Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-24, 19:44   #1111
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Jest, ale nie na początku składu. Tu skład Pawełka:

https://czytamyetykiety.pl/products/...ny-toffi-45-g/

A tu Price Polo:

http://skladbezwad.pl/product/3998
Akurat myślałam konkretnie o figurkach czekoladopodobnych
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-24, 19:48   #1112
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Akurat myślałam konkretnie o figurkach czekoladopodobnych
aaaa, ok
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-24, 19:50   #1113
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
aaaa, ok
Ale i tak dużo słodyczy zalatuje margaryną a cukrem to na pewno
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-24, 20:06   #1114
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Nie ogarniam mody na sztuczne rzęsy typu 3-4d, takie gąsiennice. Nie rozumiem szału na niektóre dziewczyny z instagrama, wszędzie chamska reklama, lokowanie produku, a ludzie to kupują i się jarają jak most łązienkowski..


Słynne torebki LV. Jesu, to takie brzydkie


I baaardzo mnie dziwi szał na książkę 365 dni. Takiej szmiry jeszcze nie czytałam, już harleqiny posiadają więcej głębi. a jest kolejny mieisąc w top 5 Legimi.



Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Meble na wysoki połysk. Zwłaszcza te kuchenne, bez klamek/uchwytów. Wyglądające jak równa lśniąca tafla... dopóki ktoś nie chce czegoś ugotować i widać na nich każdy najmniejszy ślad.

Nie widać
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-24, 20:27   #1115
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Cytat:
Napisane przez cojarobietu_uu Pokaż wiadomość
Fasolowe to też nie jakiś nowy wymysł. W książce kucharskiej "Kuchnia polska" mojej babci z lat 50tych też jest tort fasolowy. Wtedy pewnie pomysł na braki zaopatrzeniowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak fasole dodawano do ciasta tez w czasie okupacji.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-24, 20:39   #1116
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Jak dla mnie batony daktylowo-orzechowe z Lidla to niebo w gębie
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-24, 20:41   #1117
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie batony daktylowo-orzechowe z Lidla to niebo w gębie
A dla mnie nie a lubię raz na jakiś czas zjeść RAW słodkość Bardziej smakował mi ten z Biedry z surowym kakao i burakiem - nie smakował buraczano... mi przypominał wiśnie w połączeniu z gorzką czekoladą lub kakao
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-24, 20:55   #1118
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Słynne torebki LV. Jesu, to takie brzydkie
Mi sie podobaja te mniejsze modele.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-24, 20:58   #1119
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Nie ogarniam mody na sztuczne rzęsy typu 3-4d, takie gąsiennice.
Od razu mi się przypomniała ta "artystka" od rzęs.

https://www.facebook.com/MartamLashesBielany/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-24, 21:03   #1120
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Od razu mi się przypomniała ta "artystka" od rzęs.

https://www.facebook.com/MartamLashesBielany/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Boniu, co się zobaczyło to się nie odzobaczy

Ja serio rozumiem chęć zagęszczenia rzęs, wydłużenia, podkręcenia, ba imprezę, na wyjazd, dla wygody, ale jeśli mają być sztuczne to cienkie i w przyzwoitej ilości. Takie coś jak na zacytowanym profilu powinno być karane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-25, 09:43   #1121
kasiax.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 993
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Co prawda lubię "ikeowskie" wnętrza, cotton ballsy i paznokcie hybrydowe (chociaż nie noszę non stop) .. to jednak jest więcej "kultowych" rzeczy mnie zdecydowanie nie porywają :P oto mój ranking:


kalendarze z kosmetykami - w życiu nie wydałabym trzech stów na kilka próbek i naklejek

rzęsy pińcet do jeden - no nie, po prostu nie.. na pasku na imprezę spoko, ale na codzień rzęsy które zachodzą na czoło są słabe :P

matowe pomadki - jak widzę ładną dziewczynę z brązową matową skorupą na ustach, to mam ochotę podejść i jej to zmyć.. ogólnie nie bardzo podobają mi się matowe usta, a już zwłaszcza nie ciemne

