Atrederm - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-08, 15:24   #4711
LOVimmortality
Raczkowanie
 
Avatar LOVimmortality
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 110
Dot.: Atrederm

Nalozylam Atre w piatek i wczoraj na doslownie godzine (metoda "krotkiego kontaktu"). Dzis zauwazam delikatne luszczenie, podejrzewam ze jutro juz bedzie "grubo" Stosowalam tak wysokie stezenia kw. salicylowego czy mlekowego, ze myslalam, ze Atre malo co mnie ruszy. Cos sie zaczyna, mam nadzieje ze bedzie dzialac Caly dzien bylam bez makijazu, teraz maznelam sie na dwie godzinki bo kolezanka za chwile przychodzi, a pojawil sie burak na twarzy Mam mozliwosc siedzenia w domu, wiec do kwietnia mam zamiar stosowac Atrederm. Aha, co do makijazu, najpierw probowalam nalozyc fluid i byla masakra :O Sprobowalam z mineralkami i o niebo lepiej! Lecz zamiast nakladac go okreznymi ruchami jak zawsze, po prostu "stemplowalam" pedzlem skore. I jakos wygladam o 20 zmywam makijaz i nawilzam skore.
LOVimmortality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 17:01   #4712
JoaaNN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 101
GG do JoaaNN
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez blogerka Pokaż wiadomość
nikt Ci na to pytanie nie odpowie, kazdy na atre reaguje inaczej, sama musisz sobie wypracowac taki system ktory bedzie dla Ciebie najlepszy.
U mnie uzywanie kilku dni z rzedu nie mialo sensu. Dla mnie liczy sie to aby jak najwiecej skory zrzucic, jak uzywalam kilka dni z rzedu to tak samo zrzucalam ja raz w tygodniu jak wtedy kiedy nalozylam tylko raz w poniedzalek, a za to podraznienia byly wieksze.
A złuszczasz się w podobnym tempie, jeśli posmarujesz się raz lub kilka dni pod rząd? Ja miałam spore podrażnienie po pierwszych 2 aplikacjach, piekła skóra żywym ogniem...
__________________
Tworzę! http://udzoany.blogspot.com

Fejsbookuję facebook.com/UDzoany
JoaaNN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 19:34   #4713
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

dziewczyny czy na zaskórnikach zamkniętych atre zasponsorował wam bolesną, zostawiająca przebarwienia pryszczostrade?
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 19:42   #4714
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy na zaskórnikach zamkniętych atre zasponsorował wam bolesną, zostawiająca przebarwienia pryszczostrade?
Tak, tak, tak!!!
Mi wyłazi wszystko, co tylko się da Nawet zaskórniki otwarte przekształcają się w ropniaki, wyglądam fantastycznie
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 07:57   #4715
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez JoaaNN Pokaż wiadomość
A złuszczasz się w podobnym tempie, jeśli posmarujesz się raz lub kilka dni pod rząd? Ja miałam spore podrażnienie po pierwszych 2 aplikacjach, piekła skóra żywym ogniem...

na złuszczanie to nie ma żadnego wpływu!
za to miałam poparzoną (dosłownie) twarz, takie strupy, podciekające później jakaś cieczą, to niezbyt ciekawy widok
złuszczanie dopiero było po wygojeniu i po takiej samej mniej więcej ilośći dni od odstawienia atre jak w przypadkuy jednej aplikacji.
Każdy inaczej to znosi, niektórzy wolą zrobić sobie takie hardcore raz a póżneij mieć powiedzmy miesiąc spokoju, inne wolą łuszczyć się regularnie raz w tygodniu.
Dopóki się samemu nie spróbuje po kilka razy, wówczas nie bedzie wiadomo co lepiej nam służy.

PS. może masz skórę która źle atre znosi, tak jest akurat ze mną. I ja pierwsze 10 aplikacji za każdym, razem miałam strupy na twarzy a później wylinka. Dopiero teraz jakoś po 3 miesiącach jest normalnie.

