Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69. - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-11-29, 09:11   #3421
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Czy Wam w taką pogodę również łzawią oczy?
Dzisiaj miałam do przejścia jakieś 500m z samochodu do biura, wiatr nie wiał, ale jest stosunkowo zimno (-6 st.). Lewe oko w porządku, a prawe całe załzawione, nic nie widziałam na nie.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-29, 09:32   #3422
MeIike
Zadomowienie
 
Avatar MeIike
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 147
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez senkasandry Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myślicie o nie robieniu wesela po ślubie ? Nie chciałabym robić wesela, bo to mega dużo kasy. Wiem, że teraz ludzie biorą ślub i robią tylko obiad dla rodziny. Ale zastanawiam się czy to nie jest niegrzeczne wobec znajomych, których zaprosiloby się na wesele, ale na obiad już nie? Bo obiad z najbliższą rodziną ? Jeśli brałbyscie teraz ślub to zdecydowalybyscie się na wesele ? Boje się opinie, że obiad po ślubie bez wesela to będzie stypa. Od siostry jak jej powiedziałam, że nie chce robić wesela, usłyszałam, że jak to? Nie będzie tańców i zabawy ? Jeśli zrobiłabym wesele to dla innych, nie dla siebie bo ja w ogóle nie chce go robić. Ale głupio mi też, powiedzieć bliskim osoba że zabawy nie będzie. Co myślicie? Jakie macie doświadczenia?
Ja nie miałam żadnego wesela, jedynie obiad i kawa dla rodziców.
Znajomi się nie obrazili, a wręcz stwierdzili, że to w sumie fajny pomysł
MeIike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-29, 11:23   #3423
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Jeśli farba stała dłużej w wiaderku może niestety różnić się odcieniem od kolory na pozostalych ścianach.
Biała z kolei moze być jaśniejsza niż na pozostałych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na szczęście mam tylko jedną ścianę w tym kolorze, więc dla mnie nie będzie to problem. Ale cenna uwaga, dzięki.

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Jak zrobisz dokładnie i pomalujesz całą ścianę to powinno być dobrze. Ale warto dać jakiś grunt czy jakoś ten kolor wyrównać.
Dzięki.

Sama tego robić nie będę. Tak pytam, bo zamalowałam tą dziurę farbą i nawet nieźle, no ale widać, że dziura.

I to takie wstępne rozeznanie, czy wołąć fachowca, czy po prosru z tym żyć, bo różnica zawsze będzie, chyba że położę gładź drugi raz na całą ścianę.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-29, 11:24   #3424
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Czy Wam w taką pogodę również łzawią oczy?
Dzisiaj miałam do przejścia jakieś 500m z samochodu do biura, wiatr nie wiał, ale jest stosunkowo zimno (-6 st.). Lewe oko w porządku, a prawe całe załzawione, nic nie widziałam na nie.
Moja mama tak ma odkąd sięgam pamięcią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-29, 11:30   #3425
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez senkasandry Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myślicie o nie robieniu wesela po ślubie ? Nie chciałabym robić wesela, bo to mega dużo kasy. Wiem, że teraz ludzie biorą ślub i robią tylko obiad dla rodziny. Ale zastanawiam się czy to nie jest niegrzeczne wobec znajomych, których zaprosiloby się na wesele, ale na obiad już nie? Bo obiad z najbliższą rodziną ? Jeśli brałbyscie teraz ślub to zdecydowalybyscie się na wesele ? Boje się opinie, że obiad po ślubie bez wesela to będzie stypa. Od siostry jak jej powiedziałam, że nie chce robić wesela, usłyszałam, że jak to? Nie będzie tańców i zabawy ? Jeśli zrobiłabym wesele to dla innych, nie dla siebie bo ja w ogóle nie chce go robić. Ale głupio mi też, powiedzieć bliskim osoba że zabawy nie będzie. Co myślicie? Jakie macie doświadczenia?
Rób tak jak ty chcesz.
Ja chciałam wesele i miałam, ale jakbym nie chciała to nie robiłabym na siłę,bo ktoś mówi,że jak to tak.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-29, 11:37   #3426
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 079
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Dziewczyny, zastanawiam się nad zakupem golfu z takim składem: 85% Modal, 9% kaszmir, 6% Elastan. Golf bardzo cieniutki. Modal to miły i raczej cienki materiał, ale czy 9% kaszmiru sprawi, że będzie bardzo ciepły czy to za mało? I przede wszystkim czy trzeba przez te 9% prać ten golf w zimnej wodzie? Jak sądzicie? Jest jakieś 2 razy droższe niż zwykłe bawełniane i zastanawiam się czy warto.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-29, 11:55   #3427
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Czy Wam w taką pogodę również łzawią oczy?
Dzisiaj miałam do przejścia jakieś 500m z samochodu do biura, wiatr nie wiał, ale jest stosunkowo zimno (-6 st.). Lewe oko w porządku, a prawe całe załzawione, nic nie widziałam na nie.
mi nie, mnie tylko śnieg razi jak wyjdę z domu
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-11-29, 12:27   #3428
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zastanawiam się nad zakupem golfu z takim składem: 85% Modal, 9% kaszmir, 6% Elastan. Golf bardzo cieniutki. Modal to miły i raczej cienki materiał, ale czy 9% kaszmiru sprawi, że będzie bardzo ciepły czy to za mało? I przede wszystkim czy trzeba przez te 9% prać ten golf w zimnej wodzie? Jak sądzicie? Jest jakieś 2 razy droższe niż zwykłe bawełniane i zastanawiam się czy warto.

