Brak dziewczyny i możliwości poznania kogokolwiek 22 lata - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-02-26, 17:35   #1
Daniello619
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 28

Brak dziewczyny i możliwości poznania kogokolwiek 22 lata


Hejka wszystkim

Wiem , wiem co chcecie powiedzieć że to forum dla kobiet i tak dalej Ale myślę że chociaż znajdę gdzieś tu jakieś porady na ten temat a myślę że może znajdę jakąś wskazówkę dotyczącą mojego problemu

Gdyż mam 22 lata przez jakieś 5 lat nie całych jestem singlem nie mam dziewczyny i ciągła myśl mnie dokucza z tego powodu dlaczego nie mogę nikogo nawet poznać A próbowałem wielokrotnie poznawać poprzez portale społecznościowe , portale randkowe ale tam zazwyczaj jest brak odzewu A jak już będzie jakiś tam kontakt , znajomość to nawet Ani ta Ani tamta nie chce sie nawet spotkać

Czasami nawet hejt był z tego powodu ze napisałem albo usuwają mnie ze znajomych blokują i tak dalej

Były jakieś tam próby zapoznania w realu ale kończyło się fiaskiem i wymienianem masy wad na mój temat

Ja na swój temat mogę powiedzieć że mam 178 cm wzrostu waże 70 kg na co dzień jestem raczej pozytywnie nastawiony do ludzi

Nie mam pojęcia czy wymienianie cech coś by tu dało skoro I tak często jak kogoś poznaje przez internet bądź w realu to kończy się kolezeństwem i nic po za tym

Wcześniej jakoś tak nie zalezalo mi na tym ale później tak stwierdzilem ze skoro prawie nie mam znajomych bo każdy jest związku niektórzy to sie nawet zareczają nawet mają doznania seksualne A ja nawet nie mogę się z nikim umówić na głupią kawę albo gdzieś wyskoczyć żeby można było poznać jakąś

Już ciągle próby były spowodowane brakiem odzwewu albo odrzuceniem albo obietnicami które i tak nic nie skutkowały ze do spotkań nie dochodzilo

Jest mi z tego powodu smutno bo jak pokrywać jak pokazać że jestem fajnym gościem skoro I tak będą mówić że nie dobry

Fatalny do niczego itp. ( co nie znaczy że ja mam frustracje do dziewczyn ale odczuwam że one do mnie jak już padnie propozycja spotkania)

Już nie wiem co mam robić

Aktualnie pracuje w ochronie

Uczę się weekendo w szkole

Zazwyczaj co lubię robić na co dzień to grać w piłkę , od czasu do czasu wychodzę na lyzwy ,

Słuchać muzyki , Chodzić na spacery , Lubię też podrozowac od czasu do czasu kiedy mam ochotę

No nie wiem co tu jeszcze napisać

Na wszelkie pytania odpowiem

Chętnie poczytam na ten temat jakieś sugestie

Pozdrawiam
Daniello619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-27, 09:18   #2
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Brak dziewczyny i możliwości poznania kogokolwiek 22 lata

Cytat:
Napisane przez Daniello619 Pokaż wiadomość
Były jakieś tam próby zapoznania w realu ale kończyło się fiaskiem i wymienianem masy wad na mój temat
I jakie wady wymieniały?

Możliwość poznania masz zawsze. Z twojego opisu wygląda po prostu, że na ten moment jesteś mało atrakcyjny jako kandydat na partnera. Pytanie dlaczego i co możesz zmienić.

A poza tym pomyślałabym o wsparciu psychologa, bądź terapeuty, bo brzmisz mocno zrezygnowanie i desperacko (serio zależy ci na poznaniu 'kogokolwiek'?). Takim podejściem raczej będzie dodatkowo odstraszał do siebie ludzi.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-27, 09:33   #3
Mad____Max
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 5
Dot.: Brak dziewczyny i możliwości poznania kogokolwiek 22 lata

Cytat:
Napisane przez Daniello619 Pokaż wiadomość

Chętnie poczytam na ten temat jakieś sugestie
Zacznij czytać książki.Nauczysz się poprawnie gramatycznie i stylistycznie wyrażać myśli, co będzie miało 2 zalety:

- łatwiej nawiążesz konakty z innymi;
- nie będziesz pisał bełkotliwych postów na forach.
Mad____Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-27, 10:02   #4
Sylia166
Raczkowanie
 
