Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VII - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-31, 12:33   #4861
Autumn Witch
Raczkowanie
 
Avatar Autumn Witch
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Jesienna Kraina
Wiadomości: 336
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VII

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
też tak miałam, ale jednak... jest tyle książek, ze chyba właśnie nie trzeba marnować czasu na te, do których nas nie ciągnie... chyba, że przeczytam 2/3 książki to ciągnę do końca, ale jak już w pierwszej połowie nie interesują mnie losy bohaterów - to odkładam, staram się zawsze wybierać sobie odpowiednie książki, więc takich zaczętych - nieprzeczytanych jest minimalna ilość, w tym roku może ze dwie
Lata temu jak byłam jeszcze w liceum dorwałam książkę z serii "Pamięć, smutek i cierń" Tada Williamsa. Książka, miała grubo ponad 1000 stron i akcja nie wciągneła mnie do strony 200.

Do tej pory dziękuje losowi, że byłam wtedy chora i nie miałam nic innego pod ręką bo była to jedna z najcudowniejszych trylogii jakie przeczytałam.

Z drugiej strony przeczytanie pierwszej części "Zmierzchu" uważam za czas stracony. Naprawde miałam nadzieje, że tak jak obiecywali w gazecie, jest to opowieść na miarę Harrego Pottera. Z uparciem maniaka czytałam do końca pierwszego tomu.

Przynajmniej z czystym sumieniem mogę powiedzieć że dałam jej szansę i sformowałam własną opinie o niej.
__________________
Vampires have risen from the dead, the grave and the crypt, but have never managed it from the cat.
Terry Pratchett, Witches Abroad
Autumn Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 12:37   #4862
gabipati
Zadomowienie
 
Avatar gabipati
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 265
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VII

Cytat:
Napisane przez vicky_ Pokaż wiadomość
na lubimyczytac wyszło mi, że przeczytałam 32, słabiutko... chociaż nie jestem pewna, czy wszystkie tam dodałam, ale tak czy siak zaniedbałam czytanie na początku roku i dlatego tak wyszło.
też zamykam rok z taką liczbą tylko dlatego ,że w pierwszej połowie roku zupełnie odpuściłam czytanie, nie liczę też książek moich dzieci tj.Karolek, Mikołajek, czy Hania Humorek, choć na lubimyczytać wpisuje do statystyki.
gabipati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 12:37   #4863
abra_cadabra
Raczkowanie
 
Avatar abra_cadabra
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VII

Anna Karenina Tołstoja
abra_cadabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 12:53   #4864
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VII

Ja też czytam recencje, choć na to trzeba uważać, bo ludzie lubią wplatac do nich bez ostrzeżenia spoilery. Jednak wiele jest książek, które zrobiły szał na świecie, a mnie się nie spodobały, jak np wspomniany już Zmierzch, trylogia Millenium, Kod Leonarda da Ninci czy książki Paulo Coelho. Szczególnie na Millenium się napalilam jak szczerbaty na suchary i klops. w przypadku Zmierzchu wymieklam na scenie na łące z lsniacym Edziem i nie mogłam dalej. Więc recenzje recenzjami, ale gusta są różne.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 12:55   #4865
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 538
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VII

Cytat:
Napisane przez abra_cadabra Pokaż wiadomość
Anna Karenina Tołstoja
Piąteczka
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleć, to szaleć

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25
Paula_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 12:59   #4866
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VII

tak pisze tu pisze i zapomnialam wspomnieć, co teraz czytam - "1q84" t1 Murakamiego.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 13:00   #4867
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VII

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
tylko najgorszy jest ten moment, kiedy przeczytasz książkę i uważasz, że nie było warto
ano wiem, ale cóż poradzić
Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Ja też czytam recencje, choć na to trzeba uważać, bo ludzie lubią wplatac do nich bez ostrzeżenia spoilery. Jednak wiele jest książek, które zrobiły szał na świecie, a mnie się nie spodobały, jak np wspomniany już Zmierzch, trylogia Millenium, Kod Leonarda da Ninci czy książki Paulo Coelho. Szczególnie na Millenium się napalilam jak szczerbaty na suchary i klops. w przypadku Zmierzchu wymieklam na scenie na łące z lsniacym Edziem i nie mogłam dalej. Więc recenzje recenzjami, ale gusta są różne.
to się do czegoś przyznam: przeczytałam wszystkie części zmierzchu, ba! na ekranizacjach byłam w kinie, nie wspominając również, ile razy dyskutowałam o ukrytych znaczeniach tych dzieł bo, o dziwo, mają drugie dno, chociaż podejrzewam, że nie to było celem autorki. Ale żeby nie było, że całkowicie zwariowałam: nie podobało mi się
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-31, 13:01   #4868
LaBamBam
Raczkowanie
 
