Co ze sobą zrobić? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-10, 07:56   #31
matylda260
Raczkowanie
 
Avatar matylda260
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: IT
Wiadomości: 48
Dot.: Co ze sobą zrobić?

a taka dlugosc i taka grzywka ? (mialas kiedys grzywke scieta na prosto ? ) nie zmieniaj kolorku slicznie ci w bladzie !!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2lsehom.jpg (25,9 KB, 5 załadowań)
matylda260 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 08:30   #32
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Co ze sobą zrobić?

marryme21 napisałam, że powinna zacząć od tego, żeby pomyśleć co niszczy włosy. Podałam przykłady i napisałam, że w dłuższych jest najładniej, co powinno dać do myślenia, że wg mnie nie powinna nosić krótkich i wystrzępionej grzywki, a wiadomo chyba, że jak się ma długie włosy to nikt nie wygląda ładnie w przesuszonych i oklapniętych wlosach

Ja też miałam mocno przesuszone, a u nasady zaczęły mi się bardzo przetłuszczać, do tego miałam oklapnięte,cienkie i łamały mi się końcówki.

W końcu trafiłam na szampon odpowiedni dla mnie, rozjaśniłam włosy i zaczęłam farbować na brąz (miałam czarne), trafiłam też na dobrą maskę do włosów, do tego używam jedwab (już około roku i nie zauważyłam żeby coś się pogarszało- wręcz przeciwnie) a z prostownicy korzystam wtedy, kiedy naprawdę muszę. Podcinam częściej końcówki.
Włosy są zupełnie inne, dlatego uważam że autorka sama powinna popróbować, na jednych działa to, na innych tamto

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Sylvana Pokaż wiadomość
Wg mnie koniecznie wróć do blondu.
Poszłabym w stronę rozświetlonego blondu ale w stronę jasnego, lekkiego popielu. (Polecam wellaton - rozświetlony blond popielaty)

I moja obsesja czyli zadbane brwi.
Odwiedź kosmetyczkę, niech wyreguluje Ci brewki i nałoży hennę (tylko jeśli nie znasz kosmetyczki to radzę zwrócić uwagę żeby nie zrobiła intensywnej czerni bo to Cię skrzywdzi kolor np grafitowy wychodzi delikatniejszy niż czarna henna.)
Od razu rysy twarzy poprawiają się optycznie.
tyle, że grafit zmywa się bardzo szybko. Lepiej już zmieszać brąz z grafitem
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 10:35   #33
Muertil
Raczkowanie
 
Avatar Muertil
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Gród cara ;)
Wiadomości: 443
GG do Muertil
Dot.: Co ze sobą zrobić?

własnie kosmetyczki to różnie mi robiły, niekoniecznie dobrze. Właśnie pytałam o brwi, bo czuję, ze powinnam coś z nimi zrobić. A pod wpływem tego forum zaczęłam bardziej dbać o włosy,olejki, pokrzywy, witaminy i te różne cuda mam nadzieję, że w końcu przyniesie to efekt.
o hennie na brwi nigdy nie myślałam, ale rozważę to. Wiem, ze brwi mam zaniedbane.

Prostą grzywkę też miałam, pokażę jak wtedy wyglądałam i jak miałam takie nie za ciemne brązowe włosy

serdecznie dziękuję za zainteresowanie wszystkie dobre rady i miłe słowa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0172.jpg (128,9 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jj.jpg (38,3 KB, 104 załadowań)
Muertil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 11:01   #34
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Co ze sobą zrobić?

Super wyglądasz w tej prostej grzywce
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 11:27   #35
matylda260
Raczkowanie
 
Avatar matylda260
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: IT
Wiadomości: 48
Dot.: Co ze sobą zrobić?

ja tez jestem za prosta slicznie !!!!!
matylda260 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 12:05   #36
Ciasteczko56
Raczkowanie
 
Avatar Ciasteczko56
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 117
Dot.: Co ze sobą zrobić?

Tak, ja też byłabym za prostą grzyweczką, bo nie ukrywam że znacznie lepiej wyglądasz w takiej niż w wystrzępionej. Chętnie zobaczyłabym cię również na zdjęciu bez grzywki, nie wiem czy takie masz, a jeśli tak to chętnie obejrzymy. Byłoby wtedy można sprawdzić czy lepiej ci z grzywką (jaką to już później się zobaczy, ale raczej stawiam na prostą) czy bez.

Ale wracając do fryzury to zauważyłam że na tym ostatnim zdjęciu twoje włosy wyglądają na bardzo cienkie, a to mnie trochę zdziwiło, bo na zdjęciu 2 twoje włosy sprawiają wrażenie całkiem gęstych. Czy to cięcie tak odjęło im na objętości, czy może są z natury cienkie, a wyglądały na gęste np. przy pomocy układania, użycia pianek czy innej stylizacji ? A może tylko mi się wydaje że stały się cieńsze i może tylko zdjęcie tak prezentuje. Nie wiem w każdym razie zapuszczaj kochana zapuszczaj!