Avatar Sylia166
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 381
Dot.: Brak dziewczyny i możliwości poznania kogokolwiek 22 lata

Masz czas spokojnie, w wieku 22 lat dużo kobiet uważa was za jeszcze mentalnych dzieciaków. Ja będąc w Twoim wieku to w ogóle nie pociągali mnie rówieśnicy Cierpliwości, skup się na rozwoju, pracy, nauce.
Sylia166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-27, 17:46   #5
suomi98
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 201
Dot.: Brak dziewczyny i możliwości poznania kogokolwiek 22 lata

Cytat:
Napisane przez Sylia166 Pokaż wiadomość
Masz czas spokojnie, w wieku 22 lat dużo kobiet uważa was za jeszcze mentalnych dzieciaków. Ja będąc w Twoim wieku to w ogóle nie pociągali mnie rówieśnicy Cierpliwości, skup się na rozwoju, pracy, nauce.
To ciekawe, bo w wieku 22 lat większość rówieśniczek w moim otoczeniu już dawno była w związkach, a nie sądzę, by każda się wiązała z dużo starszymi mężczyznami sam mam obecnie 24, nigdy nie byłem w związku i nie zanosi się na zmianę sytuacji, bo każda próba poznania kobiety kończy się niepowodzeniem.
suomi98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-27, 17:55   #6
Daniello619
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 28
Smile Dot.: Brak dziewczyny i możliwości poznania kogokolwiek 22 lata

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
I jakie wady wymieniały?

Możliwość poznania masz zawsze. Z twojego opisu wygląda po prostu, że na ten moment jesteś mało atrakcyjny jako kandydat na partnera. Pytanie dlaczego i co możesz zmienić.

A poza tym pomyślałabym o wsparciu psychologa, bądź terapeuty, bo brzmisz mocno zrezygnowanie i desperacko (serio zależy ci na poznaniu 'kogokolwiek'?). Takim podejściem raczej będzie dodatkowo odstraszał do siebie ludzi.
Czemu desperacko jest zawsze uwazane za to że jestem otwarty na poznanie kogoś
Serio wszystkich samotnych będziecie uważać za desperatów?
Spoko jeszcze wszyscy będą sie dziwić dlaczego tacy jak ja jeszcze będą się zabijać bo będą uznawać za dziwakow itp.
Bo przez takie coś osoby takie jak ja nie będą mieli możliwości poznania kogoś bo od razu postawią krzyżyk
Wszyscy mogą tylko tacy nie
Jak ktoś zrozumie bycie samotnym przez 5 lat to odczuje wtedy ta osoba jak ja sie teraz czuje

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Sylia166 Pokaż wiadomość
Masz czas spokojnie, w wieku 22 lat dużo kobiet uważa was za jeszcze mentalnych dzieciaków. Ja będąc w Twoim wieku to w ogóle nie pociągali mnie rówieśnicy Cierpliwości, skup się na rozwoju, pracy, nauce.
Mam czas ale jeśli ktoś na mnie nie zwraca uwagi żeby chociaż dac sie wyrwac na spotkanie A tak to olewaja to czas nie ma nic do rzeczy
A tak jak tu poniżej ktoś napisał nie ma reguly kto ile ma lat po za tym sa jeszcze mlodsi i sa w związkach więc trochę przesada jeśli chodzi o ten tekst mentalne dzieciaki

Edytowane przez Daniello619
Czas edycji: 2023-02-27 o 17:58
Daniello619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-27, 18:31   #7
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 808
Dot.: Brak dziewczyny i możliwości poznania kogokolwiek 22 lata

Cytat:
Napisane przez Daniello619 Pokaż wiadomość
Czemu desperacko jest zawsze uwazane za to że jestem otwarty na poznanie kogoś
Serio wszystkich samotnych będziecie uważać za desperatów?
Spoko jeszcze wszyscy będą sie dziwić dlaczego tacy jak ja jeszcze będą się zabijać bo będą uznawać za dziwakow itp.
Bo przez takie coś osoby takie jak ja nie będą mieli możliwości poznania kogoś bo od razu postawią krzyżyk
Wszyscy mogą tylko tacy nie
Jak ktoś zrozumie bycie samotnym przez 5 lat to odczuje wtedy ta osoba jak ja sie teraz czuje

