Laser na blizny potradzikowe w Krakowie - gdzie najlepiej zrobić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-14, 13:43   #1
zu_zanna
Przyczajenie
 
Avatar zu_zanna
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 22

Laserowe leczenie trądziku Kraków


Cześc wszystkim!



Mam 27 lat i od kilku lat nieustannie męczę się z problemem trądziku, głównie na czole i policzkach. Stosowałam różne maści, nawet antybiotyki, jednak nie działają na mnie odpowiednio. Dbam o codzienną pielęgnację skóry, raczej zdrowo się odżywiam, a problem nie ustępuje. Ostatnio dermatolog wspomniała o laserowym leczeniu zmian trądzikowych. Wcześnie nie mogłam sobie pozwolić finansowo na takie zabiegi, teraz już jestem samodzielna i zastanawiam się nad taką terapią.



Czy któraś z waś korzystała z tego typu zabiegów? Jak długo utrzymuje się efekt? Czy możecie polecić dobrą klinikę w Klrakowie? Mam kilka swoich typów, już trochę poszukałam w internecie, jednak chciałabym skonfrontować te opinie z waszymi doświadczeniami.
A może znacie jeszcze jakieś inne sposoby walki z trądzikiem? Wrr! Dlaczego nie ustapił po okresie dojrzewania!



Pozdrawiam!
zu_zanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 14:04   #2
iwona_el
Przyczajenie
 
Avatar iwona_el
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 12
Dot.: Laserowe leczenie trądziku Kraków

A laser nie jest tak czasem tylko na blizny?
iwona_el jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 08:29   #3
zu_zanna
Przyczajenie
 
Avatar zu_zanna
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 22
Dot.: Laserowe leczenie trądziku Kraków

Nie, poczytaj o laserach Fotona. Działają przeciwzapalnioe i antybakteryjnie.
zu_zanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 15:00   #4
Sandra345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 25
Dot.: Laserowe leczenie trądziku Kraków

W moim przypadku długie leczenie antybiotykami spowodowało tylko bule brzucha... Niestety nie pomogły. Jeśli możesz to koniecznie próbuj innych sposobów!
Sandra345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 11:15   #5
AnnYellow
Przyczajenie
 
Avatar AnnYellow
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 13
Dot.: Laserowe leczenie trądziku Kraków

Powinnaś zacząc od wizyty w wybranej przez siebie klinice estetycznej. Lekarka dobierze odpowiednie zabiegi. Jesli chodzi o Kraków to nie pomogę. Trzymaj sie!
AnnYellow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 20:40   #6
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Laserowe leczenie trądziku Kraków

Tak, te całe lasery, szmery, bajery o kant d...za przeproszeniem można potłuc. Trzeba wyleczyć przyczyny, a nie objawy trądziku. Też chodziłam na laser. Leczył tylko trądzik, który był w danym momencie i łagodził stany zapalne. Jednak jak przestałam chodzić znów było to samo. Żeby nie mieć trądziku to bym chyba cały czas musiała na ten laser chodzić. ciekawe tylko skąd bym kasę na to miała brać. No ale w końcu się wyleczyłam po wielu wielu latach walki. Od ponad 2-ch lat nie mam trądziku i mam nadzieję że tak zostanie. Co najciekawsze żaden lekarz mi nie pomógł, tylko zupełnie ktoś inny.

Edytowane przez marita_g
Czas edycji: 2015-07-16 o 20:44 Powód: błąd
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-17, 09:36   #7
goldberg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 39
Dot.: Laserowe leczenie trądziku Kraków

a powiesz kto oraz co Ci pomogło?
goldberg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-17, 10:15   #8
kamilla_krk
Raczkowanie
 
Avatar kamilla_krk
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 31
Dot.: Laserowe leczenie trądziku Kraków

Ja korzystałam z laseru FOTONA w Vesunie, ale na blizny. Skóra regeneruje się trochę długo, ale seria czterech zabiegów okazała się bardzo skuteczna.
kamilla_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-17, 11:00   #9
pachetta
Przyczajenie
 
Avatar pachetta
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8
Dot.: Laserowe leczenie trądziku Kraków

Cytat:
Napisane przez goldberg Pokaż wiadomość
a powiesz kto oraz co Ci pomogło?
No właśnie sama jestem ciekawa. Jak nie lekarz to kto?
pachetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-17, 15:13   #10
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Laserowe leczenie trądziku Kraków

