Loreal Recital Preference-dylemat kolor Stockholm - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-05, 02:37   #1
Organza78
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 27

Loreal Recital Preference-dylemat kolor Stockholm


Serdecznie witam! Mam dylemat z odcieniem Stockholm. Jest to bardzo bardzo jasny blond opalizujący. Mam swoje włosy dosyć jasne, ale jak używam ten kolor na włosy naturalne (ja wiem to średni albo jasny blond-moje natural) to nie wychodzi mi kolor "bardzo bardzo jasny" jaki pokazują na opakowaniu. Wychodzi mi ładny jasny blond a chciałabym taki jak na opakowaniu tego z Stockholma. Dowiedziałam się, bo zupełnie nie orientuję się w farbowaniu włosów, że można do tej farby dodać mocniejszą wodę niż ta, która jest w opakowaniu. Dowiedziałam się, że Stockholm ma 6% wodę. Zależy mi na tym odcieniu z opakowania i zastanawiam się, jaką wybrać do nego wodę 9% czy 12%, bo chciałabym kolor z opakowania. Ten odcień i tą jasność.
Czy używanie farby na 12% wodzie bardzo niszczy włosy?? Czy je pali?? Dopiero co zaczęłam rozjaśniać włosy farbami. A tu link do tego blondzika:
http://www.dpj.pl/L'Oreal_Paris_Recital_Pre ference_Diamond_Shine_Sto ckholm_Bardzo_Bardzo_Jasn y_Blond_Opalizuj%C4%85cy-559.html


P.S.
Nie wiem, czy powinnam o tym pisać. Miałam zmieniony przez kogoś nr ip (ze względów osobistych, o których nie będę pisać) i mam nadzieję, że w związku z tym nie będę miała nieprzyjemności na forum. Zastanwiam się, bo widziałam zablokowane użytkowniczki (to chyba za nieprzestrzeganie regulaminu) i mam nadzieję, że "nie trafiłam" w ich nr ip...
Na komputerach i farbowaniu się nie znam się, ale to podpowiada mi zdrowy rozsądek. Przepraszam, za małą wzmiankę nie na temat, ale chciałabym pisać i wymieniać się doświadczeniami (ja w sprawie farbowania niestety nie będę potrafiła pomóc).
Pozdrawiam i proszę o pomoc.
Organza78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 16:26   #2
Organza78
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 27
Dot.: Loreal Recital Preference-dylemat kolor Stockholm

Proszę o pomoc.
Organza78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 16:34   #3
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Loreal Recital Preference-dylemat kolor Stockholm

Mozesz dodac mocniejsza wodę, to będa jaśniejsze. Wystarczy 9, bo 12stką spalisz włosy i mozesz uzyskac nie taki odcien, na jakim Ci zalezy.
Odcien Stokholm po prostu nie jest farbą ultrarozjaśniająca, dlatego nie uzyskujesz tak jasnych włosów, jakbys chciała. Spróbuj z 9, powinno sie udac.

Nie jestem co prawda żadnym ekspertem, ale czytałam troche na ten temat, wiec możliwe, ze mam rację
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 13:31   #4
iwopolaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Loreal Recital Preference-dylemat kolor Stockholm

Mam pytanie. Czy jeśli obecnie mam kolor włosów, średni/jasny blond, taki złocisty to który z odcieni najładniej rozjaśnił by moje włosy. Zastanawiam się nad stockholmem, scandinavie i hollywood. Proszę o radę.
iwopolaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.