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------



Mam czas ale jeśli ktoś na mnie nie zwraca uwagi żeby chociaż dac sie wyrwac na spotkanie A tak to olewaja to czas nie ma nic do rzeczy
A tak jak tu poniżej ktoś napisał nie ma reguly kto ile ma lat po za tym sa jeszcze mlodsi i sa w związkach więc trochę przesada jeśli chodzi o ten tekst mentalne dzieciaki
Hmm, a na tych portalach randkowych to masz coś napisane o sobie? Jakiej ładne zdjęcia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
goslawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-02-27, 18:31   #8
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Brak dziewczyny i możliwości poznania kogokolwiek 22 lata

Jeśli ktoś Cię hejtuje ( co wg Ciebie to oznacza?), jesteś blokowany i to wielokrotnie [!] to robisz coś wyjątkowo zniechęcającego, że osoba, do której zagadujesz czuje się zagrożona. Zwykle dziewczyna niezainteresowana powie "nie" i na tym koniec.

Edytowane przez 26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Czas edycji: 2023-02-27 o 18:34
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-27, 18:42   #9
Daniello619
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 28
Dot.: Brak dziewczyny i możliwości poznania kogokolwiek 22 lata

Cytat:
Napisane przez goslawka Pokaż wiadomość
Hmm, a na tych portalach randkowych to masz coś napisane o sobie? Jakiej ładne zdjęcia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niby mam ładne zdjęcia ale co z tego jak i tak nikt nie odpisuje albo specjalnie obiecanki ze sie ktoś ze mną umowi A potem nic z tego nie wychodzi
Nie wiem jakoś przez jakiś czas od tego momentu kiedy byłem sam to nie chciałem o tym myśleć ale po jakimś czasie zacząłem próbować i nic nie wychodzi

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89515485]Jeśli ktoś Cię hejtuje ( co wg Ciebie to oznacza?), jesteś blokowany i to wielokrotnie [!] to robisz coś wyjątkowo zniechęcającego, że osoba, do której zagadujesz czuje się zagrożona. Zwykle dziewczyna niezainteresowana powie "nie" i na tym koniec.[/QUOTE]

No spoko ja to rozumiem ale zdarzalo sie wielokrotnie ze jak wyśle swoje zdjęcie swojej twarzy to też jestem blokowany i tak ma za każdym razem być ze wygląd to wszystko co trzeba mieć ?
Niby każdy chce mieć kogoś ładnego bądź przystojnego ale samą prezencją nikt nie zablyszczy bo co z tego ze ktoś jest atrakcyjny w wyglądzie jak ktoś jest pusty w środku i nienormalny?
Daniello619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-27, 18:45   #10
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Brak dziewczyny i możliwości poznania kogokolwiek 22 lata

Cytat:
Napisane przez Daniello619 Pokaż wiadomość
[/COLOR]

No spoko ja to rozumiem ale zdarzalo sie wielokrotnie ze jak wyśle swoje zdjęcie swojej twarzy to też jestem blokowany i tak ma za każdym razem być ze wygląd to wszystko co trzeba mieć ?
Niby każdy chce mieć kogoś ładnego bądź przystojnego ale samą prezencją nikt nie zablyszczy bo co z tego ze ktoś jest atrakcyjny w wyglądzie jak ktoś jest pusty w środku i nienormalny?
Jesteś proszony o wysłanie zdjęcia? I co oznacza hejtowanie?

I nie dorabiaj ideologii to wyglądu. Ładny nie jest równoznaczny z pustym w środku.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-27, 18:51   #11
Daniello619
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 28
Dot.: Brak dziewczyny i możliwości poznania kogokolwiek 22 lata

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89515498]Jesteś proszony o wysłanie zdjęcia? I co oznacza hejtowanie?

