Jaki kolor włosów będzie mi pasować? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-15, 12:53   #1
Majkaxp5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 9

Jaki kolor włosów będzie mi pasować?


Hejka dziewczyny, jutro wybieram się do fryzjera zrobić kolorek, no i właśnie proszę o podpowiedź jaki kolor mi pasuje, w jakich odcieniach powinnam wybierać? Sama niewiem ponieważ niewiem jakim typem urody jestem? 🤷 Raz mi wychodzi ze jestem chłodnym typem drugi raz wychodzi mi że ciepłym. W historii farbowań mam już parę nie trafionych kolorów, wybierałam albo zbyt ciepłe odcienie albo zbyt ciemne. Szukam takiego koloru żeby trochę moją twarz ocieplił, ożywił ale też podkreślił chociaż trochę moje zielone oczy. Teraz mi się wydaje że kolor włosów jest taki sam jak kolor oczu, na tym zdjęciu tego nie widać za bardzo. Mój naturalny kolor włosów to mysi. Pomóżcie! 😊
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2019-09-15-19-47-37-370.jpg (80,6 KB, 167 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20191015_125410~2.jpg (123,1 KB, 97 załadowań)
Majkaxp5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-16, 12:40   #2
blueberrycherry
Przyczajenie
 
Avatar blueberrycherry
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 26
Dot.: Jaki kolor włosów będzie mi pasować?

Na Twoim miejscu chyba poszłabym w blondy truskawkowe albo brzoskwiniowe, które są fantastycznie ciepłe. Masz piękne zielone oczy, więc te przeploty ciepłych odcieni powinny być mega. Poza tym masz jasną cerę, więc będzie pięknie. Z drugiej strony jak chcesz iść w ciemne kolory to ja bym szła w dosyć jasnawy brąz też właśnie w ciepłych odcieniach, bo ogólnie masz dość chłodny typ urody Poza tym.. grzywka mi osobiście nie podpada, ale ważne żebyś ty się dobrze czuła Ja bym ją jedynie zapuściła
blueberrycherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-17, 11:47   #3
73c5a2d4cb73eac42f78146721a95455e0adcf2b_608351a38f86a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki kolor włosów będzie mi pasować?

Ja osobiście widzę Cię w średnim blondzie takim świetlistym Tak samo jak poprzedniczka- nie podoba mi się grzywka.. Zapuść ją i na bok układaj
73c5a2d4cb73eac42f78146721a95455e0adcf2b_608351a38f86a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-17, 12:52   #4
Krzy_chu_92
Przyczajenie
 
Avatar Krzy_chu_92
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 7
Dot.: Jaki kolor włosów będzie mi pasować?

Myślałeś może o nieco iej ekstrawaganckim kolorze jak np róż? Myślę, że pasowałoby Ci gdybyś zrobiła sobie właśnie takie jasno różowe końcówki, to byłby świetny efekt
Krzy_chu_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-17, 12:56   #5
Liszja
Raczkowanie
 
Avatar Liszja
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 182
Dot.: Jaki kolor włosów będzie mi pasować?

Cytat:
Napisane przez blueberrycherry Pokaż wiadomość
Na Twoim miejscu chyba poszłabym w blondy truskawkowe albo brzoskwiniowe, które są fantastycznie ciepłe. Masz piękne zielone oczy, więc te przeploty ciepłych odcieni powinny być mega. Poza tym masz jasną cerę, więc będzie pięknie. Z drugiej strony jak chcesz iść w ciemne kolory to ja bym szła w dosyć jasnawy brąz też właśnie w ciepłych odcieniach, bo ogólnie masz dość chłodny typ urody Poza tym.. grzywka mi osobiście nie podpada, ale ważne żebyś ty się dobrze czuła Ja bym ją jedynie zapuściła
Tez widzialabym jakis owocowy blond
Liszja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-17 13:56:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:18.