makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-17, 08:30   #1501
malenstwo210984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
do yohana1986

do yohana1986
odezwij sie do mnie na gg (2187628), ja jestem tydzien po makijażu permanentnym (a zrobilam sobie wszystko) i mogę polecić Ci naprawdę dobra lingernistkę w POZNANIU.
pozdrawiam serdecznie
malenstwo210984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 08:49   #1502
542942b10b98aefc608b751431afece5be154cd7_658a178224f65
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 657
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Lavanda Pokaż wiadomość
dostałam kilka privów z podobnym zapytaniem, więc może szybciej niż słać maile będzie jeśli wrzucę tutaj malutkie zdjęcie moich kresek
bardzo delikatne, ładne dzięki za foto, pozdrawiam!
542942b10b98aefc608b751431afece5be154cd7_658a178224f65 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 09:15   #1503
Agnieszka100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: makijaż permanentny brwi

axie22 strasznie masz ladne te brewki naprawde bylas u b.dobrej linegistki to widac bo brewki masz cudowne ja tez bym takie chciala ale narazie jestem przed i sie strasznie boje jak bede wygladac z nowymi brwiami
Laupek twoje brewki tez sa niczego sobie narazie sa bardzo ciemne hihi daj fotki jak ci stupki odpadna
Agnieszka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 23:02   #1504
Wiktorynka8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 148
Dot.: makijaż permanentny brwi

Ja robiłam brwi(2tyg temu) metoda piórkową i jestem bardzo zadowolona sa ładne takie jak chciałam wyglądaja naturalnie
w piatek jade na mały kontrol i ewentualnie poprawke no i chyba skusze sie na kreski
__________________
Start z Dukanem - 8.03
Było : 68kg (172cm)
25.05 zaczynam III fazę 60kg
28.02.2011 53kg
Wiktorynka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 23:29   #1505
malykrecik
Przyczajenie
 
Avatar malykrecik
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 23
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Wiktorynka8 Pokaż wiadomość
Ja robiłam brwi(2tyg temu) metoda piórkową i jestem bardzo zadowolona sa ładne takie jak chciałam wyglądaja naturalnie
w piatek jade na mały kontrol i ewentualnie poprawke no i chyba skusze sie na kreski
masz jakies fotki??
malykrecik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 06:26   #1506
krakusy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: GOZDNICA
Wiadomości: 32
GG do krakusy Send a message via Skype™ to krakusy
Dot.: makijaż permanentny brwi

Po długiej nieobecności znowu zaglądam na forum i chciałabym się zapytać czy któraś z Was robiła makijaż w Prudniku w Szwedo Group ? Bo ja mam zamiar zrobić u nich korektę, po nieudanych w 4 lata temu w Zielonej Górze u P.Bożeny. Ku przestrodze pokażę Wam jak wyglądają teraz moje brwi!!!

Edytowane przez krakusy
Czas edycji: 2010-03-18 o 06:45
krakusy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 15:41   #1507
zorrotta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam serdecznie
Mam - jak się okazało - spory problem, gdyż wykonano na moich brwiach zwykły tatuaż, zamiast permanentnego. Mam go już ponad sześć lat i........tylko barwę zmienił na okropny grafit.
Chciałabym coś zrobić z tymi brwiami, żeby wyglądały bardziej naturalnie.
Poradźcie mi, proszę, co począć i............gdzie się udać (jestem z Wrocławia) w poszukiwaniu PROFESJONALNEJ pomocy.

Edytowane przez zorrotta
Czas edycji: 2010-03-18 o 19:08
zorrotta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-18, 20:46   #1508
malykrecik
Przyczajenie
 
Avatar malykrecik
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 23
Dot.: makijaż permanentny brwi

OMG zwykly tatuaz??gdzie Ci tak zrobili??na poprzednich stronach przewijalo sie omawianie Wroclawia, przeszukaj sobie strony(choc duuuzo tego).a ja ide jutro robic :O
malykrecik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 21:32   #1509
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez axie22 Pokaż wiadomość
malykrecik ja robiłam w Jeleniej Górze, na dolnym śląsku trochę daleko od Krakowa...

