Ponowne starania po t. Zaczynamy - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-19, 17:33   #841
Oska305
Rozeznanie
 
Avatar Oska305
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 900
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Dzieki dziewczyny😚😚

Joasia pierwsza rocznica jest najgorsza. My mieliśmy ją w lipcu... Dasz radę. Teraz masz Skarb pod sercem, a Aniołek na pewno patrzy z góry i dopinguje 😚
A jak się czujesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Natan 15.07.2016(*)
Oska305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 17:35   #842
gynvael
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 202
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Oska305 Pokaż wiadomość
Tutaj nasza trójeczka 28 tyg i 5 dni Załącznik 7241606

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piękny brzusio 😊😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gynvael jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 17:58   #843
Karoann
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 18
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Czesc dziewczyny od dłuższego czasu czytam ten wątek. T miałam w grudniu 2016 potem lekarz kazał czekać pół roku tj. do czerwca 2017 i od tego czasu się staramy ale jak na razie bez efektów. Po drodze miałam trzy wypadki dwa samochodowe i jeden na rowerze i tak sobie myślę że wszystko co złe mi się przytrafia to pewnie dlatego że podjęliśmy decyzję o T. Jeszcze się nie poddajmy ale z każdym miesiącem jest trudniej. Bardzo bym już chciała napisać Wam że się udało.
Karoann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 18:08   #844
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Oska305 Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny😚😚

Joasia pierwsza rocznica jest najgorsza. My mieliśmy ją w lipcu... Dasz radę. Teraz masz Skarb pod sercem, a Aniołek na pewno patrzy z góry i dopinguje 😚
A jak się czujesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po prostu tp mam tydzień po T i jakoś mam nadzieje, że mała nie będzie mieć pomysłu urodzić się w rocznicę.
A ogólnie czuję się dobrze, brzuch mi się obniżył i lżej mi się oddycha. Młoda już jest ładnie ułożona w kanale rodnym, więc u mnie to już kwestia dni kiedy będę ją trzymać w ramionach 😍.

A jak u Ciebie, bo pisałaś, że miałaś problem z cukrzyca?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 18:24   #845
Nina2809
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 116
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Joasiala ja 28 teraz mam urodziny a gdzieś w okolicach tego dnia miałam termin porodu i czuje, że to nie będą szczęśliwe urodziny a co do poprzedniej ciąży nie staraliśmy się jakoś specjalnie długo, ale też aż tak bardzo się nie nastawialiśmy. Odkąd postanowiliśmy próbować to po 3 miesiącach jakoś się udało, ale dopiero ten 3 cykl był taki, że próbowaliśmy często i wtedy kiedy bylo trzeba no i się udało. A te 2 wcześniej były na zasadzie "uda się to super a nie uda się to tragedii też nie będzie"
Nina2809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 19:19   #846
kinga611
Raczkowanie
 
Avatar kinga611
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 247
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Nina dokładnie jakbym czytała swoją historię.. mieliśmy identyczne podejście... A teraz już drugi cykl starań, pierwszy nieudany zaniosłam delikatnie to ujmując źle... Aż boję się pomyśleć co będzie w tym miesiącu 😖
kinga611 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 20:58   #847
totylkoona
Raczkowanie
 
Avatar totylkoona
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 166
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Wiecie co, nikt chyba nie ma tak beznadziejnej daty terminacji jak ja. Moje dzieciątko przyszło na świat i odeszło w dzień moich 30 urodzin. Ech...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
totylkoona jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-20, 07:39   #848
guska8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 46
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

lattelatte1 gratulacje, pamiętam Cię z wątku o terminacji, sama miałam na początku lutego a teraz noszę w brzuszku 7 tygodniowe cudo 😍 udało nam się w 2 cyklu starań, po pierwszym jak dostałam okres rozpłakałam się bo bałam się że będziemy musieli długo się starać ale teraz jestem już po wizycie u lekarza, serduszko bije i wierzę że wszystko będzie dobrze.
guska8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 08:57   #849
kinga611
Raczkowanie
 
Avatar kinga611
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 247
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez totylkoona Pokaż wiadomość
Wiecie co, nikt chyba nie ma tak beznadziejnej daty terminacji jak ja. Moje dzieciątko przyszło na świat i odeszło w dzień moich 30 urodzin. Ech...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I jak tu świętować później swoje urodziny 😖 ja urodziłam w dzień rocznicy ślubu moich rodziców 😞

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez guska8 Pokaż wiadomość
lattelatte1 gratulacje, pamiętam Cię z wątku o terminacji, sama miałam na początku lutego a teraz noszę w brzuszku 7 tygodniowe cudo 😍 udało nam się w 2 cyklu starań, po pierwszym jak dostałam okres rozpłakałam się bo bałam się że będziemy musieli długo się starać ale teraz jestem już po wizycie u lekarza, serduszko bije i wierzę że wszystko będzie dobrze.