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
Tak, tak, tak!!!
Mi wyłazi wszystko, co tylko się da Nawet zaskórniki otwarte przekształcają się w ropniaki, wyglądam fantastycznie
A ile to u Ciebie trwa?
Jesteś pewna, że to nie reakcja na jakiś krem nawilżający (ja tak miałam po bepanthenie) teraz mam tych pryszczy znacznie mniej
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 13:21   #4716
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez blogerka Pokaż wiadomość


A ile to u Ciebie trwa?
Jesteś pewna, że to nie reakcja na jakiś krem nawilżający (ja tak miałam po bepanthenie) teraz mam tych pryszczy znacznie mniej
Właśnie to samo pomyślałam, odstawiłam Cold Cream Avene, wróciłam do Fizjodermu i zobaczymy co będzie dalej.... Ale mam wrażenie, że tak mi się skóra oczyszcza Bo nie licząc tych zaskórników, które zamieniły się w pryszcze, to jest znacznie czyściej, gładziej... No i stanowczo mniej się błyszczę... Poczekamy, zobaczymy. Dziś znowu nakładam
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 15:45   #4717
charlizz
Zadomowienie
 
Avatar charlizz
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 865
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

A ja nie wiem co zrobić, za mną dopiero 2 tygodnie, w pierwszym posmarowałam twarz 2dni z rzędu, mało skóry zeszło, w drugim 3dni smarowania dały efekt intensywniejszej wylinki, chociaż nadal z pominięciem czoła, w dodatku pojawiły się podrażnienia. I nie wiem jaką taktykę obrać w trzecim tygodniu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
charlizz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-09, 20:52   #4718
JoaaNN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 101
GG do JoaaNN
Dot.: Atrederm

U mnie bez żadnych strupów i tym podobnych - po prostu po 2-3 dniach smarowania widzę zaczątki pękania skóry, głównie broda, linia żuchwy, dopiero później reszta. Stopniowo wszystko schodzi, z moją małą pomocą, cera jest zaczerwieniona, z efektem oparzenia ale nie jest tragicznie:P (oprócz pierwszej aplikacji, o czym wspomniałam) oby nikt z bliska się nie przyglądał zbytnio tylko.

Tak sobie myślę, że może mniej intensywnie reaguję, bo we wrześniu i październiku stosowałam Isotrexin?
__________________
Tworzę! http://udzoany.blogspot.com

Fejsbookuję facebook.com/UDzoany
JoaaNN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 07:57   #4719
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
Właśnie to samo pomyślałam, odstawiłam Cold Cream Avene, wróciłam do Fizjodermu i zobaczymy co będzie dalej.... Ale mam wrażenie, że tak mi się skóra oczyszcza Bo nie licząc tych zaskórników, które zamieniły się w pryszcze, to jest znacznie czyściej, gładziej... No i stanowczo mniej się błyszczę... Poczekamy, zobaczymy. Dziś znowu nakładam

ja za sprawą doroty-coco, która czasem się tutaj udziela, prerzuciłam się na żel hialuronowy z biochemiurody i jest super, nic mnie nie zapycha.
Ale też wydaje mi się, że moja skóra lepiej toleruje już taki lekko ziwetrzały atre

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Cytat:
Napisane przez JoaaNN Pokaż wiadomość
U mnie bez żadnych strupów i tym podobnych - po prostu po 2-3 dniach smarowania widzę zaczątki pękania skóry, głównie broda, linia żuchwy, dopiero później reszta. Stopniowo wszystko schodzi, z moją małą pomocą, cera jest zaczerwieniona, z efektem oparzenia ale nie jest tragicznie:P (oprócz pierwszej aplikacji, o czym wspomniałam) oby nikt z bliska się nie przyglądał zbytnio tylko.

Tak sobie myślę, że może mniej intensywnie reaguję, bo we wrześniu i październiku stosowałam Isotrexin?
To jest super na takie pojedyncze gule. Teraz mi się skończyło niestety, ale fajnie mi zasuszało to co wyskakiwało wskutek oczyszczani się skóry.


_________________________ ___________________

A mam jeszcze takie nne pytanie, czy któraś z Was używała epiduo?
Osobno bądź na przemian z atredermem?
To chyba już typowo na sam trądzik i różne wypryski, niż na złuszczanie skóry, prawda?
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 10:41   #4720
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez blogerka Pokaż wiadomość
j
Ale też wydaje mi się, że moja skóra lepiej toleruje już taki lekko ziwetrzały atre
a używacie po tym magicznym terminie miesiąca? Bo mi zaraz miesiąc od otwarcia skoczy i szkoda mi lecieć po nową butlę jak tej mam 3/4.
Atre trzymam w lodówce, otwierany jest tylko na chwilę, żeby wylać trochę na wacik
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 11:28   #4721
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
a używacie po tym magicznym terminie miesiąca? Bo mi zaraz miesiąc od otwarcia skoczy i szkoda mi lecieć po nową butlę jak tej mam 3/4.
Atre trzymam w lodówce, otwierany jest tylko na chwilę, żeby wylać trochę na wacik
ja używam swojego od listopada, Rok temu przestrzegałam terminu miesiąca.
Podobni nie chodzi o to ile razy otwierałaś, a o to że tam do środka dostaje się powietrze i już jest i ono osłabia działanie atre.
Akurat mi lepiej służy słabsza wersja atre więc mimo nowej recepty jeszcze wykończę to co nmam.

