Kobiety- do dzieła! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-12, 21:52   #31
karioczka
Raczkowanie
 
Avatar karioczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 64
Dot.: Kobiety- do dzieła!

A moj planik jest taki

Czas trwania 5 tygodni (tyle czasu do wakacji zostalo..Uwierzycie??)

4 razy wtygodniu aeroby po 35 min (potem bede zwiekszac dawki

3 razy w tygodniu po godzince cwiczen na brzuch nogi i pupcie

2 razy w tygodniu bieganie po 30 min (moze zrezygnoje z tego biegania bo to niby miesnie rozbodowoje.)

i tak okolo 1300 kcal dziennie Ale nie bede za specjalnie ich liczy tak na "oko"

zero kolacji ..Krolewskie sniadania,obiad ksiazecy i kolacja biedaka

przewidywany spadek wagi-->6/7 kilo

Uda sie??
karioczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-12, 22:19   #32
neli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 184
Dot.: Kobiety- do dzieła!

hej dziewczyny
Tez sie przylaczam juz 3 dni w miar4e kontroluje swoj sposob odzywianai i jestem z siebie bardzo dumna.
Mam jednak pytanie do warszawianek gdzie jest tani aerobic najlepiej gdzies na ochocie bo sie zbytnio nie oreintuje tutaj?

pozdro
neli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 06:49   #33
Santababala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: czarny Stawek
Wiadomości: 308
Talking Dot.: Kobiety- do dzieła!

Witam wszystkie dziewczyny

No ja jestem po serii brzuszków dzisiaj i pije pyszną wodę mineralną. Czyli ruszyłam jakoś do przodu.A i tak myślę, że najbardziej to schudnę na sesji- mam 7 egzaminów

No dziewczyny do dzieła Chwalic mi sie tutaj wyczynami

Edytowane przez Santababala
Czas edycji: 2005-05-13 o 06:52
Santababala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 07:01   #34
Agneska
Rozeznanie
 
Avatar Agneska
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Gdzieś we wszechświecie :)
Wiadomości: 813
Dot.: Kobiety- do dzieła!

Cytat:
Napisane przez Santababala
Witam wszystkie dziewczyny

No ja jestem po serii brzuszków dzisiaj i pije pyszną wodę mineralną. Czyli ruszyłam jakoś do przodu.A i tak myślę, że najbardziej to schudnę na sesji- mam 7 egzaminów
Gratulacje Santababala, że tak z rana już jesteś po serii brzuszków. Ja niestety nie mam się dzisiaj czym pochwalić, bo wstałam i od rana piszę pracę dyplomową, żeby dzisiaj promotorowi coś pokazać. Bronię się w lipcu i oprócz egzaminów, mam jeszcze na głowie pisanie pracy ... I jakoś niestety to wszystko nie działa na mnie odchudzająco. Wręcz przeciwnie, mówię sobie czasem, że coś mi się od życia należy i zjadam kawałek czekolady (na szczęście to nie jest cała tabliczka, ale i tak niedobrze).

Ale nie będę narzekać - od jutra, a nie jak zawsze mówię od poniedziałku, zabieram się za życie. Przeproszę się z moim stacjonarnym rowerkiem, który służy ostatnimi czasy za wieszak, a nie za rowerek. Dołożę do tego jakieś ćwiczenia na brzuch, ramiona i będzie dobrze. A tak a propos - znacie dziewczyny jakieś fajne ćwiczenia na biust i ramiona, czyli ogólnie górne partie ciała? Bo załóżmy, że na nogi to ten rowerek coś poradzi Dzięki za pomoc... Pozdrawiam słonecznie z rana
__________________
...:Aga:...

__________________
Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today ...
Agneska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 07:51   #35
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Dot.: Kobiety- do dzieła!

ja polecam te cwiczenia

http://www.☠☠☠☠☠☠☠/cwicz_z_nami_klatka_piersiowa.htm

cwiczenie nr 3 mnie po prostu wykancza
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 08:52   #36
Agneska
Rozeznanie
 
Avatar Agneska
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Gdzieś we wszechświecie :)
Wiadomości: 813
Dot.: Kobiety- do dzieła!

Dzięki km ! Od jutra spróbuję zrobić te ćwiczenia. Wyglądają obiecująco
A mam pytanie - też ćwiczysz z ciężarkami, a jak tak, to jaką mają wagę ?
Pozdrawiam
__________________
...:Aga:...

