Klub Pijaczek Pokrzywy IV - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;) - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-06, 00:28   #511
PrissyGirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 220
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy IV - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Teraz jest najlepszy czas na zbieranie pokrzywy, właściwie to już końcówka. Chyba też się przejdę i poszukam. Szkoda, że nie mam psa
Na różnych forach widzę, że mnóstwo dziewczyn ma problem z powstrzymaniem się od jedzenia słodyczy. Zaczynam na prawdę doceniać to, że w ogóle nie mam z tym problemu.
PrissyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 06:28   #512
Denaris
Rozeznanie
 
Avatar Denaris
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 813
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy IV - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Cytat:
Napisane przez rowan berry Pokaż wiadomość
Śmieciowych rzeczy nie jem, ale moją zmorą niestety są słodycze A wiadomo, że to nie za dobrze dla cery.

Od kiedy piję cynk w ogóle nie mam apetytu na słodycze. Kiedyś to potrafiłam zjeść duuużo słodkiego - kiedyś moje motto brzmiało: nie ma takiego słowa jak "za słodkie"

Nawet lukier w tortów zjadałam
Denaris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 11:00   #513
chocolateladyy
Raczkowanie
 
Avatar chocolateladyy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 447
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy IV - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Cytat:
Napisane przez rowan berry Pokaż wiadomość
No to jest dla mnie nadzieja Piję pokrzywę i drożdże od 18 dni. Na twarzy pojawia się coraz więcej "niespodzianek". Powtarzam sobie, że to cera się oczysza i potem będzie lepiej. Oby szybko przeszło. Macie jakieś rady jak to złagodzić? Może picie więcej wody sprawi że szybciej wypłuczę toksyny?
Im więcej wody pijesz, tym lepiej . Zarówno z aspektów zdrowotnych, jak i w czasie picia pokrzywy. Ogólnie powinniśmy przy piciu ziół pić dużo innych płynów.

Cytat:
Napisane przez rowan berry Pokaż wiadomość
Śmieciowych rzeczy nie jem, ale moją zmorą niestety są słodycze A wiadomo, że to nie za dobrze dla cery.
Cytat:
Napisane przez BeforeIForget Pokaż wiadomość
Też tak mam. Nie mogę się powstrzymać od jedzenia słodyczy. A wiem, że powinnam Teraz tak mnie wysypało, że aż strach w lustro patrzeć. Nawet na plecach mam krostki. Ale uzbroiłam się w cierpliwość i mam nadzieję, że później będę mieć ładną cerę.
Skąd ja to znam
Ale dziewczyny, powiem wam, dacie radę ograniczyć. Też miałam z tym olbrzymi problem. Pochłaniałam wszystko co słodkie Ale jak mnie w okolicach brody lekko zaczęło wysypywać bo zjedzeniu tabliczki czekolady, zawzięłam się w sobie. Bo w końcu to tylko chwila przyjemności, a pryszcze i wypryski są na znacznie dłużej. Nie mówie, że całkowicie zaprzestałam jeść słodyczy Nie słodzę herbat, a zamiast 5 czekoladek, zjem tylko 1

Cytat:
Napisane przez lokalamuka Pokaż wiadomość
Hej wszystkim! U mnie pod domem już rośnie pokrzywa i chcę się na nią przerzucić (narazie piję w torebkach), tylko teraz pytanie czy świeżą czy suszoną... Co radzicie?
Gdzieś czytałam, że świeżą też można pić, ale wtedy trzeba więcej listków niż tej suszonej;> wiadomo, w suszonej nie ma już wody itd.
Ususz sobie na zapas Tatty wklejała tu kiedyś skany z książki zielarskiej i sama opisywała proces suszenia. Poszukajcie
__________________
Pokrzywoholiczka
od 20.12.11
+skrzyp
Włosy , rośnijcie


chocolateladyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 12:17   #514
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy IV - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Wcxoraj nie piłam, ale dziś już siedzę przy kubku pokrzywy.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 13:10   #515
slodka_dzaga
Raczkowanie
 
Avatar slodka_dzaga
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Okolice Miasta królów:)
Wiadomości: 331
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy IV - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

ja dziś wypiłam tez swoj kubeczek,lubię taka cieplutką ale tylko jedna szklaneczka dziennie i wystarcza
__________________
02.03.12-aparatka góra
26.10.12-aparatka dół
Włosomaniaczka
01.04.12 olejowanie, wcierki, świadoma pielegnacja
slodka_dzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 13:45   #516
sm1307
Rozeznanie
 