Gratulacje 😘 napewno będzie dobrze 😘
kinga611 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 14:33   #850
Nina2809
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 116
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

guska8 jak miło się to czyta, kolejna która dała mi nadzieję gratulacje
Nina2809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 16:00   #851
Smutek88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 241
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Nam się znów nie udało a to był 4 cykl nie wiem co jest nie tak. Każda nieudana próba coraz gorsza
Smutek88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-20, 16:14   #852
pollyhanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 238
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Totylkoona - ja odebrałam wyniki amnio w dzień matki a terminację miałam dzień przed dniem dziecka...

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
pollyhanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 16:49   #853
kinga611
Raczkowanie
 
Avatar kinga611
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 247
Wink Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Smutek88 Pokaż wiadomość
Nam się znów nie udało a to był 4 cykl nie wiem co jest nie tak. Każda nieudana próba coraz gorsza
A próbowałaś robić testy owulacyjne? Może nie trafiacie w odpowiedni termin?
kinga611 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 08:45   #854
Pchelka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 235
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Dziewczyny! Dwie kreski!!!

Jeszcze zrobię po południu test, bo nie wierzę, że się udało w drugim cyklu starań (choć pierwszy nietrafiony w owulkę; wiem po paskach).

Już Wy wiecie co to znaczy: ryk, strach i radość...chyba radość póki co przeważa, ale już wiem, że strach na mnie czeka....

Mam pytanie.
Piszecie, że badacie przyrost bety. W domu, czy codziennie w laboratorium?
Na razie nie chcę wariować i obserwować codziennie przyrostów, ale jestem ciekawa czy to można w domu jakoś zbadać.
Zresztą po T już wiem, że przydarzyć się może tyle rzeczy, że nawet boję się radować...

Ale nic. Dwie kreski!!!!



PS. Smutek. Ja dzięki paskom, bo wiedziałam kiedy owulka.

Edytowane przez Pchelka216
Czas edycji: 2017-09-21 o 08:46
Pchelka216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 08:56   #855
kinga611
Raczkowanie
 
Avatar kinga611
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 247
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Pchelka gratulacje!!!! Mega się cieszę

Ja paski zacznę stosować w przyszłym cyklu bo w tym za późno o tym pomyślałam a tak przynajmniej będę wiedziała że w dobre dni działamy

Oby więcej takich informacji

Edytowane przez kinga611
Czas edycji: 2017-09-21 o 08:58
kinga611 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 10:58   #856
pollyhanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 238
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Pchelka gratulacje! Przyrost po 48h powinien być 66% wcześniej nie ma sensu

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
pollyhanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 11:03   #857
Rosietherobot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 112
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Pchelka216 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Dwie kreski!!!

Jeszcze zrobię po południu test, bo nie wierzę, że się udało w drugim cyklu starań (choć pierwszy nietrafiony w owulkę; wiem po paskach).

Już Wy wiecie co to znaczy: ryk, strach i radość...chyba radość póki co przeważa, ale już wiem, że strach na mnie czeka....

Mam pytanie.
Piszecie, że badacie przyrost bety. W domu, czy codziennie w laboratorium?
Na razie nie chcę wariować i obserwować codziennie przyrostów, ale jestem ciekawa czy to można w domu jakoś zbadać.
Zresztą po T już wiem, że przydarzyć się może tyle rzeczy, że nawet boję się radować...

Ale nic. Dwie kreski!!!!



PS. Smutek. Ja dzięki paskom, bo wiedziałam kiedy owulka.
Gratulacje!!!
Rosietherobot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 11:31   #858
Oska305
Rozeznanie
 
Avatar Oska305
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 900
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Pchelka216 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Dwie kreski!!!

Jeszcze zrobię po południu test, bo nie wierzę, że się udało w drugim cyklu starań (choć pierwszy nietrafiony w owulkę; wiem po paskach).

Już Wy wiecie co to znaczy: ryk, strach i radość...chyba radość póki co przeważa, ale już wiem, że strach na mnie czeka....

Mam pytanie.
Piszecie, że badacie przyrost bety. W domu, czy codziennie w laboratorium?
Na razie nie chcę wariować i obserwować codziennie przyrostów, ale jestem ciekawa czy to można w domu jakoś zbadać.
Zresztą po T już wiem, że przydarzyć się może tyle rzeczy, że nawet boję się radować...

Ale nic. Dwie kreski!!!!