__________________
Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today ...
Agneska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 09:47   #37
Santababala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: czarny Stawek
Wiadomości: 308
Dot.: Kobiety- do dzieła!

Ja robie ćwiczenia z Callanetics(hihi tzn. dopiero zaczynam) ale te tez wygladaja zachecajaco. Zrobie je wieczorem. No chwalic mi sie tutaj drogie Panie
Santababala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-13, 09:51   #38
Agneska
Rozeznanie
 
Avatar Agneska
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Gdzieś we wszechświecie :)
Wiadomości: 813
Dot.: Kobiety- do dzieła!

Cytat:
Napisane przez Santababala
Ja robie ćwiczenia z Callanetics(hihi tzn. dopiero zaczynam) ale te tez wygladaja zachecajaco. Zrobie je wieczorem. No chwalic mi sie tutaj drogie Panie
A powiedz mi Santababala - robisz ćwiczenia z callanetics z jakimś filmem na video, dvd czy komputerze czy może na podstawie jakiejś strony.

Nigdy nie ćwiczyłam callaneticsu, a szkoda, bo to podobno lepiej działa na kształtowanie sylwetki niż aerobik. Tyle, że nie lubię takich statycznych ćwiczeń. Ale może jakby były dobrze przedstawione to nauczyłabym się je wykonywać i by mnie wciągnęły. Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam
__________________
...:Aga:...

__________________
Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today ...
Agneska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 10:05   #39
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Dot.: Kobiety- do dzieła!

tak zaczynalam z hantelkami po 1 kg kazdy teraz cwicze z 2 kg ja tez nei lubie statycznych cwiczen, szyhbko mi sie nudza, preferuje aerobik dynamiczny i taniec
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 10:15   #40
Agneska
Rozeznanie
 
Avatar Agneska
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Gdzieś we wszechświecie :)
Wiadomości: 813
Dot.: Kobiety- do dzieła!

Cytat:
Napisane przez km
tak zaczynalam z hantelkami po 1 kg kazdy teraz cwicze z 2 kg ja tez nei lubie statycznych cwiczen, szyhbko mi sie nudza, preferuje aerobik dynamiczny i taniec
Kurczaki - ja mam hantelki 3-kilowe. Boję się, że to będzie za ciężkie na początek. Mięśnie za bardzo sobie wyrobię albo gorzej, nabawię się jakiejś kontuzji

Chyba będę musiała zaopatrzeć się w takie małe kilówki na początek. Czy wiesz może ile kosztują w sklepach sportowych ? Dzięki i pozdrowienia
__________________
...:Aga:...

__________________
Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today ...
Agneska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 11:38   #41
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Dot.: Kobiety- do dzieła!

hmm nie pamietam dokladnie ale chyba okolo 20 zl
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-13, 11:40   #42
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Kobiety- do dzieła!

20-30 zl zaleznie od firmy
suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 12:46   #43
kama98
Zadomowienie
 
Avatar kama98
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 356
Dot.: Kobiety- do dzieła!

Santababala dla mnie sesja to najgorszy okres do tycia, bo na stres pomaga mi tona czekolady, chipsów i wszystkiego co jest teraz moin wrogiem (mmm ciasteczka.........cukier eczki ;( ).
Wiem ze miałyśmy nie mówić o niepowodzeniach ale wczoraj o 24 jak miałm wreszcie zasiąść do nauki analizy, zerzarłam loda śmietankowego i pół czekolady truskawkowej . jednak zamiast po tym zasiąść do znienawidzonych pochodnych i innych paskudstw, poszłam spac Jednak wstałam z samego rana i ćwiczyłam na pupe i brzuch. Koniec obrzarstwa, choc cierzkie czasy nadchodza ehhhhh
Pozdrawiam
kama98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 13:55   #44
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Dot.: Kobiety- do dzieła!

dzisiaj pol godziny cwiczen na posladki, 15 minut na klatke piersiowa i 45 minut aeroby !!!! u mnei to standart ale od was oczekuje jutro tego samego !!!! a jak nie to po tylku bede lała !!
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 15:53   #45
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: Kobiety- do dzieła!

Ja rano zrobiłam 35 brzuszków a teraz byłam godzinkę na rowerze Więc nie jest źle :P Wieczorem postaram się pokręcić ze 20min hula-hopem
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 15:54   #46
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: Kobiety- do dzieła!

