Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-23, 13:10   #4531
Wujasek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 1
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

macie jakieś zdjęcia jak wygląda ten "mrok na sportowo"?
Wujasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-23, 13:26   #4532
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Wujasek Pokaż wiadomość
macie jakieś zdjęcia jak wygląda ten "mrok na sportowo"?
Może źle się wyraziłam, po prostu chodzi o wygodne ciuchy w tym stylu.
__________________


22.06.09 - start: zapuszczam i dbam o włosy

Co było, a nie jest,
nie pisze się w rejestr



Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 10:56   #4533
vindicta
Rozeznanie
 
Avatar vindicta
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 920
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Trochę chyba tu poumierało. CO tam u was? Dawno mnie nie było.
Zdecydowałam się na nieco większe ścięcie niż zazwyczaj. O wiele lepiej mi z tym
__________________
"Jeżeli chcesz wie­dzieć, co ma na myśli ko­bieta, nie słuchaj te­go co mówi - pat­rz na nią. "
vindicta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 07:59   #4534
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Mi w sierpniu minął rok od ostatniego farbowania serio, nawet nie wiem kiedy Odrost rozjaśnił się od słońca, wtopił w resztę choć nadal go trochę widać-teraz to już takie sombre. Nadal co jakiś czas lekko tonuję pianką koloryzującą te najjaśniejsze końcówki. Przeszłam etapy wypadania, teraz mam etap odrastania. Od kilku miesięcy na Biotebalu a od roku sumiennie wcierka Jantar. Włosy prawie nie wypadają a długość odrostu to około 15-16cm ( w ciągu roku).Czeka mnie podcięcie(nie podcinałam też od roku :brzydal )Choć i tak końcówki (farbowane na blond i prostowane codziennie) nie są tragiczne, ale mocno wycieniowane były od ostatniego cięcia...
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-20, 11:21   #4535
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Dawno mnie tu nie było i ogólnie na całym forum. A jeszcze dawniej wrzucałam zdjęcie, więc wrzucam 15 miesięcy bez farbowania Nie widać już w ogóle różnicy gdzie były farbowane. Farba dawno się zmyła, a naturalki lekko rozjasniły od słońca i wszystko razem ładnie się połączyło. W słońcu moje włosy wyglądają dużo jaśniej, niż na tym zdjęciu. Planuję jesienią i zimą używać szamponu rumiankowego, żeby podtrzymać ten efekt. Siwki jakoś tak się wtopiły, że ich nie zauważam. Nieskromnie przyznam, że uwielbiam swój kolor nie wiem jak mogłam tyle lat przyciemniać włosy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170826_130510.jpg (57,7 KB, 79 załadowań)
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-20, 16:54   #4536
someonelikeyou2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 147
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Gratuluję. Bardzo ładny kolor Naturalny kolor włosów jest bardzo wygodny Ja też jestem zadowolona póki co
someonelikeyou2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 11:48   #4537
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

U mnie niestety nie wyjdzie zapuszczanie całkowicie naturalnych włosów, są siwe przy skórze głowy

Miesiąc temu byłam u swojej fryzjerki i nałożyła mi farbę w moim naturalnym kolorze włosów na same odrosty. Pociągnęła ją trochę w dół i zatarła nieco wyraźną granicę między odrostem a resztą włosów, farbowanych na rudo i podcięła 2 cm.

Na razie więc wszystko wygląda u mnie tak, że będę chodzić co jakiś czas farbować sam odrost, żeby ukryć siwe włosy- różnica taka, że to już tylko samo farbowanie odrostu farbą z 6 % utleniaczem a nie całości włosów farbą z 9 %
Myję włosy rumiankowym szamponem, robię płukanki z łupin cebuli i nakładam maskę do rudych włosów. Nadal jestem trochę ruda ale już zupełnie inaczej to wygląda niż za czasów marchewkowej farby
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-25, 11:09   #4538
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
U mnie niestety nie wyjdzie zapuszczanie całkowicie naturalnych włosów, są siwe przy skórze głowy

Miesiąc temu byłam u swojej fryzjerki i nałożyła mi farbę w moim naturalnym kolorze włosów na same odrosty. Pociągnęła ją trochę w dół i zatarła nieco wyraźną granicę między odrostem a resztą włosów, farbowanych na rudo i podcięła 2 cm.

