Swój pierwszy raz - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-16, 14:37   #151
panthher
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 647
Dot.: Swój pierwszy raz

Na początku ten wątek był zabawny, ale teraz to biadolenie staje się coraz bardziej działające na nerwy... Sto lat temu, jako 15latka miałam krótki epizod z taką ofiarą losu. Nigdy więcej.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
panthher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 14:59   #152
samotny20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 210
Dot.: Swój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez panthher Pokaż wiadomość
Na początku ten wątek był zabawny, ale teraz to biadolenie staje się coraz bardziej działające na nerwy... Sto lat temu, jako 15latka miałam krótki epizod z taką ofiarą losu. Nigdy więcej.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
ofiarą losu?niby dlaczego?)
samotny20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 15:15   #153
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Swój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez samotny20 Pokaż wiadomość
to wytłumacz mi jaki powinien być twój facet
ja mówie co myśle rozumiem kobiety,wiem że sa bardzo czułe i łatwo je skrzywdzić i rzygac mi sie chce jak niektorzy mysla o kobiecie przedmitowo

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

mi osobiście lepiej rozmawia sie z kobietami jak juz sie trafi taka okazja
no może ich nie rozumiesz, skoro tak świetnie zagadujesz, a one nie chcą podtrzymywać rozmowy?

nie, to nie prawda, że kobiety są bardzo czułe i łatwo je skrzywdzić. to są cechy osobnicze, nie płci. myślisz stereotypami.

napisałam Ci wcześniej - Twoje biadolenie 'jaki ja jestem nieszczęśliwy' jest irytujące. poza tym Ty gloryfikujesz swoje nieszczęście, przedstawiając się jako cierpiętnika, któremu cierpienie dodaje chwały. stawiasz się tym samym ponad wszystkimi dokoła - nikt z otoczenia tego nie lubi.

mój facet musi być przede wszystkim pewny siebie, świetny w łóżku i szczery. i taki jest.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 15:23   #154
samotny20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 210
Dot.: Swój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
no może ich nie rozumiesz, skoro tak świetnie zagadujesz, a one nie chcą podtrzymywać rozmowy?

nie, to nie prawda, że kobiety są bardzo czułe i łatwo je skrzywdzić. to są cechy osobnicze, nie płci. myślisz stereotypami.

napisałam Ci wcześniej - Twoje biadolenie 'jaki ja jestem nieszczęśliwy' jest irytujące. poza tym Ty gloryfikujesz swoje nieszczęście, przedstawiając się jako cierpiętnika, któremu cierpienie dodaje chwały. stawiasz się tym samym ponad wszystkimi dokoła - nikt z otoczenia tego nie lubi.

mój facet musi być przede wszystkim pewny siebie, świetny w łóżku i szczery. i taki jest.
nie stawiam sie nad wszystkimi to po 1
swietny w lozku?hahahah
plytkie myslenie)

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

a jeśli byłby kiepski ale mocno by cie kochał to co zdradzilabys go ?hahahaaha
samotny20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 15:23   #155
panthher
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 647
Dot.: Swój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez samotny20 Pokaż wiadomość
nie stawiam sie nad wszystkimi to po 1
swietny w lozku?hahahah
plytkie myslenie)
To idzie w parze z pewnością siebie,zazwyczaj. I bynajmniej takie upodobania nie świadczą to o płytkim myśleniu kobiety, każdy chciałby mieć udane życie seksualne.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
panthher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 15:24   #156
samotny20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 210
Dot.: Swój pierwszy raz

nie udzielaj sie tutaj jak jesteś pustakiem
samotny20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 15:24   #157
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Swój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez samotny20 Pokaż wiadomość
nie stawiam sie nad wszystkimi to po 1
swietny w lozku?hahahah
plytkie myslenie)
ale ja Ci nie mówię, co robisz świadomie, tylko jak jesteś odbierany.

nie płytkie, a praktyczne. nie byłeś nigdy w związku, w którym byłbyś niedobrany z partnerką / partnerem łóżkowo. to prosta droga do rozstania, dlatego uważam, że ten sam temperament seksualny jest podstawą.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-16, 15:31   #158
samotny20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 210
Dot.: Swój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
ale ja Ci nie mówię, co robisz świadomie, tylko jak jesteś odbierany.

nie płytkie, a praktyczne. nie byłeś nigdy w związku, w którym byłbyś niedobrany z partnerką / partnerem łóżkowo. to prosta droga do rozstania, dlatego uważam, że ten sam temperament seksualny jest podstawą.
i z takim czymś jak ty nigdy nawet nie chcialbym być skoro deklasyfikujesz faceta tylko ze moze byc slaby w lozku prosze Cie
wazna jest ze cie kocha