pazury w kształcie migdałków "ze zbudowaną krzywą C" - dla mnie to wygląda jak pazury baby jagi :P raz nawet próbowałam, ale przy moich koślawych paluchach, to już w ogóle był koszmar i żenada

serial Przyjaciele oraz Sex w wielkim mieście - próbowałam.. naprawdę kilka razy robiłam podejście do obu, ale wymiękałam po max 4 odcinkach

janki candl - ogólnie świeczki zapachowe.. może i jak się palą, to jest spoko, ale cały czar pryska jak się ją zdmuchnie.. ten wszechobecny smrodek przyprawia mnie o mdłości. Zdecydowanie wolę jakieś pachnące wtykacze do kontaktu, albo ostatecznie żelowe kulki

Harry Potter i Władca pierścienia.. NIE NIE NIE i koniec :P

sesje noworodkowe - te dzieci poupychane do dzbanków czy koszyków serio nie są urocze

torebki Michaela Korsa - nie są złe, natomiast nie wyróżniają się niczym co sprawiłoby, że chciałabym wydać na jakąś parę tysiaków

gry komputerowe - nie rozumiem, po prostu.. jedyna gra w jaką kiedykolwiek kilka razy grałam, to Simsy z 16 lat temu jak chodziłam do gimnazjum, ale nigdy nie spędzałam przy tym po 10h jak niektóre dzieciaki

sushi - wygląda ładnie, ale kompletnie nie moje smaki
__________________

kasiax. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-25, 10:19   #1122
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Jest, ale nie na początku składu. Tu skład Pawełka:

https://czytamyetykiety.pl/products/...ny-toffi-45-g/

A tu Price Polo:

http://skladbezwad.pl/product/3998
Ja nie kupuje "polskich" slodyczy. Raz dostalam ptasie mleczko wedla jakis czas temu i to byl prawdziwy koszmarek.

Cytat:
Napisane przez kasiax. Pokaż wiadomość
kalendarze z kosmetykami - w życiu nie wydałabym trzech stów na kilka próbek i naklejek
Takich to nie widzialam, za to kusi mnie kalendarz w piwem z serii "Beery Christmas".

Cytat:
Napisane przez kasiax. Pokaż wiadomość
matowe pomadki - jak widzę ładną dziewczynę z brązową matową skorupą na ustach, to mam ochotę podejść i jej to zmyć.. ogólnie nie bardzo podobają mi się matowe usta, a już zwłaszcza nie ciemne
Mi tez nie. Nadal uzywam blyszczykow i nie obchodzi mnie, czy to jest modne.

Cytat:
Napisane przez kasiax. Pokaż wiadomość
janki candl - ogólnie świeczki zapachowe.. może i jak się palą, to jest spoko, ale cały czar pryska jak się ją zdmuchnie.. ten wszechobecny smrodek przyprawia mnie o mdłości. Zdecydowanie wolę jakieś pachnące wtykacze do kontaktu, albo ostatecznie żelowe kulki
Tez nie lubie, tzn nie przeszkadzaja mi swieczki jak to nie ja je musze pilnowac.

Cytat:
Napisane przez kasiax. Pokaż wiadomość
Harry Potter i Władca pierścienia.. NIE NIE NIE i koniec :P
Ja akurat bardzo lubie.

Cytat:
Napisane przez kasiax. Pokaż wiadomość
torebki Michaela Korsa - nie są złe, natomiast nie wyróżniają się niczym co sprawiłoby, że chciałabym wydać na jakąś parę tysiaków
Mam jedna MK i jest dosc ciezka. Natomiast zdumiewa mnie watek na wizazu, gdzie dziewczyny maja po 100 takich torebek i nom stop sie przepakowuja z szarej do rozowej, a potem jeszcze do pomaranczowej. Jaki jest sens kupowac tyle niepraktycznych kolorow, zamiast jednej klasycznej.