Fajna baza pod jakieś welniane marynarki czy golfy luzniejsze ale grubsze czyli ogólnie zimą do warstwowego ubioru.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wolę modal niż bawełna ale jak jest cieniutki to grzać nie będzie. 9 procent wełny to zdecydowanie za mało. A prac ma delikatnym/program do wełny i w 20 stopniach bo sam modal też nie lubi wysokich temperatura.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kasiunia788742
Czas edycji: 2023-11-29 o 12:29
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-29, 14:14   #3429
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Moja mama tak ma odkąd sięgam pamięcią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmm, z tego wynika, że nie ma jak tego ogarnąć
Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
mi nie, mnie tylko śnieg razi jak wyjdę z domu
Mi właśnie łzawią i to do tego stopnia, że w czasie tego krótkiego spaceru rozmazał mi się makijaż
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-29, 15:29   #3430
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 079
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Wolę modal niż bawełna ale jak jest cieniutki to grzać nie będzie. 9 procent wełny to zdecydowanie za mało. A prac ma delikatnym/program do wełny i w 20 stopniach bo sam modal też nie lubi wysokich temperatura.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
Dziękuję, to chyba sobie podaruję albo poczekam do wyprzedaży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-29, 16:33   #3431
_Dzelcia_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 78
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Czy ktoś zamawiał w Polsce z zagranicznego Zalando? Da się tak w ogóle?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Dzelcia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-11-29, 16:40   #3432
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Znowu ja z problemem mieszkaniowym.

Jak często robią wam przegląd wentylacji i jak to wygląda?

Przychodzi facet z miernikiem, staje w 3 miejscach i idzie dalej, czy jakoś się nad tymi kratkami mocno rozwodzi?
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-29, 16:57   #3433
6f270d4e8c6dcf778f6b7eaa339056f9e260a162_657a458271287
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 372
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Znowu ja z problemem mieszkaniowym.

Jak często robią wam przegląd wentylacji i jak to wygląda?

Przychodzi facet z miernikiem, staje w 3 miejscach i idzie dalej, czy jakoś się nad tymi kratkami mocno rozwodzi?
U mnie co roku, nie ma rozwodzenia się.
6f270d4e8c6dcf778f6b7eaa339056f9e260a162_657a458271287 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-29, 17:23   #3434
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Znowu ja z problemem mieszkaniowym.

Jak często robią wam przegląd wentylacji i jak to wygląda?

