Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-07, 12:04   #4471
anusiuniaa
Zakorzenienie
 
Avatar anusiuniaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 145
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

AGUSUIA jakie ładne


ja chyba swoje zetne tak do końca szyi albo za brodę:/
wszystko przez tą trwała spaliła mi wtedy włosy i juz od listopada staralam się je odratować ale poprawa niezadowalająca:/
z 10-15 cm włosów po prostu spalonych
anusiuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 12:38   #4472
carlo_rossi
Rozeznanie
 
Avatar carlo_rossi
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 678
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Dr.House to mój ulubiony serial. Potrafię siedzieć cały dzień i go oglądać. Muszę sobie znaleźć jakiś cytat do podpisu, żeby mi pasowało do avatarka Jeszcze Wilsona lubię, bo jest podobny do mojego TŻ trochę (chyba tylko ja widzę to podobieństwo ) Oglądam właśnie 16 odcinek 5 sezonu i załuję, że 6 sezon dopiero od września. Co ja będę oglądać w wakacje Planuje siobie zrobić w pokoju taką małą galeryjke w antyramach i zamiescić tam zdjęcia moich bliskich osób, ulubionych muzyków no i mam już zaplanowane miejsce na Wilsona i Housa. Szaleństwo

Logo Wizażu chyba sobie też tam przywieszę
"Everybody lies"
House mogłby byc moim mężem hihi. Widziałam juz wszystkie odcinki i teraz cierpie. Czekam z utesknieniem na wrzesien. Czuje ze jak nie wytrzymam to przez wakace bede ogladac stare odcinki, tak na podtrzymanie.
__________________
# Per aspera ad astra #
carlo_rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 13:41   #4473
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez anusiuniaa Pokaż wiadomość
AGUSUIA jakie ładne


ja chyba swoje zetne tak do końca szyi albo za brodę:/
wszystko przez tą trwała spaliła mi wtedy włosy i juz od listopada staralam się je odratować ale poprawa niezadowalająca:/
z 10-15 cm włosów po prostu spalonych
szkoda tyle scinac... No ale jak trzeba
Moze wkleisz zdjecie, a noz widelec nie jest tak zle jak piszesz?
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 13:47   #4474
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Moje cuda


Jutro ide je podciąć, ale nie mam pojęcia ile

Mam nadzie za kilka miesiecy bedę mogła pochwalic sie dłuzszymi, zdrowszymi włosami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 151.jpg (113,1 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 152.jpg (34,3 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 153.jpg (33,7 KB, 17 załadowań)

Edytowane przez enii
Czas edycji: 2009-06-07 o 13:49
enii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 13:54   #4475
anusiuniaa
Zakorzenienie
 
Avatar anusiuniaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 145
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

kupiłam ostatnio balsam do włosów u fryzjerki i dopiero teraz czytam skład, oceńce same, ale mi się wydaje że kiepski....
aqua, cetearyl alcohol, paraffinum ;iquidum, cetrimmonium chloride, isopropyl mirystate, hydrolized silk, cyclopentasiloxane, dimethiconol, glycerin, phenoxyethanol, methylparaben, ethylparaben, propylparaben, parfum
anusiuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 14:09   #4476
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Moim zdaniem za dużo konserwantów, dwa silikony, w tym jeden bardzo ciężko zmywalny. Dla mnie szału nie robi.
Cytat:
AGUSUIA jakie ładne
dziękuje
Cytat:
"Everybody lies"
House mogłby byc moim mężem hihi. Widziałam juz wszystkie odcinki i teraz cierpie. Czekam z utesknieniem na wrzesien. Czuje ze jak nie wytrzymam to przez wakace bede ogladac stare odcinki, tak na podtrzymanie.
Mi przywozi je mój TŻ i chyba go już trochę denerwuje, ze musimy wtedy zawsze chociaż jeden obejrzeć Ale mina jak zobaczył Housa na pulpicie, ech
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 14:32   #4477
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez anusiuniaa Pokaż wiadomość
kupiłam ostatnio balsam do włosów u fryzjerki i dopiero teraz czytam skład, oceńce same, ale mi się wydaje że kiepski....
aqua, cetearyl alcohol, paraffinum ;iquidum, cetrimmonium chloride, isopropyl mirystate, hydrolized silk, cyclopentasiloxane, dimethiconol, glycerin, phenoxyethanol, methylparaben, ethylparaben, propylparaben, parfum
taki średni ten skład, bardziej by mnie martwiła parafina na 3 miejscu niż konserwanty, z drugiej strony na 2 miejscu cetearyl alkohol- dla mnie jeden z najlepszych nawilżaczy,jest też gliceryna - szkoda ze pod koniec składu, no i hydrolizowany jedwab w połowie
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-07, 14:41   #4478
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Ehh przydałoby sie isc podciąc koncówki bo sie troche porozdwajały, ale jakoś nie umiem sie zabrac....w ogole ostatnio zmienilam grzywkę z racji tego że wpada mi do oczu zaczesuje ją na bok. Nawet fajnie to wygląda, zobaczymy ile tak wytrzymam.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 15:01   #4479
Nerchie
Zakorzenienie
 
