Gdzie kupic Orly Gel Fx? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-07, 21:24   #1
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986

Gdzie kupic Orly Gel Fx?


Przeszukalam forum, ale nigdzie nie znalazlam odpowiedzi. Czy wiecie moze gdzie mozna kupic produkty firmy orly noe majac wlasnej dzialalnosci? Chodzi mi glownie o Gel Fx, najlepiej w sklepach internetowych. Mam skonczona szkole kosmetyczna (nie w Polsce), ale nie mam zalozonej wlasnej dzialanosci, a w tych sklepach gdzie widzialam te hybrydy, trzeba niestety ja miec..
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 22:20   #2
dikanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 103
Dot.: Gdzie kupic Orly Gel Fx?

Ja właśnie odkupiłam od znajomej zestaw 6 kolorów lakierów Orly gel fx plus bazę, primer do końcówek i top po okazyjnej cenie.
Dziewczyna kupiła je z zamiarem wykorzystania ich w pracy, życie jak zwykle zweryfikowało wszystko i lakiery leżały nieużywane. Odsprzedała mi je za symboliczną kwotę by ktoś miał z nich użytek nim się przeterminują i będą się nadawały tylko do wyrzucenia

O ile mi wiadomo podczas zamawiania podała jakiś numer dyplomu ze szkoły kosmetycznej i to wystarczyło (nie miała własnej działalności).

Mam do dyspozycji kolory oh cabana boy, kiss the bride, naughty, plum noir, prince charming i haute red.
Rajcuje mnie szczególnie to połączenie hybrydy z witaminową kuracją. Poza tym nie ukrywam, że w regularnej cenie nie pozwoliłabym sobie na te lakiery, tym chętniej skorzystałam z okazji.

W Internecie niewiele jakichkolwiek informacji na temat orly gel fx, dlatego jeśli ktoś miał z nimi do czynienia, zachęcam do dzielenia się swoimi doświadczeniami
dikanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-18 23:20:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:52.