Na razie więc wszystko wygląda u mnie tak, że będę chodzić co jakiś czas farbować sam odrost, żeby ukryć siwe włosy- różnica taka, że to już tylko samo farbowanie odrostu farbą z 6 % utleniaczem a nie całości włosów farbą z 9 %
Myję włosy rumiankowym szamponem, robię płukanki z łupin cebuli i nakładam maskę do rudych włosów. Nadal jestem trochę ruda ale już zupełnie inaczej to wygląda niż za czasów marchewkowej farby
Siwe włosy do koloru naturalnego wyrównuje Ci fryzjer na 6%?
Dla mnie to głupie. Do podbijania koloru i przyciemniania służy raczej 3%. Niepotrzebnie Ci dokłada zniszczeń moim zdaniem.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 11:49   #4539
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Siwe włosy do koloru naturalnego wyrównuje Ci fryzjer na 6%?
Dla mnie to głupie. Do podbijania koloru i przyciemniania służy raczej 3%. Niepotrzebnie Ci dokłada zniszczeń moim zdaniem.
3% nie pokryje siwych włosów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 12:18   #4540
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
3% nie pokryje siwych włosów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Faktycznie, coś mi się ubzdurało.
Bo przy pojedynczych siwych można i jakoś mi się utrwaliło, że 3% wystarczy.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 13:23   #4541
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Siwe włosy do koloru naturalnego wyrównuje Ci fryzjer na 6%?
Dla mnie to głupie. Do podbijania koloru i przyciemniania służy raczej 3%. Niepotrzebnie Ci dokłada zniszczeń moim zdaniem.
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
3% nie pokryje siwych włosów
Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Faktycznie, coś mi się ubzdurało.
Bo przy pojedynczych siwych można i jakoś mi się utrwaliło, że 3% wystarczy.
Nie mam siwego odrostu- mam pojedyncze, siwe włosy, ale na moich ciemnych naturalnych są one mocno widoczne i źle się z tym czuję.
I nie przyciemniałam ciemnego odrostu Chodziło o roztarcie granic między naturalnym kolorem a resztą farbowaną na rudo.
Już nie demonizujmy, że jednorazowe nałożenie farby z 6 % utleniaczem na sam odrost jest mega niszczące Latami farbowałam wszystkie włosy na marchewkowy kolor i dopiero niedawno ich stan przestał mnie zadowalać.
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-25, 14:45   #4542
okrytonasienna
Arctium lappa L.
 
Avatar okrytonasienna
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 769
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cześć, dziewczyny. Ja już dawno wróciłam do naturalnych, ale wpadam czasem na forum poczytać, jak wam idzie. Tak, znowu się zarejestrowałam. Nie powiem, kim jestem.
okrytonasienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-26, 18:02   #4543
someonelikeyou2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 147
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez okrytonasienna Pokaż wiadomość
Cześć, dziewczyny. Ja już dawno wróciłam do naturalnych, ale wpadam czasem na forum poczytać, jak wam idzie. Tak, znowu się zarejestrowałam. Nie powiem, kim jestem.
Dawaj zdjęcie naturalek
Lubię oglądać
someonelikeyou2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-26, 19:10   #4544
okrytonasienna
Arctium lappa L.
 
Avatar okrytonasienna
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 769
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez someonelikeyou2 Pokaż wiadomość
Dawaj zdjęcie naturalek
Lubię oglądać
Nie mam się za bardzo czym chwalić, bo nie udało mi się zagęścić ani wzmocnić włosów, są delikatne, miękkie i leciutkie, do tego po 2 latach włosomaniactwa nie wpadłam wcześniej na to, że wcale nie mam prostych. Jeszcze 2 lata temu pisałam, że są jak druty (zawsze używałam suszarki). Okazało się, że to jednak "fale" 2A, są kapryśne, nieznośne, lekkie, strączkują się albo puszą, nie chcą wygładzić albo szybko opadają, po suszarce mam szopę i w ogóle masakra. Jak czytam i oglądam zdjęcia na blogach, to myślę sobie, że życie to jednak jest niesprawiedliwe. Fajnie pisać o poradach włosowych i wrzucać zdjęcia motywacyjne, jak się ma (albo uzyskało) zdrowe, grube albo gęste włosy. Ja mam delikatne i cienkie, do tego gęstość nie powala, plus krótki cykl życia włosa (nie mogę zapuścić dłuższych, bo końce się przerzedzają).

Może po jutrzejszym olejowaniu ładnie się ułożą, to wrzucę focię.

Ale największy plus naturalek jest taki, że mam błyszczący kolor (wcale nie jest szary ani nudny, tylko na początku się taki wydawał). Powiedziałabym wręcz, że mam taki średnio-ciemny, dość ciepły blond (na zdjęciach lubi wychodzić jak brąz).
okrytonasienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 09:01   #4545
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez okrytonasienna Pokaż wiadomość
Nie mam się za bardzo czym chwalić, bo nie udało mi się zagęścić ani wzmocnić włosów, są delikatne, miękkie i leciutkie, do tego po 2 latach włosomaniactwa nie wpadłam wcześniej na to, że wcale nie mam prostych. Jeszcze 2 lata temu pisałam, że są jak druty (zawsze używałam suszarki). Okazało się, że to jednak "fale" 2A, są kapryśne, nieznośne, lekkie, strączkują się albo puszą, nie chcą wygładzić albo szybko opadają, po suszarce mam szopę i w ogóle masakra. Jak czytam i oglądam zdjęcia na blogach, to myślę sobie, że życie to jednak jest niesprawiedliwe. Fajnie pisać o poradach włosowych i wrzucać zdjęcia motywacyjne, jak się ma (albo uzyskało) zdrowe, grube albo gęste włosy. Ja mam delikatne i cienkie, do tego gęstość nie powala, plus krótki cykl życia włosa (nie mogę zapuścić dłuższych, bo końce się przerzedzają).