Avatar Nerchie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 661
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Osobiscie pójde do fryzjera dopiero 19.06. Taka data zapisałam ją i czekam. Uh.
__________________
Włosy: 75/100
Waga: 68/55

„Prawdopodobnie nie powiedziałbym wszystkiego, o czym myślę, ale na pewno przemyślałbym wszystko, co powiedziałem.”
Nerchie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 18:28   #4480
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Końcówki zawsze lepiej podciąć To bolesne, ale podcięcie dwóch centymetrów nikogo nie wpędzi w depresję, a poprawi wygląd włosów.

Madziu, jeśli nie musisz zakrywać czoła, zapuść grzykę. Chyba że ją bardzo lubisz, to zostaw. W końcu to włosy są dla nas a nie my dla włosów.

Nie znacie może jakiegoś szamponu koloryzującego, który utrzymałby się do 28 myć, a nie zrujnowałby mi włosów? Po Palette miałam kupę siana na głowie, a z kolei szamponetka Marion, po której włosy są idealne, zmywa się u mnie w 3 mycia No i nie wiem, czy mogę użyć szamponu, jak w wielkanoc farbowałam basmą. Niby koloru włosy nie złapały ani trochę, ale jednak to musiało trochę oblepić. Nie zostawię sobie naturalnych bo mam nieciekawy kolor jeszcze od szamponu brzozowego, a farbować na stałe nie chcę.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 18:44   #4481
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Mi przywozi je mój TŻ i chyba go już trochę denerwuje, ze musimy wtedy zawsze chociaż jeden obejrzeć Ale mina jak zobaczył Housa na pulpicie, ech
My oglądamy House'a na TVP2, ale w zeszłym tygodniu po obejrzeniu odcinka z wypadkiem autobusowym misiek tak się przejął, że ściągnął z Chomika kolejny odcinek. I jak to było w przypadku ostatniego odcinka czwartej serii "Kości", tak się zdenerwowaliśmy i przejęliśmy, ze spać nie mogliśmy

Zresztą House to idol mojego męża Oboje smiejemy się jak głupi, a ja do dzisiaj szczerzę zęby jak przypomnę sobie, jak któryś z asystentów House'a (Kutner chyba) powiedział coś o "teorii Chama Absolutnego"
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-07, 18:49   #4482
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
My oglądamy House'a na TVP2, ale w zeszłym tygodniu po obejrzeniu odcinka z wypadkiem autobusowym misiek tak się przejął, że ściągnął z Chomika kolejny odcinek. I jak to było w przypadku ostatniego odcinka czwartej serii "Kości", tak się zdenerwowaliśmy i przejęliśmy, ze spać nie mogliśmy
Pół odcinka przeryczałam wtedy!