a pisałaś że jesteś umówiona do p. Moniki na olawskiej, dlaczego do niej nie poszłaś? zastanawiam się nad nią
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 21:56   #1510
Wiktorynka8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 148
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez zorrotta Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
Mam - jak się okazało - spory problem, gdyż wykonano na moich brwiach zwykły tatuaż, zamiast permanentnego. Mam go już ponad sześć lat i........tylko barwę zmienił na okropny grafit.
Chciałabym coś zrobić z tymi brwiami, żeby wyglądały bardziej naturalnie.
Poradźcie mi, proszę, co począć i............gdzie się udać (jestem z Wrocławia) w poszukiwaniu PROFESJONALNEJ pomocy.

no to ładnie Cie załatwiła Pani specjalistka
ja dzis byłam na kontrolce i nic nie trzeba było poprawiac
za 2mies ide zrobić kreski bo w maju mam wesele siostry a musze wczesniej pochodziac na solarium.
Moja kolezanka nie słuchała ze nie mozna sie opalac i po 4dniach po zrobieniu kresek poszła na solarium i zrobiły jej sie zielone.masakra
__________________
Start z Dukanem - 8.03
Było : 68kg (172cm)
25.05 zaczynam III fazę 60kg
28.02.2011 53kg
Wiktorynka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 12:16   #1511
malykrecik
Przyczajenie
 
Avatar malykrecik
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 23
Dot.: makijaż permanentny brwi

zrobilam brwi/gorna kreske,baaardzo zalezalo mi na tym zeby przede wszystkim wygladalo jak najbardziej naturalnie, zeby ewentualnie na poprawce wzmocnic, a nie na odwrot;P efekt jest super tj wlasnie b naturalny i po long-time linerze nie ma strupkow tak powiedziala Pani i rzeczywiscie nie ma generalnie gdyby nie lekko opuchniete powieki i leciutkie zaczerwienienie wokol brwi to w ogole nie byloby widac ze zabieg byl robiony i od razu mozna wszedzie wychodzic czyli nie trzeba czekac az kolor zblednie itp.foto robione godzine po zabiegu
malykrecik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-20, 13:39   #1512
axie22
Raczkowanie
 
Avatar axie22
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 236
Dot.: makijaż permanentny brwi

dziuniaaa do Pani Moniki na Oławską byłam zapisana na makijaż dopiero na 1 kwietnia, nie mogłam juz dłuzej czekać i wybrałam się do kosmetyczki, którą dziewczyny również bardzo polecają, (zresztą moja koleżanka robiła u niej makijaż brwi i ust więc miałam żywy dowód, bo dziewczyna wyglada naprawdę pięknie). Gdybym mieszkała blizej Wrocławia a nie 150 km dalej to napewno poszłabym na Oławską do Pani Moniki. Oglądając jej galerie widze ze makijaż wykonuje bardzo podobnie do mojej kosmetyczki. Cena też w sumie podobna, ja zapłaciłam w Jeleniej Górze 800, a na Oławskiej kosztuje 700. Myślę ze spokojnie mogłabyś się wybrac na Oławską. A co do terminu to mój był tak odległy, gdyż po pierwsze ciężko było nam ustalic porę dnia gdyż ja pracuję, a po drugie jeszcze z 2 godz przynajmniej potrzebuję na dojazd do wrocł, dlatego wybrałyśmy 1 kwietnia, gdyż wtedy mam wolne. Jednak już zrezygnowałam z tej wizyty. Z tego co pamiętam P. Monika jest w gabinecie, w każdy tydzien od wtorku do czwartku. Możesz spokojnie dzwonić i sie umawiać
axie22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 17:15   #1513
laupek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: makijaż permanentny brwi

Załączam fotke wygojonych już brewek. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń i na korektę za tydzień pójdę żeby "dorobić" sobie cień między rzęsami. IMO kreseczki, nawet te najcieńsze na górnej powiece nie wyglądają dobrze, zwłaszcza przy nie pomalowanych rzęsach, a to co ma zrobić mi p.Kinga to malusieńkie kropeczki między rzęsami, które je przyciemniają i dają efekt gęstych rzęs, a nie jak w przypadku kresek-obrysowanego flamastrem oka.
laupek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 19:09   #1514
myniaczekarolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 16
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez zorrotta Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
Mam - jak się okazało - spory problem, gdyż wykonano na moich brwiach zwykły tatuaż, zamiast permanentnego. Mam go już ponad sześć lat i........tylko barwę zmienił na okropny grafit.
Chciałabym coś zrobić z tymi brwiami, żeby wyglądały bardziej naturalnie.
Poradźcie mi, proszę, co począć i............gdzie się udać (jestem z Wrocławia) w poszukiwaniu PROFESJONALNEJ pomocy.

