Drogie wizażystki pomóżcie niechcę już wyglądać jak szara myszka :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-09, 18:33   #1
Słoniątko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 23

Drogie wizażystki pomóżcie niechcę już wyglądać jak szara myszka :(


Drogie wizazystki pomóżcie! niechcę wyglądać jak szara myszka do niepasuje do mojego temperamentu. A poza tym mam dosyć docinek ze strony facetów na mój temat, ktorzy mówią że fajna ze mnie laska jak nie widać twarzy Prosze pomóżcie mi !!!!!!!!!!!!!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (202,5 KB, 194 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (189,9 KB, 146 załadowań)
Słoniątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-09, 18:56   #2
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
Re: Drogie wizażystki pomóżcie niechcę już wyglądać jak szara myszka :(

rety jakbym mi tak facet powiedział, to bym odpowiedziała, że fajny z niego facet jak go nie widać a przede wszystkim jak nie słychać.A tak poza tym to ładna z Ciebie kobietka i nie daj sobie wmówić, ze jest inaczej.Co do zmiany wyglądu, to inni Ci doradzą, bo ja się nie czuję na siłach w tym temacie, ale zmienialabym fryzurkę, poprostu troszkę skróciła włoski i nadała kształt fryzurze.
__________________
http://taktutak.blogspot.com/
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-09, 19:13   #3
Słoniątko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 23
Re: Drogie wizażystki pomóżcie niechcę już wyglądać jak szara myszka :(

agu.s dzięki a co myślisz o tej fryzurce bo włosków farbować niechce :buziak:
Słoniątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-09, 19:52   #4
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Drogie wizażystki pomóżcie niechcę już wyglądać jak szara myszka :(

Masz śliczne włoski. Jeśli to Twój kolor naturalny, to gratuluję!
Jeśli nie chcesz farbować włosków, to mogłabyś jedynie zrobić sobie na nich trochę jaśniejszych pasemek
Co do fryzurki, to mi się podoba to, co masz na główce. Ale może Dziewczyny wkleją jakieś fryzurki, bo ja nie mam
Nie wiem ile masz lat, więc nie bardzo wiem, co zrobić z makijażem. Jeżeli chcesz, możesz używać jakiegoś lekkiego podkładu, lub może pudru, żeby ujednolicić koloryt cery
I np. wyregulować brwi, ale koniecznie u kosmetyczki, żeby były równe i nie za cienkie

A tak na marginesie, to jesteś bardzo ładna Domyślam się, jaki typ chłopaków mówi Ci to, co napisałaś, i powiem tyle: takim typem nie warto się przejmować
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-09, 20:36   #5
Patrycja_szulc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 2
Re: Drogie wizażystki pomóżcie niechcę już wyglądać jak szara myszka :(

Karola dzieki za podniesienie na duchu.Pasemka? też raczej nie na zdjęciu tego nie widać ale mam jakby naturalne pasemka i takie mi się podobają a makijaż jakiś by mi się przydał co myślisz o ciemno czerownej pomadce na specjalne okazje? no tak tylko jak wtedy oczka pomalować? A fryzurka ? chyba raczej nie myślałam, żeby je troszeczkę skrócić i wycieniować bo jest zbyt dużo, są za ciężkie i bardzo trudno je ułożyć
Pozdrowionka!
Patrycja_szulc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-09, 21:45   #6
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: Drogie wizażystki pomóżcie niechcę już wyglądać jak szara myszka :(

Cześć Słoniątko.
Ładna z Ciebie dziewczyna . I na prawde nie przejmuj się głupim gadaniem facetów.
Twoja uroda jest subtelna i delikatna dlatego też odradzam Ci ciemnoczerwonej pomadki, poza tym wydaje mi się, że na ciemne klory to masz zbyt wąskie usta.
Skoro nie chcesz zmieniać koloru włosów (uważam że jest bardzo ładny)to możesz troche je podciąć i wystrzępić w takie pazurki, które będą opadać na twarz.
W makijażu powinnaś używac spokojnych i stonowanych kolorów, jak beże, rozbielone róże, orzechowe brązy.
Na wieczór możesz mocniej podkreślić oczka poprzez zrobienie kreseczek ,ale nie czarną ale np. brązową konturówką lub cieniem do powiek, a następnie deliktanie ją rozetrzeć (tylko wtedy gdy robisz ją cieniem), możesz też spróbować z grafitem lub szarym. Na powiekę nałóż np. fioletowy cień (może być śliwka lub jaśniejszy np. lilak), rzęsy dokładnie wytuszuj np. tuszem 2000 calorii Max Factora. Usta za to zaznacz bezbarwnym błyszczykiem.
Pamiętaj też o podkładzie który wyrówna koloryt cery+ korektor na ewentualne niedoskonołasci. Jeśli twarz Ci sie świeci to możesz ją musnąć sypkim pudrem transparentnym.
Żeby ożywić koloryt cery to muśnij kości policzkowe różem np. w kolorze brzoskwiniowym, który pasuje praktycznie każdej kobiecie, lub chłodnego (nie za jasnego) różu. Na wieczór zamiast różu możesz nałożyć puder brązujący (polecam Vipery, puder w kamieniu lekko brązujący, z delikatnymi złotymi drobinkami).
Życze powodzenia i udanego eksperymentowania
Pozdrawiam serdecznie
Kamila
Ps. Przesyłam zdjęcia fryzurek
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-09, 21:48   #7
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: Drogie wizażystki pomóżcie niechcę już wyglądać jak szara myszka :(

c.d fryzurek
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-01-09, 21:53   #8
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Drogie wizażystki pomóżcie niechcę już wyglądać jak szara myszka :(