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

mi na łóżku nie zalezy prosze Cie
liczy sie wsparcie drugiej osoby,na tym ze mozesz na kimś polegać kto Cie wysłucha
a nie to jak ktoś rucha ...
wolalabys byc z takim co jest niedoswiadczony czy z takim ktory jest doswiadczony i moze Cie zdradzic? zastanow sie
samotny20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 15:33   #159
Zalewajek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 50
Dot.: Swój pierwszy raz

Samotny, jesteś tak nieżyciowy, że glowa mała. Zapisz sobie ten wątek, i przeczytaj za parę lat, będziesz mógł się pośmiać Nie byłeś nigdy w normalnym związku, więc nie oceniaj głębokości. Płytki jesteś co najwyżej Ty, skoro musialeś iść do Pani kurewki, aby sobie ulżyć.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
Zalewajek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 15:39   #160
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Swój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez samotny20 Pokaż wiadomość
i z takim czymś jak ty nigdy nawet nie chcialbym być skoro deklasyfikujesz faceta tylko ze moze byc slaby w lozku prosze Cie
wazna jest ze cie kocha

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

mi na łóżku nie zalezy prosze Cie
liczy sie wsparcie drugiej osoby,na tym ze mozesz na kimś polegać kto Cie wysłucha
a nie to jak ktoś rucha ...
wolalabys byc z takim co jest niedoswiadczony czy z takim ktory jest doswiadczony i moze Cie zdradzic? zastanow sie
po pierwsze: dyskfalifikujesz, nie deklasyfikujesz

po drugie: nie może, a jest.

po trzecie: kochać i wspierać można też przyjaciela. związek to coś więcej, niż 'tylko' przyjaźń.

po czwarte: wolę być z doświadczonym.

po piąte: doświadczenie nie ma nic wspólnego z prawdopodobieństwem zdrady.

po szóste: nie musisz mnie o nic prosić

po siódme: chyba Ci jednak na łóżku zależy, skoro umówiłeś się z prostytutką.

pointa: nie masz pojęcia o związkach, bo nigdy w żadnym nie byłeś, więc WADR przestań się wymądrzać
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 15:56   #161
samotny20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 210
Dot.: Swój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez Zalewajek Pokaż wiadomość
Samotny, jesteś tak nieżyciowy, że glowa mała. Zapisz sobie ten wątek, i przeczytaj za parę lat, będziesz mógł się pośmiać Nie byłeś nigdy w normalnym związku, więc nie oceniaj głębokości. Płytki jesteś co najwyżej Ty, skoro musialeś iść do Pani kurewki, aby sobie ulżyć.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
nie byłem bo żadna nie chciała mnie ze względu na mój wygląd a chce kochać miłościa normalna
samotny20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-16, 15:57   #162
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Swój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez samotny20 Pokaż wiadomość
nie byłem bo żadna nie chciała mnie ze względu na mój wygląd a chce kochać miłościa normalna
i każda jedna powiedziała Ci 'sorry mate, jesteś za brzydki' ?
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 15:58   #163
samotny20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 210
Dot.: Swój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
po pierwsze: dyskfalifikujesz, nie deklasyfikujesz

po drugie: nie może, a jest.

po trzecie: kochać i wspierać można też przyjaciela. związek to coś więcej, niż 'tylko' przyjaźń.

po czwarte: wolę być z doświadczonym.

po piąte: doświadczenie nie ma nic wspólnego z prawdopodobieństwem zdrady.

po szóste: nie musisz mnie o nic prosić

po siódme: chyba Ci jednak na łóżku zależy, skoro umówiłeś się z prostytutką.

pointa: nie masz pojęcia o związkach, bo nigdy w żadnym nie byłeś, więc WADR przestań się wymądrzać
mi też od życia sie cos na zalezy szczegolnie na intymnosci z kobieta np:pocalunek przytulenie
samotny20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 16:12   #164
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Swój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez samotny20 Pokaż wiadomość
mi też od życia sie cos na zalezy szczegolnie na intymnosci z kobieta np:pocalunek przytulenie
to zdanie nie ma dla mnie logicznego sensu
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 16:14   #165
samotny20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 210
Dot.: Swój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
i każda jedna powiedziała Ci 'sorry mate, jesteś za brzydki' ?
nie,ale byłbym głupi skoro bym sie nie domyslil

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
to zdanie nie ma dla mnie logicznego sensu
dla mnie wazniejszy jest pocałunek i przytulenie
samotny20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 16:24   #166
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Swój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez samotny20 Pokaż wiadomość
nie,ale byłbym głupi skoro bym sie nie domyslil


czyli zakładasz, że każda laska, z którą chciałeś być, nie była z Tobą zainteresowana tylko ze względu na wygląd? do tego dziewczyny, z którymi pisujesz, nie są zainteresowane podtrzymaniem znajomości - naprawdę jesteś tak ślepy, żeby nie dodać tych faktów do siebie?

