Przytłaczający nowy związek - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-08-04, 16:50   #61
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Przytłaczający nowy związek

Cytat:
Napisane przez DoPa_MiNa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak z twarzą zakończyć tą znajomość? Męczy mnie, że on tak ciągle pisze
A po co ,,z twarzą''? Zerwanie w takich przypadkach nie służy temu, żeby zaimponować swoimi manierami i zrobić dobre wrażenie, tylko żeby uwolnić się od toksycznego pajaca, który narusza Twoje granice. Typ uprawia stalking, ma w dupie Twoje tłumaczenia i jeszcze zarzuca Ci brak kultury - zasługuje na soczyste ,,odp*erdol się'' i bloka, a nie cackanie się.
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-04, 23:26   #62
DoPa_MiNa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 67
Dot.: Przytłaczający nowy związek

Dziewczyny, dziękuję wam wszystkim za odpowiedzi i rady.
Pożegnałam się ostatecznie i zablokowałam nr
DoPa_MiNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-05, 09:36   #63
Magmag0194
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1 750
Dot.: Przytłaczający nowy związek

Cytat:
Napisane przez DoPa_MiNa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dziękuję wam wszystkim za odpowiedzi i rady.
Pożegnałam się ostatecznie i zablokowałam nr
Dobrze zrobiłaś. Ja też z takim typem byłam, ale młoda i głupia to nie wiedziałam o co chodzi. Finalnie rozstaliśmy się po pół roku, ale co się nacierpiałam to moje. On był tak zafiksowany na moim punkcie, że po rozstaniu zaczął jakąś krucjatę wśród znajomych i nawet publicznie na fb. Niczego tak nie żałowałam jak tego, że nie rozstaliśmy się od razu, jak jeszcze mało o mnie wiedział i nie miał brudów do prania publicznie
Magmag0194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-05, 09:48   #64
DoPa_MiNa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 67
Dot.: Przytłaczający nowy związek

Cytat:
Napisane przez Magmag0194 Pokaż wiadomość
Dobrze zrobiłaś. Ja też z takim typem byłam, ale młoda i głupia to nie wiedziałam o co chodzi. Finalnie rozstaliśmy się po pół roku, ale co się nacierpiałam to moje. On był tak zafiksowany na moim punkcie, że po rozstaniu zaczął jakąś krucjatę wśród znajomych i nawet publicznie na fb. Niczego tak nie żałowałam jak tego, że nie rozstaliśmy się od razu, jak jeszcze mało o mnie wiedział i nie miał brudów do prania publicznie
Pół roku!?

Matko, co ty musiałaś przeżywać. Ja miałam dość po tych 2 tygodniach, nie wyobrażam sobie pół roku w takim czymś tkwić :O
DoPa_MiNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-05, 10:05   #65
Magmag0194
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1 750
Dot.: Przytłaczający nowy związek

Cytat:
Napisane przez DoPa_MiNa Pokaż wiadomość
Pół roku!?

Matko, co ty musiałaś przeżywać. Ja miałam dość po tych 2 tygodniach, nie wyobrażam sobie pół roku w takim czymś tkwić :O
Miałam wtedy jakoś 20 lat, facet ogólnie był czarujący i bardzo zabawny, coś mnie do niego ciągnęło. A on się tak bawił ze mną w kotka i myszkę - ja wykłóciłam się o możliwość wychodzenia z przyjaciółkami i myślałam, że idziemy w dobrą stronę, to on poświęcił cały wieczór na obejrzenie 250 fotek z wydarzenia, na którym byłyśmy (żeby sprawdzić, czy nic tak nie wyrabiałam) i do tego koniecznie musiał mnie odebrać
I tak się szarpaliśmy cały czas.
No ale jak mówię, młodość. Dzisiaj bym pożegnała gościa p pierwszym bluszczowatym smsie.
Magmag0194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-05, 13:47   #66
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Przytłaczający nowy związek

250 fotek?! LOL to się nazywa zaangażowanie...
...fotografa xD
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-05, 14:51   #67
DoPa_MiNa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 67
Dot.: Przytłaczający nowy związek

Cytat:
Napisane przez Magmag0194 Pokaż wiadomość
Miałam wtedy jakoś 20 lat, facet ogólnie był czarujący i bardzo zabawny, coś mnie do niego ciągnęło. A on się tak bawił ze mną w kotka i myszkę - ja wykłóciłam się o możliwość wychodzenia z przyjaciółkami i myślałam, że idziemy w dobrą stronę, to on poświęcił cały wieczór na obejrzenie 250 fotek z wydarzenia, na którym byłyśmy (żeby sprawdzić, czy nic tak nie wyrabiałam) i do tego koniecznie musiał mnie odebrać
I tak się szarpaliśmy cały czas.
No ale jak mówię, młodość. Dzisiaj bym pożegnała gościa p pierwszym bluszczowatym smsie.
Mój to chyba był niczym w porównaniu do Twojego, chociaż nie wiadomo co by on wyprawiał potem
DoPa_MiNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-08-06, 13:12   #68
Magmag0194
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1 750
Dot.: Przytłaczający nowy związek

Cytat:
Napisane przez DoPa_MiNa Pokaż wiadomość
Mój to chyba był niczym w porównaniu do Twojego, chociaż nie wiadomo co by on wyprawiał potem
Do tego sms-y i telefony jak tylko byłam gdzieś sama to była norma (tak co kilka minut), do tego oburzenie, że nie odpisywałam w pracy (pracowałam jako barmanka).. Oczywiście standardowe "już mnie nie kochasz" przy braku odpowiedzi, a później telefony, czemu nie odpisuję - nawet 100 połączeń! raz mnie nawet śledził No było kilka takich hitów
Jak go poblokowałam to pisał do mojej mamy i przyjaciółki

Edytowane przez Magmag0194
Czas edycji: 2021-08-06 o 13:13
Magmag0194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-07, 22:06   #69
DoPa_MiNa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 67
Dot.: Przytłaczający nowy związek

Cytat:
Napisane przez Magmag0194 Pokaż wiadomość
Do tego sms-y i telefony jak tylko byłam gdzieś sama to była norma (tak co kilka minut), do tego oburzenie, że nie odpisywałam w pracy (pracowałam jako barmanka).. Oczywiście standardowe "już mnie nie kochasz" przy braku odpowiedzi, a później telefony, czemu nie odpisuję - nawet 100 połączeń! raz mnie nawet śledził No było kilka takich hitów
Jak go poblokowałam to pisał do mojej mamy i przyjaciółki
Jak ja nie odpisywałam to mnie zasypywał pytaniami czy coś się zmieniło w moich uczuciach do niego
DoPa_MiNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-07 23:06:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:59.