Cytat:
Napisane przez goldberg Pokaż wiadomość
a powiesz kto oraz co Ci pomogło?
Pani zajmująca się medycyną niekonwencjonalną.
Myślałam, że osoby które leczą medycyną niekonwencjonalną dają jakieś ziółka do picia i tyle. Owszem piłam zalecone zioła przez pewien czas, ale to nie wszystko co robiłam. Miałam zaleconą całą pielęgnację i zrobione przez tą panią 2 maści/ kremy. Stosowałam się do zaleceń i pomogło
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-17, 21:20   #11
miotkAgata
Przyczajenie
 
Avatar miotkAgata
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 13
Dot.: Laserowe leczenie trądziku Kraków

Ja staram się oczyszczać moją skórę poprzez różne zabiegi, ostatnim z nich był peeling kawitacyjny Skoro pytasz o miejsca to powiem Ci, że ja byłam w salonie J'adore na Karmelickiej. Moja skóra wygląda lepiej bo jest oczyszczona i świeża no ale wiadomo, nic nie trwa wiecznie Może wypróbuj najpierw ten zabieg i zobacz jakie będą efekty Podsyłam Ci opis zabiegu i cennik w tym salonie xxx, może się przyda

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-02-23 o 19:56 Powód: Link.
miotkAgata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-18, 01:01   #12
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Laserowe leczenie trądziku Kraków

Cytat:
Napisane przez miotkAgata Pokaż wiadomość
Ja staram się oczyszczać moją skórę poprzez różne zabiegi, ostatnim z nich był peeling kawitacyjny Skoro pytasz o miejsca to powiem Ci, że ja byłam w salonie J'adore na Karmelickiej. Moja skóra wygląda lepiej bo jest oczyszczona i świeża no ale wiadomo, nic nie trwa wiecznie Może wypróbuj najpierw ten zabieg i zobacz jakie będą efekty Podsyłam Ci opis zabiegu i cennik w tym salonie xxx, może się przyda
Też się kiedyś skusiłam n e peeling kawitacyjny. Całkiem przyjemny zabieg. Tylko niestety za wiele nie pomógł. Nawet pani kosmetyczka mówiła, że przy moim trądziku to ten zabieg tylko trochę oczyści, ale nowe zmiany i tak będą mi wychodziły. Mówiła jeszcze że mogłaby mi ciągle robić te zabiegi, ale póki przyczyny u mnie nie zlikwidują to będzie 'walka z wiatrakami' niestety. Widać uczciwa kobieta była. A tak swoją drogą to niezłe rozbieżności w cenach są bo w Wawie taki peeling robią już za 40 zł.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-02-23 o 19:56 Powód: Link w cytacie.
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 12:43   #13
hania_jot
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 30
Dot.: Laserowe leczenie trądziku Kraków

To ja polecam ejszcze peelingi, w tym zabiegi z kwasem migdałiwym. A co do diety, bo ona tez jest wazna – produkty bogate w blonnik i uniaknie ostrych przypraw i fast foodow.
hania_jot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 00:24   #14
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Laserowe leczenie trądziku Kraków

Ale reklama...Od razu widać. Jeden post i takie zachwalanie...
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 08:54   #15
zu_zanna
Przyczajenie
 
Avatar zu_zanna
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 22
Dot.: Laserowe leczenie trądziku Kraków

Dzięki. O dietę akurat dbam. O Vesunie słyszałam od koleżanki, o tych dwóch innych nie. A jeszcze jakieś inne miejsca?
zu_zanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 12:41   #16
vivunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 54
Dot.: Laserowe leczenie trądziku Kraków

Cytat:
Napisane przez Caroll90 Pokaż wiadomość
W Krakowie jest bardzo dużo klinik czy gabinetów medycyny estetycznej. Musisz poczytać też opinie na innych forach. Ja na przykład szukałam swego czasu informacji o trwałej depilacji i też się natknęłam na <reklama> z tego co pamiętam miał dobre opinie - tam też chyba mają dużą gamę laserowych zabiegów.
A jak taki zabieg wygląda cenowo?

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-06-06 o 19:57
vivunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 12:29   #17
redresss
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 48
Dot.: Laserowe leczenie trądziku Kraków

Cytat:
Napisane przez vivunia Pokaż wiadomość
A jak taki zabieg wygląda cenowo?
wiesz co zależy jaka klinka cię interesuje<ciach>

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-06-06 o 19:57 Powód: reklama
redresss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 18:53   #18
onlyREDlips
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 102
Dot.: Laserowe leczenie trądziku Kraków

Szczerze mówiąc myślałam, że cena będzie już czterocyfrowa, a tu jednak zaskoczenie. W sumie tyle kosztują jakieś trzy wizyty u dermatologa i kiepska maść, która i tak nie pomoże
onlyREDlips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 13:37   #19
zizixx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 218
Dot.: Laserowe leczenie trądziku Kraków