Może po jutrzejszym olejowaniu ładnie się ułożą, to wrzucę focię.

Ale największy plus naturalek jest taki, że mam błyszczący kolor (wcale nie jest szary ani nudny, tylko na początku się taki wydawał). Powiedziałabym wręcz, że mam taki średnio-ciemny, dość ciepły blond (na zdjęciach lubi wychodzić jak brąz).
Trochę jakbym czytała o swoich włosach
Moje też niewiele zyskały wyglądowo po zapuszczeniu naturalek, ale ja zyskałam dużo czasu i pieniędzy, odkąd nie farbuję i przez to też używam dużo mniej odżywek, masek wcale.
Kolor mi się bardzo podoba, jest piękny. Włosy się błyszczą. Od słońca mam mnóstwo ślicznych złotych refleksów. Kolor jet wielowymiarowy, "żyjący". Więc to jest na wielki plus.
A na minus wszystko to, co powiedziałaś...
Moje co prawda nie są cienkie i lekkie. Raczej przeciętne i dość ciężkawe (tak jakby były super nawilżone i przez to ciężkie), przez co szybko oklapują w ciągu dnia.
I też są delikatnie falowane. Suszarka mi je wygładza właśnie, ale po mżawce mam mnóstwo fal, ale niestety głównie przy twarzy, tył jest prawie prosty. Wygląda to idiotycznie Bo przy twarzy rulony, a z tyłu proste.
Dodatkowo też się puszą (od deszczu, wilgotnego powietrza) i strączkują (w każdych warunkach).

No i nie doświadczyłam tych nieśmiertelnych końcówek po zaniechaniu farbowania. Dalej mi się rozdwajają i co ok. pół muszę koniecznie podciąć.

Ale i tak ani trochę nie żałuję

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2017-09-27 o 09:02
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-01, 15:48   #4546
Secretto23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 14
Thumbs up Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Hej dziewczyny pisze żeby się pochwalić,że wytrwałam
Zapuściłam swoje naturalne długie włoski Przyznam,że było baaaardzo ciężko szczególnie na początku nie wyglądało to za estetycznie jeśli na kruczo-czarnych włoskach pojawiają się blond odrosty i to tego najjaśniejszego koloru Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło Teraz mam blond włoski,zdrowe,mocne i długie bo do pasa,wcześniej nie udawalo mi się zapuścić włosów bo zawswze się łamały od ilości zniszczeń spowodowanych farbowaniem :/ jestem z siebie dumna,że wytrwałam i trzymam za Was kciuki
Secretto23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 19:50   #4547
okrytonasienna
Arctium lappa L.
 
Avatar okrytonasienna
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 769
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Super. U mnie niestety powrót do naturalnych niczego nie zmienił, nie mogłam zapuścić dłuższych niż do zapięcia stanika, w końcu ścięłam ponad 10 cm i teraz mam grube, zdrowe końcówki. Lepsze to niż wątłe strąki.
okrytonasienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 08:19   #4548
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Ja ostatnio w sklepie przez sprzedawczynię zostałam zapytana, czy "to" jest mój naturalny kolor. Jak powiedziałam, że tak, zachwytów nad nim nie było końca
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 11:33   #4549
okrytonasienna
Arctium lappa L.
 
Avatar okrytonasienna
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 769
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Ja ostatnio w sklepie przez sprzedawczynię zostałam zapytana, czy "to" jest mój naturalny kolor. Jak powiedziałam, że tak, zachwytów nad nim nie było końca
Też lubię swój naturalny (szok, bo ma ciepły odcień), choć wiadomo, marzy mi się czasem rudy.
okrytonasienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-27, 10:40   #4550
basia0707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 229
Wink Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Podziwiam was że nie szkoda wam obciąć dużo włosów

