Drogerie DM. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-10, 08:43   #31
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomości: 874
Dot.: Drogerie DM.

"Mój" DM jest tak mały i tak stary,że niestety nie ma w nim wielu produktów. Lepiej zaopatrzony jest dopiero 35km ode mnie. Cały czas marzę o tym,że w końcu rossmann coś tutaj otworzył, co prawda mogę kupować online,ale kosmetyki lubię wąchać, czytać opakowania, porównywać itd.

Co to tematu: włosy.

Mam cienkie i przetłuszczające się włosy. Muszę myć praktycznie codziennie. Zazwyczaj używam szamponu HiPP, ale na stałe zagościł u mnie też ten szampon&lotion myjący dla dzieci. Jest bardzo delikatny, odświeża moje włosy.
Poza tym czasami,gdy pojawia się u mnie łupież i stosuję ten. Niestety włosy po nim są oklapnięte.
Czasami na końcówki używam ten olejek.

Od jakiegoś czasu zbieram się do zakupu czegoś pod oczy. Co polecacie?
__________________
'Nauczyć się czegoś można wszędzie. Dlaczego więc i nie tutaj?'





alcon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 12:07   #32
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Drogerie DM.

Cytat:
Napisane przez thePhantom Pokaż wiadomość

swoją drogą, ja też jestem potencjalnym dawcą, ale w DKMS w Polsce
super oby nas wiecej bylo ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 16:55   #33
93jessica93
Rozeznanie
 
Avatar 93jessica93
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 538
Dot.: Drogerie DM.

Swoją drogą wybieram się za niedługo do Niemiec i mogłabym parę rzeczy przywieźć itd tylko nie wiem na co jest popyt ;p
__________________
Odpisz u mnie:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=794711
93jessica93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 20:46   #34
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Drogerie DM.

To i ja wtrącę swoje 3 grosze Ludzie się strasznie zachwycają lakierami z p2 (przynajmniej w moim otoczeniu), czego zupełnie nie rozumiem. Mam 2 zwykłe i 1 pękający - wszystkimi źle się maluje. Nie wiem, pędzelek jakiś taki niewygodny, bardzo gęste są, warstwy jakieś takie nierówne się robią - tragedia! Chociaż ten pękający chyba najlepszy... Ale to pewnie dlatego, że jak pęka, to nie zwraca się uwagi, czy równo i ładnie, bo nie o to chodzi Bo maluje się równie niewygodnie.
A tak, to chyba nic u nich nie kupiłam A nie! Serum na końcówki z alverde i jakiś olejek do włosów, chyba też z alverde. Póki co testuję, ale szału nie ma...
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 12:20   #35
jugr-a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: z północy :)
Wiadomości: 34
Dot.: Drogerie DM.

Cześć!

Powiedzcie proszę czy gdzieś na internecie mogę sobie podejrzeć ceny kosmetyków Alverde?
Przejrzałam sobie stronę dm na szybko, ale nie trafiłam na takie informacje - przepraszam jeśli są, ale nie znam języka i nie mam zbyt wiele czasu


Poszukałam po blogach itp, i wyszło mi, że większość kosmetyków kosztuje ok 3.
Ale jeśli jest jakiś sposób na sprawdzenie dokładnie i w jednym miejscu to w przyszłości bardzo może mi się przydać taka informacja

Pozdrawiam
__________________
Nasz ślub

Edytowane przez jugr-a
Czas edycji: 2013-07-30 o 14:22
jugr-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 19:45   #36
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Drogerie DM.

Ja nigdzie nie widziałam, a interesuje Cię coś konkretnego, czy ogólnie chciałaś się zorientować?
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 13:38   #37
thePhantom
Zakorzenienie
 
Avatar thePhantom
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Ziemia Lubuska
Wiadomości: 6 822
Dot.: Drogerie DM.

