Obwisłe piersi u szesnastolatki !! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-19, 22:26   #1
stokrotka_070
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8
GG do stokrotka_070

Obwisłe piersi u szesnastolatki !!


Witam, nie wiem czy ten wątek był czy nie ... Mam problem mam 16 lat, a moje ciało <piersi> wyglądają jak u kobiety która ma 5o lat, nawet niektóre w tym wieku maja lepsze . A więc ... mój problem polega na tym że weszłam szybko w wiek dojrzewania jeśli chodzi o masę ciała . Okres mam już prawie 3 lata. Jakiś rok temu nie miałam wcale piersi, rosły, jakieś pół roku temu już miałam jakieś ale takie przeciętne jak u nastolatki ... lecz w ciągu tego pół roku bardzo urosły, szczerze to się nie zorientowałam kiedy . Urosły, są duże, przez co mam na nich białe rozstępy i są obwisłe i to bardzo. Wstydzę i brzydzę się swojego ciała. Mam dopiero 16 lat, a już taki problem . Sama nie wiem co zrobić, mama też jakoś nie umie mi pomóc . We wtorek mam wizytę u ginekologa może coś poradzi . Bardzo proszę o pomoc, co do moich piersi . Operacja raczej nie wchodzi w grę bo jestem za młoda a to kosztuje :/ jakieś tabletki mi pomogą czy coś ? Moje piersi będą wyglądać jak u nastolatki a nie starszej kobiety ? Cierpię z tego powodu, mam obrzydzenie do swojego ciała . Proszę o pomoc, radę .
stokrotka_070 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 22:52   #2
Luiszia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 30
Dot.: Obwisłe piersi u szesnastolatki !!

Po pierwsze nigdy nie wstydz się swojego ciała - jest piękne tylko musisz w to uwierzyć ! Raczej wątpię żeby tabletki coś pomogły ... za to jest wiele kremów na biust i myślę że to krem będzie dla Ciebie podstawą żeby coś polepszyć wiem że na pewno cudów nie będzie ale powinno być lepiej ważne są też ćwiczenia po prostu wpisz w Google ćwiczenia na biust na pewno coś znajdziesz no i dobry stanik który będzie odpowiednio trzymał Twoje piersi .
Luiszia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 11:12   #3
laaasted
Raczkowanie
 
Avatar laaasted
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 50
Dot.: Obwisłe piersi u szesnastolatki !!

mogę Ci polecić krem Perfecta extra slim który jest dostępny w rossmanie.
http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...r:38,s:0,i:201
moja mama używała go po kilki tyg miała widoczne efekty. no to jedyne co przychodzi mi na myśl, kremy, dużo nawilżenia, albo jakies tabletki, np Dakolen.
laaasted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 13:05   #4
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Obwisłe piersi u szesnastolatki !!

I podstawa: zarąbiście dobrane biustonosze, a nie targówki za 20zeta od Chińczyka.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 16:35   #5
Annabella_
Raczkowanie
 
Avatar Annabella_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 322
Dot.: Obwisłe piersi u szesnastolatki !!

Racja, dobrze dobrany biustonosz to podstawa, żeby od czegokolwiek zacząć.
Odżywiaj się dobrze, zdrowo i ćwicz i biust będzie jedrny, nieważne jaki masz rozmiar mowie z wlasnego doswiadczenia.
__________________

Chudnę
Annabella_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 19:00   #6
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Obwisłe piersi u szesnastolatki !!

Cytat:
Napisane przez stokrotka_070 Pokaż wiadomość
Witam, nie wiem czy ten wątek był czy nie ... Mam problem mam 16 lat, a moje ciało <piersi> wyglądają jak u kobiety która ma 5o lat, nawet niektóre w tym wieku maja lepsze . A więc ... mój problem polega na tym że weszłam szybko w wiek dojrzewania jeśli chodzi o masę ciała . Okres mam już prawie 3 lata. Jakiś rok temu nie miałam wcale piersi, rosły, jakieś pół roku temu już miałam jakieś ale takie przeciętne jak u nastolatki ... lecz w ciągu tego pół roku bardzo urosły, szczerze to się nie zorientowałam kiedy . Urosły, są duże, przez co mam na nich białe rozstępy i są obwisłe i to bardzo. Wstydzę i brzydzę się swojego ciała. Mam dopiero 16 lat, a już taki problem . Sama nie wiem co zrobić, mama też jakoś nie umie mi pomóc . We wtorek mam wizytę u ginekologa może coś poradzi . Bardzo proszę o pomoc, co do moich piersi . Operacja raczej nie wchodzi w grę bo jestem za młoda a to kosztuje :/ jakieś tabletki mi pomogą czy coś ? Moje piersi będą wyglądać jak u nastolatki a nie starszej kobiety ? Cierpię z tego powodu, mam obrzydzenie do swojego ciała . Proszę o pomoc, radę .
Jak dla mnie w okres dojrzewania weszłaś normalnie
Jeśli chodzi o Twój problem, niestety nie widzę i ciężko tak na oko ocenić ale powiem Ci, że ja też miałam kiedyś kompleks biustu. W przeciwieństwie do Ciebie mój biust jest mały i kiedyś bardzo się tego wstydziłam bo wszystkie koleżanki wkoło miały duży biust (w sensie taki w sam raz) a ja nie. Jednak z wiekiem przeszło mi - najważniejsze jest to żeby zaakceptować siebie!
Być może ginekolog coś na to poradzi - może są jakieś tabletki nie wiem ja nigdy o tym nie słyszałam, ale uwierz mi że praktycznie każda z nas ma jakiś kompleks.
Tak jak dziewczyny pisały wyżej dobrze dobrany biustonosz potrafi wiele (bo niektóre dziewczyny deformują swój biust poprzez złe dopasowanie).
__________________
Zuzia 24.09.2014
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:24.