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
Dawno mnie tu nie było i ogólnie na całym forum. A jeszcze dawniej wrzucałam zdjęcie, więc wrzucam 15 miesięcy bez farbowania Nie widać już w ogóle różnicy gdzie były farbowane. Farba dawno się zmyła, a naturalki lekko rozjasniły od słońca i wszystko razem ładnie się połączyło. W słońcu moje włosy wyglądają dużo jaśniej, niż na tym zdjęciu. Planuję jesienią i zimą używać szamponu rumiankowego, żeby podtrzymać ten efekt. Siwki jakoś tak się wtopiły, że ich nie zauważam. Nieskromnie przyznam, że uwielbiam swój kolor nie wiem jak mogłam tyle lat przyciemniać włosy.
Gratulacje
basia0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-27, 12:11   #4551
someonelikeyou2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 147
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez basia0707 Pokaż wiadomość
Podziwiam was że nie szkoda wam obciąć dużo włosów
Ja tez podziwiam, bo faktycznie większa część dziewczyn tu obcięła włosy.
Ja nie farbuję już 3 lata i 4 miesiące
I jeszcze mam ok. 25 cm farbowanych końcówek
someonelikeyou2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-27, 12:50   #4552
basia0707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 229
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez someonelikeyou2 Pokaż wiadomość
Ja tez podziwiam, bo faktycznie większa część dziewczyn tu obcięła włosy.
Ja nie farbuję już 3 lata i 4 miesiące
I jeszcze mam ok. 25 cm farbowanych końcówek
ja również nie umiem pozbyć się włosów co pół roku chodzę do fryzjera który rozmywa linie dodając pare refleksów i tonuje włosy
basia0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-27, 12:50   #4553
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 34 402
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Noo ja też podziwiam. Nie farbuje od 10 miesięcy i mam wrażenie, że naturalne to 1/3 mojej długości i jak pomyślę ile jeszcze czasu dopuszczania mnie czeka, żeby mieć jedynie swój kolor to lekko mówiąc strasznie duzo czasu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-28, 14:14   #4554
estrella89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 58
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cześć dziewczyny! dolączam do was i ja nie farbuje włosów od 4 miesięcy, właściwie to przez ostatnie 5 lat miałam cały czas naturalny kolor włosów. Niestety chciałam coś odmienić na lato i poszłam do bardzo kompetentnej fryzjerki która mi zrobiła " refleksy" które wyglądały jak bajeyage i to na dodatek od nasady. Ok może nie wyglądało to bardzo źle, ale po lecie tak wyjaśniały , że niektóre wręcz wpadały w platynę. Czułam się strasznie w tych odcieniach, gdyż mam włosy średni mysi brąz. Teraz stonowałam je tonerem, który przyciemnił mi te pasemka a nie ruszył mojego naturalnego koloru ( polecam takie rozwiązanie jak ktoś ma dużą granicę odrostu) i jest w miarę ok, mogę spokojnie teraz zapuszczać moje piękne naturalne włosy
estrella89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-28, 15:15   #4555
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Hej dziewczyny, nie pamiętam, kiedy tu dołączyłam, ale moim ostatnim farbowaniem włosów było ombre w maju 2016 r, żeby z tego zapuścić naturalki. Obecnie mam włosy do ramion w 100% naturalne i jestem przeszczęśliwa, włosy pięknie lśnią i są zdrowe.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 19:11   #4556
estrella89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 58
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

To zdjęcie moich 4 miesięcznych odrostów. Wydaje mi się ze nie jest najgorzej, ta różnica dzięki tonerowi tak łagodnie przechodzi. Co myślicie ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DEC931A5-308F-48F9-9A84-E6D86608C051.jpg (212,6 KB, 73 załadowań)
estrella89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 07:14   #4557
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez estrella89 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! dolączam do was i ja nie farbuje włosów od 4 miesięcy, właściwie to przez ostatnie 5 lat miałam cały czas naturalny kolor włosów. Niestety chciałam coś odmienić na lato i poszłam do bardzo kompetentnej fryzjerki która mi zrobiła " refleksy" które wyglądały jak bajeyage i to na dodatek od nasady. Ok może nie wyglądało to bardzo źle, ale po lecie tak wyjaśniały , że niektóre wręcz wpadały w platynę. Czułam się strasznie w tych odcieniach, gdyż mam włosy średni mysi brąz. Teraz stonowałam je tonerem, który przyciemnił mi te pasemka a nie ruszył mojego naturalnego koloru ( polecam takie rozwiązanie jak ktoś ma dużą granicę odrostu) i jest w miarę ok, mogę spokojnie teraz zapuszczać moje piękne naturalne włosy
Co to za toner?
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 10:21   #4558
estrella89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 58
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Loreal dia light, poleciła mi fryzjerka. Robiłam z 3% mleczkiem utleniającymi także przyciemnil mi pasemka a naturalne zostały bez zmian fajna sprawa 😜
estrella89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 19:42   #4559
someonelikeyou2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 147
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Dość długie te odrosty jak na 4 miesiące ładny kolor
someonelikeyou2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 21:12   #4560
estrella89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 58
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Dziękuje przyznam ze dość szybko mi włosy rosną, póki co jest ok. 6 cm.
estrella89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-14 13:21:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:13.