Avatar LaBamBam
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 311
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VII

Ostatnio zmęczyłam 3 sztuki:

Ted Conover, Szlaki człowieka - cały czas zastanawiam się, po co powstała ta książka;
Naomi Klein, No logo - wyczekana, złowiona, a tu rozczarowanie. To raczej pozycja dla siedzących w temacie;
John Irving, Świat według Garpa - dotarłam do 50. strony i książka robi się coraz dziwniejsza. Na razie ją odłożyłam.
------------
W 2012 r. zrobiłam sobie powtórkę z Jeżycjady. Z siedmiu losowo wybranych tomów świetne są: Noelka, Brulion Bebe B. i Sprężyna, a cieniutkie - McDusia, Język Trolli i Nutria i Nerwus. Tygrys i Róża wypada pośrodku.

Oprócz tego wróciłam do Ani z Zielonego Wzgórza w nowym tłumaczeniu (wyd. Skrzat - czemu nie mogę teraz tej książki znaleźć na ich stronie???), zakochałam się w Steinbecku za sprawą Na wschód od Edenu oraz w Z. Miłoszewskim i jego Uwikłaniu. Dodatkowo w mgnieniu oka połknęłam Cukiernię Pod Amorem, rozczarowując się następnie Podróżą do miasta świateł. Kryminalnie zapoznałam się w końcu z Caroline Graham, inspiratorką mojego ulubionego serialu - Morderstwa w Midsomer. Po siedmiu powieściach mogę stwierdzić, że twórczość tej autorki jest bardzo nierówna. Za to z prawdziwą przyjemnością przeczytałam trylogię Ziemia kłamstw Anny B. Ragde. Norweskie, mroźne i mroczne klimaty.

Mieszane uczucia mam natomiast wobec Flawii de Luce, przeczytałam dwa tomy i utknęłam na trzecim. Jakoś mnie nie ciągnie. Wielkie rozczarowania: Camilla Lackberg, Simon Beckett, Charlaine Harris, Henry James (?!).

Nie podam konkretnej liczby przeczytanych książek, gdyż ja porzucam lekturę, która mnie rozczarowuje.

W nowym roku życzę sobie i Wam samych zaczarowujących lektur!
__________________
Wymienię książki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=589142

Edytowane przez LaBamBam
Czas edycji: 2012-12-31 o 13:23 Powód: literki
LaBamBam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 13:33   #4869
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VII

'Dotyk strachu' E. Spindler
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 13:42   #4870
Chatte96
Zadomowienie
 
Avatar Chatte96
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 345
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VII

Kapelusz cały w czereśniach Oriany Fallaci
Chatte96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 14:21   #4871
jvlka900
Zakorzenienie
 
Avatar jvlka900
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 686
GG do jvlka900
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VII

'Wiśniowy dworek' Katarzyny Michalak
__________________


Aparatka
góra: 23.03.12
dół : 28.06.12




jvlka900 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-31, 14:53   #4872
Irreplaceable
Rozeznanie
 
Avatar Irreplaceable
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 589
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VII

Camilla Lackberg "Księżniczka z lodu"
Irreplaceable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 15:19   #4873
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VII

Cytat:
Napisane przez LaBamBam Pokaż wiadomość

W nowym roku życzę sobie i Wam samych zaczarowujących lektur!

Na nowy rok z biblio mam "Służące"
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 17:32   #4874
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VII

zaczęlam kryminał " Osaczona" Tess Gerritsen zapowiada się ciekawie
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 18:02   #4875
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VII

Ostatnia podróż "Valentiny" -S.Montefiore

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość

Na nowy rok z biblio mam "Służące"
rewelacja
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 18:10   #4876
Nataalie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 74
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VII

''Cień wiatru '' Zafon
Nataalie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 18:26   #4877
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VII

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
No właśnie, nie piszcie, że 30 czy 50 książek to słabo, ją jestem z mojej 32 zadowolona, bo w ubiegłym roku miałam dokładnie o połowę mniej, a teraz mimo pracy i dziecka udało mi się wygospodarować więcej czasu na czytanie Do liczby ponad stu książkę rocznie, jak za czasów liceum już raczej nie dobije, bo obowiązków o wiele więcej, ale postaram się w przyszłym roku osiągnąć 50. Najważniejsze to chyba nie branc na siłę w książki, które mi nie pasują, bo w ten sposób nieraz marnowalam czas, albo meczac jedną książkę dwa tygodnie, albo rzucając w połowie.
No i pamiętajmy, że są różne książki. Niektóre się czyta w 2 tygodnie, niektóre w trzy wieczory. Chyba lepiej przeczytać 30 dobrych niż 90 beznadziejnych z przesłaniem ,,najbrzydsza dziewczyna w szkole zabiera najprzystojniejszego chłopaka w szkole najładniejszej dziewczynie w szkole'', prawda?
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 21:08   #4878
krtek_
Zadomowienie
 