Jeśli chodzi o makujaż, to widziałabym Ciebie raczej w naturalnym. Jeśli chcesz ciemno czerwone usta, to oczy pomaluj delikatnie. Albo odwrotnie: usta w kolorze brązowawym lub beżowych, a oczy mocniej. Jednak radziłąbym Ci wybierać dość jasne kolory do ust (np. jasny brąz itp.)
Jeśli w ogóle chcesz się malować, to przydałby się podkład. Moim zdaniem nawet najlepszy makijaż ust i oczu będzie nieefektowny, jeśli cera nie jest w jednolitym, ładnym kolorku. Masz chyba jasną karnację, więc uważaj, aby podkład / puder nie był za ciemny.
Jak mi coś jeszcze przyjdzie do głowy, do napiszę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg makijaż5.jpg (26,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makijaż różowy.jpg (75,4 KB, 10 załadowań)
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-10, 10:46   #9
Słoniątko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 23
Re: Drogie wizażystki pomóżcie niechcę już wyglądać jak szara myszka :(

Obcięlam włoski( w najbliższym czasie postaram się wyslać zdjęcie) a z ta czerwoną pomadką to byl zły pomysł- wyglądam w niej jak Krwawa Mery ale kupiłam dzisiaj pomadke w odcieniu jasnego różu taka perłowa z Vipery - fajna czekam na dalsze uwagi a za dtychczasow bardzo dzlękuje jestećcie Super !!!!!!!!!!!

Aha! może zancie jakiś fajny tusz do rzęs (niezbyt drogi)
ale trwały żeby się niekruszył (potem wyglądam jakby mnie ktoś pobił )
dzięki
Słoniątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-10, 11:19   #10
lila12
Zadomowienie
 
Avatar lila12
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 440
Re: Drogie wizażystki pomóżcie niechcę już wyglądać jak szara myszka :(

Myślę, że ścięcie włosów było dobrym pomysłem, pomimo, iż nie widzę zdjęcia. Na pewno dodało Ci jeszcze wiecej świeżości i dziewczęcości. Bardzo podoba mi się Twój typ urody: taki delikatny, naturalny. I taki też stosowałabym makijaż. Kolorki jasne, np. beże, róże, zieleń, może nawet delikatny niebieski. Twarz ujednolicona lekkim podkładem, odrobina różu na policzkach, tusz na rzęsach (raczej nie czarny na dzień, moze brąz lub grafit), usta muśnięte stonowaną pomadką (jakiś róż złamany beżem) lub błyszczykiem. Takiej urody nie przytłacza się mocnym, intensywnym makijażem (na wieczorne wyjścia/ imprezy można się oczywiście skusić). Piękna jest taka, jaka jest.
Pozdrówka
__________________
Mój Bartuś 21 grudzień 2009
lila12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-12, 15:13   #11
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Drogie wizażystki pomóżcie niechcę już wyglądać jak szara myszka :(

Tusz polecam bielenda pearl reflex 3w1 choc nigdzie w sklepie go nie znalazlam ale byl dolaczany do jakiejs gazety... jest bardzo fajny i raczej nie drogi. Co do makijazu zgadzam sie z poprzedniczkami, zdecydowanie polecam kolory naturalne takie jak beże, brązy... a na usta blyszczyk
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-01-13, 11:32   #12
rajzerek
Raczkowanie
 
Avatar rajzerek
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 332
Re: Drogie wizażystki pomóżcie niechcę już wyglądać jak szara myszka :(

Chyab Ci głupotek naopowiadali. Fajny kubeczek (biebieski w kwaituszki). Na tym drugim zdjeciu wyglądasz prześlicznie - delikatnie i jakoś tak na jakąś malarkę lub poetkę

pzodrawiam
rajzerek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-13, 12:04   #13
lidqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 25
Re: Drogie wizażystki pomóżcie niechcę już wyglądać jak szara myszka :(

moj maz zawsze mi mowi o takich dziewczynach: jak 5 minut z nia posiedzialem to zauwazylem ze bardzo ladna jest tylko od razu tego nie widac. Ostatnoi mi tez to mowi bo sie zaniedbalam przez ciaze. Napewno bym wyrownala u ciebie cere, koniecznie. Jak sie balam na poczatku malowac stosowalam krem tonizujacy ale u ciebie bym widziala podklad tylko uwazaj i kup delikattny. Wogole dziewczyny ktore nigdy sie nie malowaly powinny zaczac od delikatnego makijazu zeby nabrac troche wprawy bo latwo zrobic makijaz zbyt mocny. Wogole usta bym odpuscila na twoim miejscu i stosowala tylko delikatny blyszczyk a skupilabym sie na oczach.rozjasnila troszke skore wokol nich i zrob sobie brwi koniecznie. NIe uzywaj na poczatku czarnej kredki tylko brazowej raczej. Jesli chodzi o kolor to ja jestem blondynka i wogole nie znam sie na doborze koloystyki dla brazowych oczu Koniecznie zrob cos z grzywka tzn te zakladanie za uszy nie bardzo jest jednak. Wogole dobrze ci w kucyku i w golfie fajnie wygladasz. Nie wiem jak sie ma bordowy kolor ubrania do tych rumiencow tez sie nie znam na tym. I pierwszy raz przy zmianie fryzury nie oszczedzaj na fryzjerze. Idz do kogos naprawde dobrego, wiem cos o tym, bo samam musialam kiedys dwa razy placic bo za pierwszym razem bylo m i szkoda pieniedzy.
lidqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:05.