I nie dorabiaj ideologii to wyglądu. Ładny nie jest równoznaczny z pustym w środku.[/QUOTE]
Jak ktos pisze żebym wyslal to wysylam nie mam nic do.ukrycia
A z tym pustym w środku chodzi o to ze próbujesz do kogoś napisać to Cię wyzywa od razu
Daniello619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-27, 18:56   #12
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Brak dziewczyny i możliwości poznania kogokolwiek 22 lata

Nadal - jak ktoś Cię hejtuje?
I co piszesz, że ktoś Cię wyzywa?
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-27, 18:59   #13
Daniello619
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 28
Dot.: Brak dziewczyny i możliwości poznania kogokolwiek 22 lata

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89515508]Nadal - jak ktoś Cię hejtuje?
I co piszesz, że ktoś Cię wyzywa?[/QUOTE]

Boże umie ktoś czytać ze zrozumieniem ?
Zdarzaly sie nie.raz takie.incydenty ze jak pisalem głupie hej to mnie wyzywa od razu
A jeśli.chodzi o hejt to.swojego czasu jak lazilem ze znajomymi to dziewczyny tylko gadaly ze.jestem brzydki nabijają sie ze mnie i tak dalej
Daniello619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-27, 20:04   #14
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 808
Dot.: Brak dziewczyny i możliwości poznania kogokolwiek 22 lata

Cytat:
Napisane przez Daniello619 Pokaż wiadomość
Niby mam ładne zdjęcia ale co z tego jak i tak nikt nie odpisuje albo specjalnie obiecanki ze sie ktoś ze mną umowi A potem nic z tego nie wychodzi
Nie wiem jakoś przez jakiś czas od tego momentu kiedy byłem sam to nie chciałem o tym myśleć ale po jakimś czasie zacząłem próbować i nic nie wychodzi

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------



No spoko ja to rozumiem ale zdarzalo sie wielokrotnie ze jak wyśle swoje zdjęcie swojej twarzy to też jestem blokowany i tak ma za każdym razem być ze wygląd to wszystko co trzeba mieć ?
Niby każdy chce mieć kogoś ładnego bądź przystojnego ale samą prezencją nikt nie zablyszczy bo co z tego ze ktoś jest atrakcyjny w wyglądzie jak ktoś jest pusty w środku i nienormalny?
Wiesz można być ślicznym i z zewnątrz i w środku w drugą stronę też to działa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Jak chcesz to możesz tutaj wstawić swoje zdjęcie, myślę, że możesz liczyć na szczerą opinię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
goslawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-27, 20:15   #15
Daniello619
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 28
Dot.: Brak dziewczyny i możliwości poznania kogokolwiek 22 lata

Cytat:
Napisane przez goslawka Pokaż wiadomość
Wiesz można być ślicznym i z zewnątrz i w środku w drugą stronę też to działa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Jak chcesz to możesz tutaj wstawić swoje zdjęcie, myślę, że możesz liczyć na szczerą opinię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mogę wstawić chętnie posłucham
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FB_IMG_1677528785259.jpg (130,5 KB, 95 załadowań)

Edytowane przez Daniello619
Czas edycji: 2024-02-02 o 16:12
Daniello619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-27, 20:22   #16
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Brak dziewczyny i możliwości poznania kogokolwiek 22 lata

Jak dla mnie to wyglądasz normalnie, więc raczej w twoim opisie czy zachowaniu, ewentualnie typie kobiet, które podrywasz, dopatrywałabym się problemu, jeśli faktycznie to wygląda tak jak opisujesz.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-27, 20:27   #17
Sylia166
Raczkowanie
 
Avatar Sylia166
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 381
Dot.: Brak dziewczyny i możliwości poznania kogokolwiek 22 lata

Po zdjęciu normalny chłopak, być może coś z Twoim zachowaniem, czasem nie widzimy czegoś co może niekoniecznie podobać się innym, ja jestem kobietą, a też mi ciężko kogoś poznać, niektórzy tak mają, czasem trzeba poczekać na właściwą osobę Wyluzuj po prostu, poznawaj, zagaduj, ale nic na siłę.
Sylia166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-27, 20:27   #18
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Brak dziewczyny i możliwości poznania kogokolwiek 22 lata

I sama otwartość na posiadanie partnera oczywiście nie jest przejawem desperacji. Natomiast jak czytam twoje wypowiedzi to brzmią one desperacko, momentami wręcz żałośnie ('wszystkie mnie blokują', 'nie mogę poznać kogokolwiek', jakieś teksty o zabijaniu i zakładanie, że nikt cię nie rozumie). Także może jednak warto popracować nad tym jakie komunikaty wysyłasz i jak jesteś odbierany przez ludzi.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-27, 20:30   #19
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Brak dziewczyny i możliwości poznania kogokolwiek 22 lata

