Internetowy sklep fryzjerski - znacie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-19, 09:50   #1
agaj1975
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2

Internetowy sklep fryzjerski - znacie?


Witam,

mam pytanko:
Poszkuję dobrych, profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów. Mam już "wybraną" markę i znalazłam w internecie sklep fryzjerski, oferujący szeroką gamę tych produktów (szerszą niż gdzie indziej, np. duże opakowania litrowe tych produktów, na których mi zalezy), po normalnych cenach.
Ale nigdy wczesniej o nim nie słyszałam, nie znalazłam też ŻADNYCH opinii na jego temat w całym necie....
Trochę boję się zakupów w nieznanym sklepie, choć witryna wygląda porządnie...
To, co znalazłam, to to, że ten sam właściciel / ta sama firma ma inny sklep internetowy o tym samym profilu (bez sensu) oraz firme budowlaną.....(?)
Chciałabym się Was podpytać: czy ktoś robił zakupy na www.fryzomania.pl? Czy jest to sklep godny zaufania (zawsze robię zakupy na przedpłatę, stąd dla mnie to takie wazne).
Inny sklep tego samego własciciela w necie to chyba www.**********.pl
PO co ktos miałby otwierać dwa takie same sklepy pod inną nazwą? Ale moze ja się nie znam na biznesie internetowym.....
Na Allegro sklep też jest zarejestrowany ale nie było do tej pory ŻADNEJ TRANSAKCJI ani żadnej opinii kupujących:-((


Z góry dziękuję)
agaj1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 19:48   #2
oktavvia
Raczkowanie
 
Avatar oktavvia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 36
Dot.: Internetowy sklep fryzjerski - znacie?

Czy to nie jest jakaś ukryta autoreklama pod pretekstem?
Wołam moderatorów
oktavvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 21:52   #3
madziaa1986r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 13
Dot.: Internetowy sklep fryzjerski - znacie?

Cytat:
Napisane przez agaj1975 Pokaż wiadomość
Witam,

mam pytanko:
Poszkuję dobrych, profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów. Mam już "wybraną" markę i znalazłam w internecie sklep fryzjerski, oferujący szeroką gamę tych produktów (szerszą niż gdzie indziej, np. duże opakowania litrowe tych produktów, na których mi zalezy), po normalnych cenach.
Ale nigdy wczesniej o nim nie słyszałam, nie znalazłam też ŻADNYCH opinii na jego temat w całym necie....
Trochę boję się zakupów w nieznanym sklepie, choć witryna wygląda porządnie...
To, co znalazłam, to to, że ten sam właściciel / ta sama firma ma inny sklep internetowy o tym samym profilu (bez sensu) oraz firme budowlaną.....(?)
Chciałabym się Was podpytać: czy ktoś robił zakupy na www.fryzomania.pl? Czy jest to sklep godny zaufania (zawsze robię zakupy na przedpłatę, stąd dla mnie to takie wazne).
Inny sklep tego samego własciciela w necie to chyba www.**********.pl
PO co ktos miałby otwierać dwa takie same sklepy pod inną nazwą? Ale moze ja się nie znam na biznesie internetowym.....
Na Allegro sklep też jest zarejestrowany ale nie było do tej pory ŻADNEJ TRANSAKCJI ani żadnej opinii kupujących:-((


Z góry dziękuję)
witam . ja zamawialam kometyki fryzjerskie przez internet i jak do tej pory nie mialam zadnych problemow.(a mieszkam w UK)z tej strony co podalas akurat nieznam takze trudno mi powiedziec
madziaa1986r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 10:53   #4
agaj1975
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2
Dot.: Internetowy sklep fryzjerski - znacie?

Cytat:
Napisane przez oktavvia Pokaż wiadomość
Czy to nie jest jakaś ukryta autoreklama pod pretekstem?
Wołam moderatorów

Nie, nie jest.
Wpisz sobie w wyszukiwarkę forum "sklep internetowy" i zobaczysz, że w kilku wątkach na ten temat pojawiaja się nazwy sklepów internetowych, i to nie raz (tak samo jak adresy normalnych sklepów w wielu innych watkach). Niestety nie znalazłam tam interesujących mnie informacji, nie widziałam też szczególnie "przerywania" watków przez interlokutorów czy moderatora z uwagi na wymianianie nazw sklepów.
Oczywiście zapraszam moderatora do sprawdzenia moich danych, do któych ma dostęp, nie widzę kłopotu.

Jedno jednak co chciałabym się dowiedzieć to to czy ktoś korzystał z tego sklepu i czy jest on wiarygodny, bo kosmetyki są dość drogie i nie chciałabym utopić w nim pieniędzy.
Jesli ktos postrzega to jako krypt czy auto oreklamę, nie musi odpowiadać. Wszystkim innym za odpowiedź z góry dziękuję.


Pozdrawiam
agaj1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 14:22   #5
aneta2503
Przyczajenie
 
Avatar aneta2503
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 14
Dot.: Internetowy sklep fryzjerski - znacie?

Też jestem ciekawa opinii o tym sklepie .
Czy są tam oryginalne rzeczy ?
aneta2503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 09:10   #6
aneta2503
Przyczajenie
 
Avatar aneta2503
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 14
Dot.: Internetowy sklep fryzjerski - znacie?

up up
aneta2503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 17:24   #7
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Internetowy sklep fryzjerski - znacie?

Wiele ludzi ma swoje firmy np. budowlane i różne strony internetowe. Powiedzmy, że Pan X ma firmę XYZ, która zajmuje się budową domów itp. a strona to www.xyz.pl a np. jego żona wykonuje makijaże i jej strona to www.mmm.pl oraz wspólnie mogą prowadzić sklep budowlany a strona będzie nazywać się www.odo.pl , więc to, że jest jeden właściciel firmy budowlanej i sklepu fryzjerskiego nie oznacza, że ten ktoś jest oszustem. Owszem jest wiele oszustów w sieci i trzeba na nich uważać, ja kiedyś zostałam oszukana na allegro.

1.Powinnaś sprawdzić opinie na temat tego sklepu w internecie np. na opineo.pl lub po prostu wpisać w wyszukiwarce nazwę sklepu przykład: xyz.pl opinie.
2.Zamawiając pierwszy raz zamówić produkty za pobraniem - masz pewność, że kosmetyki zostaną do Ciebie wysłane.

Jeśli chcesz mam kilka sklepów z profesjonalnymi kosmetykami, gdzie w swoim czasie zaopatrywałam się w takie kosmetyki, chętnie mogę polecić. Napisz tylko co dokładnie i jakie firmy Cię interesują.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:38.