Można sobie poporcjować atre do małych fiolek, i wtedy niby dłużej może służyć.
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-10, 14:02   #4722
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
a używacie po tym magicznym terminie miesiąca? Bo mi zaraz miesiąc od otwarcia skoczy i szkoda mi lecieć po nową butlę jak tej mam 3/4.
Atre trzymam w lodówce, otwierany jest tylko na chwilę, żeby wylać trochę na wacik
ja uzywałam
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 19:05   #4723
amanda332
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 104
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez LOVimmortality Pokaż wiadomość
Nalozylam Atre w piatek i wczoraj na doslownie godzine (metoda "krotkiego kontaktu"). Dzis zauwazam delikatne luszczenie, podejrzewam ze jutro juz bedzie "grubo" Stosowalam tak wysokie stezenia kw. salicylowego czy mlekowego, ze myslalam, ze Atre malo co mnie ruszy. Cos sie zaczyna, mam nadzieje ze bedzie dzialac Caly dzien bylam bez makijazu, teraz maznelam sie na dwie godzinki bo kolezanka za chwile przychodzi, a pojawil sie burak na twarzy Mam mozliwosc siedzenia w domu, wiec do kwietnia mam zamiar stosowac Atrederm. Aha, co do makijazu, najpierw probowalam nalozyc fluid i byla masakra :O Sprobowalam z mineralkami i o niebo lepiej! Lecz zamiast nakladac go okreznymi ruchami jak zawsze, po prostu "stemplowalam" pedzlem skore. I jakos wygladam o 20 zmywam makijaz i nawilzam skore.
mogę spytać czemu była masakra ? przez łuszczenie się ?

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

a i dziewczyny czy też macie czerwoną twarz przy stosowaniu autre ? taką jak przy poparzeniu / podrażnieniu ??

i co do tego żelu hialuronowego, czy dobrze on nawilża ? tzn. jest lepszy niż kremy itp ?
amanda332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 20:32   #4724
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez amanda332 Pokaż wiadomość
mogę spytać czemu była masakra ? przez łuszczenie się ?

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

a i dziewczyny czy też macie czerwoną twarz przy stosowaniu autre ? taką jak przy poparzeniu / podrażnieniu ??

i co do tego żelu hialuronowego, czy dobrze on nawilża ? tzn. jest lepszy niż kremy itp ?
Mi czasem wyskakują czerwone plamy, które trzymają się ok. 2 dni
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-13, 08:49   #4725
LOVimmortality
Raczkowanie
 
Avatar LOVimmortality
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 110
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez amanda332 Pokaż wiadomość
mogę spytać czemu była masakra ? przez łuszczenie się ?

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

a i dziewczyny czy też macie czerwoną twarz przy stosowaniu autre ? taką jak przy poparzeniu / podrażnieniu ??

i co do tego żelu hialuronowego, czy dobrze on nawilża ? tzn. jest lepszy niż kremy itp ?
Tak, luszczenie sie przede wszystkim i mocny burak Makijaz wygladal strasznie na takiej twarzy, dlatego zaraz go zmylam. Teraz we wtorek i srode znow nakladalam atre i wczoraj wieczorem mialam tylko kilka skorek na brodzie, dzis jest ok..
LOVimmortality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-13, 09:06   #4726
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm

ja też się nie maluję po atre, bo to bez sensu. Wcale nie wygląda się piękniej.
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 18:32   #4727
LeeMinHo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 44
Dot.: Atrederm

Dziewczyny, można łączyć atre z acnedermem (kwas azelainowy)? Mam na myśli jeden wieczór - atre, drugi wieczór - acne.
I błagam, nie gadajcie że mi wypali twarz, bo to połączenie stosuję już kilka dni i twarz jest zdecydowanie mniej podrażniona niż przy stosowaniu samego atre.
LeeMinHo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 19:55   #4728
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez LeeMinHo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, można łączyć atre z acnedermem (kwas azelainowy)? Mam na myśli jeden wieczór - atre, drugi wieczór - acne.
I błagam, nie gadajcie że mi wypali twarz, bo to połączenie stosuję już kilka dni i twarz jest zdecydowanie mniej podrażniona niż przy stosowaniu samego atre.