Avatar sm1307
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 758
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy IV - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Cytat:
Napisane przez PrissyGirl Pokaż wiadomość
Wysuszanie wyprysków maścią cynkową to chyba nie jest najlepszy pomysł. Nie lepiej to po prostu przeczekać? Wystarczy normalna higiena twarzy, tonik antybakteryjny i trochę czasu
Co do tych śmieciowych rzeczy to racja, sama wiem po sobie- póki się to je skóra ciągle coś wyrzuca na zewnątrz...
hmm.. ja jak widzę, że jakiś mały wyprysk już się czai na twarzy to go traktuję tą maścią i nie ma śladu na drugi dzień, czy po 2 dniach. A tak to by urósł i siedział taki ropniak z tydzień, jak nie więcej. Co do higieny to jak najbardziej antybakteryjny żel/tonik tu wskazany.
__________________

sm1307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 16:42   #517
riendo
Rozeznanie
 
Avatar riendo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 804
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy IV - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Kurcze, piłam, piłam i... przestałam, a miałam już prawie miesiąc kuracji za sobą. Mało bywałam w domu, a poza tym ciężko mi w tak ciepłe dni jak były ostatnio przemóc się do picia gorącej herbaty... Jestem trochę zła na siebie, ale po wakacjach na pewno powrócę do picia skrzypokrzywy
riendo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-06, 16:54   #518
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy IV - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Dłuższy czas już tutaj nie zaglądałam i patrzę, że o mnie mowa

Po prawie miesięcznej przerwie (przeplatanej pojedynczymi kubkami) ponownie powróciłam do warzenia skrzypu, płukanek do włosów i takich tam moich ziołowych cudactw. Może przynajmniej przez jakieś 2 tygodnie będę miała więcej spokoju i tym samym czasu na takie maluczkie codzienne czynności...
Cytat:
Napisane przez rowan berry Pokaż wiadomość
Macie jakieś rady jak to złagodzić? Może picie więcej wody sprawi że szybciej wypłuczę toksyny?
Szalenie podoba mi się Twoje pseudo, mam słabość do jarzębiny. Te korale z zasuszonych owoców w dzieciństwie (i strzelanie jarzębiną z procy przez chłopców), jesienią kompot z jarzębiny... ach

Odnośnie pytań... z całą pewnością picie wody pomoże. Tyle że nie od razu.
Tak się domyślam, że pewnie nie za wiele tej wody pijesz, skoro taka myśl Cię naszła. Ogólnie przy piciu pokrzywy to nie najlepiej, bo pryszcze całkiem często biorą się u ludzi - paradoksalnie - z odwodnienia. A pijąc zioła moczopędne nietrudno o jego zwiększenie, że tak się wyrażę.

Każdy ma swoje sposoby na, jak to się pięknie i oględnie mawia, "niedoskonałości". Mój to - nie krzyczeć! - zasuszyć nalewką ziołową, miziać się olejkiem z drzewa herbacianego.
Cytat:
Napisane przez rowan berry Pokaż wiadomość
Śmieciowych rzeczy nie jem, ale moją zmorą niestety są słodycze A wiadomo, że to nie za dobrze dla cery.
Eee... no to jadasz słodycze, czy jednak nie jadasz śmieciowych rzeczy?
Cukier to prawdziwa zmora, lepiej z nim skończyć jak najprędzej, zwłaszcza... przy pokrzywie
Ogólnie przy ziołach, które uważa się za oczyszczające. Takie połączenie kuracji ziołowej i cukru to chyba jeden z całkiem skutecznych sposobów na skórne niespodzianki.
Cytat:
Napisane przez lokalamuka Pokaż wiadomość
Hej wszystkim! U mnie pod domem już rośnie pokrzywa i chcę się na nią przerzucić (narazie piję w torebkach), tylko teraz pytanie czy świeżą czy suszoną... Co radzicie?
Raczej suszoną, z świeżej nie uzyskasz tak wiele.
A ta pokrzywa nie rośnie chociaż przy ulicy, nie parkuje się obok niej samochodów czy coś w tym stylu? Ziemia całkiem nieźle chłonie metale ciężkie ze spalin - stąd mogą one się znaleźć w roślinach.

A tak off-topowo jeszcze dodam:
Nie zakładajcie swoich nowiutkich, nierozchodzonych jeszcze koturnów do chodzenia po lesie... auć!

