Miłośniczki Mango - cz. VII - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-07-07, 22:07   #3871
mango 22w
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 6
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Cześć, pisałam w zeszłym tygodniu o moim zwrocie do MO. Finalnie po X nieprzychylnych komentarzach na FB i Insta ktoś się ze mną szybko skontaktował i zwrot otrzymałam. Trwało to dłużej niż wcześniej, bo mam doświadczenie z tym sklepem. Nie dostałam zwrotu za przesyłkę do mnie, ale kłócę się o to. Dostałam odpowiedz, że zwrot to nie jest odstąpienie od umowy więc nie muszą mi nic zwracać, co Wy na to? Problem dotyczy też Mango, dużo osób nie ma kasy i paczek, trwa to nawet 4 miesiące.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mango 22w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 22:13   #3872
weezie
Raczkowanie
 
Avatar weezie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 414
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Cytat:
Napisane przez mango 22w Pokaż wiadomość
Cześć, pisałam w zeszłym tygodniu o moim zwrocie do MO. Finalnie po X nieprzychylnych komentarzach na FB i Insta ktoś się ze mną szybko skontaktował i zwrot otrzymałam. Trwało to dłużej niż wcześniej, bo mam doświadczenie z tym sklepem. Nie dostałam zwrotu za przesyłkę do mnie, ale kłócę się o to. Dostałam odpowiedz, że zwrot to nie jest odstąpienie od umowy więc nie muszą mi nic zwracać, co Wy na to? Problem dotyczy też Mango, dużo osób nie ma kasy i paczek, trwa to nawet 4 miesiące.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow! super, że dostałaś zwrot gratki! ja odesłałam paczkę wczoraj...jestem ciekawa co zrobią ale jeśli chodzi o koszta wysyłki to niestety w regulaminie jest, że do mango outlet odsyła się na własny koszt...chociaż wiadomo, że nieładnie jak na taką markę...
W każdym razie, ja już u nich nigdy nic nie kupię!
weezie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 22:25   #3873
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Cytat:
Napisane przez mango 22w Pokaż wiadomość
Cześć, pisałam w zeszłym tygodniu o moim zwrocie do MO. Finalnie po X nieprzychylnych komentarzach na FB i Insta ktoś się ze mną szybko skontaktował i zwrot otrzymałam. Trwało to dłużej niż wcześniej, bo mam doświadczenie z tym sklepem. Nie dostałam zwrotu za przesyłkę do mnie, ale kłócę się o to. Dostałam odpowiedz, że zwrot to nie jest odstąpienie od umowy więc nie muszą mi nic zwracać, co Wy na to? Problem dotyczy też Mango, dużo osób nie ma kasy i paczek, trwa to nawet 4 miesiące.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo to jest prawda. Odstąpienie od umowy to 14 dni plus zwrot całości oraz poinformowanie firmy o odstąpieniu (opcjonalnie).
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 22:47   #3874
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Bo to jest prawda. Odstąpienie od umowy to 14 dni plus zwrot całości oraz poinformowanie firmy o odstąpieniu (opcjonalnie).
Technicznie rzecz biorąc w obu przypadkach jest to odstąpienie od umowy. Ale do 14 dni korzysta się z uprawnień ustawowych, a po ich upływie dużo sklepów przewiduje przedłużone prawo do zwrotu i zwykle wtedy kosztów przesyłki nie zwracają nawet przy zwrocie całości, bo nic ich do tego nie obliguje.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 23:29   #3875
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Technicznie rzecz biorąc w obu przypadkach jest to odstąpienie od umowy. Ale do 14 dni korzysta się z uprawnień ustawowych, a po ich upływie dużo sklepów przewiduje przedłużone prawo do zwrotu i zwykle wtedy kosztów przesyłki nie zwracają nawet przy zwrocie całości, bo nic ich do tego nie obliguje.
Dla mnie zwrot, a odstąpienie od umowy to są dwie różne sprawy.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 00:08   #3876
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dla mnie zwrot, a odstąpienie od umowy to są dwie różne sprawy.
Nie chcę się mądrzyć po swojemu, ale kupując towar zawierasz umowę sprzedaży. Odstępując od umowy strony są zobowiązane zwrócić sobie to, co nawzajem świadczyły, czyli Ty towar a oni Ci piniondz. Ja nie widzę żadnych odmienności.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 07:01   #3877
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Nie chcę się mądrzyć po swojemu, ale kupując towar zawierasz umowę sprzedaży. Odstępując od umowy strony są zobowiązane zwrócić sobie to, co nawzajem świadczyły, czyli Ty towar a oni Ci piniondz. Ja nie widzę żadnych odmienności.
Ja widzę różnice w tych zwrotach po prostu. Gdyby odstąpienie od umowy było "zwykłym" zwrotem nie miałoby osobnych procedur i nazwy.
Zresztą każdy może sobie o tym przecież poczytać i wyciągnąć swoje wnioski i według nich oddawać rzeczy nie jest to wiedza tajemna czy niedostępna
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2020-07-08 o 07:03
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-08, 07:15   #3878
mango 22w
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 6
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Cytat:
Napisane przez weezie Pokaż wiadomość
Wow! super, że dostałaś zwrot gratki! ja odesłałam paczkę wczoraj...jestem ciekawa co zrobią ale jeśli chodzi o koszta wysyłki to niestety w regulaminie jest, że do mango outlet odsyła się na własny koszt...chociaż wiadomo, że nieładnie jak na taką markę...
W każdym razie, ja już u nich nigdy nic nie kupię!
Tak, zwrot do nich jest na mój koszt. Ale płaciłam również za wysyłkę do mnie, bo miałam produkt za 90 zł. I skoro zwróciłam całość to chyba powinni mi zwrócić 90 plus 12 zl, które im zapłaciłam. Ale widzę, że zdania są podzielone. Nie wysyłałam im maila z informacją o odstąpieniu, ale zwrotu dokonałam w ciągu 7-8 dni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mango 22w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 08:26   #3879
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