PS. Smutek. Ja dzięki paskom, bo wiedziałam kiedy owulka.
Gratulacje ogromne
Przyrost tylko z krwi i tylko w labo. Tak jak dziewczyny piszą powinien być co dwa dni o co najmniej 66%. Teraz spokojnie do tej ciąży podejdź. Będzie dobrze i kropka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Natan 15.07.2016(*)
Oska305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 11:54   #859
totylkoona
Raczkowanie
 
Avatar totylkoona
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 166
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez guska8 Pokaż wiadomość
lattelatte1 gratulacje, pamiętam Cię z wątku o terminacji, sama miałam na początku lutego a teraz noszę w brzuszku 7 tygodniowe cudo 😍 udało nam się w 2 cyklu starań, po pierwszym jak dostałam okres rozpłakałam się bo bałam się że będziemy musieli długo się starać ale teraz jestem już po wizycie u lekarza, serduszko bije i wierzę że wszystko będzie dobrze.
Fajne są takie pozytywne zaskoczenia gratulacje!
Cytat:
Napisane przez Smutek88 Pokaż wiadomość
Nam się znów nie udało a to był 4 cykl nie wiem co jest nie tak. Każda nieudana próba coraz gorsza
Szkoda, może faktycznie pomogę testy owulacjne, warto sprawdzić.
Cytat:
Napisane przez Pchelka216 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Dwie kreski!!!

Jeszcze zrobię po południu test, bo nie wierzę, że się udało w drugim cyklu starań (choć pierwszy nietrafiony w owulkę; wiem po paskach).

Już Wy wiecie co to znaczy: ryk, strach i radość...chyba radość póki co przeważa, ale już wiem, że strach na mnie czeka....

Mam pytanie.
Piszecie, że badacie przyrost bety. W domu, czy codziennie w laboratorium?
Na razie nie chcę wariować i obserwować codziennie przyrostów, ale jestem ciekawa czy to można w domu jakoś zbadać.
Zresztą po T już wiem, że przydarzyć się może tyle rzeczy, że nawet boję się radować...

Ale nic. Dwie kreski!!!!



PS. Smutek. Ja dzięki paskom, bo wiedziałam kiedy owulka.
Ale wysyp brzuszków gratulacje!
Cytat:
Napisane przez kinga611 Pokaż wiadomość
Pchelka gratulacje!!!! Mega się cieszę

Ja paski zacznę stosować w przyszłym cyklu bo w tym za późno o tym pomyślałam a tak przynajmniej będę wiedziała że w dobre dni działamy

Oby więcej takich informacji
No chyba, że już nie będziesz potrzebowała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
totylkoona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-21, 13:38   #860
kinga611
Raczkowanie
 
Avatar kinga611
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 247
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Totylkoona chciałabym żebyś miała rację
kinga611 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 15:14   #861
Nina2809
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 116
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Dziewczyny a ile kosztują takie paski owulacyjne i ile jest w opakowaniu ? Czy to się jakoś na sztuki kupuje ? Bo myślę nad nimi też i nie wiem jak się finansowo szykować i gratulacje dla kolejnej szczęśliwej mamusi )
Nina2809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 15:29   #862
kinga611
Raczkowanie
 
Avatar kinga611
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 247
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Nina2809 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ile kosztują takie paski owulacyjne i ile jest w opakowaniu ? Czy to się jakoś na sztuki kupuje ? Bo myślę nad nimi też i nie wiem jak się finansowo szykować i gratulacje dla kolejnej szczęśliwej mamusi )
Ja kupiłam za niecałe 20zl, jest 5 sztuk w opakowaniu, w zależności od długości cyklu pierwszy test robi się określonego dnia, np przy cyklu 28dni test wykonuje się 11 dnia cyklu. Paski wykrywają stężenie hormonu który występuje przy owulacji, więc jak nasz wynik pozytywny to w przeciągu 24-36 godzin powinna wystąpić owulacja. Wszystko jest bardzo dokładnie opisane na opakowaniu 😁
kinga611 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 15:49   #863
Pchelka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 235
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

No jak nic, kupiłam trzeci inny test i nadal druga kreska. Już wierzę
Dzięki dziewczyny, szczerze to nie sądziłam, że tak szybko dołączę do tych zaciążonych.