Edytowane przez 788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Czas edycji: 2012-05-06 o 16:55
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 17:03   #519
Lethie
Zadomowienie
 
Avatar Lethie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 115
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy IV - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Cytat:
Napisane przez Denaris Pokaż wiadomość
Od kiedy piję cynk w ogóle nie mam apetytu na słodycze. Kiedyś to potrafiłam zjeść duuużo słodkiego - kiedyś moje motto brzmiało: nie ma takiego słowa jak "za słodkie"

Nawet lukier w tortów zjadałam
Trochę tak OTowo ale zaciekawiło mnie to, że pijesz cynk, jaki, skąd? ja mam straszne ciągoty do cukru, jak mam napad cukrogłodu to potrafię przeszukać całe mieszkanie, zjeść cappuccino w proszku, śmietankę do kawy cokolwiek byle tylko coś słodkiego

Cytat:
Napisane przez slodka_dzaga Pokaż wiadomość
ja dziś wypiłam tez swoj kubeczek,lubię taka cieplutką ale tylko jedna szklaneczka dziennie i wystarcza
ja też wolę cieplutką
__________________
20.01.2012 - pierwszy krok do zdrowych, pięknych i długich włosów Typ: 2A
3.12.12 : 44cm CEL: 60 cm


Moje włosy
Lethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 17:11   #520
201604250949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9 802
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy IV - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

...ja wlasnie zerwalam chyba z pol pola pokrzywy
zaraz idą ją ogarnac i przygotowac na herbatke
chyba troche przesadzilam z jej iloscią ale tak przyjemnie sie zrywalo i taka ladna;]
201604250949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 17:18   #521
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy IV - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Cytat:
Napisane przez Lethie Pokaż wiadomość
Trochę tak OTowo ale zaciekawiło mnie to, że pijesz cynk, jaki, skąd? ja mam straszne ciągoty do cukru, jak mam napad cukrogłodu to potrafię przeszukać całe mieszkanie, zjeść cappuccino w proszku, śmietankę do kawy cokolwiek byle tylko coś słodkiego
Cynku co prawda nie pijałam, ale od siebie polecam chrom organiczny - parę lat temu łykałam na zbicie mojego apetytu czy też raczej łakomstwa i podziałało, zwłaszcza na słodycze. Jak już sobie wyrobiłam zdrowsze nawyki żywieniowe to rzuciłam w diabły i w końcu mogłam zacząć beztrosko (bez pełnego żołądka) ćwiczyć.
Cytat:
Napisane przez _alison Pokaż wiadomość
...ja wlasnie zerwalam chyba z pol pola pokrzywy
zaraz idą ją ogarnac i przygotowac na herbatke
chyba troche przesadzilam z jej iloscią ale tak przyjemnie sie zrywalo i taka ladna;]
Moje włosy całkiem lubią płukankę z świeżych pokrzyw - niezła z niej odżywka, zwłaszcza podczas dłuższych wypadów do lasu. Jak będziesz miała chęci, to wypróbuj, może też Ci przypasuje.

Edytowane przez 788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Czas edycji: 2012-05-06 o 17:19
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-06, 17:26   #522
201604250949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9 802
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy IV - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;3393612 8]Cynku co prawda nie pijałam, ale od siebie polecam chrom organiczny - parę lat temu łykałam na zbicie mojego apetytu czy też raczej łakomstwa i podziałało, zwłaszcza na słodycze. Jak już sobie wyrobiłam zdrowsze nawyki żywieniowe to rzuciłam w diabły i w końcu mogłam zacząć beztrosko (bez pełnego żołądka) ćwiczyć.

Moje włosy całkiem lubią płukankę z świeżych pokrzyw - niezła z niej odżywka, zwłaszcza podczas dłuższych wypadów do lasu. Jak będziesz miała chęci, to wypróbuj, może też Ci przypasuje.[/QUOTE]

oo dzięki dobrze wiedziec, tyle jej mam, ze na pewno mi wystarczy i na plukankę
201604250949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 18:07   #523
chocolateladyy
Raczkowanie
 
