Konsultantka kosmetyczna (Mary Kay, Avon, Oriflame, FM Group etc.) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-29, 14:22   #91
madlin88
Raczkowanie
 
Avatar madlin88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 50
GG do madlin88
Dot.: praca typu konsultantka w firmach kosmetycznej, nie avon,oriflame !znacie im po

Jeśli szukasz dodatkowego zajęcia, jesteś świeżo upieczoną mamą (nie koniecznie świeżo) i szukasz dodatkowych dochodów, to ja polecam Ci zostać konsultantką Mariza ja tak zrobiłam i nie żałuję

Coś w stylu orliflame i avon ale tego jest już przesyt...
Atu mamy szerokie pole do popisu i ceny są naprawde ok.

Są to Kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach
od 3 do 20 złotych. Stały gwarantowany rabat 30%. Jeżeli byłaby jakaś Pani chętna niech sie zgłosi do mnie a pokieruję i udzielę szczegółowych informacji. A może stworzymy razem niezłą strukturę?
Jak cos piszcie na meila napewno odpiszę
mariza004809@interia.pl
__________________
"Każda chwila to szansa aby wszystko zmienić.."


"Bo chciałabym kiedys ufać Ci tak, by w Twoich rękach zostawić cały mój świat.."
madlin88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 14:27   #92
madlin88
Raczkowanie
 
Avatar madlin88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 50
GG do madlin88
Dot.: praca jako konsultantka w Avonie

Jeśli szukasz dodatkowego zajęcia, jesteś świeżo upieczoną mamą (nie koniecznie świeżo) i szukasz dodatkowych dochodów, to ja polecam Ci zostać konsultantką Mariza ja tak zrobiłam i nie żałuję

Coś w stylu orliflame i avon ale tego jest już przesyt...
Atu mamy szerokie pole do popisu i ceny są naprawde ok.

Są to Kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach
od 3 do 20 złotych. Stały gwarantowany rabat 30%. Jeżeli byłaby jakaś Pani chętna niech sie zgłosi do mnie a pokieruję i udzielę szczegółowych informacji. A może stworzymy razem niezłą strukturę?
Jak cos piszcie na meila napewno odpiszę
mariza004809@interia.pl
__________________
__________________
"Każda chwila to szansa aby wszystko zmienić.."


"Bo chciałabym kiedys ufać Ci tak, by w Twoich rękach zostawić cały mój świat.."
madlin88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 11:54   #93
mini101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 18
Dot.: praca typu konsultantka w firmach kosmetycznej, nie avon,oriflame !znacie im po

Firma z którą współpracuje ma np. takie programy : Weekendy Spa& Wellness tzn .wystarczy zarejestrować 6 aktywnych koleżanek i już się ma weekend w Zakopanym.A budując niewielka grupę sprzedażowa jedzie się na Kanary. Dodatkowo programy Twoja Nieruchomość,Twój samochód, Twoje wakacje. Niskie poziomy kwalifikacji na awanse.
mini101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 21:57   #94
madlin88
Raczkowanie
 
Avatar madlin88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 50
GG do madlin88
Dot.: Dorabianie- konsultantka,warto???

Jeśli szukasz dodatkowego zajęcia, jesteś świeżo upieczoną mamą (nie koniecznie świeżo) i szukasz dodatkowych dochodów, to ja polecam Ci zostać konsultantką Mariza ja tak zrobiłam i nie żałuję

Coś w stylu orliflame i avon ale tego jest już przesyt...
Atu mamy szerokie pole do popisu i ceny są naprawde ok.

Są to Kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach
od 3 do 20 złotych. Stały gwarantowany rabat 30%. Jeżeli byłaby jakaś Pani chętna niech sie zgłosi do mnie a pokieruję i udzielę szczegółowych informacji. A może stworzymy razem niezłą strukturę?
Jak cos piszcie na meila napewno odpiszę
mariza004809@interia.pl
__________________
"Każda chwila to szansa aby wszystko zmienić.."


"Bo chciałabym kiedys ufać Ci tak, by w Twoich rękach zostawić cały mój świat.."
madlin88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 20:04   #95
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Dorabianie- konsultantka,warto???

ja bylam kiedys, ale zrezygnowalam, bo nie potrafilam nic sprzedac, za to sama sobie kupywałam

mam 2 kumpele:
1 zarabia jako konsultantka okolo 400 miesięcznie
a druga kurcze potrafi dobrze sprzedac, gdzie sie pojawia zostawia wizytówke, katalogi i tym sposobem zarabia okolo 800zł miesiecznie, a w grudniu ( bo to prezenty przeciez) to wyszlo jej okolo 1200zł. Przynajmniej tak mówi.