Cytat:
Napisane przez samotny20 Pokaż wiadomość
dla mnie wazniejszy jest pocałunek i przytulenie
bo do tej pory seks uprawiałeś raz, do tego nie z osobą, którą darzysz jakimś uczuciem. nie masz pojęcia, o czym mówisz.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 16:30   #167
xxee
Rozeznanie
 
Avatar xxee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 639
Dot.: Swój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez samotny20 Pokaż wiadomość
nie byłem bo żadna nie chciała mnie ze względu na mój wygląd a chce kochać miłościa normalna
Kocha się człowieka za ogół cech które posiada. Nie tylko za wygląd Chyba nie chciałbyś być w związku z dziewczyną, która jest z Tobą tylko ze względu na wygląd zewnętrzny
Druga sprawa, że każdy ma inny gust. Nawet człowiek, który dla jednej osoby będzie mega brzydki, dla innej może być ładny. "Każda potwora znajdzie swojego amatora".
Więc nie zwalaj całego swojego niepowodzenia u kobiet na wygląd Przyczyna leży dużo głębiej. Popracuj nad samorozwojem, akceptacją siebie.
__________________
"Warto być uczciwym, choć to się nie opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto" W. Bartoszewski
xxee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 16:34   #168
samotny20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 210
Dot.: Swój pierwszy raz

bo nie jestem wystarczajaco atrakcyjny

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Cytat:
Napisane przez xxee Pokaż wiadomość
Kocha się człowieka za ogół cech które posiada. Nie tylko za wygląd Chyba nie chciałbyś być w związku z dziewczyną, która jest z Tobą tylko ze względu na wygląd zewnętrzny
Druga sprawa, że każdy ma inny gust. Nawet człowiek, który dla jednej osoby będzie mega brzydki, dla innej może być ładny. "Każda potwora znajdzie swojego amatora".
Więc nie zwalaj całego swojego niepowodzenia u kobiet na wygląd Przyczyna leży dużo głębiej. Popracuj nad samorozwojem, akceptacją siebie.
chce zeby kobiety czuły sie docenione przeze mnie
samotny20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 17:18   #169
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Swój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez samotny20 Pokaż wiadomość
bo nie jestem wystarczajaco atrakcyjny
jezu, a Ty dalej to samo. to nie Twój wygląd jest przyczyną niepowodzenia, a charakter. popracuj nad nim, nad pewnością siebie. poza tym nad wyglądem też można pracować, można nosić dopasowane ubrania, mieć fajny styl itp.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-16, 17:22   #170
samotny20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 210
Dot.: Swój pierwszy raz

ale co w moim charakterze jest złego? chce szanowac kobiety jesli znajde to bedzie lepiej
samotny20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 17:24   #171
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Swój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez samotny20 Pokaż wiadomość
ale co w moim charakterze jest złego? chce szanowac kobiety jesli znajde to bedzie lepiej
chęć szacunku to jeszcze nie szacunek. z resztą szacunek do kobiety / kobiet / innych ludzi to tylko część. powiedziałyśmy Ci tu, że Twoje marudzenie, jaki to jesteś biedny i skazany na niepowodzenia jest męczące. Wytłumaczyłam Ci, że takie zachowanie przesyła pewien komunikat. A Ty dalej o wyglądzie
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 17:29   #172
samotny20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 210
Dot.: Swój pierwszy raz

To co mam zmienic?

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Ja chce po prostu kochać i być kochanym,chce dawać dużo od siebie zeby druga połowka była zaspokojna
samotny20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 17:44   #173
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Swój pierwszy raz

Popracuj nad pewnością siebie, poczuciem własnej wartości, czerpaniem radości z życia. Jak nie potrafisz sam, idź na terapię.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 17:48   #174
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Swój pierwszy raz

dawno nie wchodziłem na ten dział, a tu się okazuje, że kahoko hino mnie oczernia

