepy?
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 12:12   #2009
Ptaszysko16
Wtajemniczenie
 
Avatar Ptaszysko16
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 260
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

no ja wam powiem że jakbym miała drugi raz wybierać to bym sobie zrobiła ślub po ciuchu :P bez gości bo taka prawda tak się człowiek stara tyle kombinuje żeby było naprawdę dobrze ale też żeby nie zbankrutować i co chwile coś wyskakuje
i chyba tak naprawdę ile to jest roboty i stresu to jak mówicie wiedzą te co siedzą i szukają po necie po znajomych ....
Ptaszysko16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 17:40   #2010
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Niedobrze słyszeć takie słowa.. Czyli jednak wszystko co mówili moi znajomi potwierdza sie i u was - ludzie po prostu nie podchodzą do tego za poważnie, tak jak my - organizatorzy. Koniec końców na pewno będziemy bardzo zadowolone iw szystko będzie ok
Ehh, jeszcze tylko 52 dni stresu
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-01 14:48:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:02.