Jeszcze na szybszy porost proponowałabym wcieranie w skórę głowy oleju rycynowego
Proponuję też przeczytać od deski do deski najlepszego według mnie bloga dotyczącego pielęgnacji włosów :
http://anwena.blogspot.com/
Powinnaś zadbać o nawilżenie włosów, bo wydaje mi się, że troszkę są przesuszone. Ale na tym blogu wszystko znajdziesz o włosach, więc myślę, że nie mam co doradzać Szczególnie teraz zadbaj o włoski szczególnie, żeby odrosły zdrowe, piękne, mocne.

Szkoda, że źle się czułaś w brązowych włosach, bo nie ukrywam, że strasznie mi się w nich podobasz Ale w blondzie też ładnie bo z resztą jak to mówią ładnemu we wszystkim ładnie, a nie wątpliwie ładna kobieta z ciebie

No i podpisałabym się pod komentarzami dotyczącymi brwi, bo wydaje mi się, że henna dodałaby wyrazistości twarzyczce
Ciasteczko56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 12:58   #37
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Co ze sobą zrobić?

Bob na blond włosach! Dłuższy i leciutko wycieniowany. Z prostą grzywką też Ci bardzo ładnie

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Myślę, że pasowałby Ci chłodny( czyli bardziej popielaty niż żółty)odcień blondu, ale może być z ton dwa ciemniejszy niż te fotki na 1 stronie.
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-10, 13:20   #38
Stokrotinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 124
Dot.: Co ze sobą zrobić?

Jesteś tak ładną dziewczyną, że we wszystkim Ci ładnie. Ja osobiście wolę ciemniejsze włosy
Stokrotinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 15:55   #39
Muertil
Raczkowanie
 
Avatar Muertil
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Gród cara ;)
Wiadomości: 443
GG do Muertil
Dot.: Co ze sobą zrobić?

nie miałam bez grzywki, teraz właśnie ją zapuszczam i zobaczę jak będzie, może sobie zrobię całkiem długą. Jeśli na blond, to jasny, chłodny, na pewno nie żółty.
Jeśli chodzi o gęstość- nie używam pianek, nie kombinuję z układaniem, mam zwykłe proste włosy, nawet rzadko suszę- jak miałam długie niekiedy prostownicą sobie niekiedy podkręcałam, wtedy zakręciłam bo robilam zdjęcie do dowodu.
Wcieram olej rycynowy we włosy, wcieram, nawilżam również obecnie, kładę na włoski oliwkę (na razie tylko to mam), miód itp., póki co korzystam z tego co mam w domu, ale na dniach zamawiam też inny.
Co do brwi to własnie się zastanawiam co ta henna ma im dać, bo ja mam brwi ciemne z natury, gęste dość i nie jestem pewna, czemu to ma służyć, co to tak naprawdę daje.
Poczytam sobie też ten blog
Muertil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 19:03   #40
Ciasteczko56
Raczkowanie
 
Avatar Ciasteczko56
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 117
Dot.: Co ze sobą zrobić?

Aha, tak mi się wydawało, pewnie na 2 zdjęciu wyglądają na dość gęste bo są pokręcone
No więc grzywkę zapuszczasz i słusznie ale chciałabym wiedzieć co z tą fryzurą, czy zdecydowałaś się już na jakiś kolorek ? Bardzo mnie to ciekawi Bo na razie wiadomo póki nie odrosną to nie ma zbytnio co kombinować z cięciem, ale kolorek owszem można zmienić i z chęcią się dowiem co zdecydowałaś, o ile coś już masz na oku i coś może jeszcze doradzę
Rozumiem, że ciemne odpadają ? Szkoda, ale co tam skoro źle się w nich czułaś
Ciasteczko56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 20:34   #41
Muertil
Raczkowanie
 
Avatar Muertil
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Gród cara ;)
Wiadomości: 443
GG do Muertil
Dot.: Co ze sobą zrobić?

nie sądzę, bym wróciła do ciemnych. Zrobię jasne, takie właśnie popielate. Chętnie już bym coś w nich zmieniła,na przykład przycięła lekko na prosto, może wtedy nieco lepiej się będą prezentować, bo patrzeć na siebie nie mogę. Ja mam cienkie, ale dość gęste włosy, może tu tak nie widać, bo większość zdjęć jak widzę w spiętych mam.
Muertil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-10, 20:44   #42
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Co ze sobą zrobić?