Hej, polecam Panią Monikę na oławskiej 9, ja również u niej porawiałam makijaż który miałam totalnie spieprzony n miała je mega ciemne i krzywe prawie czarne, a ja jestem blądynką
Mam juz rozjaśnione i fajnie wyglądają
Pani Monika może ci zrobić korekte lub nawet posiada preparat do usuwania makijażu jak tatuaży może również wykonać elektrokoagulacje która również służy do usuwania. NIe martw sie u niej napewn znajdziesz pomoc. Trzymam mocno kciuki za ciebie
p.s wejdz sobie na jej strone i wejdz w zakladke nieudane brwi czy korekta brwi ja tam jestem, i chyba druga w zdjęciach.
Polecam a z pewnością nie pożałujesz

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

http://makijazpermanentnywroclaw.pl/galeria.php
myniaczekarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 22:44   #1515
Wiktorynka8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 148
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez laupek Pokaż wiadomość
Załączam fotke wygojonych już brewek. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń i na korektę za tydzień pójdę żeby "dorobić" sobie cień między rzęsami. IMO kreseczki, nawet te najcieńsze na górnej powiece nie wyglądają dobrze, zwłaszcza przy nie pomalowanych rzęsach, a to co ma zrobić mi p.Kinga to malusieńkie kropeczki między rzęsami, które je przyciemniają i dają efekt gęstych rzęs, a nie jak w przypadku kresek-obrysowanego flamastrem oka.
dlaczego twierdzisz ze kreski nawet cienkie dobrze nie wyglądaja?
Chyba nie widziałas ich dobrze zrobionych.
Kreski wygladaja rewelacyjnie nawet bez pełnego makijażu.
A takie kropeczki o ktorych piszesz wcale za fajnie nie wygladaja a zwłaszcza jesli sie ma jasne rzesy i sie ich nie pomaluje.Widziałąm juz pare razy dziewczyny ktore miały takie kropki i albo wygladało to zle bo było je za bardzo widać albo przy pomalowanych rzesach nie było ich widac w ogole!A kreski wykonane dobrze zawsze beda ładnie wygladały
Kreski ktore wygladaja jak by były zrobione flamastrem sa poprostu zle zrobione.
__________________
Start z Dukanem - 8.03
Było : 68kg (172cm)
25.05 zaczynam III fazę 60kg
28.02.2011 53kg
Wiktorynka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 08:53   #1516
laupek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Wiktorynka8 Pokaż wiadomość
dlaczego twierdzisz ze kreski nawet cienkie dobrze nie wyglądaja?
Chyba nie widziałas ich dobrze zrobionych.
Kreski wygladaja rewelacyjnie nawet bez pełnego makijażu.
A takie kropeczki o ktorych piszesz wcale za fajnie nie wygladaja a zwłaszcza jesli sie ma jasne rzesy i sie ich nie pomaluje.Widziałąm juz pare razy dziewczyny ktore miały takie kropki i albo wygladało to zle bo było je za bardzo widać albo przy pomalowanych rzesach nie było ich widac w ogole!A kreski wykonane dobrze zawsze beda ładnie wygladały
Kreski ktore wygladaja jak by były zrobione flamastrem sa poprostu zle zrobione.
Wedlug mnie takie kreseczki zmniejszają oko i srawiają ze jest ono takie zamknięte, nie wyobrazam sobie kogoś z jasnymi nie wytuszowanymi rzęsami i ciemnymi kreskami. Dla takich osob najlepsza jest po prostu henna. Im więcej osób i zdjęć z takimi kreskami widzę, tym mnie mi się to podoba. Ja mam czarne rzęsy i teoretycznie moglabym sobie kreski zrobic, ale chociaz są modne w tej chwili to za rok czy dwa obrysowywanie oka moze wyjść z mody. Tak samo nie podobają mi sie wyrysowane kontury ust. Na szczęście to wybór każdej z nas co i jak sobie wymaluje i z czym będzie przez kilka lat chodzić .
laupek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 10:39   #1517
kselokss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: G.Śląsk
Wiadomości: 840
Dot.: makijaż permanentny brwi

b
__________________
"You touch my mind in special pleaces..."

