co byścię we mnie zmieniły - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-19, 13:47   #31
gaddzinka
Raczkowanie
 
Avatar gaddzinka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 317
Dot.: co byścię we mnie zmieniły

masz śliczne usta- to 1wsze co rzuciło mi się w oczy
i teraz moje zdanie na temat reszty:
jeśli się powoli odchudzasz to oki, na pewno stopniowe zrzucanie wagi jest lepsze niż nagła utrata kg...bo jeśli robisz to w zdrowy sposób to nie będzie przykrych powikłań, ani efektu jo-jo...
zazdroszczę Ci cery-boska
mysle, ze zle sie ubierasz, nie powinnas zakladac ciuchów w paski poziome! ani takich spodni, które kończą się w tym miejscu...i buty też złe, zapięcie nad kostką optycznie skraca nogi co daje tez efekt grubszej łydki.. ja bym pokazała dekolt a nogi maskowała...buty na średnim obcasie do prostych spodni najlepiej w ciemnym kolorze
ciężko mi określić jaki kolor by Ci pasował, wydaje mi się ze kobaltowy ale to musiałabyś przymierzać. Może pasowały by Ci brązy, beże i kamele?
hmmm włosy... widze Cie w ładnym średnim brązie i w dłuższych włosach..długośc lekko za ramiona ale to jak zapuścisz to sama zobaczysz czy Ci będzie tak ładnie
koniecznie zapuść brwi..troszkę Ci to zajmie i może będziesz się kiepsko czuła ale to i tak pewnie prawie nikt nie zauważy..potem idź do kosmetyczki i ona Ci ładnie wyreguluje, zewnętrzną część brwi (górną) myślę ze masz niepotrzebnie wyskubana bo przez to brew wygląda na opadającą a jakby były tam włoski to brew byłaby uniesiona i od razu oczy inaczej by wyglądały
myślę, ze te kilka zmian i będziesz boska bo wydaje mi się, ze jesteś świetną dziewczyna pzdr
__________________


książki wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post22479911
gaddzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 21:02   #32
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: co byścię we mnie zmieniły

W ogóle masz boską cerę, ja też taką chcę...
Ja bym zrezygnowała z rybaczków i takich butów. Zainwestowałabym w jakieś buty na obcasie, będziesz wydawała się wyższa i smuklejsza.
Co do koloru, myślę, że mogłabyś ładnie wyglądać w czerwieni.
I koniecznie zapuść włoski i nie rób sobie więcej asymetrii na głowie
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 21:24   #33
patris18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Krasnystaw/lublin
Wiadomości: 170
GG do patris18
Dot.: co byścię we mnie zmieniły

Dziewczynki ja nie mam boskiej cery ja mam podkład na twarzy tak mi się wydaje , jakoś maskuje te moje okropieństwa po basenie chyba ,trądzik na brodzie ,aj a jutro znów ide i znów się pojawią pewnie ,ale cóż..
__________________
... Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię...
patris18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:01.