Cytat:
Napisane przez lovebird Pokaż wiadomość
To i ja wtrącę swoje 3 grosze Ludzie się strasznie zachwycają lakierami z p2 (przynajmniej w moim otoczeniu), czego zupełnie nie rozumiem. Mam 2 zwykłe i 1 pękający - wszystkimi źle się maluje. Nie wiem, pędzelek jakiś taki niewygodny, bardzo gęste są, warstwy jakieś takie nierówne się robią - tragedia! Chociaż ten pękający chyba najlepszy... Ale to pewnie dlatego, że jak pęka, to nie zwraca się uwagi, czy równo i ładnie, bo nie o to chodzi Bo maluje się równie niewygodnie.
A tak, to chyba nic u nich nie kupiłam A nie! Serum na końcówki z alverde i jakiś olejek do włosów, chyba też z alverde. Póki co testuję, ale szału nie ma...
lakierow z p2 nie mam, ale mam top coat, wlasciwie 8 w 1 , bo jest to tez odzywka, quick dry i inne, i nie mogę nic zarzucić, bo sprawdza się, szczegolnie z moimi tanimi lakierami z Wibo

ja mam z kolei takie pytanie, posiada ktoras z was kartę DMowską? jak to dziala, i co dzieki temu mozna zyskac?
__________________
Insta-uzależniona
aparatka :
góra - wrzesień 2014
dół - luty 2015


Była Au pair - Niemcy 2013
thePhantom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-08, 05:52   #38
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Drogerie DM.

Cytat:
Napisane przez thePhantom Pokaż wiadomość
lakierow z p2 nie mam, ale mam top coat, wlasciwie 8 w 1 , bo jest to tez odzywka, quick dry i inne, i nie mogę nic zarzucić, bo sprawdza się, szczegolnie z moimi tanimi lakierami z Wibo

ja mam z kolei takie pytanie, posiada ktoras z was kartę DMowską? jak to dziala, i co dzieki temu mozna zyskac?
dm nie ma kart.. chyba że ci chodzi o Payback carte to tak.
Jest to karta gdzie się zbiera punkty.. za każde euro masz punkt można jej używać też w realu i w paru innych sklepach a także na stracji chell chyba.
wejdz na stronkę PayBack tam wszystko pisze, mozna punkty na nagrody wymieniac.. w dm mieli akcje pare razy ze mozna bylo to wymienic na kase każe 100pkt to bylo 1 euro , dostawało się wydrukowany gutschein i mozna bylo albo go spieniężyć przy kasie albo zrobić zakupy. Guschein ważny był ale tylko 24 H.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 12:10   #39
jugr-a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: z północy :)
Wiadomości: 34
Dot.: Drogerie DM.

Cytat:
Napisane przez lovebird Pokaż wiadomość
Ja nigdzie nie widziałam, a interesuje Cię coś konkretnego, czy ogólnie chciałaś się zorientować?
Dziękuję za odzew.
Interesowały mnie konkretne rzeczy, ale po dłuższym grzebaniu na blogach ceny mniej więcej znalazłam.

Czasami teściowa jest w Niemczech i mogę sobie coś zamówić i właśnie wtedy dobrze jest znać ceny. Szkoda, że nie da się ich gdzieś po prostu sprawdzić.

I jeszcze jedno pytanie.
Czy ta kofeinowa odżywka do rzęs, na noc (mam nadzieję, że nie pomieszałam bo piszę z głowy), jest jeszcze dostępna?
Już drugi wyjazd, drugi albo trzeci DM i teściowa nie znalazła.
__________________
Nasz ślub
jugr-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 12:48   #40
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Drogerie DM.

Cytat:
Napisane przez jugr-a Pokaż wiadomość
Dziękuję za odzew.
Interesowały mnie konkretne rzeczy, ale po dłuższym grzebaniu na blogach ceny mniej więcej znalazłam.

