Pm 2020. - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-05-25, 18:58   #781
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez agatax93 Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy Jak widać po nicku, mam na imię Agata i mam niespełna 25 lat. Od 3 lat mieszkam za granicą, ale ślub planujemy w Polsce. Studiuję filologię angielską. Uwielbiam podróże, ale jestem typem domatora. Udało mi się już spełnić wszystkie swoje marzenia podróżnicze. Teraz najbardziej marzę o własnym domku i szczęśliwej rodzince
Super podziwiam że udało Ci się spełnić marzenia podróżnicze w tak młodym wieku ^^ można wiedzieć gdzie byłaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-25, 19:27   #782
agatax93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 67
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez PaniAuto Pokaż wiadomość
Super podziwiam że udało Ci się spełnić marzenia podróżnicze w tak młodym wieku ^^ można wiedzieć gdzie byłaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dziękuję Wszystko zawdzięczam ciężkiej pracy i życiu za granicą.
Odwiedziłam swoje wymarzone USA, Kanadę i Meksyk.
agatax93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-26, 10:30   #783
anitka020
Raczkowanie
 
Avatar anitka020
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 126
Dot.: Pm2020

Dzięki dziewczyny za wszystkie miłe słowa! Dodałyście mi motywacji, więc może jednak zdążę

cześć agatax93. Ja chyba nigdy nie zrozumiem fenomenu USA. Nigdy mnie tam nie ciągnęło i jakbym trafiła tam przypadkiem no to fajnie, ale sama jakoś o to nie zabiegam.

LiviaVe zazdroszczę wyjazdu. Chętnie też bym gdzieś poleżakowała, ale w tym roku się nie zapowiada.
Ostatnio będąc na komunii u siostrzenicy dałam w prezencie rolki. Okazało się, że był to dla niej najlepszy prezent. Oprócz tego w kopercie jakieś pieniążki, ale nie za wiele, bo wiem że dzieciak i tak ich nie zobaczy tylko rodzice. Aczkolwiek zdenerwowało mnie trochę jak zaczęła na komunii liczyć pieniądze, niby w ukryciu, ale jednak... niestety to kwestia wychowania, bo jej ojciec jest mega skąpcem i wgl średnio lubiany w naszej rodzinie, ale to długa historia...

Abhishrek123 ja w życiu nie kupiłam żadnej książki zawsze wypożyczam w bibliotece. Jakoś byłoby mi szkoda na książkę, która przeczytam raz i odłożę na półkę. Tak samo nigdy w życiu nie kupiłam żadnej gazety. Nawet Bravo
__________________
"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości."
anitka020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-27, 10:08   #784
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez Abhishrek123 Pokaż wiadomość
gothka152 jak się udał występ? 5 czerwca dowiesz się czy zostajesz? Wciąż trzymam kciuki
Występ był stresujący ale poszło dzieciom super Niektóre trochę się bały, ale ostatecznie nikt nie uciekł ze sceny i wszystkie zaśpiewały i zatańczyły
Najważniejsze, że już po Tyle stresów i przygotowań mniej...

Tyle, że właśnie 5. czerwca okaże się, co dalej z moją pracą Stresuje się bardzo Niby staram się nadmiernie o tym nie myśleć, ale i tak dochodzi do tego, że sypiam w nocy po 40 minut a na 6:30 wstaje do pracy
Chciałabym już wiedzieć, na czym stoję. Bo jeśli stracę tę pracę, to nie wiem w sumie, co dalej.
Nienawidzę szukać nowej I nigdy nie wiadomo, ile to potrwa w razie czego a żyć za coś trzeba...

Byłam wczoraj w sklepie ogrodniczym, dokupiłam sobie doniczek i wysiałam dziś maciejkę i niezapominajki Mam nadzieję, że maciejka jeszcze zdąży zakwitnąć... Żałuję, że mamy taki mikroskopijny balkon, bo raczej j nic mi się już na nim nie zmieści

No i przy okazji wczorajszej wizyty na działce u rodziców zmieniły mi się ślubne plany bukietowe...
Poczułam zapach jaśminu i przepadłam Chcę z niego bukiet i wianek
Chciałam bez ale wydaje mi się, że jaśmin bardziej do mnie pasuje - i lepiej wpiszę się w koncepcję ślubu w stylu hippie

Ahh, te rozkminy, gdy nawet nie jestem jeszcze narzeczoną.... Pewnie jak zobaczę za niedługo kolorowe łąki to wrócę do pierwotnego pomysłu bukietu z polnych kwiatów...
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023

