taki WIELKI problem:((((( prosze o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-04, 23:43   #1
weronika18
Raczkowanie
 
Avatar weronika18
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 133

taki WIELKI problem:((((( prosze o pomoc


problem mój przedstawia sie następująco : w niedziele nie wiem z jakiego powodu spuchła mi jedna powieka ouchnięcie zeszło ale powieka jest az do dzisiaj fioletowa (dostyc ciemny ten fiolet ) i robi sie coraz mocniej a pod skórą jest taki jakby guz całkiem duzy!!! i nie zapowiada się zeby to szybko zeszło a...... w piątek mam studniówke!!! moze kochane wizazanki macie jakis pomysl jak zatuszowac ten fiolerowy kolor ????????????????
próbowałam korektor w płynie a na to cienie ale to fioletowe oczko wychodzi ciemniej od tego drugiego a poza tym po ok 2 godzinach znowu widac fiolet!!! zadne okłady nic mi nie pomagają moze wy macie jakies pomysly? bede bardzo wdzięczna
pozdrawiam
weronika18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-05, 00:01   #2
mo0oniczka
Rozeznanie
 
Avatar mo0oniczka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 569
Re: taki WIELKI problem:((((( prosze o pomoc

ja proponuje pojsc do lekarza lub moze jakies okłady robic a jak tam bardzo chcwesz zatuszowac to pomaluj sie na podobny kolor moze nie bedzie sie wtedy tak w ocyz rzycac W sredniej ialm kolezanke ktora sobie glowe w drzwiach przytrzasnela smiesznie bylo ale mialam nad jedym oczku tak jakby bylam pomalowana żółtymi cieniami i jak sobie pomalowalam tak drugie oczko to nawet nie bylo roznicy widac Pozdrawiam
mo0oniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-05, 07:48   #3
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Re: taki WIELKI problem:((((( prosze o pomoc

ja też bym radzila iśc do lekarza, bo nie wiesz co do piatku moze wyrosnąć z tego guzka...a wtedy moze to wygladac znacznie gorzej. Zawsze najlpeij oddac się w ręce fachowca Pozdrawiam, i życze szybkiego "odsinienia"
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-05, 09:32   #4
Jabluszko
Raczkowanie
 
Avatar Jabluszko
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 190
Re: taki WIELKI problem:((((( prosze o pomoc

Biegnij koniecznie do lekarza i nie nakładaj nic na to oczko, bo możesz pogorszyć jego stan. A jeśli to reakcja na jakiś kosmetyk? Domowymi okładami i dobrymi radami nie znających się możesz wywołać jeszcze większe uczulenie albo ostrzejszy stan zapalny, wiem to, bo mam ciocię okulistkę i kiedyś też tak jak Ty próbowałam się leczyć sama. W końcu i tak wylądowałam u specjalisty.
Pozdrawiam
Jabluszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:49.