Wyglądasz normalnie.
To nie wygląd jest przyczyną Twojego braku powodzenia.
Nie zniechęcaj się.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-27, 20:43   #20
Daniello619
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 28
Dot.: Brak dziewczyny i możliwości poznania kogokolwiek 22 lata

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
I sama otwartość na posiadanie partnera oczywiście nie jest przejawem desperacji. Natomiast jak czytam twoje wypowiedzi to brzmią one desperacko, momentami wręcz żałośnie ('wszystkie mnie blokują', 'nie mogę poznać kogokolwiek', jakieś teksty o zabijaniu i zakładanie, że nikt cię nie rozumie). Także może jednak warto popracować nad tym jakie komunikaty wysyłasz i jak jesteś odbierany przez ludzi.
Nie wiem może tak to wygląda ale z desperacji to ja się nie wiąże z byle kim jak niektórzy co się tak boją być samemu
Tak to bym miał jakiś tam związek na sztukę ale tego nie.szukam
Nie.chodzi o to też ze chce się wiązać tak od razu
Ja jestem tego zdania i zawsze byłem ze najpierw trzeba się spotykać żeby się upewnić z kim czujemy się dobrze
Ale.nawet.Jak zagaduje to nawet nic z tego nie wychodzi i się z nikim nie spotykam
Żeby też nie było ja całe dnie nie latam żeby tylko zagadać bo w między czasie chce się skupić na swoim celu
Ale.Jak.chcesz sie otworzyć A ktos nie chce nawet normalnej znajomości to tak człowiek ma już taką wątpliwość ze nie ma pojęcia co zrobić

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Ogólnie dziękuję wszystkim za szczerość może potrzebna mi.jest jakaś terapia bo.Nie powiem ze nawet jak chce się czymś innym zająć to mnie to cały czas mnie to ciąży na głowe jakbym byl przymiazdzony o coś ciężkiego i nie mógł sie z tego wydostać

Edytowane przez Daniello619
Czas edycji: 2023-02-27 o 20:45
Daniello619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-27, 22:07   #21
Stysia21
Rozeznanie
 
Avatar Stysia21
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wilkowice
Wiadomości: 636
Dot.: Brak dziewczyny i możliwości poznania kogokolwiek 22 lata

Ze zdjęcia to wszystko z Tobą w porządku, na pewno bym Cię nie zablokowała po zobaczeniu go.
Jedyne, na co mogę zwrócić uwagę - popracuj nad pisownią. Piszesz pewnie szybko i z telefonu przez co multum kropek Ci się wstawia w nieodpowiednich miejscach. Mnie by coś takiego zniechęciło, bo lubię, jak chłopak umie ładnie i poprawnie pisać. Taki szczegół, ale wg mnie dużo może zmienić.
Stysia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-27, 22:33   #22
Mikry_Mike
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 141
Dot.: Brak dziewczyny i możliwości poznania kogokolwiek 22 lata

Cytat:
Napisane przez Daniello619 Pokaż wiadomość
Hejka wszystkim

Wiem , wiem co chcecie powiedzieć że to forum dla kobiet i tak dalej Ale myślę że chociaż znajdę gdzieś tu jakieś porady na ten temat a myślę że może znajdę jakąś wskazówkę dotyczącą mojego problemu

Gdyż mam 22 lata przez jakieś 5 lat nie całych jestem singlem nie mam dziewczyny i ciągła myśl mnie dokucza z tego powodu dlaczego nie mogę nikogo nawet poznać A próbowałem wielokrotnie poznawać poprzez portale społecznościowe , portale randkowe ale tam zazwyczaj jest brak odzewu A jak już będzie jakiś tam kontakt , znajomość to nawet Ani ta Ani tamta nie chce sie nawet spotkać

Czasami nawet hejt był z tego powodu ze napisałem albo usuwają mnie ze znajomych blokują i tak dalej

Były jakieś tam próby zapoznania w realu ale kończyło się fiaskiem i wymienianem masy wad na mój temat

Ja na swój temat mogę powiedzieć że mam 178 cm wzrostu waże 70 kg na co dzień jestem raczej pozytywnie nastawiony do ludzi

Nie mam pojęcia czy wymienianie cech coś by tu dało skoro I tak często jak kogoś poznaje przez internet bądź w realu to kończy się kolezeństwem i nic po za tym