Edytowane przez gothka152
Czas edycji: 2018-05-27 o 10:12
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-27, 12:14   #785
Abhishrek123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Pm2020

A ja jestem w stanie to zrozumieć, sama chciałabym kiedyś pojechać do USA Ale w sumie - gdzie ja bym nie chciała pojechać
anitka020 doskonale Cię rozumiem, miałam jakiś czas temu podobne przemyślenia jak Ty. Kiedyś najchętniej kupowałabym wszystkie książki które mnie zainteresują, jednak doszłam do wniosku że to nie ma sensu bo dużą ich część przeczytałabym raz i więcej nie wróciła. Tylko by leżały smętnie na półce. Myślałam nad tym żeby zupełnie zrezygnować z kupowania, ale marzy mi się w moim przyszłym domu biblioteczka na całej ścianie... Więc ostatecznie doszłam do wniosku że kupuję tylko klasykę i książki na których mi bardzo - bardzo zależy. Resztę albo wypożyczam z bilbioteki (niestety niezbyt często, bo mam daleko ) albo ściągam na kindla. Staram się też kupować na promocjach, więc zanim dokonam transakcji zawsze porównuję ile dana książka kosztuje w różnych sklepach, robię kalkulacje i sprawdzam cenę dostawy. Często też proszę rodzinę i TŻa aby na prezent (np. urodzinowy albo świąteczny) dali mi książki - i robię wtedy listę takich które bym chciała dostać. No i mam plan przekonać TŻa, aby zamiast kwiatów na ślubie poprosić gości o książki
Abhishrek123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-27, 18:32   #786
agatax93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 67
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez anitka020 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za wszystkie miłe słowa! Dodałyście mi motywacji, więc może jednak zdążę

cześć agatax93. Ja chyba nigdy nie zrozumiem fenomenu USA. Nigdy mnie tam nie ciągnęło i jakbym trafiła tam przypadkiem no to fajnie, ale sama jakoś o to nie zabiegam.

Większość moich znajomych też tego nie rozumie. Ja kocham Stany za różnorodność. Wielki Kanion to najpiękniejsze miejsca na ziemi i tam właśnie się zaręczyłam


Wracają do tematyki ślubnej- napisałam do dziewczyny, która zostawiła pozytywny komentarz na profilu restauracji, w której planuję wesele. Płaciła 170 zł od osoby: w tym jedzenie(z tego co pamięta 3 mięsa na osobę do obiadu), napoje bezalkoholowe, ciasta (wymyślne tarty), dekoracja sali. W swoim zakresie alkohol (bez korkowego) i tort. Wydaje mi się to dobra cena, zwłaszcza, że sala jest nowa i przepiękna Styl skandynawski na wsi- drewniana podłoga, plastikowe krzesła i lampy. Sama planuję wesele w stylu rustykalnym, więc będzie pasować idealnie. W sierpniu wybiorę się na rozmowę z panią manager.

Edytowane przez agatax93
Czas edycji: 2018-05-27 o 18:44
agatax93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-27, 21:18   #787
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Pm2020

Mój tż właśnie wrócił z weekendu u rodziców i wygadał się, że pokazał im pierścionek, który chce mi kupić... Oby sprawy utrzymały ten pomyślny kierunek...
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-28, 05:05   #788
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
Mój tż właśnie wrócił z weekendu u rodziców i wygadał się, że pokazał im pierścionek, który chce mi kupić... Oby sprawy utrzymały ten pomyślny kierunek...
Super trzymam kciuki

W weekend oglądałam sale na wesele i w jednej się zakochałam. Jest przepiękna, taka jaką sobie wymarzyłam. Ale oczywiście musi być coś nie tak bo sala jest na ok 90 osób a ja planowałam zaprosić 130. Wiadomo że nie wszyscy przyjdą ale boje się że będzie tam za ciasno. Muszę znów zastanowić się nad listą gości i najwyżej będę coś kombinować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 10:19   #789
agatax93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 67
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez PaniAuto Pokaż wiadomość
Super trzymam kciuki