skurczyła mi się bluzka z wiskozy po praniu w temperaturze 30 stopni , szwy są pościągane , z przodu są kieszonki pomarszczone , wygląda to fatalnie , ta bluzka wciąż przychodzi brudna , bo jest biała więc widać , więc oddawałam , ale ile razy można robić zwrot tej samej bluzki , i ani razu jej nie ubrałam . Teraz zastanawiam się czy uznają reklamację ?
Dwa razy już uznali mi reklamacje , ale powody były zupełnie inne i to była faktycznie reklamacja , a nie towar zwracany bo przyszedł uszkodzony , czy brudny .
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 10:20   #3880
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ja widzę różnice w tych zwrotach po prostu. Gdyby odstąpienie od umowy było "zwykłym" zwrotem nie miałoby osobnych procedur i nazwy.
Zresztą każdy może sobie o tym przecież poczytać i wyciągnąć swoje wnioski i według nich oddawać rzeczy nie jest to wiedza tajemna czy niedostępna
To się po prostu potocznie nazywa zwrotem Nie ma do tego osobnych procedur. No ale jasne, każdy ma jakąś swoją opinię
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-08, 17:42   #3881
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Cytat:
Napisane przez mango 22w Pokaż wiadomość
Tak, zwrot do nich jest na mój koszt. Ale płaciłam również za wysyłkę do mnie, bo miałam produkt za 90 zł. I skoro zwróciłam całość to chyba powinni mi zwrócić 90 plus 12 zl, które im zapłaciłam. Ale widzę, że zdania są podzielone. Nie wysyłałam im maila z informacją o odstąpieniu, ale zwrotu dokonałam w ciągu 7-8 dni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na ich stronie jest wszystko opisane dosyć jasno. Odstąpienie od umowy to zwrot całego zamówienia w terminie 14 dni i koszty zwracają tylko te do Ciebie, a nie odsyłki. Nie ma podzielonych zdań, bo wcześniej nie pisałaś kiedy zwróciłaś zamówienie i czy całe.
Z Marigold się zgadzamy, a odmienne zdanie mamy raczej o techniczne nazwy i podziały prawne, a nie o to, co Ty musisz i co musi sklep

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
skurczyła mi się bluzka z wiskozy po praniu w temperaturze 30 stopni , szwy są pościągane , z przodu są kieszonki pomarszczone , wygląda to fatalnie , ta bluzka wciąż przychodzi brudna , bo jest biała więc widać , więc oddawałam , ale ile razy można robić zwrot tej samej bluzki , i ani razu jej nie ubrałam . Teraz zastanawiam się czy uznają reklamację ?
Dwa razy już uznali mi reklamacje , ale powody były zupełnie inne i to była faktycznie reklamacja , a nie towar zwracany bo przyszedł uszkodzony , czy brudny .
Pranie według metki, bluzka nie nadaje się do noszenia składasz reklamację i powinni uwzględnić.
Nie wiem, jak rozpatruje to Mango czy są problemy czy nie, bo w Mango niczego nie reklamowałam akurat.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-09, 03:40   #3882
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Dzięki za poradę