Paski j.w.; natomiast ja jeszcze zainstalowałam sobie aplikację, żeby śledzić cykle - zwykły kalendarz niby, ale jakoś tak bardziej obrazowo.
Na dwa dni przed wskazaniem przez aplikację teoretycznej owulki zaczęłam paski i tak w poprzednim cyklu , tak i teraz złapałam moment owulki (tylko w poprzednim cyklu nie mieliśmy jak starać się w tym akurat czasie).
No i oczywiście próba musi być, inaczej nic z tego.
Mi pierwszego wieczoru N, zasnął..., no ale podeszłam na luzie,bo to niby od pozytywnego testu 24-36h do owulki więc następnego wieczoru kolacja i winko więc zmęczenie poszło w odstawkę.
Pchelka216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 16:47   #864
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Dziewczyny gratuluję dwóch kreseczek i życzę bardzo nudnych ciąż. 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 17:12   #865
Nina2809
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 116
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Pchelka ja tez mam taką aplikację, ale mam dość niereguralne cykle i podejrzewam, że wtedy one niedokładnie wyliczają te owulki, dlatego myślę nad tymi testami od następnego cyklu. Chociaż przy poprzedniej ciąży opierałam się tylko na tej aplikacji i się jednak udało
Nina2809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 19:29   #866
Oska305
Rozeznanie
 
Avatar Oska305
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 900
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Nina2809 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ile kosztują takie paski owulacyjne i ile jest w opakowaniu ? Czy to się jakoś na sztuki kupuje ? Bo myślę nad nimi też i nie wiem jak się finansowo szykować i gratulacje dla kolejnej szczęśliwej mamusi )
Na allegro znajdziesz te testy taniej i więcej w opakowaniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Natan 15.07.2016(*)
Oska305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 20:04   #867
pollyhanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 238
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Ja testy kupuje w rossmanie - 7 w opakowaniu teraz jest promocja i jakieś 19 zł kosztują. Opakowanie wystarczyło mi na 2 cykle - w połączeniu z aplikacją i jeszcze jeden test został. Owulke ladnie pokazaly. Tylko u mnie coś na puzniejszym etapie nie zadziałało.... Myślicie ze to moje poronienie mogło mieć coś wspólnego z wcześniejszą terminacja? ?? Idę jutro do lekarza... boje się trochę. .. i boję się kolejnego niepowodzenia jakieś cholera... ile czlowiek moze znieść. W ciągu 4 miesięcy straciłam druga ciążę a wczoraj pochowalam przyjaciółkę....

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
pollyhanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 20:51   #868
Pchelka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 235
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Nina. Ja tez zawsze mialam nieregularne. Zaczęłam brac miovarian i ostatnie dwa cykle 29 dni. Myślę że on pomógł.


Pollyhanna. Myślę, że nie ma to raczej nic wspólnego z T. Zabieg łyżeczkowania może podrażnić ścianki, ale w obecnych czasach nie ma wpływu na dalsze ciąże.
Pewnie normalnie nawet byś nie wiedziała, że byłaś w ciąży, a o ile to właściwe słowa "lepiej", że tym razem natura zdecydowała.

Edytowane przez Pchelka216
Czas edycji: 2017-09-22 o 06:08
Pchelka216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 10:17   #869
kinga611
Raczkowanie
 
Avatar kinga611
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 247
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez pollyhanna Pokaż wiadomość
Ja testy kupuje w rossmanie - 7 w opakowaniu teraz jest promocja i jakieś 19 zł kosztują. Opakowanie wystarczyło mi na 2 cykle - w połączeniu z aplikacją i jeszcze jeden test został. Owulke ladnie pokazaly. Tylko u mnie coś na puzniejszym etapie nie zadziałało.... Myślicie ze to moje poronienie mogło mieć coś wspólnego z wcześniejszą terminacja? ?? Idę jutro do lekarza... boje się trochę. .. i boję się kolejnego niepowodzenia jakieś cholera... ile czlowiek moze znieść. W ciągu 4 miesięcy straciłam druga ciążę a wczoraj pochowalam przyjaciółkę....

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Myślę że nie na to że sobą nic wspólnego, tak jak wcześniej dziewczyny pisały takie sytuacje zdarzają się bardzo często, większość kobiet nie zdaje sobie nawet sprawy że były w ciąży tylko myślą że okres im się spóźnił... Daj znac co powiedział lekarz.
kinga611 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 12:47   #870
totylkoona
Raczkowanie
 
Avatar totylkoona
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 166
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Pollyhanna też mi się wydaje, że T nie miało na to wpływu. W przypadki jednak nie wierzę, jest jakiś czynnik czy to w Twoim, czy w moim, czy każdej z nas, który miał wpływ. Lekarze mówią, że to przypadek bo nie wiedzą co jest przyczyną. Wygrana w lotto to też przypadek ale jednak cyfry trzeba skreślić. Musi być przyczyna. Dobrze, że w "lotto" tak trudno trafić.
Przykro mi z powodu przyjaciółki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
totylkoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-27 08:54:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:57.