Przychodzi facet z miernikiem, staje w 3 miejscach i idzie dalej, czy jakoś się nad tymi kratkami mocno rozwodzi?
Wydaje mi sie, ze raz do roku ale nie jestem pewna. Ktos wpada, sprawdza ciąg z wszystkich kratek i wypada, trwa to minutke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-29, 18:09   #3435
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Dla mnie poczta z gmaila jest właśnie najbardziej niezawodna, a mam oprócz tego dwie domeny firmowe i e-maile firmowe - na różnych serwerach. I tam miewam kłopoty ustawicznie, więc często wysyłam z gmaila by na pewno doszło i na pewno dostać. Jaką masz pewność, że ktoś naprawdę Ci wysłał? Może tylko tak mówił albo u niego utknęło gdzieś w wychodzących?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też zawsze uważałam Gmaila za najbardziej niezawodną pocztę, ale jak szukałam pracy to niestety miałam problem z wiadomościami wysyłanymi na tą skrzynkę. Moje maile docierały do adresata, ale do mnie docierały tylko te które były wysłane w odpowiedzi na moje wiadomości. Na szczęście osoby zainteresowane moim cv dzwoniły jak nie dostały odpowiedzi mailowej.
Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Pewnie zostane zjedzona ze to jem ale uwielbiam serio uwielbiam XD sos z torebki knorr bolognese extra ziołowy a nie ten zwykły bolognese.


Także woda i torebka i gotowe te ze sloikow mi nie smakują ani samemu na przecierze pomidorowym

No i ja daje cała szklankę wody ( 250 ml ) na 1 torebkę i nie daje tych pomidorów z puszki jak na torebce jest ten przepis






Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sos Knorra w torebce (akurat trochę inny niż wkleiłaś) to chyba jedyny sos na rynku bez dodanego cukru. Jak nie ma dziwnych dodatków i w składzie są tylko suszone warzywa i przyprawy to nie widzę problemu. Lepszy taki sos niż słoik pełny cukru albo zagęstników.
Cytat:
Napisane przez avocado77 Pokaż wiadomość
Stoję dzisiaj przy pieczywie w Biedrze, podchodzi bardzo małe dziecko puszczone luzem, ok. 2-3 lat. Wyglądam za rodzicami, ale brak śladu, nigdzie nie widać. Podchodzi do półki z pączkami, bierze sobie jeden i z nim odchodzi.

Zastanawiam się, czy w takiej sytuacji zatrzymuje się dziecko, czy co się robi.
Jak widzę malucha samego to zawsze pytam gdzie są rodzice. Już zdarzyło mi się czekać godzinę na policję z czterolatkiem którego rodzice puścili samego na podwórko.
Cytat:
Napisane przez senkasandry Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myślicie o nie robieniu wesela po ślubie ? Nie chciałabym robić wesela, bo to mega dużo kasy. Wiem, że teraz ludzie biorą ślub i robią tylko obiad dla rodziny. Ale zastanawiam się czy to nie jest niegrzeczne wobec znajomych, których zaprosiloby się na wesele, ale na obiad już nie? Bo obiad z najbliższą rodziną ? Jeśli brałbyscie teraz ślub to zdecydowalybyscie się na wesele ? Boje się opinie, że obiad po ślubie bez wesela to będzie stypa. Od siostry jak jej powiedziałam, że nie chce robić wesela, usłyszałam, że jak to? Nie będzie tańców i zabawy ? Jeśli zrobiłabym wesele to dla innych, nie dla siebie bo ja w ogóle nie chce go robić. Ale głupio mi też, powiedzieć bliskim osoba że zabawy nie będzie. Co myślicie? Jakie macie doświadczenia?
Spokojnie możesz zrobić obiad, a nawet po prostu zaprosić ludzi na ślub i po uroczystości się rozejść. Coraz więcej osób rezygnuje z wesel z różnych powodów i mam wrażenie że temat się coraz bardziej oswaja.
Jeśli kiedyś zdecydujemy się z TŻ na ślub to na pewno nie będziemy robić wesela, szkoda nam tak ogromnej kasy na jednonocną imprezę. Wolę odłożyć pieniądze na budowę domu albo na emeryturę.
Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Znowu ja z problemem mieszkaniowym.

Jak często robią wam przegląd wentylacji i jak to wygląda?

Przychodzi facet z miernikiem, staje w 3 miejscach i idzie dalej, czy jakoś się nad tymi kratkami mocno rozwodzi?
Przeglądy wentylacji były robione co dwa lata, ale tylko jak w budynku były zamontowane piecyki gazowe. Od kiedy podłączona jest ciepła woda z wodociągów miejskich to nikt nie robi przeglądów (będzie już kilkanaście lat). Sam przegląd to kilka minut, sprawdzenie jak mocno "wieje" z kratek wentylacyjnych. Teraz ewentualnie jak ktoś zgłosi że jest słaba wentylacja to spółdzielnia wzywa kominiarza żeby sprawdził co się dzieje i przeczyścił kominy wentylacyjne.