Cytat:
Napisane przez kasiax. Pokaż wiadomość
sushi - wygląda ładnie, ale kompletnie nie moje smaki
Lubie surowe ryby, oprocz sushi jem tez tatar.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-25, 10:21   #1123
asiulek8989
Raczkowanie
 
Avatar asiulek8989
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 218
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Mnie nie zachwyca promocja w Rossmanie -to -49%. Omijam wtedy rossmanna szerokim lukiem, bo widzę dzikie tłumy dziewczyn, które dosłownie przychodzą same niej wiedzą po co... Stoja przed tymi półkami i wygladaja, jakby na siłę chciały coś kupić "bo jest promocja" i mus jest coś kupić.

Do tego w tym czasie w propozycjach na yt wiecznie mi wyskakują jakieś niby-znane blogerki (znane, ale nie mnie ) i te podpisy do filmów:"promocja w rossmannie, co musisz kupić".

Ja nic kurna nie musze. Półkami kiego grzyba mi piąty tusz do rzęs i trzeci rozświetlacz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Również nie zachwycają mnie tego typu akcje, podobnie jak trwający Black Weekend podczas którego wielu osobom zapala się lampka typu "może bym coś kupiła "
Jakiś tydzień przed ostatnią promocją kolorówki kupowałam coś w Rossmannie i zapytano mnie o aplikację, ale w związku z tym że dopiero co zaczęłam używać nowego telefonu aplikacji jeszcze nie pobrałam. Ekspedientka bardzo się oburzyła, że jej nie posiadam i stwierdziła: "to proszę koniecznie zainstalować bo niedługo będzie ta i ta promocja".
W trakcie trwania tejże promocji wpadłam do Rossa po podkład, w sklepie zatrzęsienie, przy półkach z kolorówką w szczególności, pytam ekspedientki czy są w ogóle standardowe promocje na podkłady (przy zakupie jednej sztuki), wydawało mi się z gazetki, że tak, na co ona, że nie wzięłam i tak tego True Matcha z L'Oreala i idę do kasy. Tam pani mi nabija na cenę sprzed promocji i pyta: tylko jedna rzecz? ? ja mówię że tak, ale że na to i i tak jest promocja. Sprawdziła, rzeczywiście...

Już kilka razy się ma takie coś złapałam ale bez sensu jest dla mnie chodzenie między stoiskami i wybieranie czegoś na siłę "bo promocja". Potem i tak nie jestem w stanie tego zużyć, już nie wspomnę o tym, jak mi szkoda wydanych pieniędzy.
Przestałam również obserwować profile Facebookowe ze sklepami odzieżowymi i obuwniczymi raczące nas postami w stylu: napiszcie, ile macie par butów? Ktoś kiedyś dobrze napisał, że promujecie tylko konsumpcjonizm, no ale wiadomo, marketing
asiulek8989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-25, 10:58   #1124
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Mnie w ogole przeraza konsumpcjonizm i ilosc rzeczy jakie ludzie kupuja chyba dla samej przyjemnosci kupowania.

Od niedawna subskrybuje kilka watkow modowych, tak zwyczajnie bo mialam pytanie, bo podpatruje gdzie promocje, ale korzystam z sensem. Za to to co czasami tam czytam jerzy mi wlosy na glowie. Nie o to chodzi, ze chce innym wchodzic do portfela czy szafy, ale to jest az przykre patrzac od strony jakich podstaw a nie rygorystycznego zero waste.

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-25, 11:05   #1125
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Walka o karpia w Lidlu albo torebki Któraś walczyła?
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-25, 11:22   #1126
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Cytat:
Napisane przez asiulek8989 Pokaż wiadomość
.W trakcie trwania tejże promocji wpadłam do Rossa po podkład, w sklepie zatrzęsienie, przy półkach z kolorówką w szczególności, pytam ekspedientki czy są w ogóle standardowe promocje na podkłady (przy zakupie jednej sztuki), wydawało mi się z gazetki, że tak, na co ona, że nie wzięłam i tak tego True Matcha z L'Oreala i idę do kasy. Tam pani mi nabija na cenę sprzed promocji i pyta: tylko jedna rzecz? ? ja mówię że tak, ale że na to i i tak jest promocja. Sprawdziła, rzeczywiście...

