BLOND platynowy a popielaty - to samo? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-19, 08:43   #31
n_omi
Rozeznanie
 
Avatar n_omi
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 794
Dot.: BLOND platynowy a popielaty - to samo?

witaj
dziekuje za odpowiedz, jezeli wyszły ci w miare jasne równo pofarbowane włosy ale na okropny kolor mozesz sprubować niebieskiej płukanki. chwyci na taki odcien na jaki bedziesz chciała ( w zaleznosci od dodanego barwnika do wody) koszt takiej buteleczki to o ile sie nie myle 6-8 zł a starcza na dosyc długo. ma jednak powazna wade, zabieg trzeba powtarzac po kazdym myciu a jest dosyc meczacy jesli sie chce złapać równiutki kolor troche mnie nastraszyłaś
n_omi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 16:30   #32
Justynka_xc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 272
Dot.: BLOND platynowy a popielaty - to samo?

hm.. podobny problem mam zawsze farbuje wlosy na popielaty, tzw srebrny kolorek(londa 10/8) jednak z czasem czyli w okolicach dwoch miesiesy mi sie wyplukuje do zoltego:/ i klopot w tym ze przy kazdym kolejnym farbowaniu nie pokrywam tylko odrostu tylko cala dlugosc a to jak wiadomo ze ma dobrego wplywu na wlosy. fajnym rozwiazaniem jest plukanka ''srebrzyk'' dostepna w kazdym sklepie kosmetycznym, cena ok 7 zloty. dosc mocna pokrywa kurczaki nie powiem a teraz mam pytanie .. nie chce juz tego popielatego koloru:P chce miec platyne, bialy kolor, tylko jak? wogole nie mam pomysłu ...
Justynka_xc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 21:40   #33
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: BLOND platynowy a popielaty - to samo?

Cześć dziweczyny!
Platyna to baaaardzo jasne włosy, perłowe. Ani złotawe, ani beżowe, ani srebrne czy popielate. To też nie białe włosy. Tylko takie jakie mają niemowlęta. Siedem lat temu miałam platynowy blond, potem przez kasztan i czerwień do ciemnego brązu, teraz wracam do mojej ukochanej platynki. Z średniego brązu przechodzę na "jak najjaśniejsze". I jeśli z natury nie masz bardzo jasnego blondu to jest tylko i wyłącznie jeden sposób by taki kolor uzyskać. Najpierw dobry(profesjonalny) ROZJAŚNIACZ a potem farba w odpowiednim odcieniu. Nie ma innego sposobu. Nakładacie rozjaśniacz np. Leo Super Plus z wodą 9% i trzymacie do uzyskania jaśniuteńkiego koloru (taki baaardzo jasny żółty, prawie biały). Wody 12% nie polecam, można spalić włosy. Potem zmywacie, podsuszacie i na to nakładacie wybraną farbę. Jeśli wachacie się między dwoma odcieniami - wybieracie ZAWSZE ten jaśniejszy, bo zawsze można jeszcze coś z tym zrobić jeśli nie wyjdzie. Tak samo postępujemy z odrostami. Jeśli macie włosy farbowane, to rozjaśnianie będzie troche skomlikowane - najpierw rozjaśniacz na końcówki z farbą (trzeba ściagnąć kolor) a potem na całość włosów. Trzeba też uważać żeby nie spalić włosów. Jeśli ktoś ma z natury cienkie, delikatne włoski, to w ogóle platyny nie radzę, jeśli już to tylko u dobrego, sprawdzonego fryzjera. Życzę powodzenia
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 01:10   #34
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: BLOND platynowy a popielaty - to samo?

Platyna ma bardzo wiele odcieni, jest to odcień beżowy, perłowy, siwy, złota białego, słoneczna platynaitp.
Platyna to poprostu najaśniejsze włosy ze wszytkich możliwych odcieni blondu, to nietylko białe wlosy!
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 09:34   #35
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź , Pabianice
Wiadomości: 109
Dot.: Re: BLOND platynowy a popielaty - to samo?