Edytowane przez kselokss
Czas edycji: 2011-11-04 o 16:06
kselokss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 11:29   #1518
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez laupek Pokaż wiadomość
ale chociaz są modne w tej chwili to za rok czy dwa obrysowywanie oka moze wyjść z mody. Tak samo nie podobają mi sie wyrysowane kontury ust. Na szczęście to wybór każdej z nas co i jak sobie wymaluje i z czym będzie przez kilka lat chodzić .
modne..?
hmmmm
nawet nie pomyślałam o tym, że delikatniutka kreseczka na powiece ( u mnie akurat podkreślająca i otwierająca oko w stosunku do wersji sprzed makijażu, bez podkreślonego oka) jest teraz modna...

zdjęcie które wkleiłam Wam wcześniej słabo oddaje efekt jaki jest na żywo, ale lepszym nie dysponuję - w każdym razie mylisz się twierdząc, że kreski zamykają oko. malutkie oczka na pewno, ale nie każde

zobaczysz zresztą po tych kropeczkach poprawisz je na regularną minikreseczkę (bo tu mowa jest o cieniutkich kreseczkach, nie efekcie z godziny po zabiegu, gdzie krecha jest spora, oko podpuchnięte itd)
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 11:35   #1519
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!
 
Avatar agulek124
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 660
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Lavanda Pokaż wiadomość
modne..?
hmmmm
nawet nie pomyślałam o tym, że delikatniutka kreseczka na powiece ( u mnie akurat podkreślająca i otwierająca oko w stosunku do wersji sprzed makijażu, bez podkreślonego oka) jest teraz modna...

zdjęcie które wkleiłam Wam wcześniej słabo oddaje efekt jaki jest na żywo, ale lepszym nie dysponuję - w każdym razie mylisz się twierdząc, że kreski zamykają oko. malutkie oczka na pewno, ale nie każde

zobaczysz zresztą po tych kropeczkach poprawisz je na regularną minikreseczkę (bo tu mowa jest o cieniutkich kreseczkach, nie efekcie z godziny po zabiegu, gdzie krecha jest spora, oko podpuchnięte itd)

Dokladnie.Zgadzam sie z Toba w 100%
agulek124 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 16:16   #1520
Agnieszka100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: makijaż permanentny brwi

kselokss mozesz mi powiedziec gdzie ribilas brewki pytam bo sugerujac sie po twojej wypowiedzi mysle ze jestes ze slaska moglabys wkleic zdjecie swoich brewek?? a czemu akurat do pani Anety chcesz isc na makijaz ja osobiscie nic o niej nie slyszalam
Agnieszka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 19:14   #1521
laupek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Lavanda Pokaż wiadomość
modne..?
hmmmm
nawet nie pomyślałam o tym, że delikatniutka kreseczka na powiece ( u mnie akurat podkreślająca i otwierająca oko w stosunku do wersji sprzed makijażu, bez podkreślonego oka) jest teraz modna...

zdjęcie które wkleiłam Wam wcześniej słabo oddaje efekt jaki jest na żywo, ale lepszym nie dysponuję - w każdym razie mylisz się twierdząc, że kreski zamykają oko. malutkie oczka na pewno, ale nie każde

zobaczysz zresztą po tych kropeczkach poprawisz je na regularną minikreseczkę (bo tu mowa jest o cieniutkich kreseczkach, nie efekcie z godziny po zabiegu, gdzie krecha jest spora, oko podpuchnięte itd)
To, że zdecyduję się na kreskę zamiast kropeczek jest równie prawdopodobne jak to, że dziewczyny które juz tę kreskę mają, za rok nie będą mogły już na nią patrzeć. Tak, w tej chwili kreseczki- cieniutkie i grubsze są modne i wiele dziewczyn się tak maluje.
Jeśli znajdę zdjęcie ładnych kresek, które podkreślają a nie zmieniają naturalny kształt oka, to oczywiście wkleję.
laupek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 19:26   #1522
kselokss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: G.Śląsk
Wiadomości: 840
Dot.: makijaż permanentny brwi

m
__________________
"You touch my mind in special pleaces..."

