błyszczyk/szminka dla typowej ZIMY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-03, 10:47   #1
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848

błyszczyk/szminka dla typowej ZIMY


Witajcie

Zglaszam sie do Was z proba i zarazem probleme, moze jest ze mna cos nie tak ale chyba nie umiem znalezc tego czego szukam! Otoz jestem typem zimowym- jasna cera, zielone oczy , ciemna oprawa oczu i baaardzo ciemne wlosy. I o ile podkladu od dluzszego czasu uzywam, tego samego i przywiazuje sie do wiekszosci moich makijazowych kosmetykow i wracam do niech, tak nie potrafi znalezc blyszczyka ani szminki ktore nie znudzilybyu mi sie po tygodniu! Nie wiem jaki kolor by do mnie pasowal?? Boż, malina?? pojecia nie mam Bede wdzieczna innym zimom za jakies cenne wskazowki! Tzn. nazwy szminek najlepiej z numerkami kolorow W tej chcwili nie mam jak wstawic mojego zdjecia Dodam tylko ze nie cierpie szminkek perlowych, ani blyszczykow z drobinkami Pozdrawiam
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 11:50   #2
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: błyszczyk/szminka dla typowej ZIMY

Może coś podpasuje Ci z kolorów szminki Lasting Finish? Link: http://products.rimmellondon.com/en/...=lips&prod=194. Ja też jestem Zimą i mam odcień Airy Fairy (030). Bardzo go lubię i wszyscy mówią, że ładnie w nim wyglądam.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 16:39   #3
Scarlet_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Scarlet_17
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: południowo-wschodnia Polska;)
Wiadomości: 2 316
Dot.: błyszczyk/szminka dla typowej ZIMY

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Może coś podpasuje Ci z kolorów szminki Lasting Finish? Link: http://products.rimmellondon.com/en/...=lips&prod=194. Ja też jestem Zimą i mam odcień Airy Fairy (030). Bardzo go lubię i wszyscy mówią, że ładnie w nim wyglądam.
Równiez jestem Śniezką i mam szminke Lasting finish nr 076 (ciemna czerwień,na stronce podanej przez poprzedniczke wyglada jakoś ianczej) i ponoć tez mi mi pasujeI jest b.trwała A co do kolorów to Zimom pasuje czerwień,róż,fiolet i wszelkei chłodne,intensywne kolory.A i błyszczykom z drobinkami tez mówie nie
__________________
"Trzeba gonić,trzeba gonić swe marzenia,a nie czekac ile trosk przyniesie los"



Scarlet_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:59.