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-29, 18:33   #3436
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Czy Wam w taką pogodę również łzawią oczy?
Dzisiaj miałam do przejścia jakieś 500m z samochodu do biura, wiatr nie wiał, ale jest stosunkowo zimno (-6 st.). Lewe oko w porządku, a prawe całe załzawione, nic nie widziałam na nie.
Mam to samo, a jakiejkolwiek wady wzroku brak. Nie wiem czy to chodzi o wiatr, mróz czy rażąc śnieg. Może któreś połączenie. Jak mi zależy, żeby nie wyglądać na zaryczaną, to przykładam delikatnie chusteczkę do spojówki, która elegancko ściąga łzę i nie niszczy makijażu.

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Na szczęście mam tylko jedną ścianę w tym kolorze, więc dla mnie nie będzie to problem. Ale cenna uwaga, dzięki.

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------



Dzięki.

Sama tego robić nie będę. Tak pytam, bo zamalowałam tą dziurę farbą i nawet nieźle, no ale widać, że dziura.

I to takie wstępne rozeznanie, czy wołąć fachowca, czy po prosru z tym żyć, bo różnica zawsze będzie, chyba że położę gładź drugi raz na całą ścianę.
A dużą masz tą dziurę, że aż całą ścianę planujesz zaszpachlować?
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-29, 18:40   #3437
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
A dużą masz tą dziurę, że aż całą ścianę planujesz zaszpachlować?
Jakiś centymetr. Mam nadzieję zaszpachlować jak najmniej.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-29, 18:59   #3438
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez senkasandry Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myślicie o nie robieniu wesela po ślubie ? Nie chciałabym robić wesela, bo to mega dużo kasy. Wiem, że teraz ludzie biorą ślub i robią tylko obiad dla rodziny. Ale zastanawiam się czy to nie jest niegrzeczne wobec znajomych, których zaprosiloby się na wesele, ale na obiad już nie? Bo obiad z najbliższą rodziną ? Jeśli brałbyscie teraz ślub to zdecydowalybyscie się na wesele ? Boje się opinie, że obiad po ślubie bez wesela to będzie stypa. Od siostry jak jej powiedziałam, że nie chce robić wesela, usłyszałam, że jak to? Nie będzie tańców i zabawy ? Jeśli zrobiłabym wesele to dla innych, nie dla siebie bo ja w ogóle nie chce go robić. Ale głupio mi też, powiedzieć bliskim osoba że zabawy nie będzie. Co myślicie? Jakie macie doświadczenia?
Dla mnie nie robienie wesela, to spoko opcja, ale ja nie lubię wesel. Jak ktoś lubi, to może się krzywić jak siostra. Jednak to Twój dzień i Twoje zasady. Nieładnie tak komuś coś narzucać.
Drugi raz bym tylko świadków zaprosiła, a jeśli znajomi i rodzina by bardzo chcieli być na ślubie, to ok, zapraszam, ale bym zaznaczyła, że bez żadnych kopert i prezentów.

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Jakiś centymetr. Mam nadzieję zaszpachlować jak najmniej.
Głęboka na centymetr? A jaką powierzchnię zajmuje?

Moja gorsza połowa zrobiła mi dziurę w ścianie na połowę pięści + kilka mniejszych i nie kwapiła się, żeby to naprawić, więc zakasałam rękawy i sama zrobiłam. Nie ma śladu po dziurze. Bardzo prosta rzecz. Jak się czujesz na siłach i lubisz majsterkować, to mogę Ci podpowiedzieć jak to zrobić.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-29, 19:11   #3439
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Głęboka na centymetr? A jaką powierzchnię zajmuje?

Moja gorsza połowa zrobiła mi dziurę w ścianie na połowę pięści + kilka mniejszych i nie kwapiła się, żeby to naprawić, więc zakasałam rękawy i sama zrobiłam. Nie ma śladu po dziurze. Bardzo prosta rzecz. Jak się czujesz na siłach i lubisz majsterkować, to mogę Ci podpowiedzieć jak to zrobić.
Na oko powiedziałabym pół centrymetra na głębokość, centymetr na szerokość i wysokość. Więc nie jest źle.

