Scent Bar L - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-22, 09:03   #4981
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar L

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Dzięki Uff, 71 chyba odpada całkiem, 53 do namysłu ale Durga!
miałam przyjemność fonhać - of kors nic nie steściłam na spokojnie, bo to były moje pierwsze i jedyne fonhnieucia, ale są świetni !
i tera majo nowe północo Europe to co Polly zreckowała

z jednej strony to ja jestem bardzo ukontentowana, że nie mieszkam w pobliżu Lulua na ten przykład, bo bym to poznałą wszystko i co dalej

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2013-10-22 o 09:05
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 09:42   #4982
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar L

Mursz co do propozycji, przemyśl 5 razy jeszcze, bo może jednak warto



Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość

Z zębola, spod opatrunku mi się gorzkie cuś wylewa od wczoraj - nosz. Ileż można z jednym zębem biegać do dentysty?


Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
bosssski żel!
chcę jeszcze koniecznie wypróbować ten nowy miód i musli, no i wrócę na pewno do kawy, bo to zapach nie do pobicia i ma największą moc (mocarny jak na żel pod prysznic)
nie lubię tylko w żelach yr tego, że są takie niewydajne, znikają w oczach...
Zapisałam Co jeszcze polecacie z YR? Konkretne produkty - dżele, nie dżele

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Ooootóż wbrew pozorom te dojazdy to duża rzecz... Praca zmianowa, między 8 a 21... Ale 3 godziny na dojazdy urywają mi jogę, jak w mordę strzelił... Wiecie, teraz dojeżdżam 12 minut i w ciągłym niedoczasie żyję, wygoda, wygoda...
Podobno super szefowa, cierpliwa, wesoła i w ogóle sielanka, innych szczegółów nie znam jeszcze... Musze się przespać z tematem...
Małżon użył słów, których w żaden sposób nie powinnam nigdzie używać, po czym, kiedy przestał ich już używać, załamał się totalnie, potem znów mięsem rzucał i otóż jedziemy na urlop uznał, że najwyżej nie będzie do czego wracać. I ma rację. Toż to niewolnictwo jest... I telefon zostawia w domu
Wreszcie!

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ale w obecnej harujesz po godzinach a w tej drugiej może byłoby 8 h i nara? Jogi nie da rady jakoś elastycznie zorganizować? Albo samemu w domu praktykować w tygodniu a z trenerem w weekendy?
i z jogą też się zgadzam

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Mursz, pomyśl o tym, że Twoje różne problemy ze zdrowiem mogą być też spowodowane stresem. Na swój kołchoz zawsze narzekasz więc teges...
I nawet na pewno w większej większości są

Mursz, żeby nie było tak, że Ty narzekasz na pracę, ale nie chcesz z niej odejść, bo się boisz, że firma bez Cię upadnie czy so?

Macham znad niczego
Wow chyba w tym miesiącu bar dobijemy A jak będzie taki ruch w interesie jak wczoraj wieczorem to może i dziś wykończymy/czycie
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 09:56   #4983
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar L



przyłączam się do pielgrzymujących do dentystów
ale dopiero po 15 są zapisy telefoniczne to jeszcze nie wiem, kiedy polezę

Póki co z rana nabywszy olejek waniliowy do kminków zapachowych, będę się w domu inhalować na poprawe humoru
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2013-10-22 o 10:00
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 10:06   #4984
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar L

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Co jeszcze polecacie z YR? Konkretne produkty - dżele, nie dżele
Ja polecam! Serię z olejkiem arganowym http://www.yves-rocher.pl/tag/f/10,g...tion-de-hammam
Miałam z wymiany odrobinę tego http://www.yves-rocher.pl/cialo/dobr...warzy_i_wlosow ale nie polecam bo na włosy strach ze względu na denny skład a twarzy nic nie robi
teraz mam olejek pod prysznic (używam do golenia kończyn) http://www.yves-rocher.pl/olejek_pod...kiem_arganowym
polecam ze względu na cuuudny zapach całej serii. Wąchając z flaszek szału nie ma, jakby róża + wanilia, ot nuda ale na cielsku wyłażą jakieś goździki, tysiąc i jedna noc, te sprawy
Ten olejek ostatnio dawali za 1 grosz przy zakupie czegoś ale nie wiem czy nie tylko stałym klientom.
Mydło musi być fajne i balsam...

