Łódź i okolice - pomocy ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-29, 13:20   #1
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Exclamation

Łódź i okolice - pomocy !


Witam drogie wizazystki
Od paru miesiecy mam chec na kupienie sobie bucikow-balerinek (czy jak kto woli baletek). Jednak moj problem polega na tym ze nigdzie nie moge znalesc takich normalnych (bez cekinow, kokard, klarm itp), gladkich oraz ze mambardzo szczupla stope, noge. Od zawsze od kiedy pamietam byl problem z dobraniem dla mnie jakich kolwiek butow a to za duze a to za szerokie. Jak juz znajde dla siebie jakies odpowiednie buty to nosze je az sie max. zniszcza.
Bylam juz wszedzie w moim miescie i nie znalazlam nic odpowiedniego. Zainspirowana watkiem Przezlosliwej przeslaszam Piotrkowska, Galerie i Manufakture i nic nie znalazlam. Co prawda w Deichmanie byly fajne ale oczywiscie same duze rozmiary
Nie mam pojecia co robic tym bardziej ze takie buty beda mi potrzebne na 12 stycznia (ide na osiemnastki, kolezanki wynajely sale). Mam juz (moim zdaniem) ladna sukienke do ktorej swietnie pasowalayby takie buciki. W innych siebie nie wyobrazam (bo nie umiem chodzic w szpilach, obciachowych szpicach i wysokich obsasach)! Jedyne co mam to sa czarne, zwyczajne czolenka ale one nie pasuja
Pomozcie mi! Gdzie ja w Łodzi (lub bliskich okolicach) mam szukac takich bucikow, rozm 34-35-36? Myslalam o Ptaku, co Wy na to ? Znajde tam cos takiego? Juz moze byc ewentulanie z lekka, delikatna kokardka i/lub niskim, stabilnym obcasem. Lodzianki pomozcie, blagam !!!
Gdzie ja znajde takie "male cos"?
Pozdrawiam
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 15:35   #2
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Łódź i okolice - pomocy !

na allegro sa złote i srebrne w rozmiarze 35 moze czarne tez, nie szukałam, trafiły mi sie przypadkiem
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 15:37   #3
bubble_gum
Raczkowanie
 
Avatar bubble_gum
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 123
Dot.: Łódź i okolice - pomocy !

W Zarze są czasem małe rozmiary. wiem, bo moja mama ma ten sam problem; ma rozmiar 35;] W Ptaku nie ma dużego wybory wbrew pozorom, a i małe rozmiary się nieczęsto zdarzają. jeśli nie znajdziesz nic w ptaku zajrzyj do Polrosu (duży budynek odgrodzony od Ptaka)
bubble_gum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 20:31   #4
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: Łódź i okolice - pomocy !

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
na allegro sa złote i srebrne w rozmiarze 35 moze czarne tez, nie szukałam, trafiły mi sie przypadkiem
to wlasnie nie maja byc zlote, srebne tylko czarne (najlepiej skorzane, takie jak dalam w linkach). A co do Allegro to watpie. Jak czesto mierze w sklepie niby 35 a okazuje sie np. za szeroki, a wiec ryzykowac nie bede.

Wiecie co dziewczynki. Jutro jeszcze raz chyba pojade do Lodzi i w Deichmanie zobacze rozmiar 37 (wiem ze o wieele za duzy) ale moze wypelnie go jakos wkladkami i bedzie dobrze, co? Jak sadzicie? Te buty mnie do siebie przekonuja bo sa na 80% Ok jesli chodzi o fason, a cena 40 zloty!
Jesli to nie wypali sprobuje w Rylko kupic rozm 35, o ile jeszcze taki bedzie i nie bedzie rozciagniety (ale to juz wydatek o wiele wiekszy)
Co Wy na to? Pomocy!
Pozdrawiam
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 23:07   #5
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: Łódź i okolice - pomocy !

Kinga spróbuj w Ptaku, ja tez mam odwieczny problem z kupnem butów (mały rozmiar stopy) i dwa miesiące za kozakami chodziłam, tam udało mi się kupić. Byłam dość dawno ale pamiętam, że baletki były (mój Marcin odciągał mnie jak już tylko się za nie łapałam bo jestem wielbicielką tego typu butów ).

Nie wiem co Ci jeszcze mogę doardzić. Na rynkach są w większości juz kozaki ale w sumie też możesz spróbować, może przed sylwestrem wystawili się z takimi bucikami (Górniak, Bałucki).
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 15:18   #6
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Exclamation Dot.: Łódź i okolice - pomocy !

Cytat:
Napisane przez Little_Shee Pokaż wiadomość
Na rynkach są w większości juz kozaki ale w sumie też możesz spróbować, może przed sylwestrem wystawili się z takimi bucikami (Górniak, Bałucki).
rzeczywiscie moze byc na baluckim? bo na ptaka jechac to ja nie bede miala juz niestety czasu


Cytat:
Napisane przez kinga(kinia) Pokaż wiadomość
i w Deichmanie zobacze rozmiar 37 (wiem ze o wieele za duzy) ale moze wypelnie go jakos wkladkami i bedzie dobrze, co? Jak sadzicie? Te buty mnie do siebie przekonuja bo sa na 80% Ok jesli chodzi o fason, a cena 40 zloty!
co Wy na to?


podnosze pomozcie, prosze!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (13,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (14,3 KB, 1 załadowań)
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 12:41   #7
bubble_gum
Raczkowanie
 
Avatar bubble_gum
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 123
Dot.: Łódź i okolice - pomocy !

Z wkładkami to może byc dobry pomysł. moja mama też zcasem tak robi jeśli kupi za duże buty.
bubble_gum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.