Jak masz duzo znajomych, to mysle, ze warto
Na waciki na pewno uzbierasz
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 01:27   #96
shiva25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 49
Dot.: Dorabianie- konsultantka,warto???

Nie chodzi o to ilu masz znajomych tylko jaki system pracy sobie obierzesz i jakie masz wsparcie szkoleniowe z firmy, bo wypracowanie sobie dobrych sposobów na znalezienie klientów to najwazniejsza kwestia

Ja współpracuje z firmą sprzedaży bezpośredniej ale dosyć nowa i nie stricte kosmetyczna, może dlatego jest łatwiej. No i nie ma jeszcze tylu przedstawicieli co w Avon i Oriflame więc łatwiej jest znaleźć klientów. Poza tym wazne sa produkty- jak jest duże urozmaicenie i rzeczy przydatne każdemu to lepiej idzie sprzedaż - jak u mnie.

Jak ktos szuka takiego sposobu zarobkowania to zapraszam- napiszcie do mnie
W "mojej" firmie oferujemy bezpłatne szkolenia online, wsparcie merytoryczne, zysk to 30% ceny produktu plus rabaty do 15% obrotu i co najważniejsze zero wymogów i w marcu jeszcze opłata wpisowa tylko 1zł a to też dużo
shiva25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 15:51   #97
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Dorabianie- konsultantka,warto???

myślę, że można troche na tym dorobić, ale trzeba być obrotnym i mieć odpowiedni charakter do tego, czyli być wygadanym i kontaktowym no i mieć dużo znajomości

kiedyś pracowałam w CH na stoisku i konsultantki chodziły często po stoiskach i zostawiały katalogi, potem dostarczały kosmetyki

ale nie jest łatwo ja osobiście wolę perfumy Avonu (bo tylko to się nadaje do użytku) zamówić na allegro, są w dużo korzystniejszej cenie
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 17:03   #98
Guinea_Peggy
Raczkowanie
 
Avatar Guinea_Peggy
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 36
Dot.: Dorabianie- konsultantka,warto???

Wydaje mi się, że wszystkie te "konsultantki" zajmują się tym tylko po to, by same mogły sobie kupić kosmetyki w korzystnych cenach i przy okazji na nie zarobić.

Oczywiście zdarzają się i takie, które odnoszą sukces i dorabiają sobie całkiem sporo (500-1000 zł) jak i takie, które są w stanie całkowicie się z tego utrzymać - ale one mają do tego wyjątkowy talent.

Moja przyjaciółka miała nieprzyjemną przygodę z Oriflame. Została konsultantką (zawsze miała mnóstwo znajomych, więc stwierdziła, że warto spróbować), złożyła pierwsze zamówienie na kilkaset złotych, odebrała paczkę, rozdała kosmetyki. Potem następny katalog - z którego grupa jej "znajomych" zamówiła całkiem sporo. To były te same dziewczyny, co na początku, więc części z nich dała kosmetyki, bo obiecały, że zapłacą, kiedy zobaczą się z nią następnym razem...

No i została z rachunkiem na półtora tysiąca, którego nie miała z czego spłacić. Oriflame wykazało się zrozumieniem i zgodzili się poczekać. Na dobrą sprawę to była jej bezmyślność i "wina", ale potem okazało się, że te same dziewczyny próbowały tak samo naciągać konsultantki Oriflame.

No nic... po prostu trzeba uważać na ludzi.
Guinea_Peggy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 17:42   #99
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Dorabianie- konsultantka,warto???

trzeba z góry pobierać pieniądze tak jest najbezpieczniej
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 00:02   #100
Guinea_Peggy
Raczkowanie
 
Avatar Guinea_Peggy
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 36
Dot.: Dorabianie- konsultantka,warto???

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
trzeba z góry pobierać pieniądze tak jest najbezpieczniej
A... przypomniało mi się z Avonem.
Moja siostra jest nauczycielką. Ma tyle roboty po robocie, że nie ma czasu na bieganie po drogeriach. Ostatnio bardzo ubolewała nad tym, że zmieniła jej się konsultantka. Wcześniej zamawiała u jednej z uczennic - teraz też, ale ta jest kompletnie nieprzebojowa. Podobno o katalog musiała się (moja siostra) dopominać, a jak dziewczyna wreszcie przyniosła, to narzekała, że jej to nie idzie.