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
miałam przyjemność fonhać - of kors nic nie steściłam na spokojnie, bo to były moje pierwsze i jedyne fonhnieucia, ale są świetni !
i tera majo nowe północo Europe to co Polly zreckowała
Ja znam tylko dwa, fryzjera i bodajże Berlin. Ciekawe, nie powiem, ale na tle tych wszystkich spalenizn trochę wtórne.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 10:12   #4985
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar L

Znad kawy i antybiotyku
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
kuuurcze no szkoda, ale to faktoza jest skoro nic tej mojej babci kochanej nie pomaga - może trzeba artylerię cięzką wytoczyć

no to speedy recovery


Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Hello, miałam ciężki dyżur, jednak zawód srticte medyczny to nie dla mnie, dobrze, że wybrałam inaczej
rosumieu doskonale
Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość

Mam dramat w domu, małż chce robotę rzucać, tak ma dosyć. Zaraz ma do niego szefowa dzwonić z pytaniem, co zrobił od 19, kiedy wyszedł z pracy...
Za to ja dostałam wstępną propozycje pracy w cukierni... I się zastanawiam... Zapłacą pewnie gorzej, ale uciec z korporacji, czy to nie piękne??
światło w tunelu błyska rzecz do poważnego rozważenia

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
I wszystkim chorującym


Z zębola, spod opatrunku mi się gorzkie cuś wylewa od wczoraj - nosz. Ileż można z jednym zębem biegać do dentysty?
1.
2.się zdarza że fleczer puszcza , bym się nie denerwowała .
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
w ogóle dziś poczułam czego mi potrza do moich czarnych jesienno zimowych wierzchnich ałtfitów - bordo !
tak nienawidzę w dużym formacie, ale jako dodatki - buty i szalik chyba nada sieu ?
tzn ja się nie pytam, ja bez względu na wyrok zanabywam

niestety buty jakie my z Mam znalazły sa za drogie i za mało praktyczne, bo w chłody się nie sprawdzą ale ten kolooooooooooooooor

oczywiiiiiście na stronie nie ma tych bordo, o których piszę

ale koniec końców i tak chyba klepnę te cuda bo wiem że w nich obchodzę sporo
bo te bordo to takie kowbosko tramperskie - taki włoczykij w ładnych butach - a te corne to dosyć uniwersalny model, można do klubu potańczyć
fajne

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Przeciw zmianie -dojazdy Ponad półtorej godziny w jedną stronę... Chyba spasuję, bo nawet bym nie miała kiedy na jogę chodzić, a to w końcu to, co mi strunę grzbietową w pionie trzyma...
Ale zajrzałam na stronkę babki, żadnych cudów nie robi. Raczej takie domowe ciasta... I ponoć ma mega zbyt i kafejki zaopatruje...
Przyznać się, kto ma kafejkę i chce, żebym mu piekła??

No właśnie zdrowie -co wybrać, kręgosłup, czy zęby?? Bycie dorosłym jest okropne!!
1.no jak ma megazbyt to zatrudnienie i kasa raczej będą , a może właśnie brakuje jej kogoś z fantazją do fikuśnych wypieków na zamówienie np ?
2.oj tak

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Ooootóż wbrew pozorom te dojazdy to duża rzecz... Praca zmianowa, między 8 a 21... Ale 3 godziny na dojazdy urywają mi jogę, jak w mordę strzelił... Wiecie, teraz dojeżdżam 12 minut i w ciągłym niedoczasie żyję, wygoda, wygoda...
Podobno super szefowa, cierpliwa, wesoła i w ogóle sielanka, innych szczegółów nie znam jeszcze... Musze się przespać z tematem...

Małżon użył słów, których w żaden sposób nie powinnam nigdzie używać, po czym, kiedy przestał ich już używać, załamał się totalnie, potem znów mięsem rzucał i otóż jedziemy na urlop uznał, że najwyżej nie będzie do czego wracać. I ma rację. Toż to niewolnictwo jest... I telefon zostawia w domu
1.zawsze coś za coś
2. a swoja drogą co to za babsko , że wypytuje pracownika co robił po godzinach , co jej do tego ? Toż to mobbing czysty

Melduję , że po miesiącu używania alterry szminki doustnej na łoczy rzęsy mi urosły i się zagęściły i wyleniałe brwi też są lepsiejsze
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 10:16   #4986
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar L