Cytat:
Napisane przez km
nie mozna spalac tluszczu tylko od pasa w dol, jak juz sie spala tluszczyk (aeroby) to on schodzi z calego ciala ( mniejsze piersi niestety) jedyne co mozna zrobic by gora ciala nie zmienila sie zbytnio, to zaczac ja cwiczyc silowo.
Co?! Km, to mnie załamałaś
Ja chciałabym zrzucić ok. 5cm w biodrach i przybrać 7-10cm w biuście!!! Jest taka możliwość? Ratuj, specjalistko
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 16:55   #47
Santababala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: czarny Stawek
Wiadomości: 308
Dot.: Kobiety- do dzieła!

Cytat:
Napisane przez km
dzisiaj pol godziny cwiczen na posladki, 15 minut na klatke piersiowa i 45 minut aeroby !!!! u mnei to standart ale od was oczekuje jutro tego samego !!!! a jak nie to po tylku bede lała !!

45 minut cwiczen? Nie dam rady.....

Zostaje przy swoich brzuszkach porannych

ja mam cwiczonka na kasecie wideo i tez skserowane od kumpelki- jak bede miala czas to wam zeskanuje fajne na brzusio, ale to dopiero za tydzien
Santababala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 17:11   #48
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Thumbs up Dot.: Kobiety- do dzieła!

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
no cóż.... ja potrzebuję kogoś z Warszawy, najlepiej z Ursynowa, kto by chciał ze mna np. pograć w tenisa (ja raczej mało gram i pewnie beznadziejnie, ale to dlatego, że nie mam partnerki do gry. Nikt z moich znajomych nie gra. )

Jestem typem leniwca, więc potrzebna mi jest osoba, z którą będę mogła chodzic na zajecia, bo inaczej nie wylezę z domu.
No, korty masz niedaleko. W tenisa nigdy nie grałam, chociaż ostatnio myślałam, że nawet fajnie by było się nauczyć. Ale to musi poczekać ze względów finansowych. I jazda konna mi się marzy. I basen. Ostatnio w ogóle jakaś strasznie napalona na sport sie zrobiłam.
Jak na razie dzielnie od 1,5 miesiąca latam na aerobik (niedaleko nas, Shemreolin, na Hawajską). A jutro pewnie mnie zajęcia ominą... połamało mnie totalnie, głową nie mogę ruszać.

Dziewczyny, jak wam brakuje mobilizacji, to myślcie o efektach. Chociaż dużo łatwiej zmobilizować sie do ćwiczeń w klubie: zapłacone, a poza tym taka gimnastyka jest jednak dużo ciekawsza. Mnie zabijało zawsze to, że nie umiałam nic nowego wymyślić i się starsznie nudziłam ćwicząc.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 17:23   #49
psheniczka
Raczkowanie
 
Avatar psheniczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wakefield
Wiadomości: 394
Dot.: Kobiety- do dzieła!

Cytat:
Co?! Km, to mnie załamałaś
Ja chciałabym zrzucić ok. 5cm w biodrach i przybrać 7-10cm w biuście!!! Jest taka możliwość? Ratuj, specjalistko
tak też bym chciała... jeśli jest taka metoda to ahh...:P nie zawaham się jej użyć
psheniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-13, 19:00   #50
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: Kobiety- do dzieła!

Cytat:
Napisane przez km
dzisiaj pol godziny cwiczen na posladki, 15 minut na klatke piersiowa i 45 minut aeroby !!!! u mnei to standart ale od was oczekuje jutro tego samego !!!! a jak nie to po tylku bede lała !!
a możesz polecic jakies cwiczonka na posladki?
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 20:13   #51
amelia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 57
Dot.: Kobiety- do dzieła!

hmmm widze ze jestescie stanowcze wiec ja nie bede gorsza i tez ide pocwiczyc hehe bede za jakies 40 min dzisiaj dalam sobie luzy ale to przez to ze caly dzien poza domem albo przy kompie teraz to nadrobie i spale troche tluszczyku az sie boje wejsc na wage czy te moje wysilki daja jakies efekty, z checia bym rano pobiegala ale niestety samej mi sie nie chce a z kims bylo by mi razniej podajcie mi jakies linki z cwiczeniami na klatke piersiowa prosze
amelia_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 05:31   #52
Santababala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: czarny Stawek
Wiadomości: 308
Dot.: Kobiety- do dzieła!