Edytowane przez kselokss
Czas edycji: 2011-11-04 o 16:06
kselokss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 12:41   #1523
zorrotta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny brwi

Dziękuję wam dziewczyny za słowa otuchy

...i na pewno zajrzę do p.Moniki, którą mi poleciłaś "myniaczekarolin'ko"

....dam znać jak potoczyły się losy moich brewek

Edytowane przez zorrotta
Czas edycji: 2010-03-23 o 12:53
zorrotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 17:36   #1524
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez laupek Pokaż wiadomość
To, że zdecyduję się na kreskę zamiast kropeczek jest równie prawdopodobne jak to, że dziewczyny które juz tę kreskę mają, za rok nie będą mogły już na nią patrzeć. Tak, w tej chwili kreseczki- cieniutkie i grubsze są modne i wiele dziewczyn się tak maluje.
w każdym razie mam nadzieję, że podzielisz się z nami fotką tych subtelnych kropeczek jeśli się zdecydujesz
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 17:47   #1525
kselokss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: G.Śląsk
Wiadomości: 840
Dot.: makijaż permanentny brwi

m
__________________
"You touch my mind in special pleaces..."

Edytowane przez kselokss
Czas edycji: 2011-11-04 o 16:06
kselokss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 20:27   #1526
Agnieszka100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: makijaż permanentny brwi

moja kolezanka ma zrobiony kontur ust ale w sumie prawie wogole tego nie widac ze ma zrobiony tzn ma bardzo slaby ten kontur ust hmm chyba taki chciala...
ja bym se od razu zrobila calosc i mialabym spokoj
Agnieszka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 07:58   #1527
kselokss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: G.Śląsk
Wiadomości: 840
Dot.: makijaż permanentny brwi

d
__________________
"You touch my mind in special pleaces..."

Edytowane przez kselokss
Czas edycji: 2011-11-04 o 16:07
kselokss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 10:33   #1528
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez kselokss Pokaż wiadomość
mam do was pytanko.
Kontur ust kosztuje 300zl a kontur z wypelnieniem 500zl.
Wiadomo ze lepiej jest z wypelnieniem ale 200zl piechota nie chodzi wiec sie tak zastanawiam czy sam kontur lepszy czy lepiej zaplacic wiecej i miec cale?
W skrocie...czy sam kontur nie wyglada smiesznie?? Pytam bo o dziwo nie umiem znalezc na necie fotki z samym konturem

może zapytaj osobę która będzie przeprowadzać zabieg o cieniowanie
ja mam usta zrobione właśnie tak - kontur plus cieniowanie, bez pełnego wypełnienia i wygląda to świetnie, nie odznacza się kolor konturu od czerwieni ust, tylko jest takie delikatne przejście - własnie to cieniowanie



w ogóle, chyba robimy spory off top na tym wątku o brwiach
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 10:37   #1529
kselokss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: G.Śląsk
Wiadomości: 840
Dot.: makijaż permanentny brwi

L
__________________
"You touch my mind in special pleaces..."

Edytowane przez kselokss
Czas edycji: 2011-11-04 o 16:07
kselokss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 12:08   #1530
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez kselokss Pokaż wiadomość
Lavanda tam gdzie ja ide koszt konturu z cieniowaniem lub calkowitym wypelnieniem do wyboru to 500zl. Zapisalam sie juz na te usta A to Twoim zdaniem lepiej z cieniowaniem niz z wypelnieniem?

Wiem ze off top bo to temat o brwiach ale na watek o ustach malo kto wchodzi :/
ja po prostu nie chciałam pełnego wypełnienia, mój kolor ust mi się podoba, a potrzeba mi było tylko lekkiej poprawy konturu z uwagi na małą asymetrię no i żeby ten kontur się kolorystycznie nie wybijał, mam zrobione cieniowanie
taka naprawdę subtelna korekta natury
natomiast samego konturu bym sobie nie zrobiła z obawy przed niedopasowaniem odcienia konturu z naturalną czerwienią ust
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:26.