30 % na wszystko , przy zakupie 3 sztuk , w outlecie , dużo towaru , zrobiłam zapasik z dżinsów premium , jakość świetna , nogawki są krótkie , ale na zimę będą dobre takie krótkie .
dwa sweterki , spódnica , koszulka i dziwny biały trencz , zobaczymy jak przyjdzie

https://www.mangooutlet.com/pl/kobie....html?c=TU&n=1
ten sweterek jest bardzo ladny , już go miałam rok temu , ale oddałam , potem żałowalam , więc kupiłam znowu , przynajmniej teraz jest tani
https://www.mangooutlet.com/pl/kobie....html?c=05&n=1
spódnica - materiał jest fajny , cieniutki , na lato , sukienkę mierzyłam z tego materiału , a spódnica to już zakup w ciemno
https://www.mangooutlet.com/pl/kobie....html?c=99&n=1

Edytowane przez Natalia 1
Czas edycji: 2020-07-09 o 04:08
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 09:09   #3883
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Na ich stronie jest wszystko opisane dosyć jasno. Odstąpienie od umowy to zwrot całego zamówienia w terminie 14 dni i koszty zwracają tylko te do Ciebie, a nie odsyłki. Nie ma podzielonych zdań, bo wcześniej nie pisałaś kiedy zwróciłaś zamówienie i czy całe.
Z Marigold się zgadzamy, a odmienne zdanie mamy raczej o techniczne nazwy i podziały prawne, a nie o to, co Ty musisz i co musi sklep
Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------



Pranie według metki, bluzka nie nadaje się do noszenia składasz reklamację i powinni uwzględnić.
Nie wiem, jak rozpatruje to Mango czy są problemy czy nie, bo w Mango niczego nie reklamowałam akurat.
Tak, dokładnie
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 09:23   #3884
ciabol
Wtajemniczenie
 
Avatar ciabol
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 117
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Dzięki za poradę

30 % na wszystko , przy zakupie 3 sztuk , w outlecie , dużo towaru , zrobiłam zapasik z dżinsów premium , jakość świetna , nogawki są krótkie , ale na zimę będą dobre takie krótkie .
dwa sweterki , spódnica , koszulka i dziwny biały trencz , zobaczymy jak przyjdzie

https://www.mangooutlet.com/pl/kobie....html?c=TU&n=1
ten sweterek jest bardzo ladny , już go miałam rok temu , ale oddałam , potem żałowalam , więc kupiłam znowu , przynajmniej teraz jest tani
https://www.mangooutlet.com/pl/kobie....html?c=05&n=1
spódnica - materiał jest fajny , cieniutki , na lato , sukienkę mierzyłam z tego materiału , a spódnica to już zakup w ciemno
https://www.mangooutlet.com/pl/kobie....html?c=99&n=1
Możesz napisać ile masz wzrostu? Ciekawa jestem dokąd będą sięgać te spodnie przy moich 161cm. Teoretycznie powinno być tak, że jeśli spodnie są krótkie na modelce, to na mnie powinny być idealne (nie lubię nogawek przed kostkę). W mango natomiast już kilka razy kupiłam przykrótkie na modelce spodnie, które na mnie też okazały się przykrótkie
Za to gdy kupuję spódnicę/ sukienkę midi z nadzieją, że na mnie będzie miała taką samą długość, zawsze okazuje się za długa Wczoraj dotarła do mnie ta https://www.mangooutlet.com/pl/kobie...8817.html?c=02 z ostatniej promocji sukienek po 40zł. Bardzo fajna, ale sięga mi do połowy łydki. Jak myślicie, taka długość do płaskich sandałów będzie bardzo tragiczna? W skracanie bawić się nie będę i nie wiem czy odsyłać czy zostawić Ale wyższym kobietom polecam, bardzo fajny materiał, idealny na lato.
ciabol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 09:42   #3885
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

spodnie zakrywają mi kostkę , przy wzroście 160 cm , ale mam rozmiar 42 , mniejsze rozmiary na pewno będą krótsze . Rozm. 42 dł nogawki wew. 69 cm , zew. nogawka z paskiem 95 cm , co do zdjęć to modelki też mają różną wysokość , to widać na przykładzie tych spodni , na jednej modelce spodnie bardzo krótkie a na blondynce o wiele dłuższe

dokupiłam jeszcze tą torebkę , mam nadzieję że będzie ładna
https://www.mangooutlet.com/pl/kobie....html?c=01&n=1

