Avene-Ystheal czy Dermika- Extremale? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-11, 12:25   #1
Yoanna
Raczkowanie
 
Avatar Yoanna
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 166

Avene-Ystheal czy Dermika- Extremale?


Kochane, mam pytanie: Avene, Ystheal+ Creme (krem przeciwzmarszczkowy dla skóry prztłuszcZającej
sie i Dermika-Extremale- czy można używać w wieku 28 lat? który bedzie
lepszy? Mam juz delikatne zmarszczki mimiczne...
Yoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-11, 15:36   #2
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Avene-Ystheal czy Dermika- Extremale?

Ja tam osobiście uważam że można (ja tam stosuję ). W końcu one mają za zadanie działać w wiekszym stopniu zaponiegawczo, bo jak się zmarszczki już pojawią to juz raczej bardziej inwazyjne metody zostają. Justy pisała kiedyś że można Osobiście unikam tylko jakiś kremów do dojrzałej skóry, z fitohormonami itp.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-11, 15:46   #3
Yoanna
Raczkowanie
 
Avatar Yoanna
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 166
Re: Avene-Ystheal czy Dermika- Extremale?

Dziękuję Smoczyco za odp <cmok> A który z nich jest według Ciebie lepszy?
Yoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-11, 16:09   #4
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Avene-Ystheal czy Dermika- Extremale?

Wiesz nigdy nie stosowałam Avene - cenię tę firmę ale do ich kremu z retinolem nie jestem przekonana, moim zdaniem lepiej sprawdzają się jesli chodzi o kojenie, nawilżanie. Nie znam tego kremu, więc nie pomogę. Za to jesli chodzi o retinol polecam niedrogi a doskonały St Yves - sporo żeśmy o nim pisały ostatnio, bo jest wycofywany ze sklepów, ale jeszcze gdzieniegdzie można go dostać - mówię z punktu widzenia straszliwej pudernicy, co to testowała wszystko chyba - ten krem jest godzien zainteresowania
Dermika - nie używałam ale opinie są bardzo dobre, jeśli nie rewelacyjne. Ma pewnien bardzo skuteczny składnik, którego nie mają inne nieraz dużo droższe kremy. To dobry wybór! Może sama kupię na zime Ja mam małą obsesję na zmarszczki mimiczne, które u mnie rysują się od dziecka - dlatego nei boję się aktywnych substancji (w koncu jakie mają być jak mają działać ). Z silnych kremów używalam niedawno Vichy Myokine (bardzo lubiłam). A i całą wiosnę Collagenist serum teraz odstawiłam kwasy i serumy i na razie nie będę walczyć ze zmarszczkami, tylko z sebum i wypryskami bo niestety bez kwasów juz obserwuję pogorszenie cery
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-11, 16:28   #5
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: Avene-Ystheal czy Dermika- Extremale?

Hm, to ja sie juz tak zapytam, jak juz mowa o tych kremach dla skory dojrzalej. Po pisaniu calej tej pracy magiserskiej, przygotowywaniu sie do studiow doktoranckich, a teraz do obrony pod oczami zrobily mi sie takie wstrene kreski. Niestety nie pomagaja mi ani ta maseczka Oceanica, ani Clinique. Zastanawialam sie wlasnie nad tym Extremale pod oczy, albo Farmona FitoOdnowa, jako kuracja jednorazowa. Co o tym sadzicie...?

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-11, 16:55   #6
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Avene-Ystheal czy Dermika- Extremale?

Cheetah miło Cię widzieć, myślałam dziś o Tobie jak jechałam dziś na uczelnię (moi studenci też mają zaraz obrony, bedę za niektórymi tęsknić), pamiętam o poniedziałku i bedę trzymać kciuki!!!!
Co do oczów mam dermikę extremale eyes, ale nawet nie rozpieczętowałam jeszcze ale ja nie wiem co o niej sądzić, bo ona nie ma tego słynnego rozprężającego czynnika co wersja twarzowa Ja pod oczy w kryzysowych momentach stosowałam:
- Eyeserum, Guerlaina
- kapsułki pod oczy Ceramide Eyes Elizabeth Arden
- nie tak dawno Anti Gravity Clinique.

Te lubie i polecam, u mnie się sprawdziły. Sprawdziła się u mnie róznwież zwykła maseczka nawilżająca Guerlaina nakładana pod oczy (tę wolno) za radą kosmetyczki.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-11, 17:04   #7
Yoanna
Raczkowanie
 
Avatar Yoanna
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 166
Re: Avene-Ystheal czy Dermika- Extremale?