Cytat:
[Do Wilsona w rozmowie o Amber]
Dr House: Chwileczkę, nie chodzi tu tylko o seks. Podoba ci się jej osobowość. Lubisz to, że nie zwraca uwagi na innych, rozpycha się łokciami i nie obawia się konsekwencji. Lubisz, kiedy kogoś upokarza, jeśli to przynosi korzyści... [otwiera szeroko oczy] Mój Boże! Ty sypiasz ze mną!

Albo motyw naćpanego Wilsona badającego pierś pacjentki, ech
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut

Edytowane przez 19agusia91
Czas edycji: 2009-06-07 o 18:53
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 18:52   #4483
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Pół odcinka przeryczałam wtedy!
Prawda...?
Ja nie płaczę na filmach, ale miałam łzy w oczach... Straszny to był odcinek. I chyba po raz pierwszy widziała House'a płaczącego (pod koniec odcinka, kiedy już przypomniał sobie wszystko i wiedział, na skutek zażycia czegoś stało się to, co się stało...)
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 19:01   #4484
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Prawda...?
Ja nie płaczę na filmach, ale miałam łzy w oczach... Straszny to był odcinek. I chyba po raz pierwszy widziała House'a płaczącego (pod koniec odcinka, kiedy już przypomniał sobie wszystko i wiedział, na skutek zażycia czegoś stało się to, co się stało...)
Tak, Amber budząca się na chwilkę, Wilson leżący obok niej, straszne.I ta scena halucynacji w autobusie, pod koniec-baaaardzo mi się podobała.Cieszę się, ze miałam możliwośc obejrzenia potem od razu piątego sezonu, bo jakbym miała czekac na to co się wydarzy pół roku to chyba bym po nocach nie spała.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 19:07   #4485
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Tak, Amber budząca się na chwilkę, Wilson leżący obok niej, straszne.I ta scena halucynacji w autobusie, pod koniec-baaaardzo mi się podobała.Cieszę się, ze miałam możliwośc obejrzenia potem od razu piątego sezonu, bo jakbym miała czekac na to co się wydarzy pół roku to chyba bym po nocach nie spała.
Mąż miał dzisiaj ściągnąć nowe Hałsy, ale od szóstej rano jest w pracy (komisja wyborcza), a teraz na wieczorno-nocnym dyżurze.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 19:15   #4486
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Ka się dziś wkurzyłam, bo ściągałam 16 odcinek 5 sezonu, ściągnęło się i jakiś błąd :/
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 19:19   #4487
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Boszszsz, naczytałam się właśnie wątków o zaręczynach i się załamałam Motylku, jeśli tu jesteś, pociesz mnie, że jesteś ze swoim TŻ dłużej niż 4 lata

dopiero weszlam na wizaz, bo bylam z TZ

Pani Jesien nie jestem z TZ dłuzej niz 4 lata, ale pociesze Cie ze do zaręczyn nam jeszcze dalekoooooo - względy finansowe
co prawda czesto mówi o slubie, dzieciach, ale wiem jaką ma sytuacje finansową i wydatki, wiec nie licze na oswiadczyny, bo nie ma z czego kupic piersionka. Nie licze na super hiper drogi, dla mnie nie musi byc nawet z brylantem, ale na razie nie mam co liczyc

mysle, a wlasciwie jestem pewna, ze jak sytuacja sie zmieni, czyli dostanie prace w mojej okolicy to sie oświadczy

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
A dla zainteresowanych - z TŻtem się pogodziłam jest dobrze

to super

włosy śliczne

juz postanowilam, że moich nie bede cieniowala, chce tez miec proste i takie ladne, bo na cieniowanych to jednak odstają takie male kosmyki

jak sie mozna zapisac do klubu jakiegos, np włosomaniaczek?
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 19:25   #4488
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość

Albo lampy błyskowej
Lampa - lampą, ale że włosy zdrowe i błyszczące to widać
Też bardzo lubię Dr. House'a.
Cytat:
Napisane przez anusiuniaa Pokaż wiadomość

ja chyba swoje zetne tak do końca szyi albo za brodę:/
wszystko przez tą trwała spaliła mi wtedy włosy i juz od listopada staralam się je odratować ale poprawa niezadowalająca:/
z 10-15 cm włosów po prostu spalonych
Też kiedyśmiałam popalone włosy, regenerowałam je, ale i tak musiałam zcinać. Robiłam to po trochę, bo żal mi było ostrzyc się od razu do ucha W efekcie przez kilka lat miałam ciągle tą sama długość włosów. Na szczęście ten okres mam już za sobą i z dumą patrzę na moje zdrowe (choć farbowane) końcówki
Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Nie znacie może jakiegoś szamponu koloryzującego, który utrzymałby się do 28 myć, a nie zrujnowałby mi włosów? Po Palette miałam kupę siana na głowie, a z kolei szamponetka Marion, po której włosy są idealne, zmywa się u mnie w 3 mycia No i nie wiem, czy mogę użyć szamponu, jak w wielkanoc farbowałam basmą. Niby koloru włosy nie złapały ani trochę, ale jednak to musiało trochę oblepić. Nie zostawię sobie naturalnych bo mam nieciekawy kolor jeszcze od szamponu brzozowego, a farbować na stałe nie chcę.
A może Loreal Casting?
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 19:50   #4489
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość

A może Loreal Casting?
Zastanawiałam się nad nim, ale z tego, co wiem, nie zmywa się, mimo, że jest szamponem. W ogóle orientujecie się, jakie są szampony poza Castingiem i Palette?
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-07, 20:10   #4490
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się nad nim, ale z tego, co wiem, nie zmywa się, mimo, że jest szamponem. W ogóle orientujecie się, jakie są szampony poza Castingiem i Palette?
No własnie to jest farba, ale bardzo delikatna i niektórym dziewczynom się zmywała. Może przejrzyj KWC - tam powinno być trochę szamponów koloryzujących.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 20:27   #4491
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się nad nim, ale z tego, co wiem, nie zmywa się, mimo, że jest szamponem. W ogóle orientujecie się, jakie są szampony poza Castingiem i Palette?
A koniecznie na 28 zmyć? Joanna chyba coś ma takiego
Jak coś to jeszcze szamponetki na 4-8 zmyć mają jeszcze Delia, Marion i właśnie Joanna. Joanna ma na 28 i 4-8 z tego, co wiem.
No i te, które podałam nie są testowane na zwierzętach Te na 4-8 zmyć, które podałam znam, bo wszystkie na łepku własnym miałam (;
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 20:48   #4492
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

dziewczyny, nałozylam waxa z amlą (ale tym proszkiem z biochemii), zapomnialam dodac olejku jojoba tylko....ale wlosy i tak sa mega gładkie, miekkie z połyskiem.

Na koncu dalam to serum na końcówki, co chyba pokazywala pani-jesien, takie malenkie w trójkątnym opakowaniu, takze super hiper jestem teraz zadowolona z włosow

nie wiem czy amla w proszku zmienila mi kolor, bo teraz przy lampie mam skrzywiony obraz, jutro zobacze przy swietle dziennym
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 20:58   #4493
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
A koniecznie na 28 zmyć? Joanna chyba coś ma takiego
Jak coś to jeszcze szamponetki na 4-8 zmyć mają jeszcze Delia, Marion i właśnie Joanna. Joanna ma na 28 i 4-8 z tego, co wiem.
No i te, które podałam nie są testowane na zwierzętach Te na 4-8 zmyć, które podałam znam, bo wszystkie na łepku własnym miałam (;
właśnie siedze z orzechowym brązem Joanny na łepku mam nadzieje ze nie wyjdzie rudawo:/
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 21:24   #4494
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
właśnie siedze z orzechowym brązem Joanny na łepku mam nadzieje ze nie wyjdzie rudawo:/
Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
No własnie to jest farba, ale bardzo delikatna i niektórym dziewczynom się zmywała. Może przejrzyj KWC - tam powinno być trochę szamponów koloryzujących.
Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
A koniecznie na 28 zmyć? Joanna chyba coś ma takiego
Jak coś to jeszcze szamponetki na 4-8 zmyć mają jeszcze Delia, Marion i właśnie Joanna. Joanna ma na 28 i 4-8 z tego, co wiem.
No i te, które podałam nie są testowane na zwierzętach Te na 4-8 zmyć, które podałam znam, bo wszystkie na łepku własnym miałam (;
Dzięki Lecę na KWC, ale i tak chyba skończy się na Joannie 28 myć, bo chcę być pewna, że mi złapie stare pasemka i parę rozjaśnionych włosów, które mi jeszcze zostały, no i chcę pochodzić trochę z tym kolorkiem
Viki, jak zmyjesz to napisz czy wyszedł rudawy czy nie.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 22:14   #4495
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

