Proszę o radę. Bardzo. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-05, 17:23   #1
Delissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 40

Proszę o radę. Bardzo.


Mam dwa pytania:
1-tutaj chodzi mi o kolor. Jestem naturalną jasną szatynką, blada cera, oliwkowe oczy. Przez ok 4 lata robilam sobie pasemka jasny blond-wyglądałam, tak we własnej opinii jak i znajomych, rewelacyjnie. Ale włosy przez 4 lata rozjaśniania zrobily się sianowate-mam wrażenie, że zwykła iskra od zapałki spowoduje spustoszenie na mojej glowie. Chcąc zakamuflować te sianowate włosy i przejść do moich własnych, pofarbowałam je na kasztan. To było w styczniu, a ja dotąd nie umiem się przestawić-faktycznie, są błyszczące teraz i wyglądają na bardzo zadbane-ale nie leży mi ten kolor...Wydaje mi się ze ten kolor nie bardzo pasuje mi, przytłacza mnie, nie pasuje do mojej naczynkowej cery-podkreśla wszystkie niedoskonałości itp. Mimo, że ten kolor doradziła mi fryzjerka. Niestety nie mam zdjęć w tym odcieniu włosow.

2-pytanie dotyczy fryzjera. Czy może któraś z Was zna fryzjera w Gdańsku, który nie tylko dobrze zna się na swojej robocie ale także taki, który ma niezawodne poczucie estetyki i umie doradzić. Od lat chodzę do zakładu Schwarzkopfa-jednak już kilkakrotnie zawiodałam się na mojej fryzjerce.
__________________
Magdalena
Delissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:39.