Ja pod oczy stosuję Dermikę 2010 z tlenem i retinolem. Juz konczę 1 opakowanie a widzę zdecydowaną poprawę, zniknęły kurze łapki a niteczki sie wygładziły. Odnośnie pogorszenia cery,co mozna bez obaw o przebarwienia stosować latem na pryszczki(guzki)? niedawno miałam problem po zastosowaniu differinu w kremie, wysypalo mi sporo małych krostek, odstawiłam. Zimą podczas stosowania kwasów nie miałam większych problemów z cerą. Wyszło słoneczko i cera mi sie popsuła, buuu... CO mozna stosowac latem? Polećcie cos skutecznego
Yoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-06-11, 17:35   #8
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: Avene-Ystheal czy Dermika- Extremale?

Smoczyca napisał(a):
> Cheetah miło Cię widzieć, myślałam dziś o Tobie jak jechałam dziś na uczelnię (moi studenci też mają zaraz obrony, bedę za niektórymi tęsknić), pamiętam o poniedziałku i bedę trzymać kciuki!!!!

Dzieki za pamiec. Juz teraz robie wszystko, zeby tylko nie patrzec na przykladowe zagadnienia z obrony. Eh, a jeszcze na 40 z nich musze spojrzec dokladniej. Juz mam dosc...

> Co do oczów mam dermikę extremale eyes, ale nawet nie rozpieczętowałam jeszcze ale ja nie wiem co o niej sądzić, bo ona nie ma tego słynnego rozprężającego czynnika co wersja twarzowa Ja pod oczy w kryzysowych momentach stosowałam:
> - Eyeserum, Guerlaina

No wlasnie jakos Guerlaina zawsze omijalam szerokim lukiem. Nie do konca mnie jakos przekonuje, moze dlatego, ze moja mama byla srednio zadowolona z niego. Ale moze sie przelamie

> - kapsułki pod oczy Ceramide Eyes Elizabeth Arden

Tego to na oczy nie wiedzialam, w niedziele ide na wyprawe po sklepach, zeby nie zglupiec doszczetnie w domu, to pobuszuje po Sephorach i innych

> - nie tak dawno Anti Gravity Clinique.

No wlasnie tego tez uzywam, i jakos nie widze zadnych efektow, a koncze sloiczek. Dlatego zastanawiam sie, czy po prostu nie zaaplikowac sobie jakiejs teriapii szokowej..

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-12, 09:16   #9
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Avene-Ystheal czy Dermika- Extremale?

Cheetah - naprawdę tak nisko oceniasz Anti Gravity pod oczy? Moim zdaniem to jeden z najlepszych kremów jakie używałam... hmm, to ja już nie wiem co byłoby dla Ciebie dobre w takim razie...

Yoanna - co do tej cery latem - mam właśnie ten problem. Robie sobie własnie małą kwasową przerwę, juz nawet nie ze wzgledu na słońce (i tak bloker przez okrągły rok) ale ze względu na podwyższoną wrażliwość i nadreaktywność mojej cery. Muszę się teraz ze skórą obchodzic łagodnie co w praktyce oznacza dość bogate łagodzące kremy, które mogą zatykać pory (a ja mam sklonności ku temu). Co używać teraz? Ja mam już trochę pomysłów, opracowałam sobie mini plan, ale to dopiero pierwsza faza, czy bedzie dobrze - czas pokaże
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-12, 09:26   #10
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: Avene-Ystheal czy Dermika- Extremale?

Smoczyca napisał(a):
> Cheetah - naprawdę tak nisko oceniasz Anti Gravity pod oczy? Moim zdaniem to jeden z najlepszych kremów jakie używałam... hmm, to ja już nie wiem co byłoby dla Ciebie dobre w takim razie...

Oj to nie tak, lubie Anty-Gravity, pierwsza polowke sloiczka dostalam po tacie, drugi byl juz moj wlasny Ladnie nawilza, jest wydajny, szybko sie wchlania, jest jak najbardziej ok. Natomiast denerwuja mnie te kreski pod oczami, ktore zrobily mi sie, po pol roku siedzania po 12h dziennie przed komputerem Dlatego szukam jakiejs kuracji cud

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:53.