Cytat:
Napisane przez onlyREDlips Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc myślałam, że cena będzie już czterocyfrowa, a tu jednak zaskoczenie. W sumie tyle kosztują jakieś trzy wizyty u dermatologa i kiepska maść, która i tak nie pomoże
Jak trafisz na dobrego dermatologa to nie ma z tym problemu, ale to trzeba mieć szczęście. Ja musiałam mieć dużo szczęścia jako nastolatka, bo mnie zawsze te specyfiki pomagały, znowu moja znajoma zawsze dostawała coś w stylu benzacne i to miało być remedium na wszystkie problemy
zizixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-06, 07:15   #20
mnsophie153
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Laser na blizny potradzikowe w Krakowie - gdzie najlepiej zrobić?

Od jakiegoś czasu borykam się z głębokimi bliznami potradzikowymi. Planuje wizytę w salonie medycyny estetycznej jednak chciałabym wybrać się do naprawdę dobrego specjalisty aby swojej decyzji nie żałować. Czy możecie polecić dobrego, doświadczonego lekarza z Krakowa oraz dobry salon gdzie wykonywane są zabiegi laserem lub inne na tego typu schorzenia? Będę bardzo wdzięczna za pomoc!

Edytowane przez mnsophie153
Czas edycji: 2016-01-06 o 07:17
mnsophie153 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 13:37   #21
l_utecja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 13
Dot.: Laser na blizny potradzikowe w Krakowie - gdzie najlepiej zrobić?

Cytat:
Napisane przez mnsophie153 Pokaż wiadomość
Od jakiegoś czasu borykam się z głębokimi bliznami potradzikowymi. Planuje wizytę w salonie medycyny estetycznej jednak chciałabym wybrać się do naprawdę dobrego specjalisty aby swojej decyzji nie żałować. Czy możecie polecić dobrego, doświadczonego lekarza z Krakowa oraz dobry salon gdzie wykonywane są zabiegi laserem lub inne na tego typu schorzenia? Będę bardzo wdzięczna za pomoc!
no cóż, jesteś na takim wątku że padło już kilka propozycji proponuje poczytać kilka postów wyżej, na pewno coś dla siebie znajdziesz
l_utecja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 14:07   #22
NaszTURCJA
Przyczajenie
 
Avatar NaszTURCJA
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 12
Dot.: Laserowe leczenie trądziku Kraków

Cytat:
Napisane przez hania_jot Pokaż wiadomość
To ja polecam ejszcze peelingi, w tym zabiegi z kwasem migdałiwym. A co do diety, bo ona tez jest wazna – produkty bogate w blonnik i uniaknie ostrych przypraw i fast foodow.
A czy peeling kwasowy dodatkowo nie zaogni sprawy z trądzikiem? Że rozniesie sie jeszcze bardziej po twarzy?
NaszTURCJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 19:22   #23
halitowy
Raczkowanie
 
Avatar halitowy
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 51
Dot.: Laserowe leczenie trądziku Kraków

Cytat:
Napisane przez NaszTURCJA Pokaż wiadomość
A czy peeling kwasowy dodatkowo nie zaogni sprawy z trądzikiem? Że rozniesie sie jeszcze bardziej po twarzy?
Pewnie zależy od peelingu, ale są takie kwasy, jak salicylowy ktore maja trądzik likwidować (mialem taki robiony). Co innego, jak ktoś sobie robi normaly peeling przy takich stanach zapalnych
halitowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 20:24   #24
boykot
Raczkowanie
 
Avatar boykot
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 83
Dot.: Laserowe leczenie trądziku Kraków

Cytat:
Napisane przez kamilla_krk Pokaż wiadomość
Ja korzystałam z laseru FOTONA w Vesunie, ale na blizny. Skóra regeneruje się trochę długo, ale seria czterech zabiegów okazała się bardzo skuteczna.
Taki zabieg laserowy całkowicie usuwa blizny? Jak wygladaja efekty koncowe kilku takich zabiegów? Mam taka paskudną bliznę na szyi, ale nie chciałabym wydawac kasy na cos, co nic nie zmieni. Są gdzieś jakieś prawdziwe efekty przed i po? :P
boykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 20:23   #25
NaszTURCJA
Przyczajenie
 
Avatar NaszTURCJA
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 12
Dot.: Laserowe leczenie trądziku Kraków

Cytat:
Napisane przez halitowy Pokaż wiadomość
Pewnie zależy od peelingu, ale są takie kwasy, jak salicylowy ktore maja trądzik likwidować (mialem taki robiony). Co innego, jak ktoś sobie robi normaly peeling przy takich stanach zapalnych
No ja do tej pory robiłam tylko domowe mechaniczne, ewentualnie jakieś enzymatyczne, ale zawsze jak mnie wysypało i robiłam peeling to potem miałam masakre na czole i policzkach
NaszTURCJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 15:56   #26
evelka05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 8
Dot.: Laserowe leczenie trądziku Kraków

Cytat:
Napisane przez zu_zanna Pokaż wiadomość
Cześc wszystkim!



