Egipt - zbiorczy - Strona 201 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-28, 19:14   #6001
TocCatarzyna
Raczkowanie
 
Avatar TocCatarzyna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 118
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Kurde to ja wezme karkowke... Raz dwa sie upiecze w tym sloncu xD
__________________
powiemy sobie tak 6 czerwca 2015 !
TocCatarzyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 19:17   #6002
Sylwetka_85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 53
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Apropos nie jedzenia a bagażu podręcznego... czy któraś z was wie... jeżeli wezmę torbę z laptopem to to się już liczy jako bagaż podręczny, czy można oprócz tego mieć jakąś torbę?
Sylwetka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 19:19   #6003
TocCatarzyna
Raczkowanie
 
Avatar TocCatarzyna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 118
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Hej a mysliscie ze okulary ktore posiadają FILTR UV 400 beda wystraczajace?
I juz sama nie wiem jakie brac kremy jakie filtry... Chcialabym sie bardzo opalic zeby bylo widac ze bylam w cieplych krajach a nie Czy 50tka to nie za duzy filtr?
__________________
powiemy sobie tak 6 czerwca 2015 !
TocCatarzyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 19:20   #6004
jj4u
Rozeznanie
 
Avatar jj4u
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 983
GG do jj4u
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Nie wiem. Moim zdaniem poza tym możesz wziąć inny bagaż podręczny. Ja zawsze mam torebkę, torbę i jakieś reklamówki i nigdy nie miałam problemów. Poza tym laptopa nie można dawać do bagażu głównego, więc trzeba go brać ze sobą, moim zdaniem on jest częścią bagażu podręcznego, ale nie koniecznie całością
Mam nadzieję, że mnie zrozumiałaś
__________________
Mój BLOG zapraszam

Nowe notki:
Flormar
Eveline Colour Instant 627I 623
Wakacyjne paznokcie



jj4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 19:20   #6005
TocCatarzyna
Raczkowanie
 
Avatar TocCatarzyna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 118
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez Sylwetka_85 Pokaż wiadomość
Apropos nie jedzenia a bagażu podręcznego... czy któraś z was wie... jeżeli wezmę torbę z laptopem to to się już liczy jako bagaż podręczny, czy można oprócz tego mieć jakąś torbę?
Z tego co wiem mozesz miec tez do tego bagaz podreczny
Laptop to laptop
Ale zweryfikujcie to bo nie mam pewnosci
__________________
powiemy sobie tak 6 czerwca 2015 !
TocCatarzyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 19:21   #6006
asica12551
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 17
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

jak leciałam do Turcji czy do Tunezji to miałam swoje jedzonko i nikt nic nie mówił
__________________
TIRAN ISLAND 21WRZESIEŃ
asica12551 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 19:22   #6007
jj4u
Rozeznanie
 
Avatar jj4u
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 983
GG do jj4u
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez TocCatarzyna Pokaż wiadomość
Hej a mysliscie ze okulary ktore posiadają FILTR UV 400 beda wystraczajace?
I juz sama nie wiem jakie brac kremy jakie filtry... Chcialabym sie bardzo opalic zeby bylo widac ze bylam w cieplych krajach a nie Czy 50tka to nie za duzy filtr?
Ja biorę 50, 45, 30 Z takimi filtrami wróciłam z Turcji opalona, bez poparzeń, więc nie masz się co martwić o opaleniznę

Co do okularów sprawdz z boku po wewnętrznej stronie powinnaś mieć cyfrę 1,2,3 lub 4. 3 i 4 są najlepsze na takie słońce. Wy starczy Ci 3, bo 4 to taka ekstremalna ochrona
__________________
Mój BLOG zapraszam

Nowe notki:
Flormar
Eveline Colour Instant 627I 623
Wakacyjne paznokcie



jj4u jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-28, 19:26   #6008
TocCatarzyna
Raczkowanie
 