O ile jeszcze te parę lat temu byłam zadowolona z niektórych kosmetyków tam, o tyle teraz tylko te kremy i maski z morza martwego wydawały się być w miarę ok. Może to kwestia gorszej jakości teraz, a może w miarę "starzenia się" klientek trzeba dostosować ofertę.

A tamta poprzednia dziewczyna "obsługiwała" całą szkołę i połowę grona pedagogicznego więc utarg miała niezły zważywszy na to, że 3 klasy x 5 oddziałów, większość dziewczyn i większość coś u niej zamawiała. I to co miesiąc plus jeszcze inne koleżanki.

I tym sposobem 15-latka z przeciętnymi ocenami zarabiała więcej niż moja siostra po trzech kierunkach studiów.
Może i moda na Avon minęła, ale nie wydaje mi się, by wszystkie kobiety wolały uganiać się po sklepach, szukać, porównywać i macać. Te, które lubią to robić będą to robić. Ja wolałabym spisać numerki, zapłacić i dostać.
Guinea_Peggy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 10:28   #101
madlin88
Raczkowanie
 
Avatar madlin88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 50
GG do madlin88
Dot.: Dorabianie- konsultantka,warto???

Ja też osobiście wolę zamówić, zapłacić i mieć Tym bardziej, że mam sprawdzone kosmetyki Wiele jest osób które nie mieszkają w mieście i nie mają dostępu do sklepów typu Rossman, oraz innych, dlatego taka alternatywa jest bardzo dobra tym bardziej jeżeli ceny są przystępne a jakość kosmetyków naprawdę dobra. Co do poprzedniczki owszem zgadzam się, można na tym też całkiem zarobić jeżeli ma się smykałkę, to wcale nic trudnego, ale także choćby dla siebie samego zazwyczaj jest to spory rabat Myślę że zwolenników jak i przeciwników jest i będzie sporo, poprostu co kto lubi
__________________
"Każda chwila to szansa aby wszystko zmienić.."


"Bo chciałabym kiedys ufać Ci tak, by w Twoich rękach zostawić cały mój świat.."
madlin88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 10:33   #102
JeanneInes
Raczkowanie
 
Avatar JeanneInes
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 99
Dot.: praca jako konsultantka w Avonie

Rezczywiście Avon może byc fajny jako dodatkowe zajęcie, jeśli ma się spore grono znajomych. Jak przeczytałam o zarobkach:
http://www.katalogavon.pl/praca-avon...dera-sprzedazy
to wychodzi na to że jest to całkiem ok pomysł na dorobienie sobie do wakacji powiedzmy czy jakiegoś luksusowego wydatku.
Tylko tak jak mówię - trzeba najpierw mieć wokół siebie sporo znajomych (w pracy czy na uczelni)/.
__________________
Słodko-ostry blog lifestylowy
Króliczek Doświadczalny
JeanneInes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 10:27   #103
natalor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 349
Dot.: praca jako konsultantka w Avonie

Myślę,że praca tam nie ma szans powodzenia.
Czasami kupuję kosmetyki tej firmy ale na allegro i zazwyczaj mam około 50% taniej .Coraz więcej osób korzysta z zakupów online więc myślę,że niedługo konsultantek będzie coraz mniej.
natalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 20:35   #104
Asia_2006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Red face Konsultantka biżuterii

Cytat:
Napisane przez gggooogggaaaa Pokaż wiadomość
Dziękuje za odpowiedzi.


Koleżanka przysłała mi link ,że można być konsultantką amora.pl.Jest to drogeria internetowa z markowymi perfumami i kosmetykami codziennego użytku.Czy któraś z Was jest konsultantką tej firmy?jak to wygląda w realu?

Tej firmy to nie znam, ale jestem konsultantką biżuterii srebrnej i nie narzekam. Konsultantów od kosmetyków jest już tak dużo, że ciężko sprzedać za fajną sumę. A biżuteria to nie problem, a szczególnie, że kobitki lubią błyskotki
Jeśli, któraś z Was byłaby chętna to zapraszam na priv, napiszę co i jak
Asia_2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 11:36   #105
Mala_Malaga
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dorabianie- konsultantka,warto???