Właściwie to bardzo tego nie widać (ta dziura już tam jest 3 lata), ale zgłosiłam rękojmię (popękan ściany w nowym bloku, normalna sprawa) i jak już i tak będą mi babrać w mieszkaniu, to zaczęłam się jej mocniej przyglądać.

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Przeglądy wentylacji były robione co dwa lata, ale tylko jak w budynku były zamontowane piecyki gazowe. Od kiedy podłączona jest ciepła woda z wodociągów miejskich to nikt nie robi przeglądów (będzie już kilkanaście lat). Sam przegląd to kilka minut, sprawdzenie jak mocno "wieje" z kratek wentylacyjnych. Teraz ewentualnie jak ktoś zgłosi że jest słaba wentylacja to spółdzielnia wzywa kominiarza żeby sprawdził co się dzieje i przeczyścił kominy wentylacyjne.
No właśnie mnie to zastanawia, bo nie mamy piecyków, a tutaj nagle przegląd po 3 latach. Internet pisze, że powinno się co roku, więc może planują robić przeglądy co roku od teraz, bo wcześniej budynek był nowy czy coś.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-11-29, 19:57   #3440
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Na oko powiedziałabym pół centrymetra na głębokość, centymetr na szerokość i wysokość. Więc nie jest źle.

Właściwie to bardzo tego nie widać (ta dziura już tam jest 3 lata), ale zgłosiłam rękojmię (popękan ściany w nowym bloku, normalna sprawa) i jak już i tak będą mi babrać w mieszkaniu, to zaczęłam się jej mocniej przyglądać. [COLOR="Silver"]
Jak tak, to niech się zajmą tym fachowcy.

A przeglądy są chyba u mnie co roku. Panowie wpadają jak po ogień. W tym roku miałam jakiś uuu przegląd dziesięcioletni. Myślałam, że będą się bardziej przykładać czy coś, a było to samo, z tym, że jakieś dwie inne ekipy jeszcze przyszły.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-29, 22:49   #3441
bfca8d39b0c33d1e642320d525f11dd69d86e6d3_6578f56ebc91f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 596
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;89721423]Cudownie, w Polsce?[/QUOTE]Nie, na Rodos. Przez brak pomysłu i chęci na imprezę zrobiliśmy w ten sposób (po 16 latach związku)


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bfca8d39b0c33d1e642320d525f11dd69d86e6d3_6578f56ebc91f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-30, 10:04   #3442
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Czy śliska podeszwa jest podstawą do reklamowania śniegowców? Ja rozumiem, że śnieg czy lód jest śliski ale w żadnym moich innych butach nie drżę o życie i zdrowie.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-30, 10:12   #3443
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Też zawsze uważałam Gmaila za najbardziej niezawodną pocztę, ale jak szukałam pracy to niestety miałam problem z wiadomościami wysyłanymi na tą skrzynkę. Moje maile docierały do adresata, ale do mnie docierały tylko te które były wysłane w odpowiedzi na moje wiadomości. Na szczęście osoby zainteresowane moim cv dzwoniły jak nie dostały odpowiedzi mailowej.Sos Knorra w torebce (akurat trochę inny niż wkleiłaś) to chyba jedyny sos na rynku bez dodanego cukru. Jak nie ma dziwnych dodatków i w składzie są tylko suszone warzywa i przyprawy to nie widzę problemu. Lepszy taki sos niż słoik pełny cukru albo zagęstników.Jak widzę malucha samego to zawsze pytam gdzie są rodzice. Już zdarzyło mi się czekać godzinę na policję z czterolatkiem którego rodzice puścili samego na podwórko.Spokojnie możesz zrobić obiad, a nawet po prostu zaprosić ludzi na ślub i po uroczystości się rozejść. Coraz więcej osób rezygnuje z wesel z różnych powodów i mam wrażenie że temat się coraz bardziej oswaja.
Jeśli kiedyś zdecydujemy się z TŻ na ślub to na pewno nie będziemy robić wesela, szkoda nam tak ogromnej kasy na jednonocną imprezę. Wolę odłożyć pieniądze na budowę domu albo na emeryturę.Przeglądy wentylacji były robione co dwa lata, ale tylko jak w budynku były zamontowane piecyki gazowe. Od kiedy podłączona jest ciepła woda z wodociągów miejskich to nikt nie robi przeglądów (będzie już kilkanaście lat). Sam przegląd to kilka minut, sprawdzenie jak mocno "wieje" z kratek wentylacyjnych. Teraz ewentualnie jak ktoś zgłosi że jest słaba wentylacja to spółdzielnia wzywa kominiarza żeby sprawdził co się dzieje i przeczyścił kominy wentylacyjne.