Avatar TocCatarzyna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 118
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Wlasnie przegladam aukcje z okularami primarka i jest napisane uv400 100% uv protection. Wierzyc w to?
__________________
powiemy sobie tak 6 czerwca 2015 !
TocCatarzyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 19:30   #6009
Sylwetka_85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 53
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez jj4u Pokaż wiadomość
Nie wiem. Moim zdaniem poza tym możesz wziąć inny bagaż podręczny. Ja zawsze mam torebkę, torbę i jakieś reklamówki i nigdy nie miałam problemów. Poza tym laptopa nie można dawać do bagażu głównego, więc trzeba go brać ze sobą, moim zdaniem on jest częścią bagażu podręcznego, ale nie koniecznie całością
Mam nadzieję, że mnie zrozumiałaś
Zrozumiałam
Chyba jeszcze będę musiała zadzwonić i się dowiedzieć na pewno. No chyba że mój chłop zgodzi się mieć za swój bagaż podręczny damską torbę na laptopa w kwiatki... no albo zwykłą damską torebkę To rozwiązałoby mój problem
Sylwetka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 19:34   #6010
jj4u
Rozeznanie
 
Avatar jj4u
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 983
GG do jj4u
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez TocCatarzyna Pokaż wiadomość
Wlasnie przegladam aukcje z okularami primarka i jest napisane uv400 100% uv protection. Wierzyc w to?
Ja bym nie wierzyła, najlepiej patrzyć na te kategorie. Ja kupiłam okulary polaryzowane (na prawdę, sprawdziłam^^) w Auchan za 15 zł i wiem, że one będą mnie dobrze chroni. Co do tych z Primarka, ja bym się wahała..
__________________
Mój BLOG zapraszam

Nowe notki:
Flormar
Eveline Colour Instant 627I 623
Wakacyjne paznokcie



jj4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 19:41   #6011
TocCatarzyna
Raczkowanie
 
Avatar TocCatarzyna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 118
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

No wlasnie ja tez sie zastanawiam hmm...
Zaraz oblece inne fora...

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

A jak sprawdzilas te polaryzacje?
__________________
powiemy sobie tak 6 czerwca 2015 !
TocCatarzyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-28, 19:47   #6012
jj4u
Rozeznanie
 
Avatar jj4u
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 983
GG do jj4u
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Wystarczy wziąć dwie pary tych samych okularów i jedne trzymać w pionie drugie w poziomie, nałożyć soczewki na siebie. Jeżeli są spolaryzowane, to nie będziesz nic widziała
__________________
Mój BLOG zapraszam

Nowe notki:
Flormar
Eveline Colour Instant 627I 623
Wakacyjne paznokcie



jj4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 19:49   #6013
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez jj4u Pokaż wiadomość
Jak znam życie to mój facet wziął by szampon, żel pod prysznic i maszynkę do golenia. Zero filtrów, balsamów itp.. Ja nie wiem, jak on sobie radził beze mnie

Nie trzeba było nic pokazywać Przypomniało mi się, jak kiedyś leciałam z Włoch to cały bagaż podręczny miałam z jedzeniem typu owoce, ciasta, słodycze, wędliny i nic nie mówili
moj to samo i nie mogl uwierzyc jak mu powiedzialam ze na kosmetyki ze 150zl wydalam
to ja w takim razie sie pokusze na te wafelki i jakies ciacha wezme jeszcze

Cytat:
Napisane przez Sylwetka_85 Pokaż wiadomość
Apropos nie jedzenia a bagażu podręcznego... czy któraś z was wie... jeżeli wezmę torbę z laptopem to to się już liczy jako bagaż podręczny, czy można oprócz tego mieć jakąś torbę?
mozesz miec chyba kilka toreb, grunt zeby wagi nie przekroczyc i zeby sie miescily te torby w podanych wymiarach.
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 19:50   #6014
TocCatarzyna
Raczkowanie
 
Avatar TocCatarzyna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 118
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

O to niezly bajer musze to sprawdzic
I co ta polaryzacja daje?
__________________
powiemy sobie tak 6 czerwca 2015 !
TocCatarzyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 19:53   #6015
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez jj4u Pokaż wiadomość
Wystarczy wziąć dwie pary tych samych okularów i jedne trzymać w pionie drugie w poziomie, nałożyć soczewki na siebie. Jeżeli są spolaryzowane, to nie będziesz nic widziała
dobrze wiedziec
my sie zastanawiamy z tż nad zakupech tych polaryzacyjnych... 39,90zl. takie polaryzacyjne dobrze chronia? bo slyszalam ze sa to typowe okulary do jazdy samochodem. chociaz i tak by se przydaly bo tż caly czas jezdzi a i ja tez czesto dosc...