Czy ktoś tutaj jest konsultantem firmy e-naturalne.pl? Chciałabym zebrać informacje, czy warto i jakie mamy z tego profity, bo zastanawiam się nad dołączeniem do ich sieci. Chciałam pójść do Avonu, ale koleżanka mi odradziła, bo już za dużo konsultantek mają i niby konkurencja większa. Co o tym myślicie?
Mala_Malaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 21:25   #106
CaffeeLatte_
Raczkowanie
 
Avatar CaffeeLatte_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 45
GG do CaffeeLatte_
Dot.: Dorabianie- konsultantka,warto???

odsyłam Was dziewczyny tutaj -->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=663135 ))
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy!"

http://aksamitnydotykpiekna.blog spot.com/
------------------------------------

Twoja przyszłość widziana w kartach http://tarotjasmine.pl/

CaffeeLatte_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 09:26   #107
Monika_23_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 4
Jak zostac konsultantka wizazowa ?

witam wiecie moze ktos jak zostac konsultantka wizazowa jakiejs marki? np w sephorze albo w douglasie? chodzi mi o firmy jak smashbox,dior,chanell itd nie o oriflame ani avon. Lub taka hostessa czy cos...
Monika_23_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 00:38   #108
Julenia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 66
Dot.: Jak zostac konsultantka wizazowa ?

złóż po prostu CV do Sephory czy Douglasa; oczywiście musisz być po kursie wizażu - powodzonka
Julenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 16:19   #109
jenot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Tilburg
Wiadomości: 1
GG do jenot
Dot.: praca typu konsultantka w firmach kosmetycznej, nie avon,oriflame !znacie im po

http://www.partylite.pl/
jenot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-25, 12:28   #110
Groszek2304
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 80
Konsultantka Oriflame

Witam. Mam skończone 17 lat, ostatnio byłam na spotkaniu dotyczącym makijażu organizowanym przez jedną z konsultantek Oriflame. Na końcu dostałam wniosek, że po wypełnieniu byłabym już jedną z konsultantek. Nie chciałam jednak podejmować decyzji na miejscu, wzięłam go więc do domu.
Ta dziewczyna, która prowadziła to spotkanie mówiła, że wpisowe teraz wynosi 1zł.
Wszystko ładnie, pięknie, ale chciałabym się dowiedzieć czy tam nie ma jakiś haczyków. Regulaminy regulaminami, ale jak to wygląda z waszego punktu widzenia?
Zwracam się do Was, konsultantki Oriflame, posiadające wiedzę na ten temat. Chodzi mi głównie o to, żeby będąc konsultantką nie dopłacać do interesu. W sensie, że jak zapłacę wpisowe (1zł) to czy jestem narażona na jakieś inne koszty? Czy zapłacę coś, jak nie będę nic zamawiała przez dłuższy czas?
Bardzo bym prosiła o przekazanie mi wiedzy na ten temat. Nie pogardzę dłuższym, szczegółowym postem
Pozdrawiam
Groszek2304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 21:05   #111
Groszek2304
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 80
Dot.: Konsultantka Oriflame

Nikt nie pomoże?
Groszek2304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 10:31   #112
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Konsultantka Oriflame

