Asymetria ust po modelowaniu ust kwasem hialuronowym - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-01-16, 16:37   #1
Bumandrum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 2

Asymetria ust po modelowaniu ust kwasem hialuronowym


Hej
2 tygodnie temu miałam powiększane usta, ale na drugi dzień zaczęła mi się robić asymetria. Jedna strona jest fajnie powiększona a druga jak by wypompowana. W 3 tygodniu czyli za tydzień mam mieć kontrolę. Lekarka powiedziała, że to normalne i usta się układają i żeby poczekać. Co sądzicie? Będzie potrzebna korekta czy to jest norma, że jak usta się układają to może dojść do asymetrii. Albo może kwas się krzywo ułożył ?
Bumandrum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-20, 11:57   #2
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Asymetria ust po modelowaniu ust kwasem hialuronowym

Cytat:
Napisane przez Bumandrum Pokaż wiadomość
Hej
2 tygodnie temu miałam powiększane usta, ale na drugi dzień zaczęła mi się robić asymetria. Jedna strona jest fajnie powiększona a druga jak by wypompowana. W 3 tygodniu czyli za tydzień mam mieć kontrolę. Lekarka powiedziała, że to normalne i usta się układają i żeby poczekać. Co sądzicie? Będzie potrzebna korekta czy to jest norma, że jak usta się układają to może dojść do asymetrii. Albo może kwas się krzywo ułożył ?
Po dwóch tygodniach powinna zejść opuchlizna a wraz z nią asymetria. Jeśli miałaś własne usta wyjściowo niesymetryczne, to tam gdzie zostało podane więcej kwasu może bardziej opuchnąć. Ale po dwóch tygodniach ciężko powiedzieć, jest mozliwośc że jednak trzeb będzie to wyrównać.Czasem podczas samego zabiegu następuje szybkie puchnięcie tkanek, co uniemożliwia precyzyjne podanie kwasu ...a gdy opuchlizna schodzi to widać niedociągnięcia.Będziesz na kontroli to sie okaże jak to poprawić, ale nie daj się spławić że tak ma być
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-21, 08:41   #3
Bumandrum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 2
Dot.: Asymetria ust po modelowaniu ust kwasem hialuronowym

Dziękuję serdecznie za odpowiedź 🥰😘🙂
Bumandrum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-21 09:41:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:46.