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ja polecam! Serię z olejkiem arganowym http://www.yves-rocher.pl/tag/f/10,g...tion-de-hammam
Miałam z wymiany odrobinę tego http://www.yves-rocher.pl/cialo/dobr...warzy_i_wlosow ale nie polecam bo na włosy strach ze względu na denny skład a twarzy nic nie robi
teraz mam olejek pod prysznic (używam do golenia kończyn) http://www.yves-rocher.pl/olejek_pod...kiem_arganowym
polecam ze względu na cuuudny zapach całej serii. Wąchając z flaszek szału nie ma, jakby róża + wanilia, ot nuda ale na cielsku wyłażą jakieś goździki, tysiąc i jedna noc, te sprawy
Ten olejek ostatnio dawali za 1 grosz przy zakupie czegoś ale nie wiem czy nie tylko stałym klientom.
Mydło musi być fajne i balsam...

miała piling i mydło z tej serii i powiem że zapach jest dla mnie odstręczający mydło takiese , bardzo ładnie wygląda i na tym koniec , nie byłam w stanie go wyużywać i leży taki zdechlak , bo myć to za bardzo nie myje , tylko wygląda i śmierdzi

Z YR to żela kawowego kocham bardzo , w drugiej kolejności jest lawendowy - też bardzo ładny , cytryna z meksyku też fajna . I dezodoranty też mają fajne .Kremów dopaszczowych i innych takich nie używam , bo drogie jak skurczybyk i małe chociaż pewnie dobre .



Redzia - masz przecudną lokalizację
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 10:20   #4987
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar L

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Melduję , że po miesiącu używania alterry szminki doustnej na łoczy rzęsy mi urosły i się zagęściły i wyleniałe brwi też są lepsiejsze
a które toto i jak stosować?

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Redzia - masz przecudną lokalizację
o tak

mam opytanie kuchenne: jak się piecze muffiny, to wystarczy wsadzić masę w te papierowe foremki i do pieca, czy trzeba jeszcze na taka specjalnę blaszkę z dziurami na mufiny, bo sam papier się w pieczeniu rozlezie i wsjo się wyleje?
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2013-10-22 o 10:28
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-22, 10:22   #4988
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar L

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
miała piling i mydło z tej serii i powiem że zapach jest dla mnie odstręczający

Redzia - masz przecudną lokalizację
1. a pfff Ale powiedz, som goździki i łorienty czy tylko róża z wanilią?
2. dziękuję, dziękuję Ostatnio tak właśnie przeczytałam tytuł tego filmu - zboczenie modowe - i mi się spodobało.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 10:32   #4989
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar L

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ja polecam! Serię z olejkiem arganowym http://www.yves-rocher.pl/tag/f/10,g...tion-de-hammam
Miałam z wymiany odrobinę tego http://www.yves-rocher.pl/cialo/dobr...warzy_i_wlosow ale nie polecam bo na włosy strach ze względu na denny skład a twarzy nic nie robi
teraz mam olejek pod prysznic (używam do golenia kończyn) http://www.yves-rocher.pl/olejek_pod...kiem_arganowym
polecam ze względu na cuuudny zapach całej serii. Wąchając z flaszek szału nie ma, jakby róża + wanilia, ot nuda ale na cielsku wyłażą jakieś goździki, tysiąc i jedna noc, te sprawy
Ten olejek ostatnio dawali za 1 grosz przy zakupie czegoś ale nie wiem czy nie tylko stałym klientom.
Mydło musi być fajne i balsam...



Ja znam tylko dwa, fryzjera i bodajże Berlin. Ciekawe, nie powiem, ale na tle tych wszystkich spalenizn trochę wtórne.
Dzięki

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość

Z YR to żela kawowego kocham bardzo , w drugiej kolejności jest lawendowy - też bardzo ładny , cytryna z meksyku też fajna . I dezodoranty też mają fajne .Kremów dopaszczowych i innych takich nie używam , bo drogie jak skurczybyk i małe chociaż pewnie dobre .
Również dzięki

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
a które toto i jak stosować?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...wa-wersja.html na dżęsy


Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
mam opytanie kuchenne: jak się piecze muffiny, to wystarczy wsadzić masę w te papierowe foremki i do pieca, czy trzeba jeszcze na taka specjalnę blaszkę z dziurami na mufiny, bo sam papier się w pieczeniu rozlezie i wsjo się wyleje?
No ja mam blaszkę z dziurami na muffiny Ale chyba na normalnej blasze też można postawić, nie powinno się wylać?
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 11:44   #4990
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar L