Już kilka razy się ma takie coś złapałam ale bez sensu jest dla mnie chodzenie między stoiskami i wybieranie czegoś na siłę "bo promocja". Potem i tak nie jestem w stanie tego zużyć, już nie wspomnę o tym, jak mi szkoda wydanych pieniędzy.
L'Oreale, Max Factory, Boujois i inne marki tego typu bardziej opłaca się kupować w drogeriach internetowych, gdzie i tak są ceny niższe niż -50% czy -55% w Rossmannie - warto sprawdzać ceny
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2018-11-25 o 11:23
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-25, 11:40   #1127
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Cytat:
Napisane przez kasiax. Pokaż wiadomość
matowe pomadki - jak widzę ładną dziewczynę z brązową matową skorupą na ustach, to mam ochotę podejść i jej to zmyć.. ogólnie nie bardzo podobają mi się matowe usta, a już zwłaszcza nie ciemne
W tym roku odkryłam, że matowy brąz to jedyny makijaż ust jaki mi się u mnie podoba
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-25, 11:52   #1128
3bd0b7dc44484b2289b23277ed0b1e72d33d74ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 299
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

o jezu tak, sesje noworodkowe. Przebiera sie je w dziwne stroje, ustawia w dziwne pozycje a ja czasami sie zastanawiam czy to dziecko w ogole zyje, czy to sesja post mortem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
3bd0b7dc44484b2289b23277ed0b1e72d33d74ce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-25, 12:38   #1129
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 139
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Cytat:
Napisane przez kasiax. Pokaż wiadomość
kalendarze z kosmetykami - w życiu nie wydałabym trzech stów na kilka próbek i naklejek

rzęsy pińcet do jeden - no nie, po prostu nie.. na pasku na imprezę spoko, ale na codzień rzęsy które zachodzą na czoło są słabe :P

matowe pomadki - jak widzę ładną dziewczynę z brązową matową skorupą na ustach, to mam ochotę podejść i jej to zmyć.. ogólnie nie bardzo podobają mi się matowe usta, a już zwłaszcza nie ciemne

pazury w kształcie migdałków "ze zbudowaną krzywą C" - dla mnie to wygląda jak pazury baby jagi :P raz nawet próbowałam, ale przy moich koślawych paluchach, to już w ogóle był koszmar i żenada

serial Przyjaciele oraz Sex w wielkim mieście - próbowałam.. naprawdę kilka razy robiłam podejście do obu, ale wymiękałam po max 4 odcinkach

janki candl - ogólnie świeczki zapachowe.. może i jak się palą, to jest spoko, ale cały czar pryska jak się ją zdmuchnie.. ten wszechobecny smrodek przyprawia mnie o mdłości. Zdecydowanie wolę jakieś pachnące wtykacze do kontaktu, albo ostatecznie żelowe kulki

Harry Potter i Władca pierścienia.. NIE NIE NIE i koniec :P

sesje noworodkowe - te dzieci poupychane do dzbanków czy koszyków serio nie są urocze

torebki Michaela Korsa - nie są złe, natomiast nie wyróżniają się niczym co sprawiłoby, że chciałabym wydać na jakąś parę tysiaków

gry komputerowe - nie rozumiem, po prostu.. jedyna gra w jaką kiedykolwiek kilka razy grałam, to Simsy z 16 lat temu jak chodziłam do gimnazjum, ale nigdy nie spędzałam przy tym po 10h jak niektóre dzieciaki

sushi - wygląda ładnie, ale kompletnie nie moje smaki



I "Władca pierścieni". Liczba mnoga.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.

