Chciałabym coś zmienić.. wkrótce nowa ja :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-15, 15:24   #1
Izabela84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11
GG do Izabela84
Exclamation

Chciałabym coś zmienić.. wkrótce nowa ja :)


Witam Kochane
Tak, jak w temacie - nic dodać nic ująć Chciałabym zmienić.. całą siebie Są dni, gdy staję przed lustrem i podoba mi się moje odbicie, a innym razem.. Dlatego chciałabym, żeby tych dni "pogodnych" było więcej, a jednocześnie chciałabym przestać być "szarą myszką" Dlaczego szarą, już tłumaczę..
- jestem przeciętnej urody (odsyłam do załącznika ), to co mnie może wyróżniać to szczery uśmiech i duże, brazowe oczy
- budowa ciała, hmm tzw gruszka raczej wąskie ramiona, biuścik - w sam raz , talia tzw. osy o szerokie biodra
- na codzień ubieram się w czarne spodnie/jeansy.. jeśli jeans to albo krótsze bluzki + paski albo dłuższe, takie zakrywające pupcię niekiedy spódniczka i bluzka, ale to baaaaaaaaaaardzo rzadko
Hmm.. nie wiem, co jeszcze mogę o sobie powiedzieć, ale jeśli o czymś zapomniałam - to pytajcie chętnie odpowiem Chciałabym poznać Wasze opinie - co i jak powinnam w sobie zmienić? Jak się ubierać? Jak malować? jak...
za wszystko dziękuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Izabela84.jpg (99,0 KB, 56 załadowań)
__________________
Still looking for....
Izabela84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 15:57   #2
zoya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 221
Dot.: Chciałabym coś zmienić.. wkrótce nowa ja :)

Czemu mówisz, że jesteś osobą przeciętnej urody, jesteś bardzo ładna

Masz piękne długie rzęsy, które powinnaś konieczne podkreślać. Oczy są bardzo wyraziste i duże, więc możesz zaszaleć z makijażem bez ograniczeń Fajnie będzie Ci w fioletach, jasnym beżu, ciemnozielonym... (mam bardzo fajną koleżankę, która jest zresztą bardzo do Ciebie podobna i w takim makijażu było jej bardzo ładnie) Możesz nawet zaszaleć ze smoky eyes Co do ust - użyłabym konturówki, gdyż górna warga jest troszkę mniejsza od dolnej.

Co do ubioru - mam podobną figurę i bardzo dobrze czuję się w tunikach najlepiej w energetyzujących kolorach - pistacjowym, turkusowym, czerwonym.

Masz bardzo ładne włosy!! Może przełamałabyś tą hebanową czerń takimi wiśniowymi pasemkami?

PS to tylko moje sugestie Życzę Ci udanej metamorfozy
__________________

powtarzam angielski i hiszpański

uczę się bezwzrokowego pisania na klawiaturze
powoli przygotowuję się do przeprowadzki

zoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 17:39   #3
Izabela84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11
GG do Izabela84
Dot.: Chciałabym coś zmienić.. wkrótce nowa ja :)

Witaj
Bardzo Ci dziękuję za pomoc.. postaram się zastosować do Twoich porad Co do koloru cieni to jasny beż wręcz uwielbiam Fioletowy, zielony hmm.. nie próbowałam, ale wkrótce jadę na wakacje, więc pora się przełamać
Konturówka do górnej wargi - jak najbardziej!! tylko ja mam okropny nawyk oblizywania warg i wszystko co możliwe (czytaj, co mam na wargach ) "zlizuję" w ekspresowym tempie
Tuniki - bardzo lubię, choć dopiero niedawno się do nich przekonałam.. ale dzięki Twom słowom wiem, że to dobra decyzja
A włoski hmm.. dziękuję za komplement To mój naturalny kolor, jedni podpowiadają mi rozjaśnienie ich balejażem, Ty mówisz o kolorze bordo.. a ja nie wiem, na co się zdecydować
Raz jeszcze dzięki za poradę
P.S. W żywym, turkusowym kolorze naprawdę bardzo Ci ładnie
__________________
Still looking for....
Izabela84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:02.