Czasami teściowa jest w Niemczech i mogę sobie coś zamówić i właśnie wtedy dobrze jest znać ceny. Szkoda, że nie da się ich gdzieś po prostu sprawdzić.

I jeszcze jedno pytanie.
Czy ta kofeinowa odżywka do rzęs, na noc (mam nadzieję, że nie pomieszałam bo piszę z głowy), jest jeszcze dostępna?
Już drugi wyjazd, drugi albo trzeci DM i teściowa nie znalazła.
Na stronie jest, powinna zatem być w sklepie, oni bardzo często aktualizują stronę. Najlepiej spytać ekspedientki, znajdzie w mig.

Aha dziewczyny, gdyby któraś potrzebowała kremu na dzień, czy pod makijaż to polecam Alverde z rumiankiem do cery wrażliwej. Co prawda cery wrażliwej nie mam, ale miałam trochę problemów, krostek, suchych skórek. Po miesiącu używania tego kremu podkładu używam od wielkiego dzwonu Jest fantastyczny, szybko się wchłania, koi niespodzianki i nawilża cerę. Teraz będę wypróbowywać jego nocnego brata bliźniaka.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 21:28   #41
thePhantom
Zakorzenienie
 
Avatar thePhantom
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Ziemia Lubuska
Wiadomości: 6 822
Dot.: Drogerie DM.

Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
Na stronie jest, powinna zatem być w sklepie, oni bardzo często aktualizują stronę. Najlepiej spytać ekspedientki, znajdzie w mig.

Aha dziewczyny, gdyby któraś potrzebowała kremu na dzień, czy pod makijaż to polecam Alverde z rumiankiem do cery wrażliwej. Co prawda cery wrażliwej nie mam, ale miałam trochę problemów, krostek, suchych skórek. Po miesiącu używania tego kremu podkładu używam od wielkiego dzwonu Jest fantastyczny, szybko się wchłania, koi niespodzianki i nawilża cerę. Teraz będę wypróbowywać jego nocnego brata bliźniaka.
dobrze, ze piszesz o tym kremie, bo wlasnie czegos takiego szukalam chwilowo tez mam z alverde na dzien, ale takie eee różowe opakowanie, bodajże z jakimś kwiatem, hibiscus czy dzika róża, nie jestem pewna.. ale niestety nic nie jestm w stanie mi zastąpić aloesowego kremu z ziaji
__________________
Insta-uzależniona
aparatka :
góra - wrzesień 2014
dół - luty 2015


Była Au pair - Niemcy 2013
thePhantom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-09, 14:40   #42
asik527
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Soest
Wiadomości: 115
Dot.: Drogerie DM.

Cytat:
Napisane przez jugr-a Pokaż wiadomość
Dziękuję za odzew.

I jeszcze jedno pytanie.
Czy ta kofeinowa odżywka do rzęs, na noc (mam nadzieję, że nie pomieszałam bo piszę z głowy), jest jeszcze dostępna?
Już drugi wyjazd, drugi albo trzeci DM i teściowa nie znalazła.
a co to za odżywak, i jak wygląda opakowanie?
asik527 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 06:08   #43
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Drogerie DM.

Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
Aha dziewczyny, gdyby któraś potrzebowała kremu na dzień, czy pod makijaż to polecam Alverde z rumiankiem do cery wrażliwej. Co prawda cery wrażliwej nie mam, ale miałam trochę problemów, krostek, suchych skórek. Po miesiącu używania tego kremu podkładu używam od wielkiego dzwonu Jest fantastyczny, szybko się wchłania, koi niespodzianki i nawilża cerę. Teraz będę wypróbowywać jego nocnego brata bliźniaka.
Już gdzieś o tym czytałam i szykuję się na zakup
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 12:26   #44
judini
Raczkowanie
 
Avatar judini
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: :-)
Wiadomości: 52
Dot.: Drogerie DM.