Edytowane przez Natalia 1
Czas edycji: 2020-07-09 o 10:31
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 11:00   #3886
weezie
Raczkowanie
 
Avatar weezie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 414
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Dziewczyny, jak tam Wasze zwroty? Mój dotarł wczoraj, dzwoniłam dziś na infolinię i uzyskałam informację że owszem zanotowali, Pani przeklikała też wszystko w komputerze, w sensie co oddawałam itd i poinformowała mnie iż w ciągu 12 dni roboczych powinnam dostać zwrot na konto...
weezie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 13:09   #3887
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Cytat:
Napisane przez weezie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak tam Wasze zwroty? Mój dotarł wczoraj, dzwoniłam dziś na infolinię i uzyskałam informację że owszem zanotowali, Pani przeklikała też wszystko w komputerze, w sensie co oddawałam itd i poinformowała mnie iż w ciągu 12 dni roboczych powinnam dostać zwrot na konto...
zawsze to trwa 12 dni i dostaje info o potwierdzeniu zwrotu , a potem do dwóch dni i pieniądze na koncie . Raz tylko czekałam 6 tygodni na zwrot , ale to była moja wina , bo odesłałam paczkę na stary , czyli zły adres
Ostatni mój zwrot dopiero od 6 dni mają , więc spokojnie czekam
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 19:41   #3888
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Cytat:
Napisane przez weezie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak tam Wasze zwroty? Mój dotarł wczoraj, dzwoniłam dziś na infolinię i uzyskałam informację że owszem zanotowali, Pani przeklikała też wszystko w komputerze, w sensie co oddawałam itd i poinformowała mnie iż w ciągu 12 dni roboczych powinnam dostać zwrot na konto...
Czyli wszystko ok i tak to u nich zawsze wyglądało. Jak widzę nic się nie zmieniło. Musisz poczekać.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 20:27   #3889
weezie
Raczkowanie
 
Avatar weezie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 414
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Czyli wszystko ok i tak to u nich zawsze wyglądało. Jak widzę nic się nie zmieniło. Musisz poczekać.
Tak, będę czekać...nie mam nic przeciwko ale jak się naczytałam tych opinii na fb to aż zwątpiłam ale liczę że kasę zwrócą...
weezie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-09, 20:32   #3890
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Cytat:
Napisane przez weezie Pokaż wiadomość
Tak, będę czekać...nie mam nic przeciwko ale jak się naczytałam tych opinii na fb to aż zwątpiłam ale liczę że kasę zwrócą...
Mają Twój zwrot to i kaskę zwrócą.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 21:04   #3891
ciabol
Wtajemniczenie
 
Avatar ciabol
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 117
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
spodnie zakrywają mi kostkę , przy wzroście 160 cm , ale mam rozmiar 42 , mniejsze rozmiary na pewno będą krótsze . Rozm. 42 dł nogawki wew. 69 cm , zew. nogawka z paskiem 95 cm , co do zdjęć to modelki też mają różną wysokość , to widać na przykładzie tych spodni , na jednej modelce spodnie bardzo krótkie a na blondynce o wiele dłuższe

dokupiłam jeszcze tą torebkę , mam nadzieję że będzie ładna
https://www.mangooutlet.com/pl/kobie....html?c=01&n=1
Dzięki Nawet nie zauważyłam, że one są prezentowane przez kilka modelek Wygląda na to, że będą na mnie na styk do kostki. Nie lubię tak niestety A zimą, do kozaków akceptuję tylko rurki. Szkoda, bo już na zdjęciach wyglądają na dobrą jakość
ciabol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-10, 12:58   #3892
kika2013
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 352
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

22 dni czekam juz na zwrot kasy, i dostaje informacje że zwrot jest realizowany a zwracałam w sklepie. Także już tracę cierpliwość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kika2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-10, 14:07   #3893
scarabeuska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 247
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Zwrócą, trzeba byc cierpliwym. Czekałam prawie 2 miesiące na zwrot.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
scarabeuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-10, 16:20   #3894
kika2013
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 352
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

