Solarium czy samoopalacz? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-05, 19:19   #1
213.25.30.176
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 53
GG do 213.25.30.176

Solarium czy samoopalacz?


Lato idzie do nas duzymi krokami,dziewczyny zaczna pokazywac dekolty,plecy,nogi. I tutaj mam problem. Mam male dziecko i w tym roku nie bede mogla sie wybrac na plaze po opalenizne wiec musze skorzystac z innych sposobow. Co polecacie? Samoopalacz(jaki) czy solar?
213.25.30.176 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-05, 20:00   #2
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: Solarium czy samoopalacz?

Clarise – bezapelacyjnie samoopalacz! Nie wiem czy czytałaś artykuły Basi o wpływie słońca na skórę, jeśli nie to polecam ku pamięci (najlepiej wydrukować i regularnie się straszyć ) http://www.wizaz.pl/menu_slonce.php

Niestety, nie potrafię doradzić Ci w sprawie doboru samoopalacza – dotąd próbowałam jedynie Kolastyny (stanowczo nie polecam) i balsamu brązującego Ziaji (no, ten nawet niezły!). Może wpisz w wyszukiwarkę hasło „samoopalacz”? Na pewno wyrzuci Ci dużo wątków...

youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-05, 23:24   #3
ola.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 201
Re: Solarium czy samoopalacz?

Ja mimo wszystko polecam solarium . Czytalam artykuły i zdaje sobie sprawe ze szkodliwości ale tak jak we wszystkim, jesli sie zachowa umiar to bedzie ok Uzywałam samoopalaczy i chodzilam na solarium . Wybrałam solarium. Jezeli masz male dziecko to tym bardziej polecam solarium bo jednak aplikacja samoopalacza zajmuje troche czasu. Niestety nawet drogie samoopalacze smierdza i czuc ze uzywa sie samoopalacza. Opalajac sie w solarium mozesz wylaczac lampy na twarz i smarowac ja samoopalaczem. Nie polecam samoopalacza do calego ciala, chyba ze na lekko zabrazowiona skore po solarium. Niestety wiekszosc samoopalaczy jakie przetestowalam schodzilo nierownomiernie.
ola. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-06, 07:59   #4
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: Solarium czy samoopalacz?

Ja nie używam obecnie ani tego ani tego
Z dwa lata temu chodziłam do solarium - raz na dwa tygodnie. W sumie byłam z 10 razy. Opalenizna owszem była, ale jak pomyślałam ile mnie to kosztuje oraz jak będę wyglądała za 10 lat zrezygnowałam i przerzuciłam się na samoopalacz. Polecam Ambre Solaire (bardzo ładnie pachnie)
Potem znudziło mi się packanie samoopalaczem (bo trzeba jednak poczekać aż on wchłonie) i teraz używam zwykłego podkładu (na twarz oczywiście) na to delikatnie puderek brązujący i koleżanki mówią, że ładnie opalona jestem

No ostateczny wybór zostawiam Tobie. Pozdrawiam
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-06, 09:48   #5
213.25.30.176
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 53
GG do 213.25.30.176
Re: Solarium czy samoopalacz?

A co robisz latem,gdy ubiera sie zwiewne sukieneczki?
213.25.30.176 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-06, 09:57   #6
213.25.30.176
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 53
GG do 213.25.30.176
Re: Solarium czy samoopalacz?

Fakt solarium jest szkodliwe,ale co teraz nie jest.A co do kosztow to dobry samoopalacz tez sporo kosztuje.
A co do solarium to jeszcze przed ciaza raz w tygodniu robilam sobie taki 20 minutowy seans,tylko niestety mam z natury sucha skore a po solarium bylo jeszcze gorzej,juz nie wiedzialam jak i czym ja nawilzac
Moze znacie sprawdzone sposoby i kosmetyki lub wlasnie idealny samoopalacz o przyjemnym zapachu,bo niektore to strasznie "smierdza".Z Nivea w sprayu uzywam i ladnie pachnie,ale nadaje sie tylko do twarzy,bo na cialo jest za slaby.
213.25.30.176 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-06, 12:08   #7
ola.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 201
Re: Solarium czy samoopalacz?

jesli chodzi o samoopalacz to polecam garniera w sprayu, ale srednio wydajny bo mi wystarczal ma posmarowanie calego ciala 4-5 razy a nie jestem puszysta
Po solarium uzywam balsamow nawilzajacych i oprocz tego, jak mi polecila w innym watku Kamila, balsamu brazujacego sopot Ziaja. A do opalania w solarium uzywam Coffee Sun Express Soleo Professional, emulsja do opalania z kompleksem brazujacym, ktora oprocz przyspieszania opalania nawilza, odzywia i regeneruje skore.
ola. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-04-06, 13:08   #8
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: Solarium czy samoopalacz?

Jak jestem w mieście i jeszcze nie zdążę się opalić to samoopalacz, ale latem to ja czym prędziej opalam się na słoneczku aby było ładnie
Uważam, że nie ma przeciwskazań w braniu dziecka na plażę -maluszek lezy na kocyku albo w wózku pod parasolem :
Tylko też nie cały czas, dziecku dobrze zrobią kilkuminutowe "kąpiele słoneczne" (oczywiście ochrona kremikami musi być). Słońce wspomaga wydzielanie witaminy D
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:57.