Cytat:
Napisane przez Groszek2304 Pokaż wiadomość
Witam. Mam skończone 17 lat, ostatnio byłam na spotkaniu dotyczącym makijażu organizowanym przez jedną z konsultantek Oriflame. Na końcu dostałam wniosek, że po wypełnieniu byłabym już jedną z konsultantek. Nie chciałam jednak podejmować decyzji na miejscu, wzięłam go więc do domu.
Ta dziewczyna, która prowadziła to spotkanie mówiła, że wpisowe teraz wynosi 1zł.
Wszystko ładnie, pięknie, ale chciałabym się dowiedzieć czy tam nie ma jakiś haczyków. Regulaminy regulaminami, ale jak to wygląda z waszego punktu widzenia?
Zwracam się do Was, konsultantki Oriflame, posiadające wiedzę na ten temat. Chodzi mi głównie o to, żeby będąc konsultantką nie dopłacać do interesu. W sensie, że jak zapłacę wpisowe (1zł) to czy jestem narażona na jakieś inne koszty? Czy zapłacę coś, jak nie będę nic zamawiała przez dłuższy czas?
Bardzo bym prosiła o przekazanie mi wiedzy na ten temat. Nie pogardzę dłuższym, szczegółowym postem
Pozdrawiam
Zależy co rozumiesz przez dopłacanie. I z jakiego powodu się zapisujesz - dla tańszych kosmetyków, by zarabiać?
Jeśli dla tańszych kosmetyków to możesz nie robić zamówień na 80 PP (taka forma rozliczeniowa w Oriflame) i będziesz miała doliczoną opłatę za małe zamówienie (zależne od miejsca odbioru, możesz zamienić na kosmetyk).
Jeśli chcesz zarabiać to musisz kupować katalogi, próbki - pokazujesz je klientkom. Inaczej ciężko coś sprzedać na słowo.
Możesz złożyć jedno zamówienie w momencie, gdy się zapisujesz a potem nic nie zamawiać, po roku od ostatniego zamówienia zostajesz wykreślona z Oriflame i możesz zapisać się ponownie jeśli masz ochotę. Nie ma czegoś takiego jak kary za brak zamówień.
A czy ta osoba powiedziała Ci, że skoro masz 17 lat to możesz zapisać się tylko za zgodą rodzica? Bo zapisywać się mogą tylko osoby pełnoletnie?
Tu masz wątek o Oriflame: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=648125 albo pisz do mnie
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 17:56   #113
Groszek2304
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 80
Dot.: Konsultantka Oriflame

Dziękuję Zapisuję się "na spółę" z koleżanką. Wszystko jest na nią, a ja będę osobą upoważnioną do pobierania przesyłek.
Pozwolę zapytać tutaj, na forum. Będzie łatwiej osobą, które mają podobne pytania
1. Załóżmy, że widzimy się z koleżanką i dziewczyną, która będzie naszym sponsorem w niedziele. I gdyby ta dziewczyna złożyła wniosek w poniedziałek, to ile czasu musimy czekać, żeby być już w systemie konsultantek? Bo już mamy pierwsze zamówienia i chciałybyśmy już złożyć je w tym katalogu (obowiązuje do 9 czerwca).
2. Pierwsza zamawiająca chce powąchać perfumy i jakieś wybrać, ale nie chce kupować w ciemno. Czy jeśli nie będziemy jeszcze widniały w systemie to możemy iść do filii i poprosić o perfum? Tylko żeby powąchać? Bo wiem, że konsultantki tak mogą, ale jak koleżanka jeszcze nie będzie? Czy po prostu "dorwać" jakąś konsultantkę i poprosić?
3. Czy osoba upoważniona przez konsultanta może przyjść do filii i poprosić o wypróbowanie kosmetyków, tak jak konsultant?
Groszek2304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 18:53   #114
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Konsultantka Oriflame

Cytat:
Napisane przez Groszek2304 Pokaż wiadomość
Dziękuję Zapisuję się "na spółę" z koleżanką. Wszystko jest na nią, a ja będę osobą upoważnioną do pobierania przesyłek.
Pozwolę zapytać tutaj, na forum. Będzie łatwiej osobą, które mają podobne pytania
1. Załóżmy, że widzimy się z koleżanką i dziewczyną, która będzie naszym sponsorem w niedziele. I gdyby ta dziewczyna złożyła wniosek w poniedziałek, to ile czasu musimy czekać, żeby być już w systemie konsultantek? Bo już mamy pierwsze zamówienia i chciałybyśmy już złożyć je w tym katalogu (obowiązuje do 9 czerwca).
2. Pierwsza zamawiająca chce powąchać perfumy i jakieś wybrać, ale nie chce kupować w ciemno. Czy jeśli nie będziemy jeszcze widniały w systemie to możemy iść do filii i poprosić o perfum? Tylko żeby powąchać? Bo wiem, że konsultantki tak mogą, ale jak koleżanka jeszcze nie będzie? Czy po prostu "dorwać" jakąś konsultantkę i poprosić?
3. Czy osoba upoważniona przez konsultanta może przyjść do filii i poprosić o wypróbowanie kosmetyków, tak jak konsultant?
Czytając Twoje pytania to zastanawiam się od czego jest dziewczyna, która wam zaproponowała Oriflame. Bo to pytania do sponsora, od tego jest by pomagać.
1. Jeśli jest placówka w waszej okolicy to kwestia dotarcia do niej i złożenia wniosku, teoretycznie od razu po złożeniu wniosku dostajesz numer i możesz się logować na stronie (hasło -Twoja data urodzenia).
2. Potrzebujesz kupić próbki. Masz Unikalną Gwarancję Satysfakcji - możesz zwrócić produkt, nawet używany, bez podawania powodu. W filii nigdy mnie nie pytali, czy jestem konsultantką czy nie jeśli szłam coś sprawdzić; koleżanka może iść i poprosić o wodę do powąchania. Możesz zapytać się swojej przyszłej sponsorki, czy nie ma tej wody.
3. A w jaki sposób chcesz upoważnić tą osobę? Napisać oświadczenie?
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 09:46   #115
MonikaRuszkowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 18
Dot.: Konsultantka Oriflame