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez TocCatarzyna Pokaż wiadomość
O to niezly bajer musze to sprawdzic
I co ta polaryzacja daje?
jesli chodzi o jazde samochodem to jak masz polaryzacyjne okulary to slonce nie odbija sie od powierzchni drogi. tzn ze te okulary skupiaja jakos promienie sloneczne przez co sie one nie odbijaja... nie wiem czy dobrze to zajarzylam czytalam gdzies o tym
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 19:56   #6016
TocCatarzyna
Raczkowanie
 
Avatar TocCatarzyna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 118
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Czyli te polaryzacyjne beda odpowiednie do Egiptu tak? W sumie do samochodu tez mi sie przydadza...
__________________
powiemy sobie tak 6 czerwca 2015 !
TocCatarzyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 19:56   #6017
jj4u
Rozeznanie
 
Avatar jj4u
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 983
GG do jj4u
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
dobrze wiedziec
my sie zastanawiamy z tż nad zakupech tych polaryzacyjnych... 39,90zl. takie polaryzacyjne dobrze chronia? bo slyszalam ze sa to typowe okulary do jazdy samochodem. chociaz i tak by se przydaly bo tż caly czas jezdzi a i ja tez czesto dosc...

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------



jesli chodzi o jazde samochodem to jak masz polaryzacyjne okulary to slonce nie odbija sie od powierzchni drogi. tzn ze te okulary skupiaja jakos promienie sloneczne przez co sie one nie odbijaja... nie wiem czy dobrze to zajarzylam czytalam gdzies o tym
Tak właśnie one chronią przed zbyt duża dawką światła i 100% chronią przed uva i uvb.. Ja polecam, o wiele lepiej mi się w takich żyje na co dzień

Mój TŻ był ze mną na zakupach i też się zdziwił. A i tak jeszcze około 100 będę musiała wydać. Na całe szczęście powiedział, że 'nie spodziewał się, że tylko 100 będzie mi potrzebna'

Tak polaryzacyjne będą odpowiednie. I przydadzą się do samochodu http://www.hoya.pl/index.php?SID=4e0...6&page_id=3356 tutaj więcej info
__________________
Mój BLOG zapraszam

Nowe notki:
Flormar
Eveline Colour Instant 627I 623
Wakacyjne paznokcie




Edytowane przez jj4u
Czas edycji: 2011-06-28 o 19:58
jj4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 20:07   #6018
TocCatarzyna
Raczkowanie
 
Avatar TocCatarzyna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 118
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Dzieki dzieki dzieki
A skad znasz ten sposob zeby sprawdzic czy sa polaryzowane?

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Czy tam polaryzacyjne :P
__________________
powiemy sobie tak 6 czerwca 2015 !
TocCatarzyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 20:09   #6019
jj4u
Rozeznanie
 
Avatar jj4u
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 983
GG do jj4u
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez TocCatarzyna Pokaż wiadomość
Dzieki dzieki dzieki
A skad znasz ten sposob zeby sprawdzic czy sa polaryzowane?

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Czy tam polaryzacyjne :P
Na fizyce mnie o tym uczyli
__________________
Mój BLOG zapraszam

Nowe notki:
Flormar
Eveline Colour Instant 627I 623
Wakacyjne paznokcie



jj4u jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-28, 20:33   #6020
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Ja to w ogole podziwiam ludzi którzy chce go zwiedzać

Teraz w czerwcu jak bylam to w Luxorze bylo 55 stopni...dwie znajome z hotelu wybrały sie tam na wycieczke i powiedziały że nikt nie mial sily wyjsc w tym upale z autokaru i robili to na przymus..nie odczuli zadnej przyjemnosc ze zwiedzania i ogolnie zalowały, ze zmarnowaly caly dzien ze swojego 7 dniowego pobytu.
Już o tym chyba tu wspominałam, ale wyjazd do Luxoru dla mnie skończył się udarem. Fakt jest taki, że wycieczka jest bardzo fajna, świątynia w Karnaku jest super itd, ale jest przeokropnie gorąco, drugą częsc wycieczki spędziłam już w autokarze - dodam tylko że miałam cały czas czapkę na głowie. Mimo wszystko zdecydowanie bardziej olecam wycieczkę do Luxoru niż Kairu.