Avatar krtek_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 680
Skończyłam "50 twarzy Greya" i zamykam 2012. rok na 55 przeczytanych książkach Nowy Rok zacznę od "Ofiary losu" Lackberg.
__________________

Give thanks for unknown blessings already on their way.

2012: 55

2013: 13
tu piszę o przeczytanych książkach
krtek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 21:54   #4879
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VII

Cytat:
Napisane przez krtek_ Pokaż wiadomość
Skończyłam "50 twarzy Greya" i zamykam 2012. rok na 55 przeczytanych książkach Nowy Rok zacznę od "Ofiary losu" Lackberg.
ten rok kończę ta sama książką i zamykam go na 84 książkach
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-01, 08:45   #4880
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
No i pamiętajmy, że są różne książki. Niektóre się czyta w 2 tygodnie, niektóre w trzy wieczory. Chyba lepiej przeczytać 30 dobrych niż 90 beznadziejnych z przesłaniem ,,najbrzydsza dziewczyna w szkole zabiera najprzystojniejszego chłopaka w szkole najładniejszej dziewczynie w szkole'', prawda?
hehe, w liceum czytałam mnóstwo takich książeczek, połykałam je na przerwach międzylekcyjnych i na nudnych lekcjach pod ławką, wiec często bylo tak, ze rano wypożyczyłam, a przed powrotem do domu oddawałam i brałam kolejna. Ale nic mi w głowie po tych książkach nie zostało, nie pamiętam okładek, tytułów, fabuły, taki fastfood Z roku na rok rosną mi wymagania co do książek, przez co maleje grono autorów, których książki mogę czytać na ślepo.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 09:45   #4881
Katarynka1
Raczkowanie
 
Avatar Katarynka1
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 374
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VII

Cytat:
Napisane przez agu.s Pokaż wiadomość
"Saga o ludziach lodu", wciagnelo mnie na maksa z kazdym tomem kolejne zaskoczenie, jestem na 7, zostalo jeszcze 40 zastanawiam sie, czy autorka do konca utrzyma maja ciekawosc.
Dopiero przy 7, więc Ilu wspaniałych bohaterów i ile wątków przed Tobą

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Niestety, ostatnia część odbiega poziomem od reszty, mimo całej mojej sympatii do SoLL, nie dałam rady jej dokończyć i z tego, co czytałam wielu ludzi miało te same odczucia. Rok temu próbowałam jeszcze raz się za nią zabrać i znowu rzucilam.
Ja jestem przy 29 tomie (w formie audiobooków, a równolegle czytam inne książki) i nie mam ochoty przerwać, mimo że postać Lucyfera która pojawiła się w tym tomie niezbyt mi pasuje do przedstawionego świata, no ale trudno Fakt, że co któryś tom jest słabszy i chyba przy czterech czy pięciu nie mogłam się doczekać końca, ale pozostałe to rekompensują. Nieco nudniej robi się wtedy, gdy na horyzoncie nie ma żadnego obciążonego lub wybranego.
Z taką opinią o ostatnim tomie spotykam się nie po raz pierwszy i trochę mnie to martwi Łyknęłam dawkę spoilerów i wiem, jaki zabieg autorka stosuje w ostatnim tomie... Jeśli będzie bardzo źle to najwyżej usunę go z pamięci.

Najmocniejszym punktem Sagi jest zdecydowanie niesamowity klimat nie jest to ambitna literatura ale jakże przyjemna, szkoda, że nie trafiłam na nią wcześniej (chyba nawet widziałam na półce w mojej bibliotece, ale odstraszyły mnie "tanio-harlequinowe" okładki)
Katarynka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 10:08   #4882
Dink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 874
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VII

Kiedyś zaczęłam czytać "Sagę o ludziach lodu" za namową koleżanki, ale nie skończyłam czytać nawet pierwszej części, jakoś mi wtedy nie podeszła.

