cera mieszana sucha-normalna - do Basi i nie tylko - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-12-27, 08:47   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

cera mieszana sucha-normalna - do Basi i nie tylko


witajcie poswiatecznie [img]icons/icon7.gif[/img] mam nadzieje, ze brzuszki odpoczywaja.....
Mam cere sucha pomieszana z normalna - a to ci niespodzianka - zawsze myslalam, ze mam w partii T tlusta... no ale cale zycie czlowiek sie uczy. Ale rzeczywiscie brak porannego swiecenia.. no i mam problem - wiekszasc kosmetykow - bazy, fluidy, pudry jest MATUJACA, teraz juz wiem dlaczego france tak mnie 'sciagaly'!! blagam zatem o porade - wszystkie sucho-normalne, wrazliwe do tego i alergiczne!!! Jakie kosmetyki - najchetniej Clarins albo cos podobnego. Co POD OCZY, dodam ze slyszalam ze tu nie mozna zalowac kasy i lepiej sie szarpnec, a szyja i takie tam inne? tez sucha jak wior!! Dodam - tylko se nie smiejcie, ze tyle lat w nieswiadomosci zylam, ze stuknie mi 30 w przyszlym roku [img]icons/icon9.gif[/img] I tu o porade prosze - jak z tym zyc dalej? z 30 oczywiscie nie z cera [img]icons/icon12.gif[/img]
pozdrawiam i CZEKAM na mnostwo porad
m
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-27, 08:57   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: cera mieszana sucha-normalna - do Basi i nie tylko

zapomnialam!!! jeszcze te przeklete naczynka, skrzydelka nosa ....
buziaki
m
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-27, 16:22   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: cera mieszana sucha-normalna - do Basi i nie tylko

Droga Martyno!!
Radziłabym ci pobuszować po tekstach dostepnych już na wizażu, znajdziesz wnich wiele porad np odnośnie kremów pod oczy, wpisz także to hasło do wyszukiwarki na będziesz miała lekturę na kilka godzin. Trudno jest radzić konkretny preparat pod oczy, to już kwestia własnych eksperymentów, natomiast na pewno radzę ci stosować regularnie krem pod oczy, a przy jego wyborze kierować się stanem skóry, a nie tylko wiekiem. Jeśli skóra jest przesuszona to sięgnij bo bardziej kremowe konsystencje a nie żele, i pamiętaj, że skóra wokół oczu także potrzebuje ochrony przeciwsłonecznej.
Szyję pielęgnuj tak jak twarz, unikając tylko typowych preparatów przeznaczonych dla cery tłustej oraz maseczek oczyszczających na bazie glinki, natomiast wszystkie kremy nawilżające, natłuszczające, maseczki nawilżające, delikatne pilingi, kremy z kwasami koniecznie także kremy z filtrami na dzień aplikuj także na szuję. Może się czasem zdazyć, że jakiś krem pod oczy nie będzie tolerowany przez delikatną skórę wokoł oczu wówczas możesz go z powodzeniem wykorzystać właśnie na szyję i dekolt.

Wiele porad znajdziesz w moim nowym tekście na temat pielęgnacji w okresie zimowym, który czeka na opublikowanie, wiele z uwag ma charakter ogólny i nie dotyczy tylko okresu zimy.
Pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-28, 12:01   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: cera mieszana sucha-normalna - do Basi i nie tylko

dzieki [img]icons/icon7.gif[/img] juz sie zaglebilam w lekturze - co za opasle tomisko by wyszlo
pozdrawiam sylwestrowo
m
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:06.