Edytowane przez Limonka2738
Czas edycji: 2018-11-25 o 12:40
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-25, 12:41   #1130
cojarobietu_uu
Zadomowienie
 
Avatar cojarobietu_uu
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 209
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Cytat:
Napisane przez kasiax. Pokaż wiadomość
Co prawda lubię "ikeowskie" wnętrza, cotton ballsy i paznokcie hybrydowe (chociaż nie noszę non stop) .. to jednak jest więcej "kultowych" rzeczy mnie zdecydowanie nie porywają oto mój ranking:


kalendarze z kosmetykami - w życiu nie wydałabym trzech stów na kilka próbek i naklejek

rzęsy pińcet do jeden - no nie, po prostu nie.. na pasku na imprezę spoko, ale na codzień rzęsy które zachodzą na czoło są słabe

matowe pomadki - jak widzę ładną dziewczynę z brązową matową skorupą na ustach, to mam ochotę podejść i jej to zmyć.. ogólnie nie bardzo podobają mi się matowe usta, a już zwłaszcza nie ciemne

pazury w kształcie migdałków "ze zbudowaną krzywą C" - dla mnie to wygląda jak pazury baby jagi raz nawet próbowałam, ale przy moich koślawych paluchach, to już w ogóle był koszmar i żenada

serial Przyjaciele oraz Sex w wielkim mieście - próbowałam.. naprawdę kilka razy robiłam podejście do obu, ale wymiękałam po max 4 odcinkach

janki candl - ogólnie świeczki zapachowe.. może i jak się palą, to jest spoko, ale cały czar pryska jak się ją zdmuchnie.. ten wszechobecny smrodek przyprawia mnie o mdłości. Zdecydowanie wolę jakieś pachnące wtykacze do kontaktu, albo ostatecznie żelowe kulki

Harry Potter i Władca pierścienia.. NIE NIE NIE i koniec

sesje noworodkowe - te dzieci poupychane do dzbanków czy koszyków serio nie są urocze

torebki Michaela Korsa - nie są złe, natomiast nie wyróżniają się niczym co sprawiłoby, że chciałabym wydać na jakąś parę tysiaków

gry komputerowe - nie rozumiem, po prostu.. jedyna gra w jaką kiedykolwiek kilka razy grałam, to Simsy z 16 lat temu jak chodziłam do gimnazjum, ale nigdy nie spędzałam przy tym po 10h jak niektóre dzieciaki

sushi - wygląda ładnie, ale kompletnie nie moje smaki
Co do pomadek się nie zgodzę - matowe ciemne kolory okazały się idealne dla mnie. Kiedyś wybierałem "bezpieczne" perłowe róże, a okazało się, że najlepiej mi w ciemnej śliwce. Taki błyszczyk by się szybko zjadał, a matowe pomadki mają spoko trwałość. Tylko trzeba mieć do nich zadbane wargi.

Za to totalnie zgodzę się co do "Przyjaciół" - próbowałam obejrzeć, ale odczuwam tylko zażenowanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój wątek wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1247391
cojarobietu_uu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-25, 12:46   #1131
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-25, 12:48   #1132
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Od razu mi się przypomniała ta "artystka" od rzęs.

https://www.facebook.com/MartamLashesBielany/
Nie wiem nawet jak to skomentować.
O, nie zachwycają mnie jeszcze niskie samochody (chyba głównie sportowe takie są). Ogólnie nie znam się na motoryzacji, ale siedzenie na poziomie tyłka niemalże przy jezdni wydaje mi się bardzo niewygodne. Wolę wyżej.
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-25, 13:14   #1133
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 020
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Kocham serial "Seks w wielkim mieście" chociaż byłam za mała na niego gdy oglądałam pierwszy raz

Nie zachwyca mnie sztuczna biżuteria szczególnie w cenie w jakiej można kupić już coś z prawdziwego srebra. Nie rozumiem jak można wydać kilkadziesiąt złotych na jakąś blaszke która niedługo straci swój "blask".