A czy któraś z Was orientuje się może czy do zakupów w drogerii DM są wystawiane faktury VAT, jeśli się o to poprosi?
judini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 13:04   #45
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Drogerie DM.

Cytat:
Napisane przez judini Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was orientuje się może czy do zakupów w drogerii DM są wystawiane faktury VAT, jeśli się o to poprosi?
Są. My zawsze prosimy o fakturę bo wtedy rozliczamy się na granicy i zwracają nam różnicę VAT.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 06:30   #46
judini
Raczkowanie
 
Avatar judini
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: :-)
Wiadomości: 52
Dot.: Drogerie DM.

Dziękuję za odpowiedź, ale Szwajcaria nie należy do UE i to wtedy chyba wygląda trochę inaczej. A jak to jest z krajami, które są w UE?
judini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 10:08   #47
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Drogerie DM.

Cytat:
Napisane przez judini Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź, ale Szwajcaria nie należy do UE i to wtedy chyba wygląda trochę inaczej. A jak to jest z krajami, które są w UE?
Nie, ja mówię o niemieckich DMach. Tutaj ich nawet nie ma.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 00:30   #48
judini
Raczkowanie
 
Avatar judini
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: :-)
Wiadomości: 52
Dot.: Drogerie DM.

Wiem o tym! ale inaczej jest jak eksport jest z kraju UE (Niemcy) do kraju nie będącego w UE (Szwajcaria) a co innego jak z kraju UE (Niemcy) do kraju będącego w UE (np. Polska). o to mi chodzi
judini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 12:16   #49
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Drogerie DM.

Fakturę VAT dostaniesz tak czy inaczej.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-13, 16:01   #50
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Drogerie DM.

Doradzicie mi jakaś odżywkę nawilżającą sprawdzoną z DM do włosów suchych na końcach, ale przetłuszczających się i pozbawionych objętości ?
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 17:28   #51
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Drogerie DM.

Cytat:
Napisane przez alcon;41242538

Co to tematu: włosy.

Mam cienkie i przetłuszczające się włosy. Muszę myć praktycznie codziennie. Zazwyczaj używam szamponu HiPP, ale na stałe zagościł u mnie też ten [url=http://www.dm.de/de_homepage/alverde_home/alverde_produkte/produkte_baby/produkte_baby_reinigung/3388/alverde-baby-waschlotion-und-shampoo.html
szampon&lotion myjący dla dzieci[/url]. Jest bardzo delikatny, odświeża moje włosy.
Poza tym czasami,gdy pojawia się u mnie łupież i stosuję ten. Niestety włosy po nim są oklapnięte.
Czasami na końcówki używam ten olejek.