W weekend oglądałam sale na wesele i w jednej się zakochałam. Jest przepiękna, taka jaką sobie wymarzyłam. Ale oczywiście musi być coś nie tak bo sala jest na ok 90 osób a ja planowałam zaprosić 130. Wiadomo że nie wszyscy przyjdą ale boje się że będzie tam za ciasno. Muszę znów zastanowić się nad listą gości i najwyżej będę coś kombinować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mam pytanie. Czy dzwoniłaś i umawiałaś się na spotkanie z managerem, czy po prostu pojechałaś bez zapowiedzi?
40 osób to spora różnica. Ja planuję zaprosić ok 80-90, a sala jest na 150. Także będzie dużo miejsca.
agatax93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 11:39   #790
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez agatax93 Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Czy dzwoniłaś i umawiałaś się na spotkanie z managerem, czy po prostu pojechałaś bez zapowiedzi?
40 osób to spora różnica. Ja planuję zaprosić ok 80-90, a sala jest na 150. Także będzie dużo miejsca.

Dzwoniłam do każdej sali kilka dni wcześniej umówić się na spotkanie, dodatkowo dzwoniłam na godzine wcześniej potwierdzić że będę. Oglądałam w sobotę więc sale były przygotowane na wesela. Polecam tak oglądać bo można zobaczyć jak faktycznie będzie się prezentować i co dokładnie oznaczają owoce i ciasta na stołach


W sali która mi się spodobała odbywały się wesela na 130 osób, ale jak dla mnie 100 to jest max żeby nie było ciasno. Ja oglądałam ją jak była przygotowana na 96 osób i w takim ustawieniu się zakochałam. No zobaczymy, przeliczymy listę gości jeszcze raz Najwyżej będziemy obcinać liczbę gości.
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 13:15   #791
agatax93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 67
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez PaniAuto Pokaż wiadomość
Dzwoniłam do każdej sali kilka dni wcześniej umówić się na spotkanie, dodatkowo dzwoniłam na godzine wcześniej potwierdzić że będę. Oglądałam w sobotę więc sale były przygotowane na wesela. Polecam tak oglądać bo można zobaczyć jak faktycznie będzie się prezentować i co dokładnie oznaczają owoce i ciasta na stołach


W sali która mi się spodobała odbywały się wesela na 130 osób, ale jak dla mnie 100 to jest max żeby nie było ciasno. Ja oglądałam ją jak była przygotowana na 96 osób i w takim ustawieniu się zakochałam. No zobaczymy, przeliczymy listę gości jeszcze raz Najwyżej będziemy obcinać liczbę gości.

O, świetny pomysł, aby oglądać w sobotę W takim razie też zadzwonię i się umówię. U nas jedyny problem to liczba pokoi dla gości. Cała rodzina mojego tż mieszka ok 150 km od mojej rodzinnej miejscowości, gdzie odbędzie się ślub i wesele. Będziemy musieli zapewnić im nocleg. Przy sali znajduje się tylko 12 pokoi, z czego jeden my zajmiemy.. A jak jest u Was? Też zapewniacie noclegi?
agatax93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-28, 14:18   #792
Nikki_944
Raczkowanie
 
Avatar Nikki_944
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 236
Dot.: Pm2020

W sobotę byliśmy załatwiać salę i zespół, także wielki dzień już 25 kwietnia 2020 roku.

agatax93 hej

Abhishrek123 też uwielbiam kupować książki. Jednak w tym roku mam mały przestój w czytaniu i w kupowaniu.

PaniAuto jeżeli chodzi o moje oglądanie sali w sobotę, to do końca nam się nie udało zobaczyć efektu, bo jeszcze stoły były gołe. Byliśmy dość wcześnie, więc jedzenia, zastawy nie było. Dodatkowo młodzi nie chcieli żadnych dekoracji, więc troszkę pusto było, ale ich impreza, więc nie wnikam.
Nikki_944 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 19:23   #793
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Pm2020

Agatax93 my zapewniamy nocleg. Cała rodzina Tż będzie przyjezdna. Przy sali planujemy zarezerwować tylko dodatkowo dwa pokoje żeby rodzice z dziećmi mogli wyjść w razie czego. Nam nadzieję że uda mi się załatwić w mojej rodzinnej miejscowości dom w którym na codzien wynajmują pokoje na wyłączność i tam ulokować większość ludzi. Wydaje mi się że w jednym miejscu na pewno będzie wszystkim fajniej.

Nikki_944 gratuluję zostaje Ci teraz już odliczac dni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 19:54   #794
Nikki_944
Raczkowanie
 
Avatar Nikki_944
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 236
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez PaniAuto Pokaż wiadomość
Nikki_944 gratuluję zostaje Ci teraz już odliczac dni.