wieki mnie tu nie było
włosy podrosły ale co z tego skoro ostatnio je zmasakrowałam farbą w tak fatalnym stanie jeszcze nigdy nie były,nie mogę ich niczym zregenerować,obiecałam sobie że był to mój ostatni kontakt z farbą,wolę siebie w jasnym blondzie ale nie takim kosztem teraz tylko szamponetki i to najszybciej pod koniec lipca,jeśli do tego czasu nie uda mi sie doprowadzićwłosów do względnego stanu pozostaną chyba tylko nożyczki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (41,2 KB, 30 załadowań)
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 23:10   #4496
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
dziewczyny, nałozylam waxa z amlą (ale tym proszkiem z biochemii), zapomnialam dodac olejku jojoba tylko....ale wlosy i tak sa mega gładkie, miekkie z połyskiem.

Na koncu dalam to serum na końcówki, co chyba pokazywala pani-jesien, takie malenkie w trójkątnym opakowaniu, takze super hiper jestem teraz zadowolona z włosow
Fajnie, że jesteś zadowolona
Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Dzięki Lecę na KWC, ale i tak chyba skończy się na Joannie 28 myć, bo chcę być pewna, że mi złapie stare pasemka i parę rozjaśnionych włosów, które mi jeszcze zostały, no i chcę pochodzić trochę z tym kolorkiem
Powodzenia!
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 05:39   #4497
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
dziewczyny, nałozylam waxa z amlą (ale tym proszkiem z biochemii), zapomnialam dodac olejku jojoba tylko....ale wlosy i tak sa mega gładkie, miekkie z połyskiem.
No to się cieszę Widać po prostu amla jest dobra

Cytat:
nie wiem czy amla w proszku zmienila mi kolor, bo teraz przy lampie mam skrzywiony obraz, jutro zobacze przy swietle dziennym
Podobno ta proszkowa amla może zmienić kolor włosów.

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
właśnie siedze z orzechowym brązem Joanny na łepku mam nadzieje ze nie wyjdzie rudawo:/
Powodzenia

Cytat:
Napisane przez Kiya Pokaż wiadomość
wieki mnie tu nie było
włosy podrosły ale co z tego skoro ostatnio je zmasakrowałam farbą w tak fatalnym stanie jeszcze nigdy nie były,nie mogę ich niczym zregenerować,obiecałam sobie że był to mój ostatni kontakt z farbą,wolę siebie w jasnym blondzie ale nie takim kosztem teraz tylko szamponetki i to najszybciej pod koniec lipca,jeśli do tego czasu nie uda mi sie doprowadzićwłosów do względnego stanu pozostaną chyba tylko nożyczki
A jakiej farby użyłaś?
I nawet oleje nie dają rady włosów zregenerować?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 06:14   #4498
Nerchie
Zakorzenienie
 
Avatar Nerchie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 661
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Dr Housa oglądałam dwa sezony i tez go kocham :P Lubię zmieniać : sezon tego sezon tego. Teraz oglądam Jordan, amerykańska wersja tytułu crossing. Dwa moje ulubione teksty:

Forman: chcesz odczłowieczyć medycyne?
House: mamy leczyć choroby, pacjenci tylko w tym przeszkadzają

pacjent: co to?
house: proszki przeciwbólowe
pacjent: bierze je pan z powodu nogi?
house: nie, sa smaczne xD

w sumie tez sie mozna usmiechnąc: http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Dr_House