masakra. o wiele lepiej w prostej grzywce, jesli juz musisz ją mieć. dodaj zdjęcie bez grzywki o ile jakieś posiadasz/
kolor włosów absolutnie rudy i wpadający w rudości, na zdjęciu w żakiecie dodaje Ci lat, nie upiększa Cię jednym słowem. strzępiona krzywa grzywka do likwidacji. tyle w temacie.
powiem Ci, że ja zwolenniczka długich włosów patrzę na Ciebie patrzę i tak mi się wydaje czy aby nie byłoby ciekawiej w krótszych... np w czymś takim jak zaproponowała Matylda260. Może nie aż tak awangardowe (w zależności co lubisz), ale długość i kształt mniej więcej właśnie taki.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 21:23   #43
Muertil
Raczkowanie
 
Avatar Muertil
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Gród cara ;)
Wiadomości: 443
GG do Muertil
Dot.: Co ze sobą zrobić?

tamta fryzura podoba mi się, widziałam ją już kiedys i rozważałam coś podobnego, ale nie wyszło.
Niestety nie mam zdjecia bez grzywki, co najwyżej z dzieciństwa, ale to nie na kompie
Muertil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 11:12   #44
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Co ze sobą zrobić?

prosta grzywka do brwi to jest TO moim skromnym zdaniem
piękne oczy masz kolory to ten brąz jasnozłotawy i blond ale naturalny \
przepraszam, ale ta grzywka na bok kosą cieniowana jest straszna - zmień proszę fryzjera
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 18:01   #45
Muertil
Raczkowanie
 
Avatar Muertil
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Gród cara ;)
Wiadomości: 443
GG do Muertil
Dot.: Co ze sobą zrobić?

Dawno mnie tu nie było, odkurzam temat. Co prawda zmiana była już jakiś czas temu, ale pokazuję, jak wyglądałam po wizycie u fryzjera. teraz to one dość dużo urosły
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 201204210821.jpg (26,5 KB, 76 załadowań)
Muertil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 04:08   #46
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Co ze sobą zrobić?

Ladna fryzura ale ten kolor jest jak na moj gust ZA jasny, owszem odcien jest sliczny ale wyglada troche sztucznie, mogly by byc tak 1-2 tony ciemniejsze. Bardzo mi sie podoba jak wygladasz na tym zdjeciu z prosta grzywka i jasnym brazie.
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 08:31   #47
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Co ze sobą zrobić?

Masz oryginalną urodę i przewspaniałe oczy, które warto podkreślić bardziej gęstą, miękką i dłuższą grzywką. Wyglądałaś wspaniale w dłuższych włosach, gdyż kobiecy styl jest zdecydowanie dla ciebie- łagodzi nieco rysy twarzy. Ponad to poszłabym w stronę chłodnego, jednolitego blondu, który pasuje Ci niezmiernie, unikaj jednak pasemek, gdyż też potrafią postarzeć. Klasyczna fryzurka do ramion bądź nieco za nie plus blond oraz podkreślone subtelnie Twoje niesamowite oczy: moim zdaniem będziesz wówczas wyglądała naprawdę pięknie.

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Ps. W obecnej fryzurze jest Ci naprawdę pięknie!
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 13:53   #48
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Co ze sobą zrobić?

Cytat:
Napisane przez Muertil Pokaż wiadomość
Dawno mnie tu nie było, odkurzam temat. Co prawda zmiana była już jakiś czas temu, ale pokazuję, jak wyglądałam po wizycie u fryzjera. teraz to one dość dużo urosły
Jej - jak pieknie! Bardzo udana metamorfoza.
Po prostu dobrze Ci w jasnych wloskach i tyle. Nie wiem, jesli ktos Ci doradza ciemne, to chyba nie zyczy Ci dobrze Jestes jasnym, zimnym typem i tak Ci najladniej.
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 03:28   #49
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Co ze sobą zrobić?

[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;35072481]Masz oryginalną urodę i przewspaniałe oczy, które warto podkreślić bardziej gęstą, miękką i dłuższą grzywką. Wyglądałaś wspaniale w dłuższych włosach, gdyż kobiecy styl jest zdecydowanie dla ciebie- łagodzi nieco rysy twarzy. Ponad to poszłabym w stronę chłodnego, jednolitego blondu, który pasuje Ci niezmiernie, unikaj jednak pasemek, gdyż też potrafią postarzeć. Klasyczna fryzurka do ramion bądź nieco za nie plus blond oraz podkreślone subtelnie Twoje niesamowite oczy: moim zdaniem będziesz wówczas wyglądała naprawdę pięknie.

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Ps. W obecnej fryzurze jest Ci naprawdę pięknie![/QUOTE]
Zgodze sie, w dluzszych tez byloby super. Dodaje zdjecie propozycji odcienia: taki perlowo-bezowy blond .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg artikel_beige-blond_420x270_134593850.jpg (125,9 KB, 8 załadowań)
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-04, 12:27   #50
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Co ze sobą zrobić?

Ślicznie wyglądasz w blondzie i tej fryzurce, ale zgadzam się też, że prosta i gęsta grzywka dodaje Ci uroku
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:49.