Dziękuję , jeszcze tylko 698 .
Nikki_944 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-29, 07:46   #795
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Pm2020

Dzień dobry
Witam się po weekendzie. Tak się objadłam w niedzielę na komuni, że jeszcze wczoraj mnie trzymało po 17 już jadłam z nudy
Wczoraj wzięłam sobie urlop, udało mi się zrobić prześwietlenie stopy, tak jak myślałam - nie ma żadnych złamań, to wina więzadeł... Później jeszcze wizyta u ginekologa, udało się jeszcze trening mały zaliczyć.

Jeszcze tylko 5 razy do pracy i urlop
TŻ mówił coś o kolejnym we wrześniu, ale nie chce z biura podróży. Ponoć sami sobie coś zorganizujemy jestem ciekawa, co z tego wyjdzie. Chętnie odwiedziłabym Chorwację albo Hiszpanię.

Witam nowe PM. I gratuluję kolejnych dat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-29, 08:22   #796
revolutionary
Zadomowienie
 
Avatar revolutionary
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 767
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Witam się po weekendzie. Tak się objadłam w niedzielę na komuni, że jeszcze wczoraj mnie trzymało po 17 już jadłam z nudy
Wczoraj wzięłam sobie urlop, udało mi się zrobić prześwietlenie stopy, tak jak myślałam - nie ma żadnych złamań, to wina więzadeł... Później jeszcze wizyta u ginekologa, udało się jeszcze trening mały zaliczyć.

Jeszcze tylko 5 razy do pracy i urlop
TŻ mówił coś o kolejnym we wrześniu, ale nie chce z biura podróży. Ponoć sami sobie coś zorganizujemy jestem ciekawa, co z tego wyjdzie. Chętnie odwiedziłabym Chorwację albo Hiszpanię.

Witam nowe PM. I gratuluję kolejnych dat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szczerze polecam Chorwację

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
revolutionary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-29, 08:26   #797
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez revolutionary Pokaż wiadomość
szczerze polecam Chorwację

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I chyba nieco bardziej mnie kusi niż Hiszpania. Do września daleko, a przed nami wyjazd, więc rozmyślać będę po powrocie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-02, 10:51   #798
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Pm2020

Co tu taka cisza?
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-02, 15:13   #799
akacja25
Raczkowanie
 
Avatar akacja25
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 115
Dot.: Pm2020

Cześć laski długo nic się nie odzywałam ale czytałam na bieżąco

kurcze u was też tak gorąco??? u mnie właśnie zaczęła się burza...

dwie moje znajome właśnie teraz wychodzą za mąż o godzinie 16 a tu leje grzmi i biją pioruny lajf is brutal

Gratuluję wszystkim nowym PMką
Mi zostało do wielkiego dnia jeszcze 741 dni

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cytat:
Napisane przez agatax93 Pokaż wiadomość
O, świetny pomysł, aby oglądać w sobotę W takim razie też zadzwonię i się umówię. U nas jedyny problem to liczba pokoi dla gości. Cała rodzina mojego tż mieszka ok 150 km od mojej rodzinnej miejscowości, gdzie odbędzie się ślub i wesele. Będziemy musieli zapewnić im nocleg. Przy sali znajduje się tylko 12 pokoi, z czego jeden my zajmiemy.. A jak jest u Was? Też zapewniacie noclegi?
z mojej strony będzie sporo przyjezdnych i musimy zagwarantować im nocleg... przy naszej sali jest też hotel i właściciel zaproponował nam cenę 30zł/pokój
__________________
24.04.2013 - zostaliśmy parą
17.03.2018 - zaręczyliśmy się
13.06.2020 - bierzemy ślub
akacja25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-02, 18:19   #800
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
Co tu taka cisza?

Bo ciężko pracować trzeba


Korzystam z wreszcie wolnego weekendu, chociaż i tak byłam w pracy na w sumie 4h, więc nie wiem, czy taki wolny. A jutro kolega do nas przyjeżdża, taki bardziej M niż mój, więc też dzień będzie taki trochę rozwalony.