Witajcie Drogie Panie

Wstałam szybciutko i póki miałam chęć zrobiłam serię brzuszków i uwaga uwaga uwaga ćwiczonka na udka i pośladki. Dzięki temu, że muszę codziennie coś tutaj napisać, by sprawdzic jak mój wątek sie miewa, muszę ćwiczyć by wam coś napisać

Pewnie to wszystko jest mniej skomplikowane i wystarczy ćwiczyć dla samej siebie, ale z tą mobilizacja to u mnie najgorzej- nawet jak myślę o efektach

Nigdy nie chodziłam na aerobik- oswiećcie mnie ile to kosztuje? Może w wakacje sie zapiszę
Santababala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 07:33   #53
Agneska
Rozeznanie
 
Avatar Agneska
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Gdzieś we wszechświecie :)
Wiadomości: 813
Dot.: Kobiety- do dzieła!

Witam Dziewczyny,

wczoraj nie miałam już czasu się odzywać, bo do 16-tej praca, a potem szkoła - do 20-tej, więc uwierzcie byłam wykończona. Ale dzisiaj wstałam z rana, wskoczyłam na rowerek, przejechałam 15 km (po czym byłam mokrusieńka), zrobiłam serię brzuszków, jakichś wymachów nogami i na razie tyle... Wskoczyłam pod prysznic, żeby się poczuć jak nowonarodzona i tak też się czuję.

Pojadę dzisiaj kupić te hantelki, nota bene dzięki dziewczyny za podanie cen, i zapoznam się z tymi ćwiczeniami co mi podałyście, żeby móc je wykonywać.

Pozdrawiam i do dzieła !!
__________________
...:Aga:...

__________________
Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today ...
Agneska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 09:57   #54
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Dot.: Kobiety- do dzieła!

oto rewelacyjny trening posladkow

http://www.sfd.pl/temat71442/
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 11:33   #55
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Kobiety- do dzieła!

Cytat:
Napisane przez km
dzisiaj pol godziny cwiczen na posladki, 15 minut na klatke piersiowa i 45 minut aeroby !!!! u mnei to standart ale od was oczekuje jutro tego samego !!!! a jak nie to po tylku bede lała !!
KM, tyranka z Ciebie!
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 15:00   #56
Santababala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: czarny Stawek
Wiadomości: 308
Dot.: Kobiety- do dzieła!

Cytat:
Napisane przez Ami
KM, tyranka z Ciebie!

Zawyża nam poziom
Santababala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 16:35   #57
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 173
Smile Dot.: Kobiety- do dzieła!

Jestem po raz pierwszy na temaciku fitness.Może napiszę moje spostrzeżenia na temat ćwiczonek.Staram się ćwiczyć przez półtorej godziny,czasem mniej trening aerobowy połączony z siłowym.Mam już całkiem ciekawe rezultaty,bo stosuję też pewne ograniczenia dietetyczne.Schudłam już 4,2 i jestem już zadowolona(prawie) z mojej wagi.Teraz tylko czekam aż mi spadna centymetry w talii i udach.Ćwiczę nieregularnie od jakiś pięciu lat,a teraz ćwiczę z koleżanką.Efektem są rozbudowane nogi,choć mam cellulit,ale ostatnio się zmniejszył.To pewnie zasługa masaży u masażystki,ćwiczeń oraz kosmetyków i diety.Biust mi prawie nie schudł,a jak schudnie troche(w czasie diety biust mi zawsze wolno chudnie) to się nie obrażę,bo jest spory.Interesuje sie fitnessem,więc znam masę ćwiczeń,kupuje regularnie Shape'a oraz Vitę,z każdym dodatkiem o dietach,szczególnie dla zdrowia i o fitnessie.Teraz sobie zamarzyłam,że kupie taką piłkę do ćwiczeń o średnicy 55 lub 60 cm.Mam już wiele ćwiczonek na nią,a chciałabym poza tym trochę zmodyfikować mój trening.Kocham fitness i to uczucie po treningu,kiedy wiem,że cos dobrego dla siebie zrobiłam.Moim ulubionym ćwiczeniem są brzuszki,robię ich ok.200-300 za każdym razem czyli co drugi dzień,czasem trzeci.Oczywiście chodzi mi o rózne ćwiczenia na brzuch i talię.Napiszcie,jakie wy ćwiczonka lubicie.Jak mnie zmotywujecie,to może zaczne jezdzić na rowerku treningowym choć raz w tygodniu.
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 18:55   #58
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Thumbs down Dot.: Kobiety- do dzieła!