Mam 27 lat i od kilku lat nieustannie męczę się z problemem trądziku, głównie na czole i policzkach. Stosowałam różne maści, nawet antybiotyki, jednak nie działają na mnie odpowiednio. Dbam o codzienną pielęgnację skóry, raczej zdrowo się odżywiam, a problem nie ustępuje. Ostatnio dermatolog wspomniała o laserowym leczeniu zmian trądzikowych. Wcześnie nie mogłam sobie pozwolić finansowo na takie zabiegi, teraz już jestem samodzielna i zastanawiam się nad taką terapią.



Czy któraś z waś korzystała z tego typu zabiegów? Jak długo utrzymuje się efekt? Czy możecie polecić dobrą klinikę w Klrakowie? Mam kilka swoich typów, już trochę poszukałam w internecie, jednak chciałabym skonfrontować te opinie z waszymi doświadczeniami.
A może znacie jeszcze jakieś inne sposoby walki z trądzikiem? Wrr! Dlaczego nie ustapił po okresie dojrzewania!



Pozdrawiam!







Chciałam ostrzec przed zabiegami laserowymi ! Jestem właśnie miesiąc po 4 zabiegu laserem e c02 !! Mója skóra na policzku jest zniszczona! jest pełno mikrouszkodzeń po laserze a co najgorsze pełno krech! O tych skutkach ubocznych akurat lekarze nie powiedzą.... a szkoda! Nawet mam odbity na skórze skan lasera w kształcie trójkąta!!! (bo lekarz skanował trójkatami). Każda skóra jest inna... jednemu nic nie będzie a drugi będzie miał zniszczoną skórę! żałuję, że poszłam na te zabiegi.... aktualnie skóre smaruję kremem no scar na blizny ale nie wiem czy to pomorze ( dlatego proszę się grubo zastanowić jeśli ktoś nie musi robić tych zabiegów bo jego skóra nie jest w najgorszym stanie to NIE RÓBCIE!!!! Zresztą te lasery to zwykłe naciagnie!!!
evelka05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 13:00   #27
boykot
Raczkowanie
 
Avatar boykot
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 83
Dot.: Laser na blizny potradzikowe w Krakowie - gdzie najlepiej zrobić?

No coś Ty, brzmi to naprawdę strasznie :/ A można wiedzieć gdzie ten zabieg robiłaś? Tak ku przestrodze?
boykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 09:05   #28
VeraWang
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 65
Dot.: Laser na blizny potradzikowe w Krakowie - gdzie najlepiej zrobić?

jejku, kobieto, nie siej takiej paniki. laserem miałam robioną i depilację i usuwanie blizn i nigdy nie stała mi się żadna krzywda. może trafiłaś na jakaś nieprofesjonalną osobę
VeraWang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 10:16   #29
stylistyka
Przyczajenie
 
Avatar stylistyka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 24
Dot.: Laser na blizny potradzikowe w Krakowie - gdzie najlepiej zrobić?

Cytat:
Napisane przez VeraWang Pokaż wiadomość
jejku, kobieto, nie siej takiej paniki. laserem miałam robioną i depilację i usuwanie blizn i nigdy nie stała mi się żadna krzywda. może trafiłaś na jakaś nieprofesjonalną osobę
ja tam dopiero czytam o usuwaniu blizn na http://usuwanie-blizn-rozstepow.pl/ i w sumie nie czuje sie zniechecona. wiele osob korzysta z tych zabiegow i opinie w sieci sa w wiekszosci pozytywne
stylistyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 12:49   #30
Gruzyinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 70
Dot.: Laser na blizny potradzikowe w Krakowie - gdzie najlepiej zrobić?

Też mi się wydaje że musiałas jakoś źle trafić. Jak robisz taki zabieg w profesjonalnej klinice pod okiem lekarza to nie ma prawa stać się nic złego. To nie są aż inwazyjne zabiegi no ale można je nieprawidłowo wykonać. Jak miałas odbity na twarzy ślad trójkąta to pewnie osoba robiąca zabieg dobrała Ci zbyt silną wiązkę lasera do skóry, co znaczy że była niekompetentna
Gruzyinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-23 15:12:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:40.