A i jeszcze esemesowanie, ale takie długodystansowe jak ktoś chce przez pół wieczoru popisać ze mną o swoim dniu czy problemie. Jakby nie mógł zadzwonić na 10 minut i byśmy pogadali jak ludzie? Tylko to pisanie...ehh.

Edytowane przez b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d
Czas edycji: 2018-11-25 o 15:46
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-25, 13:42   #1134
63b309f64a21e028d01c4e03f16459e915abac32
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 570
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Cytat:
Napisane przez kasiax. Pokaż wiadomość
gry komputerowe - nie rozumiem, po prostu.. jedyna gra w jaką kiedykolwiek kilka razy grałam, to Simsy z 16 lat temu jak chodziłam do gimnazjum, ale nigdy nie spędzałam przy tym po 10h jak niektóre dzieciaki
Tam zaraz dzieciaki.
Uwielbiam "marnotrawić" czas przy grach, maratony też mi się zdarzają, a dzieciakiem już neistety dawno nie jestem.
63b309f64a21e028d01c4e03f16459e915abac32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-25, 13:53   #1135
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

-Black Friday - zupełnie nie rozumiem szału, skoro promocje w PL są -20% i na wybrany asortyment
-sesje noworodkowe;
-sesje eksponujące ciężarny brzuch;
-filmy typu Gwiezdne Wojny, Władca Pierścieni, o superbohaterach;
-disco polo - na weselach, imprezach, gdziekolwiek- umieram.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-25, 14:54   #1136
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

- tatuaże
- biżuteria rose gold
- tatar. Nie wiem, może rzeczywiście jest smaczny ale nie mogę się przemóc przed wzięciem do ust papki z surowego mięsa
- jestem na Fb w dwóch grupach ślubnych i widzę, że 90% dziewczyn zachwyca to samo: wesele w stylu rustykalnym, sukienki a'la prześcieradło, ledowe napisy "LOVE" na sali, widzę to na co drugiej relacji ze ślubu / wesela. A najgorsze dla mnie są trampki (prym wiodą czerwone) do eleganckiej sukni ślubnej.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-25, 15:37   #1137
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

- nadmiar DIY. Uwielbiam rękodzieło i przeróbki, ale w praktyce czasem na materiały wydałbyś więcej niż na mebel. I nie zawsze to tak super wygląda, albo jest praktyczne, albo da się to łatwo utrzymać w czystości. A czasami jest przekombinowane jak np. żarówka wkręcona w coś i całość udająca lampkę. Może i pomysł jest spoko i stary przedmiot zyskuje nowe wcielenie ale nie podoba mi się koniec końców łysa żarówka świecąca bez żadnej osłonki (szczęśliwie pewnie można zatem pomalować albo kupić jakąś mleczną ).

- nos w smartfonach i skrolowanie telefonu non stop. Nie potrafię tego ogarnąć, ok, odpisać na sms, nudzić się na w kolejce i na wykładzie i coś przejrzeć ale to łażenie po mieście z nosami w telefonie, nie widząc innych wkoło, dramat.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2018-11-25 o 15:38
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-25, 15:49   #1138
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 020
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
- tatuaże
- biżuteria rose gold
- tatar. Nie wiem, może rzeczywiście jest smaczny ale nie mogę się przemóc przed wzięciem do ust papki z surowego mięsa
- jestem na Fb w dwóch grupach ślubnych i widzę, że 90% dziewczyn zachwyca to samo: wesele w stylu rustykalnym, sukienki a'la prześcieradło, ledowe napisy "LOVE" na sali, widzę to na co drugiej relacji ze ślubu / wesela. A najgorsze dla mnie są trampki (prym wiodą czerwone) do eleganckiej sukni ślubnej.
Ooo nie słyszałam o takim trendzie.
Wygooglałam i wygląda to okropnie.
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-25, 16:11   #1139
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Ja tam chcę glany do sukni ślubnej
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-25, 16:15   #1140
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Ja tam chcę glany do sukni ślubnej
A ja dalej chcę pirackiego wesela

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-28 16:04:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:14.