Buu, ja dziś nie mam się czym chwalić Byłam [niecałą?] godzinkę na roverze, ale co z tego... - zjadłam pyszne śniadanie, tłuuuuuuuusty, wieeeeeelki obiadek, 3 megakanapki na kolacje, a w międzyczasie chyba z 7ciasteczek i pół tabliczki czekolady Teraz siedze przed monitorem z napchanym bebeszkiem i się nad sobą użalam :/ Chciałabym poćwiczyć, ale z pełnym żołądkiem raczej nie mogę, bo od razu mnie jakaś kolka łapie
Chyba że jakieś ćwiczonka na powiększenie [?] biuściku? ;-)
Znacie jakieś?

[mam do dyspozycji hantelki 2x2kg, a w ogóle ich nie używam ]

Aha, mam coś na swoje usprawiedliwienie Postanowiłam sobie zrobić taki dzień nicnierobienia, bo zauważyłam już malutkie rezultaty Normalnie szok Ćwiczę niecałe 2 tygodnie, a ciałko mam już ciut jędrniejsze Nawet mój boy mi powiedział, że wyszczuplałam :-o Ale od jutra i tak wracam do ćwiczeń

Kobitki, a Wy? Co dziś zrobiłyście? Chwalić się

Edytowane przez okretka
Czas edycji: 2005-05-14 o 19:03
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 18:58   #59
Santababala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: czarny Stawek
Wiadomości: 308
Dot.: Kobiety- do dzieła!

Cytat:
Napisane przez SandraBullock
Jestem po raz pierwszy na temaciku fitness.Może napiszę moje spostrzeżenia na temat ćwiczonek.Staram się ćwiczyć przez półtorej godziny,czasem mniej trening aerobowy połączony z siłowym.Mam już całkiem ciekawe rezultaty,bo stosuję też pewne ograniczenia dietetyczne.Schudłam już 4,2 i jestem już zadowolona(prawie) z mojej wagi.Teraz tylko czekam aż mi spadna centymetry w talii i udach.Ćwiczę nieregularnie od jakiś pięciu lat,a teraz ćwiczę z koleżanką.Efektem są rozbudowane nogi,choć mam cellulit,ale ostatnio się zmniejszył.To pewnie zasługa masaży u masażystki,ćwiczeń oraz kosmetyków i diety.Biust mi prawie nie schudł,a jak schudnie troche(w czasie diety biust mi zawsze wolno chudnie) to się nie obrażę,bo jest spory.Interesuje sie fitnessem,więc znam masę ćwiczeń,kupuje regularnie Shape'a oraz Vitę,z każdym dodatkiem o dietach,szczególnie dla zdrowia i o fitnessie.Teraz sobie zamarzyłam,że kupie taką piłkę do ćwiczeń o średnicy 55 lub 60 cm.Mam już wiele ćwiczonek na nią,a chciałabym poza tym trochę zmodyfikować mój trening.Kocham fitness i to uczucie po treningu,kiedy wiem,że cos dobrego dla siebie zrobiłam.Moim ulubionym ćwiczeniem są brzuszki,robię ich ok.200-300 za każdym razem czyli co drugi dzień,czasem trzeci.Oczywiście chodzi mi o rózne ćwiczenia na brzuch i talię.Napiszcie,jakie wy ćwiczonka lubicie.Jak mnie zmotywujecie,to może zaczne jezdzić na rowerku treningowym choć raz w tygodniu.
Kochana to ty nas raczej zmotywowalas takie sukcesy.....gratuluje
Santababala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 19:25   #60
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Kobiety- do dzieła!

Cytat:
Napisane przez SandraBullock
Teraz sobie zamarzyłam,że kupie taką piłkę do ćwiczeń o średnicy 55 lub 60 cm.Mam już wiele ćwiczonek na nią,a chciałabym poza tym trochę zmodyfikować mój trening.
Przy ćwiczeniach z piłką jest mnóstwo śmiechu. Ale w sumie to za nimi nie przepadam- zawsze mi ta piłka ucieka.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:50.