Avatar chocolateladyy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 447
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy IV - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Tatty, pisałam tu kiedyś, ale Cię nie było
Ponawiam :
Cytat:
Napisane przez chocolateladyy Pokaż wiadomość
Mam zamiar własnoręcznie uzbierać w tym roku pokrzywe ( majowa najlepsza, nie? ) i skrzyp, jeśli znajdę odpowiedni, zdala od pól, które byłyby jakąś chemią traktowane.
I pytanie brzmi, co jeszcze mogłabym uzbierać? Głównie chodzi mi o włosy, cerę.
Liście brzozy na płukanki, świetlik łąkowy na oczy, masz jakieś propozycje? Chciałabym sobie zrobić jakąś liste
A może reszta wizażanek ma jakieś pomysły?
__________________
Pokrzywoholiczka
od 20.12.11
+skrzyp
Włosy , rośnijcie


chocolateladyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 18:57   #524
rowan berry
Raczkowanie
 
Avatar rowan berry
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 447
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy IV - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;3393561 7]
Szalenie podoba mi się Twoje pseudo, mam słabość do jarzębiny. Te korale z zasuszonych owoców w dzieciństwie (i strzelanie jarzębiną z procy przez chłopców), jesienią kompot z jarzębiny... ach

Odnośnie pytań... z całą pewnością picie wody pomoże. Tyle że nie od razu.
Tak się domyślam, że pewnie nie za wiele tej wody pijesz, skoro taka myśl Cię naszła. Ogólnie przy piciu pokrzywy to nie najlepiej, bo pryszcze całkiem często biorą się u ludzi - paradoksalnie - z odwodnienia. A pijąc zioła moczopędne nietrudno o jego zwiększenie, że tak się wyrażę.

Każdy ma swoje sposoby na, jak to się pięknie i oględnie mawia, "niedoskonałości". Mój to - nie krzyczeć! - zasuszyć nalewką ziołową, miziać się olejkiem z drzewa herbacianego.

Eee... no to jadasz słodycze, czy jednak nie jadasz śmieciowych rzeczy?
Cukier to prawdziwa zmora, lepiej z nim skończyć jak najprędzej, zwłaszcza... przy pokrzywie
Ogólnie przy ziołach, które uważa się za oczyszczające. Takie połączenie kuracji ziołowej i cukru to chyba jeden z całkiem skutecznych sposobów na skórne niespodzianki. [/QUOTE]

Dzięki Ja też uwielbiam jarzębinę.

Wstyd mi, że taki ze mnie łakomczuch Ale są takie dni, że nie potrafię się powstrzymać i wcinam cokolwiek byle słodkie Ale teraz postaram się być twarda. Postanawiam sobie mocno ograniczyć słodycze i pić więcej wody.
__________________
MŻ - WR!!!
rowan berry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 12:54   #525
pytton
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 443
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy IV - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

witajcie! dołączam do klubu! od tygodnia piłam samą pokrzywę, strasznie mi smakuje dzisiaj biegnę kupić skrzyp i zobacze jak będzie smakować skrzypokrzywa, mam nadzieję, ze lepiej niż drożdże, które też piję. Zaczęłam kurację odbudowy włosów
pytton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 13:03   #526
Gwen_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy IV - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Chocolateladyy - zarąbisty pomysł, zróbmy listę, dołączmy foty mniej znanych ziółek i zbierajmy, w końcu mamy maj !
Gwen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 19:47   #527
oluskaaa922
Zakorzenienie
 
Avatar oluskaaa922
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 594
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy IV - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

piłam skrzyp przez 3 tygodnie, był wysyp..
zrobiłam sobie teraz przerwę, dość dłuższą niż tydzień niestety.. I wstyd mi wyjść z domu.. Mam ma-sa-kre na twarzy :/
__________________
Bo marzenia się nie spełniają, sny zawsze kończą,
wspomnienia wracają, kawa uzależnia,
papierosy zabijają, czekolada tuczy,
a naiwność bierze górę nad podświadomością.
oluskaaa922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 19:58   #528
chocolateladyy
Raczkowanie
 
Avatar chocolateladyy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 447
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy IV - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Cytat:
Napisane przez Gwen_ Pokaż wiadomość
Chocolateladyy - zarąbisty pomysł, zróbmy listę, dołączmy foty mniej znanych ziółek i zbierajmy, w końcu mamy maj !

