Trądzik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-11-15, 14:36   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Trądzik


Dzień dobry!Mam 15 lat.Moim problemem jest trądzik nie jest on zbyt obfity ale jednak mi przeszkadza.Ponadto mam rozszerzone pory na policzkach,w okolicy nosa.Do tej pory uzywałam maści Benzacne 10% ale nie przyniosla efektów.Czy moglibyście poradzic mi kosmetyki na pryszcze i rozszerzone pory w granicach 100zł?Z GÓRY DZIĘKUJĘ!!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-15, 16:58   #2
aasskkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 2
Wyślij wiadomość przez ICQ do aasskkaa GG do aasskkaa
Re: Trądzik

kup maść darcin 2,5% na recepte bardzo pomaga jest za antybiotykiem polecam!!
aasskkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-15, 18:40   #3
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Trądzik

wpisz do okienka wyszukiwarki hasło trądzik - znajdziesz mnóstwo postów z interesującymi Cię informacjami [img]icons/icon7.gif[/img]
Zerknij także do artykułów
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-18, 20:51   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
tradzik rozowaty

W moim stadium tradzika rozowatego wymagam leczenia Roaccutanem.
Czy ktos z Was ma jakies doswiadczenia z tym lekiem?
Przyznam, ze po przeczytaniu listy mozliwych skutkow ubocznych jestem przyrozona, moze niepotrzebnie?

Pozdrawiam,
Alicja
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-18, 23:03   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tradzik rozowaty

To nie są cukierki, fakt. Ale każdy lek, który działa ma również działania niepożądane. Zwykle poza suchością błon śluzowych nie pojawiają się dodatkowe problemy. Trzeba pamiętać o diecie nie obciążającej wątroby i o skutecznej (pigułka) antykoncepcji.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-29, 10:57   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
pryszcz

Dziewczyny wyratujcie mnie z opresji.Na czole robi mi się pryszcz,z tych bolących i głębokich.Myślę,że akurat na Sylwestra będzie piękny i wielki.Może jest jakiś cudowny sposób,żeby się go pozbyć,albo choć złagodzić.Może pobiec po te plasterki Vichy?Poradżcie coś drogie Wizażaneczki.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-29, 13:57   #7
Hepi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 133
Re: pomocy!!!!!!!!!!

Pasterki mogę polecić tylko wtedy, gdy jest on dopiero "napoczęty", z dojrzałym sobie nie poradzą [img]icons/icon9.gif[/img]. Jednak jeśli mogę to polecam żel Benzacne, o wiele tańszy (kosztuje ok 5zł w aptece) i o wiele skuteczniejszy w likwidacji tego typu problemów [img]icons/icon7.gif[/img].
Hepi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-12-29, 15:33   #8
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: pomocy!!!!!!!!!!

Tylko jak będziesz kupowała to kupuj 10% (ten 5% jest nieskuteczny) I spróbuj to po prsotu tym punktowo przysuszyć na noc - może też pasta cynkowa się przyda - bo chyba kupowanie preparatu opartego na antybiotyku na takie coś nie ma sensu [img]icons/icon7.gif[/img]
Albo jeżeli masz zaprzyjaźnioną kosmetyczkę, która Cię na chwilę wciśnie w grafik (w końcu Sylwester tuż tuż [img]icons/icon10.gif[/img] ) to mogłabyś do niej zapukać po pomoc [img]icons/icon7.gif[/img]

powodzenia i udanej zabawy na Sylwestra [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-29, 20:21   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pomocy!!!!!!!!!!

Mi taki syfek zrobił się na plecach a na Sylwestra mam taka bluzke że go bedzie widać.... kupiłam nalewke z szałwi (w aptece, kosztuje ok. 7zł). Dla mnie jest skuteczna, dokładnie nie wiem na co ona jest ale mi tj. przypala syfy i już jego prawie nie mam [img]icons/icon7.gif[/img] Ale dokładnie nie wiem czy jest OK., ale ten żel Benzacene miałam i mi nic nie pomagał. Może ktoż powie czy ta szałwia jest do tego dobra???
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-29, 21:13   #10
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: pomocy!!!!!!!!!!

Już kiedyś ratowałam na tym forum z podobnej opresji. W wyjątkowej sytuacji , gdy koniecznie musisz pozbyć się krostki można zastosować taki sposób:
zrób najpierw zmiękczający okład z sody (łyżeczka na szklankę przegotowanej wody)
potem na noc nałóż na zmienione miejsce odrobinę maści ichtiolowej (kupisz w aptece bez recepty), najlepiej zakleić to plasterkiem gdyż maść brudzi pościel
Po takim okładzie "guzek" powinien zebrać i utworzy się krostka z ropnym czubkiem , jeśli będzie już czubek to delikatnie spróbuj wycisnąć (ale trzeba to robić tak aby nie wcisnąć treści ropnej do środka), skóra musi być zdezynfekowana , ręce czyste, zdezynfekowane , a usuwanie krostki koniecznie przez chusteczkę higieniczną , po całej "operacji" możesz na to miejsce nałożyć troszkę maseczki z zielonej glinki.
To jest taki ekspresowy ratunek -nie zdradzam tego sposobu zbyt często , gdyż takich zmian nie powinno się wyciskać , ale... to taki mały wyjątek.

Jeśli czasu na leczenie jest więcej to na takie bolące guzki pomaga:
- przykładanie (przez woreczek foliowy kostki lodu)
- smarowanie sokiem z czosnku
to sprawdzone sposoby
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:32.