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Slodkaa Pokaż wiadomość
Nie chce nikogo zniechecac, ale moja sasiadka mowila, ze o jedyne o czym marzyla w Luksorze to powrot do chlodnego pokoju ale byla na poczatku lipca takze sie nie dziwie
No dokładnie.
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 20:37   #6021
TocCatarzyna
Raczkowanie
 
Avatar TocCatarzyna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 118
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Ja tez sie wybieram do Luxoru i mam nadzieje nie miec udaru. W sumie nigdy nie mialam a czapki nigdy nie nosze
__________________
powiemy sobie tak 6 czerwca 2015 !
TocCatarzyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 20:51   #6022
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez TocCatarzyna Pokaż wiadomość
Bede bardzo wdzieczna.
A co bierzecie oprocz kosmetykow ciuchow kasy biletow?
Okulary, prostownicę do włosów, aparat zwykły, aparat podwodny, buty do wody, żelazko turystyczne. Mam spisaną listę, której używam podczas podróży i wg. niej zawsze się pakuję

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez jj4u Pokaż wiadomość
Ja będę w sharm od 12 do 26 a do jakiego hotelu się wybierasz?:P

Ja poza kasą biletami i ubraniami to biorę telefon,aparat, kilka kart pamięci, kosmetyki, mój chłopak bierze laptopa i dysk zewnętrzny.. I oczywiście ładowarki do wszystkiego

A co z kosmetyków kolorowych bierzecie? Ja biorę jedynie tusz do rzęs, brązowy eyeliner i niebieską kredkę
Ja też nie biorę dużo. Generalnie mam zamiar przed wyjazdem zrobic sobie hennę na rząsach i makijaż permanentny (kreskę górną), żeby jakoś na basenie wyglądac

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
jak wchodzisz na lotnisko to od razu masz wagi na ktorych mozna zwazyc bagaz, jak odbierasz karte pokladowa to tez ktos z bliskich moze byc ...wazysz sobie i ewentualnie oddajesz komus bliskiemu dopiero jak juz oddasz bagaz i idziesz do kontroli to sama.

zreszta do czarterów rzadko kiedy patrza na wage bagazu...u mnie teraz ani w jedna ani w druga nikt nie zwracal uwagi.
Oj to zależy od linii lotniczych. Takie tanie linie żyją m.in. z dodatkowych opłat które zdzierają z pasażerów. Ja za niecały kg musialam dopłacic 86zł.....
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 20:52   #6023
jj4u
Rozeznanie
 
Avatar jj4u
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 983
GG do jj4u
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
Okulary, prostownicę do włosów, aparat zwykły, aparat podwodny, buty do wody, żelazko turystyczne. Mam spisaną listę, której używam podczas podróży i wg. niej zawsze się pakuję

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------


Ja też nie biorę dużo. Generalnie mam zamiar przed wyjazdem zrobic sobie hennę na rząsach i makijaż permanentny (kreskę górną), żeby jakoś na basenie wyglądac
O matko.. żelazko, prostownica.. Nie chciało by mi się;d No, ale jak wiesz, że Ci sie przydaje to bierz:d Ja jestem leniwa, więc ubrania biorę niegniotące a włosy będą miały luz ;d
Też myślę o hennie, bo mam białe brwi i rzęsy;d
__________________
Mój BLOG zapraszam

Nowe notki:
Flormar
Eveline Colour Instant 627I 623
Wakacyjne paznokcie



jj4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 20:56   #6024
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
Okulary, prostownicę do włosów, aparat zwykły, aparat podwodny, buty do wody, żelazko turystyczne. Mam spisaną listę, której używam podczas podróży i wg. niej zawsze się pakuję

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------


Ja też nie biorę dużo. Generalnie mam zamiar przed wyjazdem zrobic sobie hennę na rząsach i makijaż permanentny (kreskę górną), żeby jakoś na basenie wyglądac

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------


Oj to zależy od linii lotniczych. Takie tanie linie żyją m.in. z dodatkowych opłat które zdzierają z pasażerów. Ja za niecały kg musialam dopłacic 86zł.....
kurcze nie mam aparatu podwodnego:/ a na pewno sie przyda:/ ehhhhh....
nad prostowanica sie zastanawiam bo zawsze na wakacjach mi szkoda czasu na prostowanie wlosow, chociaz w sumie z moja grzywka to by sie przydala zelazka nie mam tzn mam ale domowe mam nadzieje ze bedzie w hotelu
z makijazem dobry pomysl
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 20:58   #6025
TocCatarzyna
Raczkowanie
 
Avatar TocCatarzyna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 118
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

A ja sie wlasnie kloce z TZtem bo on - baran jeden - chce wziac ze soba jeansy i bluze do Egiptu!!! Normalnie chyba padne!!! Dobra rozumiem w samolocie, ale on sobie ubzdural ze tam jest duza roznica temperatur miedzy dniem a noca.... Jezuuuuuu...