Więc wizażanki, macie jakieś pomysły?
A ja dziś zbierałam pokrzywę Muszę zrobić nowe miejsca do suszenia.
Cytat:
Napisane przez oluskaaa922 Pokaż wiadomość
piłam skrzyp przez 3 tygodnie, był wysyp..
zrobiłam sobie teraz przerwę, dość dłuższą niż tydzień niestety.. I wstyd mi wyjść z domu.. Mam ma-sa-kre na twarzy :/
Wysyp od skrzypu? Hmmm, mnie po nim jeszcze nigdy nie wysypało
__________________
Pokrzywoholiczka
od 20.12.11
+skrzyp
Włosy , rośnijcie


chocolateladyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 20:15   #529
Denaris
Rozeznanie
 
Avatar Denaris
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 813
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy IV - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Cytat:
Napisane przez Lethie Pokaż wiadomość
Trochę tak OTowo ale zaciekawiło mnie to, że pijesz cynk, jaki, skąd? ja mam straszne ciągoty do cukru, jak mam napad cukrogłodu to potrafię przeszukać całe mieszkanie, zjeść cappuccino w proszku, śmietankę do kawy cokolwiek byle tylko coś słodkiego


ja też wolę cieplutką

Piję Zincteral -> jest na receptę niestety, ale czytałam, że czasami można kupić bez
Denaris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-07, 20:29   #530
Lethie
Zadomowienie
 
Avatar Lethie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 115
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy IV - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Cytat:
Napisane przez Denaris Pokaż wiadomość
Piję Zincteral -> jest na receptę niestety, ale czytałam, że czasami można kupić bez
Porozglądam się, a jak nie wyjdzie to kupię tabletki myślę, że też spełnił by swoją role
__________________
20.01.2012 - pierwszy krok do zdrowych, pięknych i długich włosów Typ: 2A
3.12.12 : 44cm CEL: 60 cm


Moje włosy
Lethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 20:36   #531
BeforeIForget
jesterhead
 
Avatar BeforeIForget
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Rohan
Wiadomości: 3 672
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy IV - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Kurde dziewczyny przypomniałyście mi, że wypadałoby się po pokrzywkę wybrać. A tu czasu nie ma żeby na łąkę się przejść. I zapasy się kończą. Muszę się za to wziąć
__________________
Oszukujemy siebie tak często, że gdyby nam za to płacili, moglibyśmy się spokojnie utrzymać.
S. King

To błogosławieństwo, że nie słychać myśli.
BeforeIForget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 20:40   #532
slodka_dzaga
Raczkowanie
 
Avatar slodka_dzaga
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Okolice Miasta królów:)
Wiadomości: 331
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy IV - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Jestem w szoku... nie wiem, podejrzewam o to pokrzywę,poniewaz zawsze mam silny okres, bolesny, biorę zawsze poł opakowania tabletek przeciwbólowych, czopki, a tym razem wzielam TYLKO 2 tabletki... czy wy tez macie lżejsze miesiączki po pokrzywie? czy tak juz bede miala? boje sie ze jak zrobie przerwe w piciu pokrzywy, to moja bolesna zmora wroci...
__________________
02.03.12-aparatka góra
26.10.12-aparatka dół
Włosomaniaczka
01.04.12 olejowanie, wcierki, świadoma pielegnacja
slodka_dzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 07:59   #533
chocolateladyy
Raczkowanie
 
Avatar chocolateladyy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 447
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy IV - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Cytat:
Napisane przez slodka_dzaga Pokaż wiadomość
Jestem w szoku... nie wiem, podejrzewam o to pokrzywę,poniewaz zawsze mam silny okres, bolesny, biorę zawsze poł opakowania tabletek przeciwbólowych, czopki, a tym razem wzielam TYLKO 2 tabletki... czy wy tez macie lżejsze miesiączki po pokrzywie? czy tak juz bede miala? boje sie ze jak zrobie przerwe w piciu pokrzywy, to moja bolesna zmora wroci...
Wiele dziewczyn zauważyło takie zmiany
I między innymi za to kocham to ziółko
__________________
Pokrzywoholiczka
od 20.12.11
+skrzyp
Włosy , rośnijcie


chocolateladyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 12:04   #534
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy IV - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Piję pokrzywę i skrzyp od początku tego roku. Na początku mi w ogóle nie smakował ten napar, ale teraz nawet go lubię. Zaparzam sobie zawsze w termokubku i popijam siedząc przed komputerem Dzisiaj będąc w Rossmannie trafiłam na pokrzywę z pigwą. Ładnie pachnie i lepiej smakuje dzięki pigwie.
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 15:40   #535
pytton
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 443
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy IV - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
Piję pokrzywę i skrzyp od początku tego roku. Na początku mi w ogóle nie smakował ten napar, ale teraz nawet go lubię. Zaparzam sobie zawsze w termokubku i popijam siedząc przed komputerem Dzisiaj będąc w Rossmannie trafiłam na pokrzywę z pigwą. Ładnie pachnie i lepiej smakuje dzięki pigwie.
kurcze, mi od początku ten smak wydaje się genialny. uwielbiam pić czystą pokrzywę! ze skrzypem tez mi smakuje. mniam mniam ale do smaku drożdży chyba nigdy się nie przekonam...
pytton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 15:41   #536
sm1307
Rozeznanie
 