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka

Szczerze to nawet nie zwracam uwagi na skład ale zerknę z ciekawości bo akurat wczoraj robiłam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-30, 18:10   #3444
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Znowu ja z problemem mieszkaniowym.

Jak często robią wam przegląd wentylacji i jak to wygląda?

Przychodzi facet z miernikiem, staje w 3 miejscach i idzie dalej, czy jakoś się nad tymi kratkami mocno rozwodzi?
Raz w roku, przeważnie na przełomie stycznia i lutego. Sprawdza tylko kratki wentylacyjne, gazu nie mamy. Czasem się dziwi, że dopiero u mbie kratka czyściutka.
No ale nie powiem mu, że akurat jak leże w wannie i się delektuje to widzę tę kratkę i gdyby był na niej kurz, to zaburzał by moją harmonię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-30, 18:35   #3445
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Raz w roku, przeważnie na przełomie stycznia i lutego. Sprawdza tylko kratki wentylacyjne, gazu nie mamy. Czasem się dziwi, że dopiero u mbie kratka czyściutka.
No ale nie powiem mu, że akurat jak leże w wannie i się delektuje to widzę tę kratkę i gdyby był na niej kurz, to zaburzał by moją harmonię

Ja miałam strasznie brudną kratkę. Jakoś jest wysoko i tuż nad szafką i do głowy mi nie przyszło otrzepanie jej z kurzu.


Aż pewnego dnia to zobaczyłam, bo stawiałam coś na szafkę. Bałam się, że to pleśń albo coś strasznego. Ale nie, to tylko 3-letnia warstwa kurzu.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-01, 15:34   #3446
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ja miałam strasznie brudną kratkę. Jakoś jest wysoko i tuż nad szafką i do głowy mi nie przyszło otrzepanie jej z kurzu.


Aż pewnego dnia to zobaczyłam, bo stawiałam coś na szafkę. Bałam się, że to pleśń albo coś strasznego. Ale nie, to tylko 3-letnia warstwa kurzu.
Mi raz kazali wyczyścić w czasie przeglądu Ale tylko raz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-01, 18:13   #3447
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Mi raz kazali wyczyścić w czasie przeglądu Ale tylko raz
Nam jedynie mówili, że mamy wyczyścić, ale nie stali, póki tego nie zrobimy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-01, 19:57   #3448
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

[1=57d469676eb95e4afe06d5c 46bd77df5270daf8d_6584d1a 317847;89722764]Nam jedynie mówili, że mamy wyczyścić, ale nie stali, póki tego nie zrobimy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

A to nie, u mnie też nie stali, tylko "nakazali" na przyszłość Zwykle czyszczę
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-01, 20:09   #3449
andzelica
Przyczajenie
 
Avatar andzelica
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 5
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Czy śliska podeszwa jest podstawą do reklamowania śniegowców? Ja rozumiem, że śnieg czy lód jest śliski ale w żadnym moich innych butach nie drżę o życie i zdrowie.
Próbuj, zawsze warto. Sprawdź na stronie producenta, czy nie jest napisane wprost, że to but zimowy albo na skrajniejsze warunki pogodowe. Możesz się w reklamacji do tego odwołać. Niektórym firmom łatwiej jest zwrócić pieniądze, niż tracić czas na negocjowanie z niezadowoloną klienterią
andzelica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-03, 16:12   #3450
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Czy śliska podeszwa jest podstawą do reklamowania śniegowców? Ja rozumiem, że śnieg czy lód jest śliski ale w żadnym moich innych butach nie drżę o życie i zdrowie.
Wg mnie tak. Spróbuj.


Kiedyś reklamowałam podobne buty z Decathlona - stopy były lodowate mimo że temperatura była wyższa niż deklarowana dla tych butów, do tego przemakały . Chodziłam w nich po ubitym śniegu, żadnych zaspach a wróciłam z przemoczonymi butami i zimnymi stopami. Uznali reklamację.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-26 23:18:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:08.