Cytat:
kobiety są złe, bo wolą ładnych facetów, na brzydkich nigdy nie spojrzą. co z tego, że Ty i mnóstwo innych osób zna pary, w których osoby o niskiej urodzie są szczęśliwe - tak jest i już. bo inaczej oznaczałoby, że przyczyną mojego stanu nie są wszystkiemu winne baby, a ja sam. że sam sobie robię taką krzywdę, wmawiając sobie taki stan otoczenia.
nigdzie nie napisałem, że kobiety są złe, po prostu stwierdziłem fakt, że przystojny facet szybciej ogarnie sobie seksy niż brzydki/przeciętny
nigdzie nie napisałem, że kobiety są winne, po prostu napisałem jak jest
atrakcyjne kobiety na ogół na brzydkich nie patrzą, chyba, że Enrique nie odbierze telefonu po wspólnej nocy, i pora szukać kogoś, kto będzie skakać wokół niej 24 na dobę i spełniać wszystkie roszczenia

Cytat:
chłopie. nigdy nie leciałam na faceta, który twierdził 'to nie dla mnie, mój przypadek jest beznadziejny'. nigdy nie leciałam na faceta, który był zgarbiony, wiecznie smutny, marudził na każdą próbę rozmowy. takie osoby po prostu nie są atrakcyjne (nie tylko w rozumieniu seksualnym, ale ogólnie, jako osoby towarzyszące w życiu). idź na psychoterapię, wylej w gabinecie ten cały żal do świata, przepłacz, co trzeba, i wróć oczyszczony. wtedy weź się za siebie - poczytaj, pooglądaj, jak się ubierać, jak o siebie zadbać, ale przede wszystkim jak lubić samego siebie. gwarantuję Ci, że fajni ludzie zainteresowani Twoją osobą 'magicznie Cię otoczą'
ty masz chyba naprawdę zapłacone za pisanie tych psychologicznych bzdur
myślisz, że każdy facet z niską samooceną, bombarduje tym faktem nowopoznaną dziewczynę? żaden tego nie robi, a już na pewno nie ten, który ma odrobinę instynktu samozachowawczego

i nie mów, że to się wyczuwa, bo się nie wyczuwa, ciekawe jak laska na tinderze ma ogarnąć, czy facet który do niej pisze, jest pewny siebie?

powiesz że lepiej na żywo - na żywo będzie taka różnica, że laska będzie się sztucznie uśmiechać, żeby chłopu nie było przykro, jak jest bardzo mało asertywna to nawet da mu numer, a potem nie będzie odbierać telefonu
krewet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 17:49   #175
samotny20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 210
Dot.: Swój pierwszy raz

Sa takie terapie??bo mi brakuje kobiety
samotny20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 18:05   #176
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Swój pierwszy raz

Ty masz jakieś bardzo wypaczone podejście do kobiet. Z jednej strony uważasz je za to delikatne istotki, trzeba uważać żeby ich nie zranić i dlatego ty jesteś taki milusi dla kobiet. Z drugiej strony, według ciebie kobiety patrzą tylko na wygląd i nie chcą nikogo brzydkiego. Jedno i drugie to poglądy z d*py.

Kobiety nie są delikatniutkie (może niektóre ale na pewno nie wszystkie) i nie chcą takiej ciepłej kluchy tylko zdecydowanego, pewnego siebie faceta. I nie każda szuka drugiego Brada Pita. Każdy ma inny gust, mój facet może się wydać komuś okropnie brzydki, a mi się cholernie podoba. Czaisz teraz?
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 18:12   #177
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Swój pierwszy raz

Cytat:
Każdy ma inny gust, mój facet może się wydać komuś okropnie brzydki, a mi się cholernie podoba
bardzo, ale to bardzo rzadko zdarza się taka rozbieżność w gustach - może w przypadku Azjatów, bo oni faktycznie powodują skrajne emocje

ale taki typowy brzydki koleś nie będzie nikogo sobą pociągać
jasne, może i wejdzie w związek, ale raz, że raczej z brzydką laską, a dwa, że jej też raczej nie będzie pociągać, bo to, że sama jest brzydka, nie znaczy, że nie ma oczu

a jak jest mocno ładniejsza to z reguły dochodzi do jakiejś kalkulacji, moim osobistym hitem jest wpis z jednego kobiecego forum "a bo brzydkiemu to się chce starać o kobietę"
krewet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 18:57   #178
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Swój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez samotny20 Pokaż wiadomość
Sa takie terapie??bo mi brakuje kobiety
Tak, są. Poszukaj psychoterapeuty w okolicy.

Krewet, Krewet - czemu Ty jesteś Krewet. ....
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 19:08   #179
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Swój pierwszy raz

o co chodzi, Syreno?
krewet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 19:31   #180
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Swój pierwszy raz

Ot, taki ból istnienia
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-13 00:00:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:40.