Wcześniej jakoś tak nie zalezalo mi na tym ale później tak stwierdzilem ze skoro prawie nie mam znajomych bo każdy jest związku niektórzy to sie nawet zareczają nawet mają doznania seksualne A ja nawet nie mogę się z nikim umówić na głupią kawę albo gdzieś wyskoczyć żeby można było poznać jakąś

Już ciągle próby były spowodowane brakiem odzwewu albo odrzuceniem albo obietnicami które i tak nic nie skutkowały ze do spotkań nie dochodzilo

Jest mi z tego powodu smutno bo jak pokrywać jak pokazać że jestem fajnym gościem skoro I tak będą mówić że nie dobry

Fatalny do niczego itp. ( co nie znaczy że ja mam frustracje do dziewczyn ale odczuwam że one do mnie jak już padnie propozycja spotkania)

Już nie wiem co mam robić

Aktualnie pracuje w ochronie

Uczę się weekendo w szkole

Zazwyczaj co lubię robić na co dzień to grać w piłkę , od czasu do czasu wychodzę na lyzwy ,

Słuchać muzyki , Chodzić na spacery , Lubię też podrozowac od czasu do czasu kiedy mam ochotę

No nie wiem co tu jeszcze napisać

Na wszelkie pytania odpowiem

Chętnie poczytam na ten temat jakieś sugestie

Pozdrawiam



O panie, nie rozumiem podawania jakieś granicznej daty od której startuje licznik "samotności", zatrzymany jedynie przez stworzenie relacji.

No ale dobrze, przyjmijmy tą datę graniczną jako siedemnasty rok życia, gdzie zainteresowanie relacjami i płcią przeciwną osiąga apogeum. A właściwie jesteś w lecie męskiego romantic window.



Wyglądasz normalnie, jak przeciętny mężczyzna jakich pełno na ulicy.
W porównaniu do Ciebie, mam mordę jak goblin po całonocnej kampanii kopania asfaltu grabiami xD

Pewnie, możesz nad czymś popracować ale to detale wizualne jak zarost czy fryzura. Żyje na tym świecie trzydzieści jeden lat, niedługo kolejna kreska do wyrycia na więziennych ścianach, a latami dochodziłem do tego, że najlepiej wyglądam ogolony
A miałem pomysły by zapuścić brodę, to zostawiać tylko dwudniową szczecinę. W dodatku przez większość mojego życia ścinałem włosy na rekruta xD chociaż moje gęste i bujne kudły są obiektem zazdrości mojej siostry, która nie dostała takich w spadku genetycznym, to dopiero chyba mając dwadzieścia trzy lata przestałem "wpadać" pod maszynkę.


To co chcę Ci powiedzieć, to trudna prawda: nie każdej kobiecie się spodobasz. Jest spora szansa, że znaczna część Cię odrzuci lub zignoruje. Bywa, to część tej gry.

Powodów może być tysiące: od tak generycznych jak Twoja fizjonomia, wzrost, głos czy sylwetka, po małe detale, bo w jakieś sytuacji wyglądałeś nieatrakcyjnie i tyle. Z tym też musisz się pogodzić.
Dobór partnerski - używając górnolotnego słowa - to kwestia statystyki, młody pistolecie. Musisz "przerobić" trochę tych relacji, by trafić na kogoś, z kim zaskoczy za pierwszym razem. Przy okazji zbierzesz doświadczenie, rzecz bezcenną. Zwłaszcza w kwestii relacji damsko-męskich.
Mikry_Mike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-27, 23:01   #23
suomi98
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 201
Dot.: Brak dziewczyny i możliwości poznania kogokolwiek 22 lata

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
Wyglądasz normalnie.
To nie wygląd jest przyczyną Twojego braku powodzenia.
Nie zniechęcaj się.
Odnoszę jednak wrażenie, że w dzisiejszych czasach "normalny" wygląd to za mało, zwłaszcza na portalach randkowych. Ja też wyglądam normalnie (opinia wielu obcych kobiet, zarówno na forach, jak i na grupkach fb, każda z nich stwierdziła, że nie jestem brzydki, choć też nie jestem jakoś szczególnie przystojny), a powodzenia nie mam. Większość kobiet w realu to nawet rozmawiać ze mną nie chce, a na portalach dostaje same zdawkowe odpowiedzi.