Cytat:
Napisane przez Kiya Pokaż wiadomość
wieki mnie tu nie było
włosy podrosły ale co z tego skoro ostatnio je zmasakrowałam farbą w tak fatalnym stanie jeszcze nigdy nie były,nie mogę ich niczym zregenerować,obiecałam sobie że był to mój ostatni kontakt z farbą,wolę siebie w jasnym blondzie ale nie takim kosztem teraz tylko szamponetki i to najszybciej pod koniec lipca,jeśli do tego czasu nie uda mi sie doprowadzićwłosów do względnego stanu pozostaną chyba tylko nożyczki
jeśli to cię pocieszy najpierw przeczytałam post, potem dopiero zdjęcia mi sie władowały i spodziewałam się, że są w dużo gorszym stanie. Jedną farbą je tak zniszczyłaś? Jak je po farbowaniu pielęgnowałaś?
__________________
Włosy: 75/100
Waga: 68/55

„Prawdopodobnie nie powiedziałbym wszystkiego, o czym myślę, ale na pewno przemyślałbym wszystko, co powiedziałem.”
Nerchie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 06:48   #4499
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Podobno ta proszkowa amla może zmienić kolor włosów.

jak na ciemniejsze, to sie nawet uciesze szkoda ze tak drogo wychodzi jakby sie chcialo samą nakładac....

Dr Hausa nigdy nie widzialam, nawet nie wiem o czym to jest
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 09:58   #4500
cat_on_de_road
Raczkowanie
 
Avatar cat_on_de_road
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 203
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez madziocha Pokaż wiadomość
bardzo dziekuje jeszcze pol roku temu wygladaly tragicznie, milo slyszec ze troche pracy i widac efekty

PS. przeczytalam ze szukasz kremu i podkladu, moze: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=614 ?
Uzywalam kiedys, zapach mi tylko nie odpowiadal.
A z podkladu to:
Cytat:
Napisane przez Kalina:D Pokaż wiadomość
Ja też używam podkładu z Lirene Tani i bardzo fajny, naprawdę godny polecenia
mam obecnie Lirene Shiny Touch, bo City Matt ma tak ciemne odcienie, ze u mnie to jest pomarancza na twarzy (jestem bladolica) a z kremow uzywam Iwostin Emulsje Matujaca.
Mialam u siebie tyle podkladow, ze moglabym maly sklepik otworzyc :P
Bell, Soraya Matujaca (akt desperacji, bo za 9 zl na szybko), Dream Matt Mousse Maybellinei ten Lirene Shiny Touch to te ktore aktualnie 'zdobią' moje szyflady.
po kremie swiece sie po 2 h strasznnie
po: kremie+ podkladzie + ew. skrobia = 3 h x

najlepszy byl Litere 8 h matt, ale to bylo za czasow LO kiedy cere mialam mieszaną, a nie nagle tłustą, no i nie zauwazylam wetdy ze najjasniejszy 'naturalny' odcien jednak wchodzi z lekka w pomarancze i sie z lekka odznacza

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Ja miałam i amlę Dabur i w proszku (mazidła) i Vatikę. Fajne są wszystkie 3, choć proszkowana amla bardzo problematyczna w użyciu. Największe nawilżenie po Vatice, bo to głównie olej kokosowy. I ogólnie właśnie ją bym najbardziej polecała , bo fajna w użyciu i efektach, a nie śmierdzi tak jak Amla Dabur



Kurcze, gdzie Wy te zdjęcia oglądacie, bo ja też nie mogę znaleźć


Wczoraj byłam tak w ogóle w Auchan i kupiłam tą maskę Bingo 12 ziół, wodę brzozową bo mi się kończy i Glorię (skubana podrożała, teraz kosztuje 3,99 )
o dziekuje czyli Vatika wygrywa super

a ta Gloria to faktycznie droga u nas, we Wroclawiu w Naturze w Feniksie jest za niecale 7 zł.
__________________
powoli sie rozglądam za małymi zmianami w życiu codziennym...

P.S. Nie bądź trollem!
cat_on_de_road jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:23.