Skończyłam czytać K. Webb "Dziedzictwo" i wrażenia bardzo pozytywne. Książka trochę podobna do książek Kate Morton (przyczytałam na razie "Dom w Riverton" i "Zapomniany ogród") ale bardziej mi się podobała niż Morton. Mam nadzieję, że zostanie wydanych u nas więcej książek tej autorki.
Teraz zabieram się za "Pierwszy śnieg" Jo Nesbo
Dink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 11:20   #4883
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Dink Pokaż wiadomość
Teraz zabieram się za "Pierwszy śnieg" Jo Nesbo
zauważyłam, że ostatnio powyższy autor się stosunkowo często pojawia. Warto?

Dziewczęta życzę samych dobrych wyborów literackich w tymże pechowym roku a sobie życzę czytania więcej książek w oryginale
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 11:25   #4884
SELKA*
Zakorzenienie
 
Avatar SELKA*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7 678
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VII

Najpierw wytresuj kurczaka K. Pryor
__________________
1.06.2009 Bartuś
1.05.2012 Hania
6/2017
SELKA* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 12:46   #4885
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Chatte96 Pokaż wiadomość
Kapelusz cały w czereśniach Oriany Fallaci
daj znać czy warto dla kogoś, kto chciałby zacząć od tej pozycji
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 12:51   #4886
Inka_
Zadomowienie
 
Avatar Inka_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 571
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VII

Carrie w wielkim mieście Candace Bushnell
__________________
.
Inka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 13:51   #4887
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VII

coś mnie na Coben'a wzięło - zaraz biorę się za klinikę śmierci.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 13:56   #4888
oczeretka
Rozeznanie
 
Avatar oczeretka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 505
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VII

M. Srokowskiego Kult ciała (reprint z 1920 r. - super)
__________________
Szukam perfum, które pachną jak: kompot wiśniowy, róża z miodem, prawdziwa lawenda, piwonia, kwiat lipy
oczeretka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 14:14   #4889
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VII

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Niestety, ostatnia część odbiega poziomem od reszty, mimo całej mojej sympatii do SoLL, nie dałam rady jej dokończyć i z tego, co czytałam wielu ludzi miało te same odczucia. Rok temu próbowałam jeszcze raz się za nią zabrać i znowu rzucilam.
Cytat:
Napisane przez Katarynka1 Pokaż wiadomość
Dopiero przy 7, więc Ilu wspaniałych bohaterów i ile wątków przed Tobą



Ja jestem przy 29 tomie (w formie audiobooków, a równolegle czytam inne książki) i nie mam ochoty przerwać, mimo że postać Lucyfera która pojawiła się w tym tomie niezbyt mi pasuje do przedstawionego świata, no ale trudno Fakt, że co któryś tom jest słabszy i chyba przy czterech czy pięciu nie mogłam się doczekać końca, ale pozostałe to rekompensują. Nieco nudniej robi się wtedy, gdy na horyzoncie nie ma żadnego obciążonego lub wybranego.
Z taką opinią o ostatnim tomie spotykam się nie po raz pierwszy i trochę mnie to martwi Łyknęłam dawkę spoilerów i wiem, jaki zabieg autorka stosuje w ostatnim tomie... Jeśli będzie bardzo źle to najwyżej usunę go z pamięci.

Najmocniejszym punktem Sagi jest zdecydowanie niesamowity klimat nie jest to ambitna literatura ale jakże przyjemna, szkoda, że nie trafiłam na nią wcześniej (chyba nawet widziałam na półce w mojej bibliotece, ale odstraszyły mnie "tanio-harlequinowe" okładki)
Dla mnie juz 7 tom byl z tych slabszych. Tez probowalam czytac cos dodatkowo, ale do tej pory Ludzie Lodu "pojawiali sie" w innych ksiazkach i mieszali mi w fabule. Jednak po tym tomie musze na chwile sie oderwac i zaczynam Hobbita na ktorego chce isc do kina w przyszlym tygodniu.
__________________
http://taktutak.blogspot.com/
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 14:44   #4890
Katarynka1
Raczkowanie
 
Avatar Katarynka1
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 374
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? - cz. VII

Cytat:
Napisane przez agu.s Pokaż wiadomość
Dla mnie juz 7 tom byl z tych slabszych. Tez probowalam czytac cos dodatkowo, ale do tej pory Ludzie Lodu "pojawiali sie" w innych ksiazkach i mieszali mi w fabule. Jednak po tym tomie musze na chwile sie oderwac i zaczynam Hobbita na ktorego chce isc do kina w przyszlym tygodniu.
Musiałam rzucić okiem na opis tego tomu, żeby sobie przypomnieć, o czym był (co jakiś czas muszę też zerknąć na drzewo genealogiczne rodu)... I zgadzam się, że należy do słabszych.
Ja mogę tak czytać i mi się nie miesza, a na Hobbita też się wybieram
Katarynka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.