Za to dzisiaj idziemy na RANDKĘ, ostatnio byliśmy chyba z rok temu jak nie więcej, do kina na Deadpoola
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 15:19   #801
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 726
Dot.: Pm2020

Cześć, widzę, że pojawiło się dużo nowych dziewczyn na naszym forum

Cytat:
Napisane przez akacja25 Pokaż wiadomość
aaaaa... zapomniałam dodać że podpisaliśmy umowę z fotografem i kamerzystą
Ostatecznie wybór padł na Capital Films o którym już wcześniej pisałam

Więc na dzień dzisiejszy mamy zalatwione większość spraw, myślimy teraz o naukach przedmałżeńskich
Hej, weszłam z ciekawości na ich stronę i bardzo mają fajne zdjęcia! Na pakiet ilu odbitek i ujęć się zdecydowaliście? Bo w sumie ja nie wiem, jak podejść do tego tematu - niby więcej to lepiej, ale czy potem będzie to ktoś oglądać? Hmm...
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-03, 20:28   #802
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Pm2020

U nas sielanki ciąg dalszy

Weekend minął szybko. Dzisiaj jeszcze udaliśmy się na małe zakupy, bo chcemy ratować naszego pływającego pączka dokupiliśmy jeszcze jeden mały materac, TŻ zamówił sobie maskę i płetwy oraz wczoraj pokazał mi gimbala, na którego wydał ponad 300 zł. Sprzęt świetny, ale po co mu
Wczoraj, jak już pewnie widziałyście na insta, robiłam fit sernik na zimno. Pyszny! I bardzo szybki. Można zjeść całą foremkę

Miłego wieczoru


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-04, 10:12   #803
covalskaa
Raczkowanie
 
Avatar covalskaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 173
Dot.: Pm2020

Hejka!
Jakoś ostatnio zapominam o tym forum A i powiadomienia jakoś tak się nie pokazują
Witam wszystkie nowe koleżanki

Długi weekend minął zdecydowanie za szybko i trochę pracowicie. TŻ miał nawet trochę wolnego ale mam wrażenie że ostatnio oboje mamy tyle zajęć że nie ma czasu nawet przez chwilę sobie poleżeć i nic nie robić
Moja siostra kupila w piątek 20kg truskawek więc weekend minął pod znakiem kompotow i dzemow A dzień wcześniej jeszcze sąsiadka nas zaprosiła na czereśnie bo ma bardzo duże drzewo więc też zaprawilismy parę słoików

Poza tym w piątek moja babcia zaslabla i trafiła do szpitala, wkurzylismy się bo nie chcieli przysłać do niej pogotowia, dopiero za drugim razem jak powiedzieliśmy że straciła przytomność To przyjechali na sygnale jest jeszcze w szpitalu ale czuje się już o wiele lepiej A jak Wam minął weekend?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
covalskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-04, 14:59   #804
Abhishrek123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Pm2020

Witam się dziewczyny po długiej przerwie
gothka152 ooo no to trzymam kciuki!
Polecam dziewczyny oglądać sale w soboty, gdy są przygotowane na wesela. Zupełnie inny klimat
My zapewniamy nocleg mojej rodzinie i znajomym. Myślę że moją najbliższą rodzinę uda się rozlokować w domu rodzinnym TŻa, reszta zanocuje w hotelu.
LiviaVe jedzenie z nudów jest najgorsze a potem brzuch jak w zaawansowanej ciąży bliźniaczej
Mój dzisiejszy powrót do pracy był bolesny i brutalny jeszcze dowiedziałam się że koleżanka zrezygnowała, więc tym bardziej smutno.
Lottie69 i jak randka? Podobał Ci się film?
Musiałam wyguglać co to gimbal - taka jestem techniczna
LiviaVe a serniczek z rodzynkami czy bez?
Abhishrek123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-04, 15:37   #805
akacja25
Raczkowanie
 
Avatar akacja25
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 115
Dot.: Pm2020

[1=5e39f43c776cd63a5691dbe eeb4c12a7b21f7a21_63e1948 2c3766;83944446]Cześć, widzę, że pojawiło się dużo nowych dziewczyn na naszym forum



Hej, weszłam z ciekawości na ich stronę i bardzo mają fajne zdjęcia! Na pakiet ilu odbitek i ujęć się zdecydowaliście? Bo w sumie ja nie wiem, jak podejść do tego tematu - niby więcej to lepiej, ale czy potem będzie to ktoś oglądać? Hmm...[/QUOTE]

zdecydowalismy się na pakiet PREMIUM:
liczba odbitek - 150;

+ 30 odbitek w dużym formacie



pendrive ze zdjęciami;
około 500 ujęć;

drewniane pudełko na zdjęcia;

cyfrowa obróbka zdjęć;

fotoksiążka;

animowany klip ze zdjęć ;

plener innego dnia;

termin realizacji - 2 miesiące;