O matko, ja nie dam rady tak długo czekać, będę ich nękać aż mi oddadzą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kika2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-11, 09:48   #3895
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 762
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Ja miałam już nic nie kupować w Mango ale skusiła mnie obecna promocja Kupiłam praktycznie same bluzki, jedną bluzę i sweter. Ciekawa jestem jak długo będę czekać. Ostatnim razem bardzo szybko przyszło zamówienie. Najbardziej obawiam się czekania na zwrot pieniędzy. No zobaczymy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-11, 13:46   #3896
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Cytat:
Napisane przez agatanaturalnie Pokaż wiadomość
Ja miałam już nic nie kupować w Mango ale skusiła mnie obecna promocja Kupiłam praktycznie same bluzki, jedną bluzę i sweter. Ciekawa jestem jak długo będę czekać. Ostatnim razem bardzo szybko przyszło zamówienie. Najbardziej obawiam się czekania na zwrot pieniędzy. No zobaczymy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
który sweter ? mi tam się jeszcze ze dwa podobają , ale są grube i boję się już brać w ciemno , bo bardzo dużo miejsca w paczce zwrotnej zajmują

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez ciabol Pokaż wiadomość
Za to gdy kupuję spódnicę/ sukienkę midi z nadzieją, że na mnie będzie miała taką samą długość, zawsze okazuje się za długa Wczoraj dotarła do mnie ta https://www.mangooutlet.com/pl/kobie...8817.html?c=02 z ostatniej promocji sukienek po 40zł. Bardzo fajna, ale sięga mi do połowy łydki. Jak myślicie, taka długość do płaskich sandałów będzie bardzo tragiczna? W skracanie bawić się nie będę i nie wiem czy odsyłać czy zostawić Ale wyższym kobietom polecam, bardzo fajny materiał, idealny na lato.
Większość sukienek ma podaną długość pleców , ta też miała podaną dł. 110 cm , to przy wzroście 161 cm , zawsze sukienka będzie sięgać do połowy łydki , trzeba zwracać na to uwagę przy zakupie . Bardzo trudno jest kupić sukienkę za kolano , mi tylko jedną udało się taka kupić , a wszystkie inne są tak do połowy łydki . Wracając do twojej sukienki , to skoro ci się podoba to ją zostaw a skrócenie to za parę złotych ci skrócą , jak sama nie umiesz , tylko najpierw sukienkę wypierz bo , to 100% len , może się skrócić sama
poza tym jak jesteś szczupła to spokojnie możesz nosić taką dłuższą sukienkę do płaskich butów , tylko nie zapinaj wszystkich guzików na dole sukienki , to będzie ładnie układać przy chodzeniu , siadaniu , coś będzie się działo
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-12, 13:48   #3897
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 762
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
który sweter ? mi tam się jeszcze ze dwa podobają , ale są grube i boję się już brać w ciemno , bo bardzo dużo miejsca w paczce zwrotnej zajmują
Kupiłam ten https://www.mangooutlet.com/pl/kobie...7038.html?c=12 Już dawno się na niego czaiłam. Teraz jak zmieniłam kolor włosów na rudy wzięłam bez zastanowienia. Na promocji zapłaciłam 34,93 zł.
__________________
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-12, 16:13   #3898
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Cytat:
Napisane przez agatanaturalnie Pokaż wiadomość
Kupiłam ten https://www.mangooutlet.com/pl/kobie...7038.html?c=12 Już dawno się na niego czaiłam. Teraz jak zmieniłam kolor włosów na rudy wzięłam bez zastanowienia. Na promocji zapłaciłam 34,93 zł.
Bardzo ładnie wygląda , ale to nie mój kolor i fason niestety .

Ostatnio miałam ten sweter i z wielkim żalem go odesłałam , bo niestety grubo w nim wyglądałam , a sweter piękny , idealny na chłodne lato , nie na zimę , polecam dla szczupłych , wysokich dziewczyn
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sweter w paski.2 duzy.jpg (97,3 KB, 27 załadowań)

Edytowane przez Natalia 1
Czas edycji: 2020-07-15 o 01:09
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-12, 17:38   #3899
weezie
Raczkowanie
 
Avatar weezie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 414
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Cytat:
Napisane przez agatanaturalnie Pokaż wiadomość
Kupiłam ten https://www.mangooutlet.com/pl/kobie...7038.html?c=12 Już dawno się na niego czaiłam. Teraz jak zmieniłam kolor włosów na rudy wzięłam bez zastanowienia. Na promocji zapłaciłam 34,93 zł.
Ten żółty wygląda pieknie...pytanie czy tylko na zdjęciu? Ja jak na przykład dostałam bluzkę to do zdjęcia się miała nijak niestety
weezie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-14, 11:08   #3900
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Osobiście nie przepadam za swetrami z mango, odpuściłam sobie.
Swego czasu poprzymierzałam stacjonarnie kilka różnych fasonów i z każdym było coś nie tak. Nawet sweter gdzie było 10% wełny potrafiło mnie "zjadać".
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-17 10:55:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.