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Zapisałam Co jeszcze polecacie z YR? Konkretne produkty - dżele, nie dżele
hmm ja lofciam ich niemal wszytskie żele, kremy do mycia, w zalezności od pory roku i nastroju, cytrynki kokoski etc oraz szmapony ogólnie mi pasują wszystkie

reszta mocno średnia/ słaba
czasem fajny błyszczyk, ale równie dobre mam taniej
poza tym ja męczę jeden błyszczyk kilka lat

zatem w YR głównie myjnia

a teraz mi przysłali jakąś świąteczną ofertę serie:
czekolada malina
czekolada pomarańcza
i jakaś wanilia złota musująca

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość


przyłączam się do pielgrzymujących do dentystów
ale dopiero po 15 są zapisy telefoniczne to jeszcze nie wiem, kiedy polezę

Póki co z rana nabywszy olejek waniliowy do kminków zapachowych, będę się w domu inhalować na poprawe humoru
słusznie polać tej Pani

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość

Ja znam tylko dwa, fryzjera i bodajże Berlin. Ciekawe, nie powiem, ale na tle tych wszystkich spalenizn trochę wtórne.
Berlin to to: http://www.lulua.pl/product.php?id_product=17

z racji ze mam już swoje tanie pachnidełko - Obsession Night, to tera mogę szukać czegoś właśnie z gwajakiem, bo akurat dla mnie obecność tego drzewa to jak haust powietrza, jak przeciąg w domku letniskowym w lesie
jak poranne rześkie powietrze, tak odbierałam Micalefowy Guaiac, ale ciągnie mnie poznać jakieś mieszanki z nim byle nie za słodkie

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2013-10-22 o 11:48
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 11:49   #4991
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar L

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
hmm ja lofciam ich niemal wszytskie żele, kremy do mycia, w zalezności od pory roku i nastroju, cytrynki kokoski etc oraz szmapony ogólnie mi pasują wszystkie

reszta mocno średnia/ słaba
czasem fajny błyszczyk, ale równie dobre mam taniej
poza tym ja męczę jeden błyszczyk kilka lat

zatem w YR głównie myjnia

a teraz mi przysłali jakąś świąteczną ofertę serie:
czekolada malina
czekolada pomarańcza
i jakaś wanilia złota musująca
Thx Pogrubione brzmi
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-22, 11:55   #4992
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar L

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
O widzisz, skłamałam. Coś mi się ubzdurało, że to też Durgi.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 12:06   #4993
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar L

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
O widzisz, skłamałam. Coś mi się ubzdurało, że to też Durgi.
przez Boston Ivy być może
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 12:22   #4994
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar L

tez mi sie poznac greylanda zachciało...i guciego przypomniec, bo wszedzie teraz czytam ze w nim jest jakas słodycz? waniliowatość? nigdy tego nie poczułam w nim..albo źle go pamiętam

w sumie szukam perfum dla TZa..mize ten greyland by sie nadał
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 12:42   #4995
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bar L

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Zadzwonić o dopytać, bo to może być smak "fleczera", ale może być lekarstwo... Jeśli masz dziurkę we fleczerze, taką celową, to raczej jest ok
Zadzwoniłam do denta, powiedzieli, żeby przyjść, pooglądali, wyjaśnili co i dlaczego, wypuścili do domu - czuję się zaopiekowana

Rzutem na taśmę zapisałam się dziś na USG piersi i badania ginekologiczne. Ostatnie wydarzenia cokolwiek nami potrząsnęły i m.in. uświadomiły, że nie warto zapominać o badaniach kontrolnych.

W temacie badań - czy badania krwi, moczu itp. można zrobić podczas leczenia kanałowego czy lepiej poczekać na wykończenie zębola?

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
No właśnie zdrowie -co wybrać, kręgosłup, czy zęby?? Bycie dorosłym jest okropne!!
Żadne dziecko w to nie uwierzy


Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
2. nom brzmi pysznie - ciekawe jak zachowuje się cedr, czyli coś co szyscy kochajo a na mnie śmierdzi - bo nutowo-teoretycznie, do podziwiania to mój IDEAŁ

przywodzi mi na myśl Kapsule Woody, czy podobna kategoria?
W Greylandzie cedru cedrowego nie czuję, takiego jak np. w Cedrze YR. Ale mam nos nadepnięty przez słonia, więc niekoniecznie jestem wiarygodna
Kapsule Woody nie znam.


Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Małżon użył słów, których w żaden sposób nie powinnam nigdzie używać, po czym, kiedy przestał ich już używać, załamał się totalnie, potem znów mięsem rzucał i otóż jedziemy na urlop uznał, że najwyżej nie będzie do czego wracać. I ma rację. Toż to niewolnictwo jest... I telefon zostawia w domu
No!


Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Zapisałam Co jeszcze polecacie z YR? Konkretne produkty - dżele, nie dżele
Mi bardzo dobrze robi krem z serii Cure Solutions, ten. Oczywiścice kupowany w promocji albo dostawany jako gratis
Właśnie patrzę na stronie YR i widzę, że zmienili tę serię. Zabrali mi mój kreeeeeem


Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Znad kawy i antybiotyku

Melduję , że po miesiącu używania alterry szminki doustnej na łoczy rzęsy mi urosły i się zagęściły i wyleniałe brwi też są lepsiejsze
Ad. 1. Zdrowiej
Ad. 2. Czyli ona naprawdę działa!

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
tez mi sie poznac greylanda zachciało...i guciego przypomniec, bo wszedzie teraz czytam ze w nim jest jakas słodycz? waniliowatość? nigdy tego nie poczułam w nim..albo źle go pamiętam

w sumie szukam perfum dla TZa..mize ten greyland by sie nadał
Polecam się z próbasem
Albo i z dwoma, bo Gustawa też mam
__________________


Edytowane przez aileenn
Czas edycji: 2013-10-22 o 12:55
aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 12:43   #4996
tricolor
Wtajemniczenie
 
Avatar tricolor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 443
Dot.: Scent Bar L

Mursz, rozważ wszystkie za i przeciw.
Trudna decyzja.
A może da się tak na początek, żeby zaproponować jakieś torty na sobotę, specjalne, tej babce? Jak już będziesz wiedziała, co i jak, to wtedy już na całego przenosiny?



Redzik, a Adrea Mack Craft czy coś podobnego? Choć tu jest i metaliczność, i kadzidło?

Butów nie widziałam jeszcze, a więcej nie nadrobię.
__________________
Szukam książkowo: Stanisław Płaza Historia prawa w Polsce na tle porównawczym X-XVIII w., t. I-IV. Tom II Polska pod zaborami najbardziej
tricolor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 12:44   #4997
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar L

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość

Mi bardzo dobrze robi krem z serii Cure Solutions, ten. Oczywiścice kupowany w promocji albo dostawany jako gratis
Właśnie patrzę na stronie YR i widzę, że zmienili tę serię. Zabrali mi mój kreeeeeem
Dzięki


Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Ad. 2. Czyli ona naprawdę działa!

Wychodzi na to, że tak - chyba muszę jej wreszcie zacząć regularnie używać Bo zapominałam byłam
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 12:45   #4998
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar L

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Ad. 2. Czyli ona naprawdę działa! [COLOR="Silver"]
i jest własnie w promocji po 3,99 - własnie byłam i capłam
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 12:48   #4999
tricolor
Wtajemniczenie
 
Avatar tricolor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 443
Dot.: Scent Bar L

Rejczelku, buty lepsze czarne, IMO.

Aileen, chyba bym poczekała, nie wiem, co w tych substancjach zębowych jest.

Macham snad antybiotyku tesz.
I herbaty bez niczego. Przeźroczystej prawie.

Pachnącego popołudnia

Edit: przezroczystej
__________________
Szukam książkowo: Stanisław Płaza Historia prawa w Polsce na tle porównawczym X-XVIII w., t. I-IV. Tom II Polska pod zaborami najbardziej

Edytowane przez tricolor
Czas edycji: 2013-10-22 o 12:48 Powód: zamiana ź na z
tricolor jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-22, 12:49   #5000
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar L

To już jest koniec!
Wreszcie
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 12:50   #5001
tricolor
Wtajemniczenie
 
Avatar tricolor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 443
Dot.: Scent Bar L

A, w Greylandzie cedrowego cedru też nie czuję.
A cedru nie toleruję prawie wcale

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Dobiłam Bar?

__________________
Szukam książkowo: Stanisław Płaza Historia prawa w Polsce na tle porównawczym X-XVIII w., t. I-IV. Tom II Polska pod zaborami najbardziej
tricolor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 12:51   #5002
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar L

Cytat:
Napisane przez tricolor Pokaż wiadomość

Dobiłam Bar?

Nawet go przebiłaś
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 12:55   #5003
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bar L

Cytat:
Napisane przez tricolor Pokaż wiadomość
Redzik, a Adrea Mack Craft czy coś podobnego? Choć tu jest i metaliczność, i kadzidło?
O tak! Craft jest cudowny I metaliczny, i kadzidlany, i zimny.


Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Nawet go przebiłaś
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 12:57   #5004
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar L

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post43378586
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:55.