skoro wiesz lepiej, to sobie używaj .. każdy ma inną cerę, więc jak niby mamy Ci odpowiedzieć na to pytanie :O
chociaż poczekaj, odpalam scaner i już Cię diagnozuję
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 20:31   #4729
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez LeeMinHo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, można łączyć atre z acnedermem (kwas azelainowy)? Mam na myśli jeden wieczór - atre, drugi wieczór - acne.
I błagam, nie gadajcie że mi wypali twarz, bo to połączenie stosuję już kilka dni i twarz jest zdecydowanie mniej podrażniona niż przy stosowaniu samego atre.
ja bym tak nie robiła jednak
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-16, 20:37   #4730
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez LeeMinHo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, można łączyć atre z acnedermem (kwas azelainowy)? Mam na myśli jeden wieczór - atre, drugi wieczór - acne.
I błagam, nie gadajcie że mi wypali twarz, bo to połączenie stosuję już kilka dni i twarz jest zdecydowanie mniej podrażniona niż przy stosowaniu samego atre.
mnie uczyli aby nie łaczyć retinoidów i kwasów. Ale to twoja twarz, twoja sprawa
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 22:11   #4731
LeeMinHo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 44
Dot.: Atrederm

Bardziej mi chodziło, czy te dwie substancje się jakoś ze sobą nie... "gryzą"?
A twarz mam pancerną, a i kwas azelainowy jest bardzo delikatnym kwasem, więc nie chodzi mi o podrażnienia, których nie będzie na pewno (musiałabym chyba nakładać 2 razy dziennie atre żeby mieć podrażnienia...).
LeeMinHo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 22:14   #4732
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
mnie uczyli aby nie łaczyć retinoidów i kwasów. Ale to twoja twarz, twoja sprawa
A dlaczego nie można ich łączyć?
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 22:30   #4733
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Pokaż wiadomość
A dlaczego nie można ich łączyć?
większa szansa na przebarwienia, reakcje alergiczne.
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-16, 22:49   #4734
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
większa szansa na przebarwienia, reakcje alergiczne.
Dobrze wiedzieć Bo wcześniej nie spotkałam się z opinią, że nie można ich łączyć, wręcz przeciwnie.
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 07:56   #4735
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć Bo wcześniej nie spotkałam się z opinią, że nie można ich łączyć, wręcz przeciwnie.
w każdym formularz zabiegowym do kwasów z p/wskazaniami masz wpisane retinoidy w ciągu ostatnich 6 miesięcy
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 08:42   #4736
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Atrederm

Wczoraj po raz pierwszy zaaplikowałam Atrederm i czekam na wylinkę
Myślicie, że można go przelać do plastikowej butelki? Nie wejdzie w jakąś reakcję?
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 08:44   #4737
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Wczoraj po raz pierwszy zaaplikowałam Atrederm i czekam na wylinkę
Myślicie, że można go przelać do plastikowej butelki? Nie wejdzie w jakąś reakcję?
Lepiej do buteleczki z ciemnego szkla

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 09:52   #4738
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
w każdym formularz zabiegowym do kwasów z p/wskazaniami masz wpisane retinoidy w ciągu ostatnich 6 miesięcy

a retinoidy a zabiegi laserami
ile czasu trzeba odczekać? wiesz coś na ten temat?
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 17:08   #4739
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
mnie uczyli aby nie łaczyć retinoidów i kwasów. Ale to twoja twarz, twoja sprawa
a mnie właśnie dermatolog przepisała Atrederm na przemian ze Skinorenem: 3 dni z rzędu Atrederm, a następnie 3-4 dni Skinoren. Robię jednak minimum 2-3 dni przerwy między Atredermem a Skinorenem, bo jak spróbowałam tak jak mi dermatolog rozpisała, myślałam, że popędzę w skarpetkach na pogotowie (nie żartuję), twarz mnie masakrycznie paliła Chyba zostawię ten Skinoren na wiosnę/lato, a teraz będę dalej męczyć sam Atrederm...
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 22:00   #4740
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez blogerka Pokaż wiadomość
a retinoidy a zabiegi laserami
ile czasu trzeba odczekać? wiesz coś na ten temat?
ja bym poczekała tak z poł roku albo pare miesiecy chociaż
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 16:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:54.