Hejka!
Ja mam z kolei taki problem odrosty mam ciemne kolor wlosow od wlosow taki platynkowy jest okej ale koncowki mam ciemniejsze wyglada to jednym slowem wiesniacko:PP i nie wiem co mam zrobic (czy tylkko sciecie pozostaje) fryzjerka nie potrafi tego doprowadzic do ladu
Gosia8814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 10:35   #36
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Re: BLOND platynowy a popielaty - to samo?

hej dziewczyny tak wygladają włosy po nałożeniu garniera 111.Moje naturalne ciemny blond zrobiłam baleyage,jasne pasemka potem farba garnier nutrisse superrozjaśniająca bardzo bardzo jasny popielaty blond,następnie loreal preference 01 bardzo bardzo jasny naturalny blond i na końcu garnier color naturals 111....włoski sa,szare,siwe,pasemka które były rozjaśnione rozjaśniaczem chwyciły lekko na niebiesko...bardzo chce miec platynke,takie jaśniuteńkie ale niewiem jaka farbe nałożyć no i oczywiscie czy mi wyjda....pozdrawiam
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 18:34   #37
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: Re: BLOND platynowy a popielaty - to samo?

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
hej dziewczyny tak wygladają włosy po nałożeniu garniera 111.Moje naturalne ciemny blond zrobiłam baleyage,jasne pasemka potem farba garnier nutrisse superrozjaśniająca bardzo bardzo jasny popielaty blond,następnie loreal preference 01 bardzo bardzo jasny naturalny blond i na końcu garnier color naturals 111....włoski sa,szare,siwe,pasemka które były rozjaśnione rozjaśniaczem chwyciły lekko na niebiesko...bardzo chce miec platynke,takie jaśniuteńkie ale niewiem jaka farbe nałożyć no i oczywiscie czy mi wyjda....pozdrawiam
Z tego co rozumiem rozjaśniłaś pasemka, a następnie położyłaś trzy razy farbę - raz loreal 01 i dwa razy garnier 111 - i pytasz, co zrobić aby uzyskać platynę?
Platynowy blond jest właśnie chłodnym jasnym odcieniem. Jeśli zdjęcia nie przekłamują koloru, to własnie taki odcień masz na głowie
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-26, 20:36   #38
Glam Rock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 119
Dot.: Re: BLOND platynowy a popielaty - to samo?

Czesc dziewczyny.

Chciałam wiedzieć jakiej farby użyć aby uzyskać na włosach kolor taki jaki ma Lady GaGa [tak, wiem że ona ma peruki!] lub CANDY GIRL lub jaki kiedys miała Marysia Sadowska lub obecnie taki ma Sylwia Gliwa. Taki bardzo jasny srebrzysty blond lub wręcz biały. Już próbowałam różnych farb, nie wychodził mi pożądany kolor, nawet z serii Palette "srebrzysty blond" wyszedł mi jakis żółty. I z Palette XXL "mroźny blond" też wychodzą mi kijowe, dopiero później dowiedziałam się od koleżanki, że Palette nie ma nic wspólnego z farbowaniem, on tylko niszczy włosy i to bardzo, a efektu kolorystycznego nie nadaje =] =/ Obecnie mam wlosy jasny blond, ale chciałam własnie taki wręcz biały, srebrzysty. Proszę poradźcie mi co mam zrobić, jakiej farby uźyć i jakiego oxydantu do tego.

http://userserve-ak.last.fm/serve/_/.../Lady+GaGa.png

http://userserve-ak.last.fm/serve/50...Candy+Girl.png


Pozdrawiam.

Edytowane przez Glam Rock
Czas edycji: 2010-01-26 o 20:37
Glam Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 12:56   #39
annadaria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: BLOND platynowy a popielaty - to samo?

więc co zrobic by miec DOKŁADNIE taki kolor jak lady gaga? mam juz jasny blond, ale nie taki jak ona.
annadaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:44.