Od jakiegoś czasu zbieram się do zakupu czegoś pod oczy. Co polecacie?
Zaczynam miec ten sam problem. Przez ostatnie lata mialam wlosy porowate, wiec mialam piekny wolumen na moim bobie. Wlosy po dwoch dniach moze nie byly super swieze jak zaraz po umyciu, ale nie byly tez przy skorze przetluszczone, a auche konce traktowalam preparatem z silikonami, albo jakims olejem. Wlosy nie byly przeciazone, a mimo to byly puszyste i nie pierzaste.
Teraz traca szybko swiezosc, po 2 dniach widac ze sa lekko tluste przy skorze, zwlaszcza za uszami widac tlustosc. Wlosy sa gladkie, nawet dzis fryzjerka zoauwazyla ze mam bardzo gladkie wlosy i przez to nie ma juz tak duzo objetosci. Moj bob traci szybko na urodzie przez to, bo tez mam cienkie wlosy, chodz jest ich duzo( ostatnio cos mi leca, albo lecialy, musze zaobserwowac bo zdaje mi sie ze wypada mi ich mniej). Dzis bylam u fryzjera i odswiezylam fryzure, ale jak wlosy sa znow tak gladkie to i tak bob bedzie szybko tracil na objetosci. Nie wiem co sie dzieje, bo przetluszczajace sie wlosy mialam dawno temu, fakt ze wtedy to jak umylam rano to wiczorem juz mialam smalec na glowie, teraz jeszcze tak tragicznie nie jest, ale sie obawiam, ze cos sie przestawilo i znow bede miala szybko przetluszczajace sie wlosy. Skora glowy od tamtej pory uwrazliwila mi sie, wiec czy skora glowy bedzie tlusta czy sucha to i tak moze byc ciezko i bede miala swedziawke, albo i bolace pryszcze. Tak sie zastanawiam czy przyczyna nie jest moj szampon, ze wlosy taki gladkie. Niby uzywalam go juz wczesniej( teraz mam druga butelke), ale moze jednak jest za odzywczy? W netto kupilam dzis szampon z ichniej naturalnej marki Aloive. Niemki chwala i pomyslalam, ze chodz teraz zawiera oliwke i aloes jak moj Sante, to moze bedzie inny. No i czekam na paczke z naturalnymi mydlami. Zamowilam 4 rozne mydla typowo do wlosow, oby ktorych pasowal( pomaranczowe mydlo z Wieliczki nie robi mi uklapu ani tlustych wlosow, chodz nie jestem przekonana czy skora glowy lubi, dopiero mam za soba 2 mycia). jak by udalo mi sie znalesc mydlo ktore nie zostawia osadu na wlosach i wlosy sa swieze i sie szybko nie tluszcza do tego skora glowy ma sie dobrze to pialabym z zachwytu, ale co bedzie jak sie nie uda? I nadal bede musiala szukac szamponu? POmyslalam, ze moze wlasnie ta alverdowa heilerde by sie sprawdzila. Ich myjadlo i peeling maseczka do pyska sa swietne, nie wysuszaja, a dobrze oczyszczaja. POmyslalam o szamponie, a ty tu piszesz ze obciaza ;o(
Mam tez na oku szampon mit Kräuter od neobio( mam w Reformhausie obok mnie, mialam kiedys wersje z henna i podobal mi sie, a tez z ziolami typowo do przetluszczajacych wlosow jest). Chcialabym cos co moze wlosy nawet lekko podsuszyc, na puszczace sie konce naloze silikony i bedzie dobrze, ale skora glowy sie przesuszyc nie moze i tak mocno przetluszczac. Normalnie sie boje co to bedzie jesli znow bede miala taaakie tluste wlosy jak 10 lat temu? Gdyby jeszcze skora glowy nie byla taka kaprysna... przez nia mam najwiekszy problem, bo mocno odtluszczajacy szampon moze ja wysuszyc i jeszcze pogorszyc sytuacje, delikatny szampon tez nie do konca ok, bo wlosy zbyt gladkie sa i nie ma w nich objetosci.

Czy zmienilas cos od tamtej pory? Wyporbowalas moze cos nowego? Mile widzane naturalne propozycja, a jak konwencjonalne produkty to o dobrym skladzie
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 08:27   #52
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Drogerie DM.

jakis czas temu bedac w dm zakupilam alverdowy plyn do plukania ust i paste do zebow. Plyn wlasnie zaczelam uzywac( meridol mi sie juz skonczyl) , mam za soba 2 uzycia. Pierwsze wrazenia pozytywne. Nie przeszkadza mi ze plyn zawiera fluor, bardziej o pascie mysle, bo uzywam tych bez fluoru, no... ale ta jedna mnie zaraz nie zabije ;o) a ciekawosc byla, wiec kupilam i jak skoncze to co uzywam to wezme sie za alverde. Szkoda, ze oferta Alterra z Rossmanna jest ubozsza, bo nie bede ukyrwac, ze nie mam dm , musze jechac do miasta, wiec fajnie by bylo gdyby alterra tez miala jakis fajny plyn do plukania jamy ustnej.
Ale marudzic nie bede ;o) pozyjemy zobaczymy ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:28.