Edytowane przez suomi98
Czas edycji: 2023-02-27 o 23:03
suomi98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-27, 23:16   #24
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Brak dziewczyny i możliwości poznania kogokolwiek 22 lata

Cytat:
Napisane przez Daniello619 Pokaż wiadomość
Boże umie ktoś czytać ze zrozumieniem ?
Zdarzaly sie nie.raz takie.incydenty ze jak pisalem głupie hej to mnie wyzywa od razu
A jeśli.chodzi o hejt to.swojego czasu jak lazilem ze znajomymi to dziewczyny tylko gadaly ze.jestem brzydki nabijają sie ze mnie i tak dalej
Ja też odnoszę wrażenie, że to komunikacja jest u ciebie do poprawy. Serio, czytając twoje posty tutaj, niektóre są zwyczajnie zniechęcające, jeśli podobnie piszesz do dziewczyn na portalach, to możesz je zniechęcać. Wiesz o co chodzi? Teksty o zabijaniu się, wyrzuty w ostrym tonie, że ktoś nie czyta ze zrozumieniem. Również teksty o tym, że jesteś 5 lat samotny, gdy masz ledwie 22 lata... Kurczę, niedługo 18-latki będą pisać, że od 8 lat są samotni ;-)

Ton twoich wypowiedzi może kojarzyć się smutno, negatywnie, wzbudzać nieciekawe skojarzenia. Ludzie uciekają od takich złych emocji, szukają ludzi, którzy im poprawia humor i z którymi będą sie dobrze czuli i wzbudza emocje pozytywne. Na zdjęciu wyglądasz dobrze, ale jesteś na nim tak poważny, jakby smutny, a do tego jest szare, co potęguje efekt.

Także zastanów się, jaki wydźwięk dają twoje wypowiedzi. Zmień ton, szukaj pozytywów. Wrzuć fajne, kolorowe zdjęcie, na którym się uśmiechasz. Nie bierz do siebie wszystkiego, co ludzie gadają. Na świecie pełno jest typów, którzy będą jechać po innych "haha jaki ktoś brzydki a jaki gamoń" itp. Oni tylko sobie wystawiają świadectwo. Pamiętaj też, że w Internecie ludzie sa anonimowi i łatwiej in przyjdzie kogoś pojechać czy skrytykować, bo równie szybko mogą zablokować rozmówcę i uciąć kontakt.

Uśmiechaj się na zdjeciu, usmiechaj się na co dzień to dużo daje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-28, 01:40   #25
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 808
Dot.: Brak dziewczyny i możliwości poznania kogokolwiek 22 lata

Cytat:
Napisane przez Daniello619 Pokaż wiadomość
Mogę wstawić chętnie posłucham
Wyglądasz w porządku. Zdjęcie faktycznie i poważne i smutne. Ja bym postawiła na uśmiech i kolory. Proponuję też zanim wyślesz jakiejś dziewczynie wiadomość to napisz ją w notatniku, przeczytaj, pomysł cobyś poczuł, gdybyś taka wiadomość dostał, popraw błędy i dopiero wyślij.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
goslawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-28, 05:35   #26
Daniello619
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 28
Dot.: Brak dziewczyny i możliwości poznania kogokolwiek 22 lata

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89515760]Ja też odnoszę wrażenie, że to komunikacja jest u ciebie do poprawy. Serio, czytając twoje posty tutaj, niektóre są zwyczajnie zniechęcające, jeśli podobnie piszesz do dziewczyn na portalach, to możesz je zniechęcać. Wiesz o co chodzi? Teksty o zabijaniu się, wyrzuty w ostrym tonie, że ktoś nie czyta ze zrozumieniem. Również teksty o tym, że jesteś 5 lat samotny, gdy masz ledwie 22 lata... Kurczę, niedługo 18-latki będą pisać, że od 8 lat są samotni ;-)

Ton twoich wypowiedzi może kojarzyć się smutno, negatywnie, wzbudzać nieciekawe skojarzenia. Ludzie uciekają od takich złych emocji, szukają ludzi, którzy im poprawia humor i z którymi będą sie dobrze czuli i wzbudza emocje pozytywne. Na zdjęciu wyglądasz dobrze, ale jesteś na nim tak poważny, jakby smutny, a do tego jest szare, co potęguje efekt.