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

melleczka moze kup sobie taka malutka prostownice, do grzywki w sam raz...
__________________
powiemy sobie tak 6 czerwca 2015 !
TocCatarzyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 20:59   #6026
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez jj4u Pokaż wiadomość
O matko.. żelazko, prostownica.. Nie chciało by mi się;d No, ale jak wiesz, że Ci sie przydaje to bierz:d Ja jestem leniwa, więc ubrania biorę niegniotące a włosy będą miały luz ;d
Też myślę o hennie, bo mam białe brwi i rzęsy;d
wlasnie ja na kazde wczasy nawet krotki weekend zawsze bralam prostownice i nigdy sie nie przydawala bo mi sie nie chcialo jej uzywac szkoda mi bylo czasu na to, wolalam spedzic ten czas z tż
kurcze moze ja tez nad henna pomysle... bo ja mam ciemne wlosy, jeszcze przed wyjazdem bede farbowac na ciemny braz a brwi tez mam jasne dosc i zawsze uzywam kredki...
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 21:00   #6027
TocCatarzyna
Raczkowanie
 
Avatar TocCatarzyna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 118
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Niech zyja ciemne brwi i rzesy! Ha!
Takie prostownice malutki kosztuja nieduzo ok 50 zl i maja zawsze jakies spoko kolory np kwiatki xD
__________________
powiemy sobie tak 6 czerwca 2015 !
TocCatarzyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 21:01   #6028
jj4u
Rozeznanie
 
Avatar jj4u
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 983
GG do jj4u
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Nie ma co się kłócić, niech weźmie, nie Ty będziesz nosiła, a nie będziesz się denerwować
Ja nie biorę prostownicy, bo na 100% jej nie użyje.. Codziennie będę myła włosy wieczorem .. nie no na noc nie opłaca się;d
__________________
Mój BLOG zapraszam

Nowe notki:
Flormar
Eveline Colour Instant 627I 623
Wakacyjne paznokcie



jj4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 21:05   #6029
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez TocCatarzyna Pokaż wiadomość
A ja sie wlasnie kloce z TZtem bo on - baran jeden - chce wziac ze soba jeansy i bluze do Egiptu!!! Normalnie chyba padne!!! Dobra rozumiem w samolocie, ale on sobie ubzdural ze tam jest duza roznica temperatur miedzy dniem a noca.... Jezuuuuuu...

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

melleczka moze kup sobie taka malutka prostownice, do grzywki w sam raz...

jak ogladalam prognozy pogody w maju dla hurghady to w nocy temp. wynosila powyzej 30st w MAJU
facet jak sie uprze to koniec mozesz mu najwyzej sama wyjac po kryjomu ta bluze jak zajedziecie to bedziesz miala batalie pewnie ale po pierwszej nocy mu przejdzie

no wlasnie mi by sie przydala prostownica bo moja sie popsula a konkretnie kabelek sie przerwal od okrecania kabla wokol niej:/ i teraz mi tż musi tasma izolacyjna naprawic a poki co to uzywam takiej sredniowiecznej wielkiej z metalowymi plytkami nie jest zle
a narazie brak kasy na nowa

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

poza tym przeciez tam bedzie niesamowity upal... a ja zawsze jak jest upal to chocbym nie wiem ile prostowala to zaraz mi sie pokreca nie ma sensu brac
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 21:07   #6030
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Egipt - zbiorczy cz.II

Cytat:
Napisane przez TocCatarzyna Pokaż wiadomość
A ja sie wlasnie kloce z TZtem bo on - baran jeden - chce wziac ze soba jeansy i bluze do Egiptu!!! Normalnie chyba padne!!! Dobra rozumiem w samolocie, ale on sobie ubzdural ze tam jest duza roznica temperatur miedzy dniem a noca.... Jezuuuuuu...

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

melleczka moze kup sobie taka malutka prostownice, do grzywki w sam raz...
A ja mam takie problem ze spodniami TŻ, że na kolacji w hotelu trzeba miec długie spodnie, a on ma same jeansy, chyba będę musiała go zaciągnąc na zakupy i jakieś płócienne portki mu kupic, bo w jeansach to przecież by się ugotował.

Fakt - prostownicy prawie nie używam na wyjeździe, mam gęste włosy i jest mi ciągle gorąco, więc zwykle robię kucyka/koka, ale jakoś świadomosc ze mam prostownicę "jakby co" mnie uspokaja
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-17 13:13:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:23.