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Też robiłam sernik na zimno z truskawkami :brzyda l: i na szczęście bez rodzynek :brzyda l: fujjjjj...
__________________
24.04.2013 - zostaliśmy parą
17.03.2018 - zaręczyliśmy się
13.06.2020 - bierzemy ślub
akacja25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-04, 16:11   #806
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Pm2020

Oczywiście, że bez rodzynek! Za to z wiórkami kokosowymi

Przesunęli nam wylot o jeden dzień, co stwarza okazję, to rezygnacji i kupna jakiegoś lasta 500 zł taniej. Moje grażynowe usposobienie każe mi szukać jutro czegoś nowego. Ale już napaliłam się na ten Zakynthos, przygotowałam plan wycieczkowy, więc chciałabym właśnie na tę wyspę. Jak nic fajnego nie będzie, to zostaniemy przy tym co jest. Mam czas do jutra.

Mój szef też poleciał na lasta wczoraj. Płacił za dwie osoby tyle co ja za jedną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-04, 18:41   #807
akacja25
Raczkowanie
 
Avatar akacja25
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 115
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Oczywiście, że bez rodzynek! Za to z wiórkami kokosowymi

Przesunęli nam wylot o jeden dzień, co stwarza okazję, to rezygnacji i kupna jakiegoś lasta 500 zł taniej. Moje grażynowe usposobienie każe mi szukać jutro czegoś nowego. Ale już napaliłam się na ten Zakynthos, przygotowałam plan wycieczkowy, więc chciałabym właśnie na tę wyspę. Jak nic fajnego nie będzie, to zostaniemy przy tym co jest. Mam czas do jutra.

Mój szef też poleciał na lasta wczoraj. Płacił za dwie osoby tyle co ja za jedną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szefa nie stać na " normalną" wycieczkę?
Mój pół roku temu był gdzieś w Azji, dał 15 tys. za os. A po powrocie powiedział: "jedzcie dziewczyny, naprawdę warto"
K....a ... czy on naprawdę myśli że z wypłat jakie nam daje stać nas na takie wczasy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.04.2013 - zostaliśmy parą
17.03.2018 - zaręczyliśmy się
13.06.2020 - bierzemy ślub
akacja25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-04, 19:52   #808
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez akacja25 Pokaż wiadomość
Szefa nie stać na " normalną" wycieczkę?
Mój pół roku temu był gdzieś w Azji, dał 15 tys. za os. A po powrocie powiedział: "jedzcie dziewczyny, naprawdę warto"
K....a ... czy on naprawdę myśli że z wypłat jakie nam daje stać nas na takie wczasy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba nie skoro najpierw dał mi podwyżkę, a po weekendzie obciął o połowę niech się bawi za moje

Ale twój widzę oderwany od rzeczywistości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-04, 20:33   #809
akacja25
Raczkowanie
 
Avatar akacja25
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 115
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Chyba nie skoro najpierw dał mi podwyżkę, a po weekendzie obciął o połowę niech się bawi za moje

Ale twój widzę oderwany od rzeczywistości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurde... dobry a czym uzasadnił obcięcie podwyżki???

a moj...no cóż... lepiej bym tego nie nazwała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.04.2013 - zostaliśmy parą
17.03.2018 - zaręczyliśmy się
13.06.2020 - bierzemy ślub
akacja25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-04, 21:08   #810
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez akacja25 Pokaż wiadomość
O kurde... dobry a czym uzasadnił obcięcie podwyżki???

a moj...no cóż... lepiej bym tego nie nazwała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tym, że za dużo będę zarabiała miał jakieś argumenty z jakby to były nie wiadomo jakie pieniądze porównywał dwie różne branże, dwa różne sposoby wynagrodzenia, a to się miało nijak do mojej pracy i mojej wypłaty. Nawet z przyszłej ciąży, w której nie wiadomo czy kiedykolwiek będę, rozliczał mnie. Generalnieo urosła grubsza historia. Tym samym jak tylko wpadnie mi w ręce jakaś fajna praca, to rzucam mu wypowiedzeniem. I nie odproszę go na swoje wesele a był na liście gości, bo mieliśmy bardzo dobry kontakt. Nielojalności, chamstwa i cwaniactwa nie zapominam.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-27 11:37:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:11.