Także zastanów się, jaki wydźwięk dają twoje wypowiedzi. Zmień ton, szukaj pozytywów. Wrzuć fajne, kolorowe zdjęcie, na którym się uśmiechasz. Nie bierz do siebie wszystkiego, co ludzie gadają. Na świecie pełno jest typów, którzy będą jechać po innych "haha jaki ktoś brzydki a jaki gamoń" itp. Oni tylko sobie wystawiają świadectwo. Pamiętaj też, że w Internecie ludzie sa anonimowi i łatwiej in przyjdzie kogoś pojechać czy skrytykować, bo równie szybko mogą zablokować rozmówcę i uciąć kontakt.

Uśmiechaj się na zdjeciu, usmiechaj się na co dzień to dużo daje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

To tylko zdjęcie w którym tak wyglądam
Uśmiechnąć się mogę na żywo ,ale skoro sie nikt nie chce spotkać, to po co się uśmiechać?
Teraz mam wydźwięk takich wiadomości bo nie powiem czuje się smutny, bezsilny, i do niczego.
Co nie znaczy że całe życie dawałem tylko złe emocje

---------- Dopisano o 06:35 ---------- Poprzedni post napisano o 06:34 ----------

Cytat:
Napisane przez goslawka Pokaż wiadomość
Wyglądasz w porządku. Zdjęcie faktycznie i poważne i smutne. Ja bym postawiła na uśmiech i kolory. Proponuję też zanim wyślesz jakiejś dziewczynie wiadomość to napisz ją w notatniku, przeczytaj, pomysł cobyś poczuł, gdybyś taka wiadomość dostał, popraw błędy i dopiero wyślij.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ekstra
Dzięki za radę
Daniello619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-28, 05:56   #27
Camillie32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 24
Dot.: Brak dziewczyny i możliwości poznania kogokolwiek 22 lata

Cytat:
Napisane przez Stysia21 Pokaż wiadomość
Ze zdjęcia to wszystko z Tobą w porządku, na pewno bym Cię nie zablokowała po zobaczeniu go.
Jedyne, na co mogę zwrócić uwagę - popracuj nad pisownią. Piszesz pewnie szybko i z telefonu przez co multum kropek Ci się wstawia w nieodpowiednich miejscach. Mnie by coś takiego zniechęciło, bo lubię, jak chłopak umie ładnie i poprawnie pisać. Taki szczegół, ale wg mnie dużo może zmienić.

Całkowicie się zgadzam - dla mnie również taka forma pisowni jest mocno zniechęcająca. Więc według mnie również to rzeczywiście może coś zmienić.
Camillie32 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-28, 07:28   #28
Daniello619
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 28
Dot.: Brak dziewczyny i możliwości poznania kogokolwiek 22 lata

Pisałem to tak na szybko nie zwracając na to uwagę

Dlatego przez to są te kropki bo mam kropkę obok spacji i przypadkiem wciskam tą kropkę

Ale to i tak nie ma nic do rzeczy skoro jak pisze do jakiejś osoby:

"Hejka" czy jakoś próbuje sie z kimś przywitać to nie ważne jakbym sie przywitał to i tak nikt nie odpisuje bo oczywiste ze dziewczyny macie w czym przybierać co ja to rozumiem bo każdy ma swoje gusta
Daniello619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-28, 07:37   #29
Daniello619
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 28
Dot.: Brak dziewczyny i możliwości poznania kogokolwiek 22 lata

Ogólnie to przepraszam że moje wiadomości wychodzą jakoś dziwnie ale jak próbuje zacząć nowe zdanie to mi w tym forum robią mi sie czasem akapity ale tak na portalach randkowych jak i społecznościowych tak nie pisze. Serio[COLOR="Silver"]

[SIZE=1]---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35

Edytowane przez Daniello619
Czas edycji: 2023-02-28 o 07:38
Daniello619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-28, 07:52   #30
Laief
Rozeznanie
 
Avatar Laief
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 995
Dot.: Brak dziewczyny i możliwości poznania kogokolwiek 22 lata

Jeśli na samym powitaniu kończysz i po 'hejka' nie starasz się fajnie rozwinąć swojej wiadomości, no to niestety ciężko liczyć na odpowiedź.
Laief jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-10 22:05:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:27.