Avatar sm1307
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 758
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy IV - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Cytat:
Napisane przez slodka_dzaga Pokaż wiadomość
Jestem w szoku... nie wiem, podejrzewam o to pokrzywę,poniewaz zawsze mam silny okres, bolesny, biorę zawsze poł opakowania tabletek przeciwbólowych, czopki, a tym razem wzielam TYLKO 2 tabletki... czy wy tez macie lżejsze miesiączki po pokrzywie? czy tak juz bede miala? boje sie ze jak zrobie przerwe w piciu pokrzywy, to moja bolesna zmora wroci...
oo, mam nadzieję, że u mnie pokrzywa też tak zbawienie na okres zadziała, bo mam strasznie bolesny.
__________________

sm1307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 17:20   #537
oluskaaa922
Zakorzenienie
 
Avatar oluskaaa922
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 594
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy IV - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Cytat:
Napisane przez chocolateladyy Pokaż wiadomość

Więc wizażanki, macie jakieś pomysły?
A ja dziś zbierałam pokrzywę Muszę zrobić nowe miejsca do suszenia.

Wysyp od skrzypu? Hmmm, mnie po nim jeszcze nigdy nie wysypało
łoj kurcze, błąd pokrzywę oczywiście
__________________
Bo marzenia się nie spełniają, sny zawsze kończą,
wspomnienia wracają, kawa uzależnia,
papierosy zabijają, czekolada tuczy,
a naiwność bierze górę nad podświadomością.
oluskaaa922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 17:51   #538
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy IV - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Cytat:
Napisane przez pytton Pokaż wiadomość
kurcze, mi od początku ten smak wydaje się genialny. uwielbiam pić czystą pokrzywę! ze skrzypem tez mi smakuje. mniam mniam ale do smaku drożdży chyba nigdy się nie przekonam...
Ja się boję pić drożdże...
Czaję się teraz na jakąś sokowirówkę bo chciałabym pić soki - próbuję przekonać moje kubki smakowe do natki pietruszki.
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 19:34   #539
aasiaa1109
Rozeznanie
 
Avatar aasiaa1109
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 667
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy IV - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Cytat:
Napisane przez slodka_dzaga Pokaż wiadomość
Jestem w szoku... nie wiem, podejrzewam o to pokrzywę,poniewaz zawsze mam silny okres, bolesny, biorę zawsze poł opakowania tabletek przeciwbólowych, czopki, a tym razem wzielam TYLKO 2 tabletki... czy wy tez macie lżejsze miesiączki po pokrzywie? czy tak juz bede miala? boje sie ze jak zrobie przerwe w piciu pokrzywy, to moja bolesna zmora wroci...

tak mam tak samo, ale niestety kiedy mam miesięczną przerwę to wraca, przynajmniej w moim przypadku jest tak samo boleśnie jak wcześniej, dlatego trzeba coś wykombinować żeby jednak przed "tymi" dniami znowu zacząć pić
__________________

aasiaa1109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 20:03   #540
chocolateladyy
Raczkowanie
 
Avatar chocolateladyy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 447
Dot.: Klub Pijaczek Pokrzywy IV - Skrzyp, rzeżucha i inne zielska ;)

Cytat:
Napisane przez oluskaaa922 Pokaż wiadomość
łoj kurcze, błąd pokrzywę oczywiście
To zmienia postać rzeczy
Przeczekaj, pij dalej Chyba, że będzie to się bardzo długo utrzymywać.
Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
Ja się boję pić drożdże...
Czaję się teraz na jakąś sokowirówkę bo chciałabym pić soki - próbuję przekonać moje kubki smakowe do natki pietruszki.
A na co ma wpływ natka pietruszki?
Czy chodzi po prostu o taką wiosenną kurację?
__________________
Pokrzywoholiczka
od 20.12.11
+skrzyp
Włosy , rośnijcie


chocolateladyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-19 09:48:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:55.