Cytat:
Napisane przez Groszek2304 Pokaż wiadomość
2. Pierwsza zamawiająca chce powąchać perfumy i jakieś wybrać, ale nie chce kupować w ciemno. Czy jeśli nie będziemy jeszcze widniały w systemie to możemy iść do filii i poprosić o perfum? Tylko żeby powąchać? Bo wiem, że konsultantki tak mogą, ale jak koleżanka jeszcze nie będzie? Czy po prostu "dorwać" jakąś konsultantkę i poprosić?
3. Czy osoba upoważniona przez konsultanta może przyjść do filii i poprosić o wypróbowanie kosmetyków, tak jak konsultant?
Do filii może pójść każdy, nawet jeśli nie jest konsultantem. W filiach zwykle kosmetyki z aktualnego katalogu są wystawiane i można je wypróbować. Tak więc, myślę, że tu nie będzie problemu i żadne upoważnienie nie jest konieczne

Życzę powodzenia!
MonikaRuszkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 21:08   #116
sylwia060288
Przyczajenie
 
Avatar sylwia060288
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13
GG do sylwia060288
Dot.: Konsultantka Oriflame


Edytowane przez sylwia060288
Czas edycji: 2014-02-10 o 21:12
sylwia060288 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 18:47   #117
AURUM24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dot.: Konsultantka Oriflame

Jeżeli ktoś z Państwa szuka dobrze płatnego, legalnego i prestiżowego pomysłu na dodatkowe źródło dochodu lub stałe zajęcie to proszę o kontakt mailowy: biznes@aurum24.com.pl . Proszę tylko o poważne zgłoszenia od ambitnych osób.
AURUM24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 15:36   #118
agapos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: praca typu konsultantka w firmach kosmetycznej, nie avon,oriflame !znacie im po

Ja zapraszam do Lambre choć może mało znana marka to produkty świetnej jakości

do wyboru możliwość rejestracji jako

KLIENTKA VIP kupuje wszystkie kosmetyki 20% taniej,
bez ograniczeń, kiedy chce i ile chce

KONSULTANTKA kupuje 45% taniej kosmetyki , z pierwszym zamówieniem wybiera jednorazowo zestaw startowy, może polecać produkty zarabiając ze sprzedaży,

Polecając-sklep zdobywa dodatkowe rabaty w zależności od obrotu poleconych osob

Darmowa wysyłka dla klienta i konsultanta od 51zl

www.sklep-lambre.pl

ZAPRASZAM tez na moja na stronę http://konsultantka-lambre.blogspot.com/

Edytowane przez agapos
Czas edycji: 2015-04-08 o 07:50 Powód: dopisanie szczegołów
agapos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 16:23   #119
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: praca typu konsultantka w firmach kosmetycznej, nie avon,oriflame !znacie im po

A nie myslałaś o zostaniu konsultantką w drogerii? Masz kontakt z naprawdę obszerną gamą produktów: od pudrów, przez myjki do ciała, aż do naprawdę drogich perfum. A jaka satysfakcja ze sprzedania naprawdę drogiego kosmetyku jest duuuża

Tutaj masz więcej na ten temat. Sama pracowałam jako konsultantka w Sephorze.

http://wieczniemloda.com/sephora-pra...sultantka-6794
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 10:16   #120
CzarnaMamba1907
Przyczajenie
 
Avatar CzarnaMamba1907
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 20
Super Pharm - Konsultantka ds. urody

Witam.
Od jakiegoś czasu zastanawiam się na podjęciem (lub spróbowaniem) pracy w Super Pharm w charakterze konsultantki ds. urody. Wiem mniej więcej na czym ta praca polega i się w tym odnajduję, ale nie mam pojęcia jakie są godziny pracy, stawka itp.

Może któraś pracuje i rozwieje moje wątpliwości?
CzarnaMamba1907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-25 12:32:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:56.